TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 7-8/39 [i] 06:30 Scooby Doo,ako sa máš I. 2/14 [i] 06:55 Malí Flintstonovci 6/26 [i] 07:20 Alf III. 19/25 [i] 07:45 Andre [i] 09:35 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Tunel smrti [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Vydáš sa, a basta! [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA - LIVE FINÁLE [i] 22:00 Smrtiaca zbraň [i] 23:50 World Trade Center [i] 02:10 Viem, čo ste robili minulé leto [i] 03:40 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 ... a just! (dohoda možná): Stopárka [i] 06:05 Autosalón [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV [i] 07:15 101 dalmatíncov 48/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 48/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 08:35 Heidi: Risk je zisk 15/26 [i] 09:00 Neobyčajný kamarát [i] 10:30 Na ceste: Na ceste po južnom Altipláne [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 11.september [i] 13:35 Formula 1 - hlavné preteky: VC Talianska [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:05 Gala Borisa Filana [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 18:55 11.september [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 2/14 [i] 21:15 Soraya 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Odpískané [i] 23:40 Takí sme boli: Štefan Kvietik [i] 00:45 Soraya 2/2 [i] 02:30 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Zelená revue [i] 09:45 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna 1/10 [i] 10:45 Slovo [i] 10:50 Orientácie [i] 11:15 Môj príbeh: Bola som alkoholička [i] 11:30 Família - Život plný zázrakov [i] 12:00 Vodný slalom MS 2011 [i] 16:55 Porsche super cup [i] 18:00 Anjeli strážni Ivy Bittovej [i] 18:30 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 1/7 [i] 18:35 Ovce.sk - slovenský jazyk - Bez kožušteka [i] 18:40 Na ceste: Na ceste po Petrohrade [i] 19:05 Magazín o programoch RTVS [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Huby: Jesenné huby [i] 20:05 Dokumentárny klub: Dvaja vo vlne [i] 21:40 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 22:10 Kinorama [i] 22:40 Noc v archíve: Učiť sa, učiť sa, učiť sa! [i] 23:40 Retro noviny [i] 23:55 Takí sme boli: Prvé kroky techniky [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 03:20 Správy STV "N" [i] 03:35 Slovo [i] 03:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Blízko smrti [i] 08:15 Simpsonovci XIX. 8,9,10,11 [i] 10:15 Stratené duše V. 12 [i] 11:00 Glee II. 1/22 [i] 12:00 Klamári III. 1/13 [i] 12:59 JOJKA V MESTE [i] 13:00 Neskrotné kočky [i] 14:59 JOJKA V MESTE [i] 15:00 12 podmienok dedičstva [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:19 JOJKA V MESTE [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ NAŽIVO Z KOŠÍC [i] 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 23:15 Pohyblivý terč [i] 01:15 12 podmienok dedičstva [i] 03:10 Neskrotné kočky [i] 04:40 Glee II. 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 ČREPINY [i] 05:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Siska 31,32 [i] 08:15 MacGyver 2,3 [i] 10:20 Moja krásna Amerika [i] 11:25 Stratené dôkazy 12 [i] 12:20 Telo ako zbraň 9 [i] 13:25 Simpsonovci III. 6 [i] 13:55 Šokujúce zábery 2 [i] 14:20 "Na samotě u lesa" [i] 16:20 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn [i] 19:15 Simpsonovci III. 7 [i] 19:45 Šokujúce zábery 3 [i] 20:15 Mladé víno [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:15 "Holky z porcelánu" [i] 00:50 MacGyver 2,3 [i] 02:25 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 03:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 04:25 Siska 31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 11/37 [i] 07:05 Advokáti VI. 23/23 [i] 08:05 Advokáti VII. 1/22 [i] 09:00 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 19/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 20/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Všechno nebo nic 1/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 4/6 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 11/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 16:00 Ochránce II. 16/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 23/23 [i] 18:00 Advokáti VII. 1/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 6/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 19/19 [i] 00:05 Internát III. 6/9 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 19/19 [i] 04:20 Umíte tančit? V. 12/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 06:50 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 07:15 Možné i nemožné 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 9 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:55 Povolení vrtat 2 [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Rusko [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Rybářské lodi nablízku [i] 13:40 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 15:30 Jízda: Západní čtvrt [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 17:20 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 17:50 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Sám v divočině 2 [i] 20:05 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 21:00 Obnovení: Přestavba Ground Zero 1 [i] 21:55 Obnovení: Přestavba Ground Zero 2 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Itálie [i] 23:45 Únos a záchrana: Portrét podnikatele [i] 00:40 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 01:10 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 01:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 1 [i] 02:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Itálie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada pod lupou [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 20/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 11/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Vlajka 7/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo Mons. Mgr. Martina Davida [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:25 Film o filmu Saxana - veletrh strašidel [i] 14:30 Král Králů [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 1/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Čapkovy kapsy [i] 20:30 Čapkovy kapsy [i] 20:55 Čapkovy kapsy [i] 21:20 168 hodin [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Hadí pohledy [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Taxík [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Šifra Karla Velikého [i] 01:55 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:45 Všechnopárty [i] 03:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 1/26 [i] 04:30 Kalendárium [i] 04:45 Pošta pro tebe - Návraty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Kde se rodí kulturnost? [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Dlouhá cesta do Tibetu [i] 06:20 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 1/8 [i] 09:30 Bohoslužba pro mládež [i] 10:30 Goya [i] 11:10 Chcete mě? [i] 11:25 Máte mě! [i] 11:45 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:55 Nedej se [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Úsměvy Františka Filipovského [i] 13:55 Knižní svět [i] 14:20 Poklady světa [i] 14:35 Mérida [i] 14:50 Vesnicopis [i] 15:10 Království divočiny: Přízrak z hlubin [i] 15:45 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 2/5 [i] 16:40 Cesty víry: Madrid - metropole plná mládí [i] 17:05 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Františka Václava Lobkowicze [i] 18:20 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Mladý ostrý hoch 2/43 [i] 20:30 Konspirační teorie o 11. září 2001 [i] 21:30 Na plovárně s Perem Gesslem [i] 21:55 Ten kluk [i] 23:40 Mistr a Markétka: Satanášův bál 7/10 [i] 00:30 Artmix [i] 01:25 Elizabeth Taylorová zblízka [i] 02:30 Game Page [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených [i] 04:50 Dva (nejen) na divadlo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Pirátova rodinka 30 [i] 05:40 Bolek a Lolek 42 [i] 05:55 Batman vítězí IV 5 [i] 06:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 23 [i] 06:50 Spongebob v kalhotách 56 [i] 07:20 Odvážný Crusoe 13 [i] 08:05 Babicovy dobroty [i] 08:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:45 Špatné zprávy pro Medvědy [i] 12:00 Stav ztroskotání [i] 13:30 Velká cena Itálie [i] 16:00 11. září - Když spadly věže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Nezabiješ [i] 21:30 Střepiny [i] 21:50 Mr. & Mrs. Smith [i] 00:20 Tudorovci 10 [i] 01:20 Svatba podle Margot [i] 02:45 Novashopping 04:00 Stefanie VII 41, 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Běž! Síla býka! 4 [i] 07:20 Tutenstein I: Po svém 4 [i] 07:50 Tajemství 2. světové války 1 [i] 09:00 Svět 2011 [i] 09:30 Zločiny v zahradách III: Lišky na vinici 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Království za kytaru [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Let číslo 93 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 17 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Zločiny v zahradách III: Lišky na vinici 1 [i] 04:15 Tajemství 2. světové války 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:05 Slávici na ulici [i] 07:00 Skrytá vášeň 46/188 [i] 08:10 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 8/22 [i] 11:15 Gossip Girl II. 4/25 [i] 12:15 Správna Susan II. 11-12/26 [i] 13:25 Columbo zasahuje 3/20 [i] 15:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 69/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 47/188 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 21-22/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 11/13 [i] 20:00 Anjel z Montgomery [i] 21:55 Skutočný príbeh: Spi sladko, moja drahá žienka [i] 23:45 Melissa P. [i] 01:40 Skutočný príbeh: Spi sladko, moja drahá žienka [i] 03:10 Anjel z Montgomery [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Fantom opery [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:50 Hlavní zprávy [i] 15:45 Někdo musí z kola ven [i] 17:30 Temné stíny [i] 19:10 Napiš si svou smrt [i] 21:00 Cena mlčení [i] 22:50 Wonderland masakr [i] 00:40 Po stopách draka [i] 02:15 Sniper [i] 03:50 Sexy párty 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Motorismus [i] 14:00 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Plážový fotbal [i] 21:15 Tenis [i] 22:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 06:40 Bouře meteorů [i] 08:30 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 09:30 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 10:30 Bratři a sestry 1: Hrozny hněvu 21 [i] 11:30 Bratři a sestry 1: Oblíbený syn 22 [i] 12:30 Bratři a sestry 1: Matriarchát 23 [i] 13:30 VRAŽDA.COM [i] 15:20 Skryté zločiny [i] 17:10 Titanic 2 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1 [i] 23:00 Formule! [i] 01:20 Rosnička [i] 03:10 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země: Planeta a její moc 2 [i] 07:00 Ondinésie [i] 08:05 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 09:05 Tři hladoví hoši 2 [i] 09:35 Večeře na chalupě: speciál [i] 10:35 Krev, pot a takeaways 1 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Libanon 12 [i] 12:55 Buď já nebo pes 73 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Stavitelé a návrháři 38 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Panika v oblacích 4 [i] 17:00 Města v podzemí 5 [i] 18:00 Nepotopitelný Titanik [i] 19:00 Odkrytý Egypt 1 [i] 20:05 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i] 21:05 Odkrytý Řím 5 [i] 22:10 300: Poslední vzdor 1 [i] 23:05 300: Poslední vzdor 2 [i] 00:05 Budování říše 5 [i] 01:05 On The Spot: Reportéři v akci: Indie [i] 02:05 Za poklady s Ianem Grantem: Kérala 1 [i] 02:30 Za poklady s Ianem Grantem: Maroko 3 [i] 03:05 Zvířecí rekordmani: Stavitelé a návrháři 38 [i] 04:00 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Přes noc třicítkou