TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:30 Mr. Bean [i] 09:55 Kobra 11 VII. 12/14 [i] 10:55 Veľkolepá príroda [i] 12:40 Čarodejnice II. 14/22 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Monk I. 12/13 [i] 14:35 Teória veľkého tresku 13/17 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Joey II. 20/22 [i] 15:30 Krok za krokom V. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 11/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 150/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. - NOVÉ PRÍBEHY [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Mentalista II. 17/23 [i] 00:10 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 01:40 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 03:05 Flash Gordon 2/22 [i] 03:45 Kobra 11 VII. 12/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sladká Valentína 133/178 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 Žiť ako lev 3/6 [i] 09:35 Doktor z hôr: Príležitosť robí zlodeja 40/45 [i] 10:30 Komisárka: Čokoládový kráľ 2/26 [i] 11:25 Sila lásky III. 148/244 [i] 12:15 Bumerang [i] 13:05 Sladká Valentína 134/178 [i] 13:55 Divoký anjel 2/270 [i] 14:40 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 15:25 Duchovia: Dedičstvo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 SOS [i] 17:30 Doktor z hôr: Príležitosť robí zlodeja 40/45 [i] 18:20 Sila lásky V. 2 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Futbal Slovensko - Arménsko [i] 22:25 Nočné správy STV [i] 22:35 Počasie [i] 22:38 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Balerína 16/22 [i] 23:30 Komisárka: Čokoládový kráľ 2/26 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 01:05 Divoký anjel 2/270 [i] 01:45 Bumerang [i] 02:30 Taxikárka: 24 hodín plných snov 4/4 [i] 04:05 Sila lásky III. 148/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Neposedné mačiatko [i] 09:30 Podmorský svet: Velikáni z Light House [i] 09:45 Fokus - práca [i] 10:30 Športové ozveny [i] 10:55 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat 1/7 [i] 11:35 Zdravie v Európe: Len jedna cigareta [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Tempo [i] 13:55 VAT [i] 14:25 Diagnóza: Nádor na mozgu [i] 14:55 Medicína: Medicína [i] 16:00 Orientácie [i] 16:25 Národnostný magazín: Mix [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Raný izraelský terorizmus 1/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:30 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke Sk Cz: "Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepici" [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému - reforma v školstve. [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Úspory [i] 09:00 Panelák VIII.: Iveta chce Dudka 17 [i] 10:00 Náš nový dom I. 2 [i] 11:00 Profesionáli: Semafor 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 11 [i] 14:00 Glee 19 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Frajerka za motorku [i] 18:30 Kutyil a.s. 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nový primár 18 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň prvý [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1/22 [i] 23:30 Kosti II. 11 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 6 [i] 01:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň prvý [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 1/22 [i] 02:55 Náš nový dom I. 2 [i] 03:40 Tru Calling 6 [i] 04:20 Glee 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kojak V. 3 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 85,86 [i] 08:00 Matlock III. 7,8 [i] 10:00 Esmeralda 86,87 [i] 12:00 M*A*S*H 80,81 [i] 13:00 Panelák VIII.: Iveta chce Dudka 17 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 19 [i] 14:30 Futurama III. 1/15 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 2 [i] 16:00 Knight Rider 50 [i] 17:00 M*A*S*H 80,81 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 2 [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 20 [i] 19:45 Futurama III. 2 [i] 20:15 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Ice Road Truckers I. 1/10 [i] 21:15 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Originály na cestách I. 1/6 [i] 22:15 Život po ľuďoch 6 [i] 23:10 Stratené dôkazy [i] 00:00 VyVolení [i] 00:40 Ice Road Truckers I. 1/13 [i] 01:25 Originály na cestách I. 1/6 [i] 02:10 Knight Rider 50 [i] 02:55 Matlock III. 7,8 [i] 04:25 Doktorka Quinnová 85 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 06:55 The Amazing Race Asia 13/14 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 33/37 [i] 09:00 Ochránce III. 2/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 4/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 16/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 34/37 [i] 16:00 Ochránce III. 3/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 5/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 17/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 21:00 Podfukáři II. 2/6 [i] 22:10 CSI: New York VII. 1/22 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev II.: Časovaná bomba 8/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 01:05 Podfukáři II. 2/6 [i] 02:00 CSI: New York VII. 1/22 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev II.: Časovaná bomba 8/12 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Exterminátor mihulí [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 12:45 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 13:40 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 14:35 Špinavé práce: Hmyzí detektiv [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 20:05 Stěhování obrů 6 [i] 21:00 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 22:50 Je to možné?: Chodící stroje, vzdušní tvorové a rentgenové vidění [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 00:40 Stěhování obrů 6 [i] 01:40 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 03:40 Je to možné?: Chodící stroje, vzdušní tvorové a rentgenové vidění [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bakaláři 1997 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 7/26 09:30 Okouzlení I 6/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Ďáblova žena 2/30 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Setkávání [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Růžová válka 4/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája se učí létat 2/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po Brooklynu [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - ŠIKANA [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Hon na člověka 36/62 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Případ žárlivého muže [i] 00:55 Startování za tepla [i] 01:15 Auto Moto Revue [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Výletníci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Loun ... tentokrát s Lounskou třináctkou . Připravili: A. [i] 06:00 Velká smůla [i] 06:35 Profese zahradník - šlechtitel 07:00 Panorama [i] 08:00 Přežijeme na naší planetě? 8/8 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Bitva proti proudu [i] 10:35 Počesku [i] 10:50 Lekce řízení [i] 12:30 Příště u Vás z Doks [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Kvarteto [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:50 Vězněm na čerstvém vzduchu [i] 16:50 Klíč [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Haló, haló! 80/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poslední žáci Janáčkovi [i] 20:00 Stalingrad [i] 22:15 Osobnost na Dvojce [i] 22:20 Inventura Febia: Venkovští kantoři a učitelé tance [i] 22:55 Ze závislosti do nezávislosti [i] 23:20 Q [i] 23:50 Zima kúzelníkov [i] 01:10 Ještě jsem tady [i] 01:40 Suchá Hora [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:05 Ladí neladí [i] 04:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 127 [i] 09:35 Králové ostrova Mykonos [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 13 [i] 13:40 Smallville VIII 10 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 7 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: První úkol splněn [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Turné 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 18:30 Ulice 2027 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo je Radana? 279 [i] 21:30 Víkend: Show must go on [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Americká panna: * [i] 00:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Outsider 12 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Walker Texas Ranger VII: Slepota [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 32, 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 162 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Dvojnásobná smrt 14 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Detektiv pacientem 5 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Není cesty zpátky 7 [i] 13:05 Odpadlík I: Když jde o krk 2 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Hledání ztracené vrby 19 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Fyzika věda je 19 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Vyděrač 1 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny III: Africká horečka 14 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny III: Africká horečka 14 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 41/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 34/218 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 63/175 [i] 08:05 Veronika Marsová I. 20/22 [i] 08:55 V náručí diabla 180/182 [i] 09:55 Ulica III. 47/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 5-6/22 [i] 12:40 Gossip Girl II. 2/25 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová II. 58-59/125 [i] 14:25 Rebeli I. 10/215 [i] 15:25 Tisíc a jedna noc 149/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 35/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 42/188 [i] 18:10 V náručí diabla 181/182 [i] 19:00 Rebeli I. 11/215 [i] 20:00 O.C. California I. 17/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 21-22/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 23:35 Frasier IX. 16/24 [i] 00:00 O.C. California I. 17/27 [i] 00:50 Čarodejnice II. 14/22 [i] 01:30 Frasier IX. 16/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová II. 58-59/125 [i] 02:35 Ulica III. 47/259 [i] 03:20 V náručí diabla 181/182 [i] 04:00 V tieni [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Obraz Doriana Graye [i] 13:45 Pád nebes [i] 15:40 Dva muži a batole [i] 17:40 Cíl: Země [i] 19:25 Taurus [i] 21:10 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 23:15 Hrozba v poušti [i] 00:55 Generace GEN [i] 02:25 Ano [i] 04:15 Na mrtvém bodě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:25 Business class [i] 11:30 Veslování [i] 12:30 Tenis [i] 13:10 Motorismus [i] 13:40 Motorismus [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:35 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 závěr vysílání