TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:40 FBI v sukniach [i] 11:20 Posadnutá láskou [i] 13:10 Čarodejnice II. 17/22 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Monk II. 2/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku 16/17 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 14/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:15 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:30 Zberateľ bozkov [i] 01:40 Červená horúčava [i] 03:15 Africký expres [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sladká Valentína 136/178 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 Žiť ako lev 6/6 [i] 09:45 Doktor z hôr: Šťastie a tiene 43/45 [i] 10:35 Komisárka: Kráľ podsvetia 5/26 [i] 11:30 Sila lásky III. 151/244 [i] 12:20 Bumerang [i] 13:10 Sladká Valentína 137/178 [i] 13:55 Divoký anjel 5/270 [i] 14:50 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 15:35 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 SOS [i] 17:30 Doktor z hôr: Šťastie a tiene 43/45 [i] 18:20 Sila lásky V. 5 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra: Vlastimil Brodský [i] 21:50 Kamila Magálová [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Inšpektor Rocca IV: Nesprávny muž [i] 00:05 Komisárka: Kráľ podsvetia 5/26 [i] 01:00 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 01:45 Divoký anjel 5/270 [i] 02:30 TOP STAR Extra: Vlastimil Brodský [i] 03:25 Sila lásky III. 151/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:51 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:30 Fokus - právo [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:50 Kvarteto [i] 11:25 Spektrum vedy: Jazykový korpus [i] 12:00 Vodný slalom MS 2011 [i] 18:10 Energetika [i] 18:30 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 6/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ako prežiť cunami [i] 21:05 Família - Život plný zázrakov [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske týranej [i] 22:30 Kino na Dvojke: Posledný vlak [i] 00:30 Big Bít 8/42 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Incest [i] 09:00 Panelák VIII.: Kordiakove peniaze 20 [i] 10:00 Náš nový dom II. 1/19 [i] 11:00 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 3 [i] 14:00 Glee 22/22 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Držgroš a klamárka [i] 18:30 Kutyil a.s. 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sprisahanie [i] 22:30 S. Seagal: Muž so znakom smrti [i] 00:30 El Rey - kokaínový kráľ [i] 02:15 Náš nový dom II. 1/19 [i] 03:00 Tru Calling 9 [i] 03:40 El Rey - kokaínový kráľ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Matlock III. 11 [i] 05:45 Kojak V. 6 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 91,92 [i] 08:00 Matlock III. 13,14 [i] 10:00 Esmeralda 92,93 [i] 12:00 M*A*S*H 86,87 [i] 13:00 Panelák VIII.: Kordiakove peniaze 20 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 14:30 Futurama III. 4 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 5 [i] 16:00 Knight Rider 53 [i] 17:00 M*A*S*H 86,87 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Šokujúce zábery 1/52 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 19:45 Futurama III. 5 [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 11 [i] 23:15 VyVolení [i] 00:00 A-Team 21, 22 [i] 01:30 Klaun 19,20 [i] 03:00 "Hry lásky šálivé" [i] 04:45 Knight Rider 53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 36/37 [i] 09:05 Ochránce III. 5/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 7/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 19/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 37/37 [i] 16:00 Ochránce III. 6/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 8/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 20/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 21:00 Erin Brockovich [i] 23:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i] 00:15 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 01:10 Erin Brockovich [i] 03:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:00 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 7 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 14:35 Špinavé práce 11 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 16:25 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 17:20 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 20:05 Technické vymoženosti 29 [i] 20:35 Technické vymoženosti 30 [i] 21:00 Idiot na cestách: Indie [i] 21:55 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 22:50 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 23:15 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 00:40 Technické vymoženosti 29 [i] 01:10 Technické vymoženosti 30 [i] 01:40 Idiot na cestách: Indie [i] 02:40 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 03:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 04:05 Hry s časem: Rozmixuje se to? [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Dovolená [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 10/26 09:30 Okouzlení I 9/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Velká zkouška 5/30 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Čachtická paní 7/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 45/52 [i] 18:40 České pexeso 2/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Na rozcestí 1/26 [i] 21:00 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:25 Komisař Moulin [i] 23:55 Město žen II: Mišmaš 1/22 [i] 00:15 Film o seriálu Vyprávěj [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Co nám dělá dokonalá těla? 1/39 [i] 01:00 Dobré ráno s Jedničkou 03:25 Fenomén [i] 03:50 Vdova [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Náš venkov [i] 05:50 Divnopis [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Babylon [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Rajské zahrady [i] 08:50 Počesku [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Dotek tmy [i] 10:05 City Folk 2011 - Praha [i] 10:35 Tom Cruise [i] 11:20 Ushuaia 9/26 [i] 11:45 Barvy života [i] 12:40 Otevření nevykradené hrobky [i] 13:35 Folklorní magazín [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Putování starými cestami [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:50 Svět vodní divočiny: Přízrak z hlubin 5/9 [i] 16:20 Ushuaia 10/26 [i] 16:55 Proč vyhynula velká australská zvířata [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Haló, haló! 83/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 19:45 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 20:00 Zázračná planeta: Poušť Namib - boj o přežití: V údolí pouštních lvů 1/2 [i] 20:50 Osobnost na Dvojce [i] 20:55 Zapni a jeď [i] 21:55 Valčík s Bašírem [i] 23:25 Mladí v partě 8/12 [i] 00:05 Zombie Movie [i] 00:50 Radiorock: Airfare a David Popov [i] 01:20 Disco a atomová válka [i] 02:35 Krásný ztráty [i] 03:15 Deset století architektury [i] 03:30 Ladí neladí [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 130 [i] 09:35 Záhadná smrt [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 16 [i] 13:40 Smallville VIII 13 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 10 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Vůně cigaret a feromonů [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Odkaz 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 18:30 Ulice 2030 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:05 Resident Evil: Zánik: * [i] 00:55 Expozitura: Volavka 1 [i] 02:20 Novashopping 03:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:10 Stefanie VII 38, 39 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 165 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Ideální projekt 17 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Svatba se smrtí 8 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Na život a na smrt 10 [i] 13:05 Odpadlík I: Poslední soud 5 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Věřte tomu, nebo ne 22 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Samovazba [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Drž hubu! [i] 01:10 Falešná hra [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Skrytá vášeň 44/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 37/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 66/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 08:45 Rodinná kliatba 1/110 [i] 09:50 Ulica III. 50/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 V objatí hodvábu 25-26/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 64-65/125 [i] 14:15 Rebeli I. 13/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 151/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 38/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 45/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 2/110 [i] 19:00 Rebeli I. 14/215 [i] 20:00 Mrazivá vášeň [i] 22:25 Osudová výmena [i] 00:20 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Mrazivá vášeň [i] 03:40 Sudkyňa Hatchettová II. 64-65/125 [i] 04:20 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Světlovlasý opičák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 První po Bohu [i] 13:55 Poslední obrněný vlak [i] 16:15 Bobule [i] 18:00 Míč a řetěz [i] 19:40 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 21:20 Loupež za bílého dne [i] 23:05 Vše o orgasmu [i] 00:40 Fantom opery [i] 02:55 Přímý kontakt [i] 04:25 Skrytá agenda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Zmizení 6 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 9 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 17:20 Pohotovost 1: 9 díl 9 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 10 [i] 20:20 Pohotovost 1: 10. díl 10 [i] 21:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Respekt 1 [i] 22:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Utěšitel 2 [i] 23:20 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 02:20 Být Erikou 2: Táto, slyšíš mě? 10 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 2 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Kdo opravdu objevil Ameriku? 2 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 06:35 Top 10 - architekti 10 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Istrie 14 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani: Ti nejpohyblivější 56 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Pěstování 16 [i] 10:00 Buď já nebo pes 73 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Utah 10 [i] 12:10 Vesmír III. 4 [i] 13:00 Věda o kočkách