Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:25 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i] 10:25 Chladnokrvný Stone [i] 12:10 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 13:05 Čarodejnice II. 19/22 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Monk II. 4/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 1/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 16/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 153/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Mentalista II. 18/23 [i] 00:10 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 01:40 Prekliatie [i] 03:10 Flash Gordon 5/22 [i] 03:50 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sladká Valentína 138/178 [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Vojna kuchárov [i] 07:25 5 proti 5 [i] 08:05 Reportéri [i] 08:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:20 Doktor z hôr: Na úteku 45/45 [i] 10:10 Komisárka: Pieseň o priateľovi 7/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 153/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 12:55 Nie si sama: Ženská výpomocná bunka [i] 13:30 Sladká Valentína 139/178 [i] 14:20 Divoký anjel 7/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Urobiť to, čo je správne 49 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:23 Počasie [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Doktor z hôr: Na úteku 45/45 [i] 17:40 5 proti 5 [i] 18:25 Sila lásky V. 7/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Chodili sme spolu [i] 21:05 GYMPEL.TV: HUSTÉ VIDEO 1/13 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 17/22 [i] 23:35 Komisárka: Pieseň o priateľovi 7/26 [i] 00:25 Sudkyňa Amy: Urobiť to, čo je správne 49 [i] 01:10 Bumerang [i] 01:55 Chodili sme spolu [i] 02:55 Obete a tí druhí [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Stratení Nomádi [i] 04:10 Sila lásky III. 153/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Pre materské školy: Hviezdne dieťa [i] 09:30 Poklady Slovenska 2002: Vysnívaná svadba [i] 09:40 Fokus - práca [i] 10:30 Športové ozveny [i] 10:55 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov 2/7 [i] 11:35 Zdravie v Európe: Zem bez detí? Hľadanie ďalšej generácie [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu 2002 [i] 13:30 VAT [i] 13:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:30 Medicína - Zdravie muža - svetový urologický týždeň [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Bola som alkoholička [i] 16:25 Národnostný magazín: český [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Hrozba Al-Káidy 2/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:30 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Nenápadný gigant Jozef Bednárik [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 6 [i] 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Prekliaty po otcovi [i] 09:00 Panelák VIII.: Predvolebná kampaň 21 [i] 10:00 Náš nový dom II. 3 [i] 11:00 Profesionáli: Bordel 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 14 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 23 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 15:50 Takešiho hrad I. 7 [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Pani opatrná [i] 18:30 Kutyil a.s. 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Šperk 22 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň druhý [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 2 [i] 23:30 Kosti II. 14 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 8 [i] 01:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň druhý [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 2 [i] 02:50 Náš nový dom II. 3 [i] 03:40 Tru Calling 11 [i] 04:20 Bostonské zločiny II. 23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kojak V. 8 [i] 06:15 Doktorka Quinnová 95,96 [i] 07:45 Matlock III. 17,18 [i] 10:00 Esmeralda 96,97 [i] 12:00 M*A*S*H 90,91 [i] 13:00 Panelák VIII.: Predvolebná kampaň 21 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 2 [i] 14:30 Futurama III. 6 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 7 [i] 16:00 Knight Rider 55 [i] 17:00 M*A*S*H 90,91 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 6 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 3 [i] 19:45 Futurama III. 7 [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 2 [i] 21:15 Originály na cestách I. 2 [i] 22:15 Život po ľuďoch 7 [i] 23:15 Stratené dôkazy [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ice Road Truckers I. [i] 01:30 Originály na cestách I. [i] 02:15 Knight Rider 55 [i] 03:00 TOP STAR [i] 03:45 Matlock III. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 08:05 Advokáti 1/34 [i] 09:05 Ochránce III. 7/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 9/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 1/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 4/14 [i] 15:05 Advokáti 2/34 [i] 16:00 Ochránce III. 8/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 10/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 2/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 21:00 Podfukáři II. 3/6 [i] 22:10 CSI: New York VII. 2/22 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev II.: Opět povstanu 9/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 3/22 [i] 01:05 Podfukáři II. 3/6 [i] 02:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II.: Opět povstanu 9/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 9 [i] 10:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 12:45 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 13:40 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 16:25 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 17:20 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 18:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 20:05 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 21:00 Záchrana chilských horníků [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 22:50 Je to možné?: Pán elektřiny, mistr svalů a robotický had [i] 23:45 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 00:40 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 01:40 Záchrana chilských horníků [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 03:40 Je to možné?: Pán elektřiny, mistr svalů a robotický had [i] 04:35 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 12/26 09:30 Okouzlení I 11/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Žrádlo pro psy 7/30 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Bitva o kopec 9/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a pavoučice 6/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Bangkoku [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - KNĚŽKY LÁSKY [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Poslední dějství 37/62 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Hadí pohledy [i] 01:05 Vyprávěj - 2. ohlédnutí [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Kamarádi [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Doks 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Jejich oči sledovaly boha [i] 12:30 Příště u Vás z Citice u Sokolova [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:25 Evropa a já [i] 15:45 20 vteřin štěstí [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Haló, haló! 85/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 10/26 [i] 20:00 Kabaret [i] 22:00 Osobnost na Dvojce [i] 22:05 Inventura Febia: Radovan Lukavský a Jiří Kodet [i] 22:40 Ze závislosti do nezávislosti [i] 23:05 Q [i] 23:35 Hanami - čas kvetoucích třešní [i] 01:40 Konspirační teorie o 11. září 2001 [i] 02:35 Kultura.cz [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:30 Host do domu [i] 04:00 Veselá je dědina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 132 [i] 09:35 A byla z toho láska [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 18 [i] 13:40 Smallville VIII 15 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 12 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Na hyeny nemám prachy [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Poslední pomazání 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 18:30 Ulice 2032 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Aby byla psina 281 [i] 21:30 Víkend: Byl jednou jeden [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Ďábelská hra: * [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Kupka sena 15 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger VII: Černí draci [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 43, 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 168 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Další vražda v Corku 19 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Hra na boha 10 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Jednou vyhrát 12 [i] 13:05 Odpadlík I: Nehoda na lovu 7 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Vesmírná odyssea hasák dva tisíce jedna 24 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Popelka v krabici 20 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Syn vraha 2 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Vražda na fakultě 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny IV: Vražda na fakultě 1 [i] 04:20 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 48/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 39/218 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 68/175 [i] 07:50 Veronika Marsová I. 21/22 [i] 08:40 Rodinná kliatba 3/110 [i] 09:45 Ulica III. 52/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 7-8/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 4/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 68-69/125 [i] 14:20 Rebeli I. 15/215 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 152/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 40/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 49/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 4/110 [i] 19:00 Rebeli I. 16/215 [i] 20:00 O.C. California I. 21/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 27-28/200 [i] 22:55 Zajtrajšie noviny II. 9/22 [i] 23:55 Frasier IX. 20/24 [i] 00:25 O.C. California I. 21/27 [i] 01:10 Frasier IX. 20/24 [i] 01:30 Sudkyňa Hatchettová II. 68-69/125 [i] 02:10 Ulica III. 52/259 [i] 03:00 Rodinná kliatba 4/110 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Hlavní zprávy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:45 Tátou proti své vůli [i] 15:30 Někdo musí z kola ven [i] 17:15 Sklizeň [i] 19:05 Klára a já [i] 20:40 Julius Caesar [i] 22:20 Maurice [i] 00:50 [i] 02:15 Básník [i] 03:50 Yesmeni [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Horská kola [i] 10:45 Watts [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Watts [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:30 Box [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 10 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 10:20 Foylova válka 7: Ruský dům 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Pátrání 11 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Pouze žena 11 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 15:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 17:20 Pohotovost 1: 11. díl 11 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Velký útěk 12 [i] 20:20 Pohotovost 1: 12. díl 12 [i] 21:20 Život s nepřítelem [i] 23:10 Skryté zločiny [i] 01:00 Walker Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 02:00 Být Erikou 2: Jak je důležité být Erikou 12 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 2 2