TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:15 Kobylky: Deň skazy [i] 11:05 FARMA - FINÁLE [i] 12:55 Čarodejnice II. 18/22 [i] 13:50 Rýchle Televízne noviny [i] 13:55 Monk II. 3/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku 17/17 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 15/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 152/180 [i] 21:10 Zita na krku [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Homo erectus: človek erektívny [i] 00:40 Vojna upírov [i] 02:25 Yamato: Loď smrti [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV [i] 07:25 Na ceste: Na ceste po južnom Altipláne [i] 07:55 Slovensko v obrazoch [i] 08:15 Svet v obrazoch [i] 08:45 Vojna kuchárov [i] 09:20 Doktor z hôr: Zakázaná láska 44/45 [i] 10:15 Komisárka: Osamelý vlk 6/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 152/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 12:55 Nie si sama: Na cestách za vami [i] 13:30 Sladká Valentína 138/178 [i] 14:20 Divoký anjel 6/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:23 Počasie [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Doktor z hôr: Zakázaná láska 44/45 [i] 17:40 5 proti 5 [i] 18:25 Sila lásky V. 6/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Domov na predaj [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Posadnutý sviatosťami 2. časť 9/22 [i] 23:15 Komisárka: Osamelý vlk 6/26 [i] 00:05 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 00:50 Bumerang [i] 01:35 Domov na predaj [i] 03:05 Genesis: Zrodenie vraha: Posadnutý sviatosťami 2. časť 9/22 [i] 03:55 Sila lásky III. 152/244 [i] 04:40 Sila lásky V. 6/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ german [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Poklady Slovenska 2002: Krásne tóny minulosti [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Na ceste: Na ceste po Petrohrade [i] 11:25 Zdravie v Európe: Nadváha - podcenená epidémia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 14:00 Kinorama [i] 14:30 Autosalón [i] 14:55 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov 2/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Ochorenie prostaty [i] 20:20 Medicína - Zdravie muža - svetový urologický týždeň [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Mŕtvola musí zomrieť - Film o filme [i] 22:10 Socializmus [i] 23:50 ME volejbal - muži: Poľsko - Slovensko [i] 02:20 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy - Hírek [i] 03:00 Správy STV "N" [i] 03:15 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Klamári III. 1/13 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Nie si chorá! [i] 09:00 Panelák VIII.: Kordiakove peniaze 20 [i] 10:00 Náš nový dom II. 2 [i] 11:00 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 13 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 22 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 15:50 Takešiho hrad I. 6 [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Sekera [i] 18:30 Kutyil a.s. 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Predvolebná kampaň 21 [i] 21:15 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 22:00 Profesionáli na mol 14 [i] 22:50 Po stopách svišťa [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 2 [i] 23:45 Modelky na odstrel [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 02:00 Náš nový dom II. 2 [i] 02:50 Tru Calling 10 [i] 03:30 Modelky na odstrel [i] 04:50 Bostonské zločiny II. 22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:30 Kojak V. 7 [i] 06:15 Doktorka Quinnová 93,94 [i] 07:45 Matlock III. 15,16 [i] 10:00 Esmeralda 94,95 [i] 12:00 M*A*S*H 88,89 [i] 13:00 Panelák VIII.: Kordiakove peniaze 20 [i] 14:00 Simpsonovci III. 7 [i] 14:30 Šokujúce zábery 3 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 6 [i] 16:00 Knight Rider 54 [i] 17:00 M*A*S*H 88,89 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 5 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 2 [i] 19:45 Futurama III. 6 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 11 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 3 [i] 23:00 Mravnostné oddelenie II. 15 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 11 [i] 01:55 Ochrana svedkov II. 3 [i] 02:35 Mravnostné oddelenie II. 15 [i] 03:25 Knight Rider 54 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 Matlock III. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 37/37 [i] 09:00 Ochránce III. 6/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 8/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 20/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 15:05 Advokáti 1/34 [i] 16:05 Ochránce III. 7/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 9/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 1/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 21:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 22:00 Post Mortem II. 7/9 [i] 23:00 Obhájci 9/18 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 00:55 Boj o čas III. 8/22 [i] 01:50 Post Mortem II. 7/9 [i] 02:45 Obhájci 9/18 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce 11 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:00 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 12:45 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 13:40 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 14:35 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 18:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 20:05 Sám v divočině 3 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 21:55 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Peklo na cestě [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 00:40 Sám v divočině 3 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 02:40 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Peklo na cestě [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:40 Strašidla [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 11/26 09:30 Okouzlení I 10/20 [i] 10:20 McLeodovy dcery III: Svatba 6/30 [i] 11:05 Kamarádi [i] 11:40 Profesor Popelnice [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Karlův most 8/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a moucha 5/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Slavnost 26/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 POLOŠERO - ŠIKANA [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 06:00 Příběhy domů [i] 06:20 To všechno odvál čas [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Mladý ostrý hoch 2/43 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 2/5 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Vášeň sběratelská [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Požár na palubě [i] 10:30 Pevnosti: Bouda [i] 10:55 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko ve Znojmě [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 849/2379 [i] 14:30 Moderuje Václav Žmolík [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Buddha 1/2 [i] 16:55 Dva dny, které otřásly světem [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 18:20 Haló, haló! 84/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velký útěk [i] 20:50 Pevnosti: Slavonice [i] 21:10 Osobnost na Dvojce [i] 21:15 Historie.cs [i] 22:15 Metoda [i] 00:10 Abbey Road: Live II: Sheryl Crow, Hard-Fi a Diana 3/12 [i] 01:00 Komediograf [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Q [i] 02:25 Kvarteto [i] 02:50 Čaj pro třetího [i] 03:20 Přijďte k nám na večeři [i] 04:00 Naděžda Hanáková s nápady [i] 04:20 Poloviční kouzelníci [i] 04:40 Constantin Silvestri: Tři kusy pro smyčce op.4 č.2 [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 131 [i] 09:35 Virus z ráje [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 17 [i] 13:45 Smallville VIII 14 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 11 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Sarah a zakrslý Alan [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Sousedská hlídka 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 18:30 Ulice 2031 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Sulc [i] 20:40 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 21:20 Dr. House VII: Sobectví 2 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Výjimečné schopnosti 4 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9 [i] 00:35 Žhavé kočky: * 9, 10 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Poker Star [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 167 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Vražda ve škole 18 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Zpověď 9 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Výjimečný stav 11 [i] 13:05 Odpadlík I: Druhá šance 6 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Rebel pouze ve dne 23 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Začínám ti fandit 65 [i] 21:20 Rodinka: Miliónová tchýně 2 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Krysař 19 [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: Prst v hnízdě 4 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny III: Závod s časem 16 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny III: Závod s časem 16 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:40 Skrytá vášeň 47/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 38/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 67/175 [i] 08:00 Spýtaj sa Harriet 11/13 [i] 08:25 Rodinná kliatba 2/110 [i] 09:30 Ulica III. 51/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Šéfkuchár bez čapice I. 21-22/52 [i] 12:20 Gossip Girl II. 3/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 66-67/125 [i] 14:10 Rebeli I. 14/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 3/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 39/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 48/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 3/110 [i] 19:00 Rebeli I. 15/215 [i] 20:00 O.C. California I. 20/27 [i] 20:55 Danielle Steelová: Hviezda [i] 22:45 Veronika Marsová I. 21/22 [i] 23:40 Frasier IX. 19/24 [i] 00:05 O.C. California I. 20/27 [i] 00:50 Danielle Steelová: Hviezda [i] 02:20 Frasier IX. 19/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová II. 66-67/125 [i] 03:20 AHA [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Tři muži a nemluvně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sladká pomsta [i] 13:45 Dokonalí andílkové [i] 15:30 Zkouška z dospělosti [i] 17:05 Vůle přežít [i] 18:55 Příběh z Bronxu [i] 21:00 Yesmeni [i] 22:40 Invaze [i] 00:40 Mírotvorce [i] 02:10 Fantom opery [i] 04:25 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Adventure [i] 10:00 Tenis [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Tenis [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Business Class [i] 18:35 Tenis [i] 19:45 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash time [i] 21:00 Wresting [i] 21:30 Clash time