Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 5-6/39 [i] 06:20 Scooby Doo,ako sa máš I. 1/14 [i] 06:40 Malí Flintstonovci 5/26 [i] 07:05 Alf III. 17-18/25 [i] 07:55 Škaredé káčatko a ja [i] 09:30 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV VEĽKÉ FINÁLE [i] 10:30 Rodina Addamsovcov [i] 12:20 Drž hubu! [i] 14:05 Hlava štátu [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Agent z Hongkongu [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Da Vinciho kód [i] 23:10 Neporaziteľný 2 [i] 01:00 Údolie tieňov [i] 03:10 Čierna diera [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sladká Valentína 137/178 [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 101 dalmatíncov 47/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 47/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Materské znamienko: Bratia 7/7 [i] 10:05 ... a just! (dohoda možná): Stopárka [i] 10:35 Kaviareň Slávia [i] 11:25 Autosalón [i] 11:50 Zlomok sekundy 1/14 [i] 12:55 Capri III 9/13 [i] 14:40 Krajina rebelov 1/7 [i] 16:45 Magazín o programoch RTVS [i] 17:10 MINI TALENT SHOW [i] 19:10 Poklady sveta: Údolie Orchonu - Mongolsko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Soraya 1/2 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Posadnutosť [i] 00:30 Magazín o programoch RTVS [i] 00:50 Soraya 1/2 [i] 02:30 Posadnutosť [i] 03:55 Capri III 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:20 Energetika [i] 09:35 Ako prežiť cunami [i] 10:50 Občan za dverami [i] 11:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:45 KE 2013 [i] 12:00 Vodný slalom MS 2011 [i] 19:00 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 7/7 [i] 19:10 Farmárska revue [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Záchrana riečneho člna 1/10 [i] 20:50 GEN.sk: Ondrej Lenárd [i] 21:05 Film o filme : Nickyho rodina [i] 21:20 Anjeli strážni Ivy Bittovej [i] 21:50 Cesta [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 02:50 Formula 1 - kvalifikácia: VC Talianska [i] 04:00 Správy STV "N" [i] 04:21 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Princezná Sissi [i] 08:10 Fantastická štvorka [i] 09:00 Hero Factories [i] 10:00 Takešiho hrad I. [i] 10:30 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 11:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň prvý [i] 16:45 Sprisahanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 G - Force: Veľmi zvláštna jednotka [i] 22:15 Let 93 [i] 00:00 Po prečítaní spáľte [i] 01:50 Život s Mikeyom [i] 03:20 Po prečítaní spáľte [i] 04:50 Palculienka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:50 Cyranov ostrov 17 [i] 06:20 Siska 29,30 [i] 08:15 Doktorka Quinnová 114,115 [i] 10:25 "Svatba jako řemen" [i] 12:00 VyVolení [i] 12:45 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 13:15 Futurama III. 5 [i] 13:45 "Panelstory aneb jak se rodí sídliště" [i] 15:50 Chlapci a chlapi: Povolanci 1/11 [i] 17:00 Chalupári: Chudák deduško 1/11 [i] 18:15 Áno, šéfe! [i] 19:15 Simpsonovci III. 6 [i] 19:45 Šokujúce zábery 2 [i] 20:15 Django znovu útočí [i] 22:00 Mafstory: Narodeniny tety Márgit, Guľožrút [i] 00:00 ČREPINY [i] 00:30 Django znovu útočí [i] 01:55 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 03:30 "Ta naše písnička česká II." [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 10/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 17/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 18/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 3/6 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 10/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 16:00 Ochránce II. 15/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 21/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 22/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 7/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 21:00 Podfukáři 5/6 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 22/24 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 14/21 [i] 00:00 Internát III. 5/9 [i] 01:30 Podfukáři 5/6 [i] 02:30 Boj o čas III. 7/22 [i] 03:25 Někdo to rád hloupé 14/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Mega most [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jízda: Velké autíčko [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších střelných zbraní [i] 08:10 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 09:05 Svět budoucnosti: Inteligence budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 10:55 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 11:50 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 12:45 Černé nebe 11 [i] 13:40 Nejlepších deset: Deset nejlepších střelných zbraní [i] 14:35 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 15:30 Rozebráno: Okna [i] 15:55 Rozebráno: Ohnivzdorné materiály [i] 16:25 Jak se to dělá 2 [i] 16:55 To taky zvládnu 2 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 18:15 Výroba prototypů: Robotový asistent pro hasiče [i] 19:10 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 19:35 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 20:05 Králové aut v poušti: Problémy s Barracudou [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Autobazar [i] 21:55 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 22:25 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 22:50 To taky zvládnu 3 [i] 23:20 To taky zvládnu 4 [i] 23:45 Černé zlato 3 [i] 00:40 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 01:10 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 01:40 Podvody Keitha Barryho: Autobazar [i] 02:40 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 03:10 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 To taky zvládnu 3 [i] 04:35 To taky zvládnu 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Franklin 8/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Podzemní moře 10/26 [i] 07:15 Princezna na hrášku [i] 08:45 Kostičky [i] 08:55 Moudronos [i] 09:15 Hra na zelenou [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:25 Král džungle [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Báječná Angelika [i] 14:45 Půjčka [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 1/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Patriarchát 1/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 21:00 Bakaláři 1998 [i] 22:00 Můj soused zabiják 2 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 S nasazením života [i] 01:45 Posledních 24 hodin: Gianni [i] 02:35 The Pacific, film o seriálu [i] 03:00 Pokondr live 03:45 Na cestě po Brooklynu [i] 04:15 Vdovcovy intimní večery [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Klíč [i] 05:30 Ta naše povaha česká [i] 06:00 Dva dny, které otřásly světem [i] 06:45 Pohlednice z města Essaouira [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Zapni a jeď [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Za vesnickými muzikanty [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 849/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:50 Skály, sny a vzpomínky [i] 14:10 Zázračná planeta: Poušť Namib - boj o přežití: V údolí pouštních lvů 1/2 [i] 15:00 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 16:00 Sbohem, město C [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Buddha 1/2 [i] 20:50 Ozvěny Dvořákovy Prahy 2011 [i] 21:00 Lanďák [i] 22:00 proStory [i] 22:30 Komediograf [i] 23:00 Mimo rámec [i] 23:15 Anténa [i] 00:50 Abbey Road: Live II: Sheryl Crow, Hard-Fi a Diana 3/12 [i] 01:40 Mladí v partě 8/12 [i] 02:15 Medúza 02:55 Musicblok 03:25 Ladí neladí [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Pirátova rodinka 29 [i] 06:35 Bolek a Lolek 40,41 [i] 07:00 Senzační Spiderman: Podtext [i] 07:30 Tom a Jerry 7 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 55 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 17 [i] 08:55 Hannah Montana 3, 4 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Plavecký mariáš [i] 14:00 Pojišťovna štěstí: Tajnosti 20 [i] 15:15 Mr. Bean: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 15:50 Spider-Man 2 [i] 18:15 Hospoda: Vynálezce, Bomba 23, 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Záměna [i] 22:05 Stíny minulosti: * [i] 00:00 Hostel: * [i] 01:40 Novashopping 02:15 Perníkový táta II 3 [i] 03:00 Volejte Novu [i] 04:05 Stefanie VII 40 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:20 Beyblade Metal Fusion: Vlčí ambice 3 [i] 07:45 Tutenstein I: Vzpoura Shabtis 3 [i] 08:15 M*A*S*H 165 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:55 Top Gear 2011 2 [i] 11:05 M*A*S*H 166 [i] 11:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 15:45 Columbo: Dvojitý šok [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Smrtonosná past 2 [i] 22:45 60 sekund [i] 01:10 Úsvit mrtvých [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:35 Bzzz!!! [i] 06:30 Slávici na ulici [i] 07:25 Priateľky [i] 08:00 Skrytá vášeň 45/188 [i] 09:10 Je to možné?! [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 7/22 [i] 11:30 Gossip Girl II. 3/25 [i] 12:30 Správna Susan II. 9-10/26 [i] 13:40 Columbo zasahuje 2/20 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 68/129 [i] 17:00 Skrytá vášeň 46/188 [i] 17:55 Osudová výmena [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska jej života [i] 21:45 Srdcom v Afrike [i] 23:35 Náš svet, naša láska [i] 01:25 Columbo zasahuje 2/20 [i] 02:50 Srdcom v Afrike [i] 04:20 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Milionové Vánoce [i] 13:50 Srdeční záležitosti [i] 15:40 Tři muži a nemluvně [i] 17:35 Zkouška z dospělosti [i] 19:10 2 Bobule [i] 20:55 Sexy párty 2 [i] 22:45 Sniper [i] 00:30 Jezero smrti [i] 02:00 Vše o orgasmu [i] 03:20 Loupež za bílého dne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 2 [i] 06:30 Moje bláznivá sestra [i] 08:20 Pohotovost 1: 6. díl 6 [i] 09:20 Pohotovost 1: 7. díl 7 [i] 10:20 Pohotovost 1: 8. díl 8 [i] 11:20 Pohotovost 1: 9 díl 9 [i] 12:20 Pohotovost 1: 10. díl 10 [i] 13:20 Bouře meteorů [i] 15:10 Rosnička [i] 17:00 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Formule! [i] 23:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 01:20 Titanic 2 [i] 03:10 Krutá pravda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Laos 1 [i] 06:35 Laos 2 [i] 07:10 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 08:05 Jak přežít Everest 1 [i] 09:05 Země: Planeta a její moc 2 [i] 10:10 Vítejte v Lagosu 2 [i] 11:20 Vraky snů 1 [i] 11:55 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Severní Karolína 17 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Minneapolis 18 [i] 14:00 Zelené nápady pro modrou planetu: Města 3 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Oblečení 4 [i] 15:05 Budoucnost odhalena: Sex a láska 3 [i] 15:35 Budoucnost odhalena: Fontána mládí 4 [i] 16:10 Objevy starověku 12 [i] 17:05 Města v podzemí 4 [i] 18:00 Sahara 2 [i] 19:05 Řím: Vliv a nadvláda: Dominium 3 [i] 20:05 Zmizelé světy 29 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 12 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 1 [i] 22:55 Věda zla [i] 23:55 Pravdivé příběhy 6 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Hrozba z vesmíru 2 [i] 01:55 Zmizelé světy 29 [i] 02:50 Řím: Vliv a nadvláda: Dominium 3 [i] 03:50 Británie krále Artuše: Invaze, která se nekonala 3 [i] 04:50 Vítejte v Lagosu 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Andělé s.r.o. [i] 07:35 Inkoustové srdce [i] 09:20 Master & Commander: Odvrácená strana světa [i] 11:35 Mildred Pierceová 1 [i] 12:35 Mildred Pierceová 2 [i] 13:40 Generace Singles [i] 15:05 Všichni jsou v pohodě [i] 16:45 Bejvalek se nezbavíš [i] 18:25 Shrek: Zvonec a konec [i] 20:00 Mamma Mia! [i] 21:55 Bruno [i] 23:20 Svítání [i] 00:55 The Runaways [i] 02:45 Solomon Kane [i] 04:30 Simonův vesmír [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Twilight sága: Nový měsíc [i] 08:05 Svatební dort [i]