TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:25 Krok za krokom V. 24/24 [i] 09:45 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 10:50 Prekliaty poklad [i] 12:45 Čarodejnice II. 15/22 [i] 13:40 Rýchle Televízne noviny [i] 13:45 Monk I. 13/13 [i] 14:35 Teória veľkého tresku 14/17 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Joey II. 21/22 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 12/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 7/24 [i] 23:30 Únos [i] 01:15 Svedkyňa vraždy [i] 02:45 Flash Gordon 3/22 [i] 03:25 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sladká Valentína 134/178 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 Žiť ako lev 4/6 [i] 09:40 Doktor z hôr: Šťuka v rybníku 41/45 [i] 10:30 Komisárka: Kvety pre vraha 3/26 [i] 11:25 Sila lásky III. 149/244 [i] 12:15 Bumerang [i] 13:10 Sladká Valentína 135/178 [i] 13:55 Divoký anjel 3/270 [i] 14:45 Sudkyňa Amy: Nevlastné dieťa s ryšavými vlasmi 45 [i] 15:30 Duchovia: Prestavba [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 SOS [i] 17:30 Doktor z hôr: Šťuka v rybníku 41/45 [i] 18:20 Sila lásky V. 3 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Bod zlomu [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Unesení 1/10 [i] 23:55 Komisárka: Kvety pre vraha 3/26 [i] 00:45 Sudkyňa Amy: Nevlastné dieťa s ryšavými vlasmi 45 [i] 01:30 Divoký anjel 3/270 [i] 02:10 Unesení 1/10 [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky III. 149/244 [i] 04:40 Sila lásky V. 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:31 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:25 Podmorský svet: Kaňony a hlbina [i] 09:40 Fokus - zdravie [i] 10:25 Národnostný magazín: Mix [i] 11:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Raný izraelský terorizmus 1/26 [i] 11:30 Utajená reč peňazí: Anonymný hrdina 13/13 [i] 11:45 Polícia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Večer na tému - reforma v školstve. [i] 15:15 Kristína [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Cena prírody I.: Miznúce včely a lietajúce líšky 1/6 [i] 18:00 Senior klub [i] 18:30 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 4/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Celý svet je úzky most [i] 21:05 Spektrum vedy: Jazykový korpus [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné: Michal Miloslav Hodža [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 2 [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Moja žena je prasa [i] 09:00 Panelák VIII.: Nový primár 18 [i] 10:00 Náš nový dom I. 3 [i] 11:00 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 12 [i] 14:00 Glee 20 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Povaľač [i] 18:30 Kutyil a.s. 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Domový dôverník 19 [i] 21:15 Hawaii 5.0 3 [i] 22:15 Kosti VI. 3 [i] 23:15 Kosti IV. 6 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 15 [i] 01:10 Hawaii 5.0 3 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 02:35 Náš nový dom I. 3 [i] 03:20 Tru Calling 7 [i] 04:00 Glee 20 [i] 04:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny PLUS [i] 05:45 Kojak V. 4 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 87,88 [i] 08:00 Matlock III. 9,10 [i] 10:00 Esmeralda 88,89 [i] 12:00 M*A*S*H 82,83 [i] 13:00 Panelák VIII.: Nový primár 18 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 20 [i] 14:30 Futurama III. 2 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 3 [i] 16:00 Knight Rider 51 [i] 17:00 M*A*S*H 82,83 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 3 [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 21 [i] 19:45 Futurama III. 3 [i] 20:15 Ninja Factor II. 18,19 [i] 21:15 Blízko smrti [i] 22:15 Mafstory: Stávka, Colníčka [i] 00:00 VyVolení [i] 00:40 Ninja Factor II. 18,19 [i] 01:20 Blízko smrti [i] 02:00 Mafstory: Stávka [i] 03:30 Knight Rider 51 [i] 04:15 Matlock III. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 34/37 [i] 09:00 Ochránce III. 3/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 5/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 17/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. [i] 15:05 Umíte tančit? V. 35/37 [i] 16:00 Ochránce III. 4/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 6/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 18/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 22/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 7/22 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 5/8 [i] 00:00 Cena za lidskost II. 6/8 [i] 01:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 01:55 Boj o čas III. 7/22 [i] 02:50 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/22 [i] 03:45 Cena za lidskost II. 6/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Hmyzí detektiv [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:00 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 10:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 12:45 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 13:40 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 14:35 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 17:20 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Výprava do pekel [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 22:50 Bezpečná hranice 1 [i] 23:15 Bezpečná hranice 2 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Výprava do pekel [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 03:40 Bezpečná hranice 1 [i] 04:05 Bezpečná hranice 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sousedé [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 8/26 09:30 Okouzlení I 7/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Brickův nářek 3/30 [i] 11:10 Než se zvedne opona [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Neslušný návrh 5/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Včelka Mája a vážka 3/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Ladislav [i] 21:55 Nejistá sezóna [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Josefina [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktor Martin: Kdo je Bodmin? 1/23 [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:00 AZ-kvíz [i] 04:25 Bydlení je hra [i] 04:50 Šaráda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudná nepozornost [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:40 Lapidárium [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 08:50 Soukromá muzea [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Prado [i] 11:00 Alžbetin dvor: Alžbeta Castiglione 1/6 [i] 12:20 Waldes a návrat Františka Kupky [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:25 Heydrich - konečné řešení: Noc nad protektorátem 1/43 [i] 13:50 Deset století architektury [i] 14:10 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:34 To nejlepší z klasiky [i] 15:25 Curriculum vitae [i] 16:10 Goya [i] 16:55 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 1/5 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 Mérida [i] 18:20 Haló, haló! 81/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Pavel Blatný a milenka hudba [i] 20:00 Hotel mezi dvěma světy [i] 21:45 Osobnost na Dvojce [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Terra musica [i] 22:50 Dokumentární klub: Disco a atomová válka [i] 00:10 Latin Music USA 3/4 [i] 01:05 Radiorock: Mandrage a Libor Mikeš [i] 01:35 Ta naše povaha česká [i] 02:00 Prolínání světů [i] 02:30 Epilog [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:55 Kavárnička dříve narozených [i] 04:50 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 128 [i] 09:35 Pomsta ženy středního věku [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 14 [i] 13:40 Smallville VIII 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 8 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Šťastné Díkůvzdání [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zmizení 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 18:30 Ulice 2028 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Volavka 1 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Monstrum: * [i] 00:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Zadní vrátka 13 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker Texas Ranger VII: Jde o princip [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 34, 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 163 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Filmový fígl 15 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Poblouznění 6 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Turecká nevěsta 8 [i] 13:05 Odpadlík I: Matka Kuráž 3 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Brad novinář 20 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk se opíjí 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Všechno bude 64 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 23:25 Anatomie lži I: Životní zkouška 3 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny III: Lichvář 15 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny III: Lichvář 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:55 Skrytá vášeň 42/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 35/218 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 64/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 09:05 V náručí diabla 181/182 [i] 10:10 Ulica III. 48/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 21-22/200 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová II. 60-61/125 [i] 14:35 Rebeli I. 11/215 [i] 15:35 Tisíc a jedna noc 150/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 36/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 43/188 [i] 18:10 V náručí diabla 182/182 [i] 19:00 Rebeli I. 12/215 [i] 20:00 O.C. California I. 18/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 23-24/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny II. 7/22 [i] 23:30 Frasier IX. 17/24 [i] 23:55 O.C. California I. 18/27 [i] 00:45 Čarodejnice II. 15/22 [i] 01:25 Frasier IX. 17/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 60-61/125 [i] 02:25 Ulica III. 48/259 [i] 03:10 V náručí diabla 182/182 [i] 03:55 V tieni [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Cíl: Země [i] 13:45 Taurus [i] 15:35 Vztekle tvá [i] 17:35 Princ a já: Královské líbánky [i] 19:15 Oko 3 [i] 20:55 Atentát na střední [i] 22:35 Špína [i] 00:25 Nikomu nevěř [i] 01:45 Hrozba v poušti [i] 03:15 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:35 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:15 Magazín [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Tenis [i] 03:00 závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Chytit oštěp 5 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Vnitřní záležitosti 1 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 17:20 Pohotovost 1: 7. díl 7 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Zmizení 6 [i] 20:20 Pohotovost 1: 8. díl 8 [i] 21:20 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 22:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4