TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:30 Krok za krokom VI. 1/24 [i] 09:50 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 10:50 Lavína [i] 12:40 Čarodejnice II. 16/22 [i] 13:35 Rýchle Televízne noviny [i] 13:40 Monk II. 1/16 [i] 14:35 Teória veľkého tresku 15/17 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Joey II. 22/22 [i] 15:35 Krok za krokom VI. 2/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 13/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 151/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS: Los Angeles I. 14/24 [i] 00:10 Faktor 8 - Smrtiaci vírus [i] 01:50 Fatálny vírus: Vtáčia chrípka v Amerike [i] 03:10 Flash Gordon 4/22 [i] 03:50 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sladká Valentína 135/178 [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 Žiť ako lev 5/6 [i] 09:40 Doktor z hôr: Investor 42/45 [i] 10:35 Komisárka: Hriechy mladosti 4/26 [i] 11:30 Sila lásky III. 150/244 [i] 12:20 Bumerang [i] 13:10 Sladká Valentína 136/178 [i] 14:00 Divoký anjel 4/270 [i] 14:40 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 15:25 Bud Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 17:00 SOS [i] 17:30 Doktor z hôr: Investor 42/45 [i] 18:20 Sila lásky V. 4 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 1/7 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 23:25 Komisárka: Hriechy mladosti 4/26 [i] 00:15 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 01:00 Divoký anjel 4/270 [i] 01:35 Reportéri [i] 02:05 Bumerang [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V rukách únoscu 9/20 [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 04:05 Sila lásky III. 150/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:51 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Tajné písmo [i] 09:25 Podmorský svet: Vrak H.M.S. Thistlegorm [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Cena prírody I.: Miznúce včely a lietajúce líšky 1/6 [i] 11:25 Celý svet je úzky most [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Senior klub [i] 14:00 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 14:30 Sféry dôverné: Michal Miloslav Hodža [i] 15:45 Bez zastávky;Discodrom [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Sibír 1/10 [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 5/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Pes vo vreci [i] 09:00 Panelák VIII.: Domový dôverník 19 [i] 10:00 Náš nový dom I. 4/4 [i] 11:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 6 [i] 14:00 Glee 21 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Zlodej [i] 18:30 Kutyil a.s. 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Kordiakove peniaze 20 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 7 [i] 01:15 Áno, šéfe! [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11 [i] 02:45 Náš nový dom I. 4/4 [i] 03:30 Tru Calling 8 [i] 04:15 Glee 21 [i] 04:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kojak V. 5 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 89,90 [i] 08:00 Matlock III. 11,12 [i] 10:00 Esmeralda 90,91 [i] 12:00 M*A*S*H 84,85 [i] 13:00 Panelák VIII.: Domový dôverník 19 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 21 [i] 14:30 Futurama III. 3 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 4 [i] 16:00 Knight Rider 52 [i] 17:00 M*A*S*H 84,85 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 4 [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 19:45 Futurama III. 4 [i] 20:15 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:30 Zámotok [i] 00:45 VyVolení [i] 01:15 Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 02:50 "Báječní muži s klikou" [i] 04:15 Knight Rider 52 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. [i] 08:00 Umíte tančit? V. 35/37 [i] 08:55 Ochránce III. 4/23 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 10:55 Černý anděl II. 6/21 [i] 11:55 Battlestar galactica III. 18/20 [i] 12:55 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 13:55 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 36/37 [i] 16:05 Ochránce III. 5/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 7/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 19/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 19/19 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 02:45 Zachraň mě VI. 19/19 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 10:00 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 12:45 Na plný plyn: Ducati [i] 13:40 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 18:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 9 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 21:00 Z ráje do pekla 7 [i] 21:55 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 22:50 Strašení: Strašení v Summerwindu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 10 [i] 01:40 Z ráje do pekla 7 [i] 02:40 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 03:40 Strašení: Strašení v Summerwindu [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:45 Setkávání [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 9/26 09:30 Okouzlení I 8/20 [i] 10:30 McLeodovy dcery III: Zapomeň mě 4/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Ženu ani květinou neuhodíš 6/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája u mravenců 4/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Výletníci [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific, film o seriálu [i] 22:40 Profesionálové: Muž bez minulosti 17/57 [i] 23:30 Přežít! [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 O četnících a humoreskách [i] 01:20 Dobré ráno s Jedničkou 03:45 AZ-kvíz [i] 04:10 Výletníci [i] 04:35 Velké sedlo: Povodeň 9/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Kam zmizel ten starý song [i] 05:45 C. Debussy: Snění . Na klavír hraje F. [i] 05:50 Chvilka hudby: J. W. Duarte: Chocholatý chundelatý, Černý poník. [i] 06:00 Mezní situace [i] 06:40 Rajské zahrady [i] 07:00 Panorama [i] 07:55 Rekultivace [i] 08:15 Vápník a my [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Venkovští kantoři a učitelé tance [i] 10:10 Na plovárně s Ladislavem Smoljakem [i] 10:35 Jak měníme školu [i] 11:35 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 12:30 ...a tuhle znáte? [i] 13:05 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 14:10 Kde bydlely princezny [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou 14:31 Rodina a já [i] 14:50 Teleapatyka [i] 15:00 Diagnóza [i] 15:15 Báječný svět k nepřežití [i] 15:45 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Praha [i] 17:20 Dotek tmy [i] 17:50 Ushuaia 9/26 [i] 18:20 Haló, haló! 82/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Světoběžníci oceánů [i] 20:00 Dvořákova Praha 2011 13/13 [i] 21:55 Osobnost na Dvojce [i] 22:00 Ta naše povaha česká [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Krásný ztráty [i] 00:05 Na moll [i] 00:30 Stalingrad [i] 02:45 Latin Music USA: Cyklus americké veřejnoprávní TV PBS 3/4 [i] 03:40 Divadlo žije! [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i] 04:50 Dostaveníčko ve Vranově nad Dyjí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 129 [i] 09:35 Pan Žárlivý [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 15 [i] 13:45 Smallville VIII 12 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 9 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Alan Harper, Chiropraktik [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: K.O. 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 18:30 Ulice 2029 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Svatební dar 280 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Sečteno, podtrženo 10 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Exploze: * [i] 00:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Závislost 14 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker Texas Ranger VII: Hřmící jestřáb [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 36, 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 164 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Vražda a la mode 16 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Pod lupou 7 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Luckyho labutí píseň 9 [i] 13:05 Odpadlík I: La Mala Sombra 4 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Jeffův nový podnik 21 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Ladislav Frej [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Válka gangů 3 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Francouzská spojka II [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Šéf na grilu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 43/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 36/218 [i] 07:30 Sudkyňa Hatchettová I. 65/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny II. 7/22 [i] 09:05 V náručí diabla 182/182 [i] 10:05 Ulica III. 49/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 23-24/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 62-63/125 [i] 14:20 Rebeli I. 12/215 [i] 15:20 Dr. Oz I. 2/174 [i] 16:15 Cigánske srdce 37/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 44/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 1/110 [i] 19:00 Rebeli I. 13/215 [i] 20:00 O.C. California I. 19/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 25-26/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 23:35 Frasier IX. 18/24 [i] 00:00 O.C. California I. 19/27 [i] 00:50 Frasier IX. 18/24 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová II. 62-63/125 [i] 01:50 Ulica III. 49/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 1/110 [i] 03:20 AHA [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Šťastná ruka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oko 3 [i] 13:45 Princ a já: Královské líbánky [i] 15:30 Co vlastně ženy chtějí? [i] 17:25 První po Bohu [i] 19:15 Poslední obrněný vlak [i] 21:30 Skrytá agenda [i] 23:15 Přímý kontakt [i] 00:55 Milenka [i] 02:15 Špína [i] 03:55 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Vnitřní záležitosti 1 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Zmizení 6 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i] 17:20 Pohotovost 1: 8. díl 8 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 9 [i] 20:20 Pohotovost 1: 9 díl 9 [i] 21:20 PREMIÉRA Titanic 2 [i] 23:10 Sejměte Cartera [i] 01:10 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 02:10 Být Erikou 2: Na druhý pohled. 9 [i] 03:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 04:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Kdo opravdu objevil Ameriku? 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 06:35 Top 10 - architekti 09 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Benátky 13 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani: Potížisti 55 [i]