TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Vojačka Benjaminová [i] 10:30 WIPEOUT - NAJLEPŠIE MOMENTY [i] 11:30 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 12:25 Čarodejnice II. 13/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Monk I. 11/13 [i] 14:20 Teória veľkého tresku 12/17 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Joey II. 19/22 [i] 15:15 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 10/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 149/181 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička - NOVÁ SEZÓNA [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 ROMing [i] 01:10 Divoká jazda [i] 02:45 Obchod storočia [i] 03:55 Flash Gordon 1/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Stratení Nomádi [i] 05:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:10 Na ceste: Na ceste po Tokaji a Egeri [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV [i] 08:00 Žiť ako lev 2/6 [i] 09:40 Doktor z hôr: Čierny anjel 39/45 [i] 10:30 Komisárka: Raťafák 1/26 [i] 11:25 Sila lásky III. 147/244 [i] 12:15 Bumerang [i] 13:05 Sladká Valentína 133/178 [i] 13:55 Divoký anjel 1/270 [i] 14:45 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 15:30 Duchovia: Kristián kontra Vikina [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 SOS [i] 17:30 Doktor z hôr: Čierny anjel 39/45 [i] 18:20 Sila lásky V. 1 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Túžba po láske [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Genesis: Zrodenie vraha: Posadnutý sviatosťami 1. časť 8/22 [i] 23:20 Komisárka: Raťafák 1/26 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 00:55 Divoký anjel 1/270 [i] 01:40 Túžba po láske [i] 03:05 Genesis: Zrodenie vraha: Posadnutý sviatosťami 1. časť 8/22 [i] 04:00 Sila lásky III. 147/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 1 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Denali [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Podmorský svet: Koralové záhrady v Dahabe [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:05 Chvíľa posvätná [i] 11:40 Nemocnica na konci sveta [i] 12:10 Karpaty [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Umenie 2011: Divadlo a tanec [i] 14:00 Kinorama [i] 14:30 Autosalón [i] 14:55 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat 1/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Príhody psíka Bodríka 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Nádor na mozgu [i] 20:20 Medicína: Medicína [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Medzi stenami [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Nebudem sa holiť! [i] 09:00 Panelák VIII.: Rezignácia 16 [i] 10:00 Náš nový dom I. 1/4 [i] 11:00 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 10 [i] 14:00 Glee 18 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII.: VPS: 05091455 8 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 1/17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Sporovlivá [i] 18:30 Kutyil a.s. 1 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Iveta chce Dudka 17 [i] 21:15 Profesionáli na dovolenke [i] 22:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 23:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Californication - Orgie v Kalifornii I. 1/12 [i] 23:45 Trhni si! [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 02:10 Náš nový dom I. 1/4 [i] 02:55 Tru Calling 5 [i] 03:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Californication - Orgie v Kalifornii I. 1/12 [i] 04:10 Glee 18 [i] 04:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 1/17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 Kojak V. 2 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 83,84 [i] 08:00 Matlock III. 5,6 [i] 10:00 Esmeralda 84,85 [i] 12:00 M*A*S*H 78,79 [i] 13:00 Panelák VIII.: Rezignácia 16 [i] 14:00 Simpsonovci III. 4,5 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 1/22 [i] 16:00 Knight Rider 49 [i] 17:00 M*A*S*H 78,79 [i] 18:00 VyVolení ZAČÍNAJÚ! [i] 18:45 Takešiho hrad I. 1/40 [i] 19:15 Simpsonovci XIII. 19 [i] 19:45 Futurama III. 1/15 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 10 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 2 [i] 23:00 Mravnostné oddelenie II. 14 [i] 00:00 VyVolení ZAČÍNAJÚ! [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 10 [i] 02:00 Ochrana svedkov II. 2 [i] 02:40 Mravnostné oddelenie II. 14 [i] 03:25 Knight Rider 49 [i] 04:10 Matlock III. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 12/14 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 32/37 [i] 09:00 Ochránce III. 1/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 3/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 15/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 13:55 The Amazing Race Asia 13/14 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 33/37 [i] 16:00 Ochránce III. 2/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 4/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 16/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 6/9 [i] 23:00 Obhájci 8/18 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 01:50 Post Mortem II. 6/9 [i] 02:45 Obhájci 8/18 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Instalátor hromosvodů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:00 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 12:45 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 14:35 Špinavé práce: Exterminátor mihulí [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 17:20 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 20:05 Sám v divočině 2 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek 1 [i] 22:50 Američtí dřevorubci 4 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 00:40 Sám v divočině 2 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek 1 [i] 03:40 Američtí dřevorubci 4 [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 6/26 09:30 Okouzlení I 5/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Konec pohádky 1/30 [i] 11:10 Sousedé [i] 11:50 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Rozvod 3/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak se Mája narodila 1/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Loupežník 25/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 Na cestě po Znojemsku [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Padající hvězda Antonína Mrkose [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Noc nad protektorátem 1/43 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 1/5 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Diagnóza [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Osudná nepozornost [i] 10:30 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:40 Škola základ života [i] 11:10 Má Malá Skála [i] 11:35 Proč si mláďata hrají? [i] 12:25 Dostaveníčko ve Vranově nad Dyjí [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Keramika Idy Vaculkové [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 16:00 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 16:55 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 17:55 Příběhy domů [i] 18:20 Haló, haló! 79/85 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Dva dny, které otřásly světem [i] 20:50 Pevnosti: Bouda [i] 21:10 Osobnost na Dvojce [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:15 Princezny [i] 00:05 Abbey Road: Live II 2/12 [i] 00:55 Já vás chápu, pane prezidente [i] 01:25 Youssou N´Dour a přátelé: Mezinárodní koncert proti malárii 2/2 02:15 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 126 [i] 09:35 Past v dole [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 12 [i] 13:45 Smallville VIII 9 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 6 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Nepůjdu před ty puberťáky střízlivý [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Vemte na vědomí 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI 10 [i] 18:30 Ulice 2026 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Zabijačka [i] 20:40 Okresní přebor: Pohřeb 1 [i] 21:20 Dr. House VII: Co teď? 1 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Nezvladatelné pudy 3 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8 [i] 00:25 Žhavé kočky: * 7, 8 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Poker Star [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 161 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Vražda a tříčárkované cé 13 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Toulavé boty 6 [i] 13:05 Odpadlík I 1 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Povrchní přitažlivost 18 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kolotoč života [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Než znovu začneme... [i] 21:20 Rodinka: Slavíme 1 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Ilegální zápas 18 [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: Muž v budce 3 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny III: Vězeňkyně 13 [i] 01:45 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 40/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 33/218 [i] 06:40 Columbo zasahuje 1/20 [i] 08:40 V náručí diabla 179/182 [i] 09:40 Ulica III. 46/259 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Šéfkuchár bez čapice I. 19-20/52 [i] 12:30 Gossip Girl II. 1/25 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 56-57/125 [i] 14:20 Rebeli I. 9/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 1/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 34/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 41/188 [i] 18:05 V náručí diabla 180/182 [i] 19:00 Rebeli I. 10/215 [i] 20:00 O.C. California I. 16/27 [i] 20:55 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 22:40 Veronika Marsová I. 20/22 [i] 23:35 Frasier IX. 15/24 [i] 00:05 O.C. California I. 16/27 [i] 00:45 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 02:15 Frasier IX. 15/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová II. 56-57/125 [i] 03:15 Ulica III. 46/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 O perníkové chaloupce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkouška dospělosti [i] 13:45 Policajtka [i] 15:40 Protiklady se přitahují [i] 17:15 Obraz Doriana Graye [i] 18:55 Pád nebes [i] 20:45 Na mrtvém bodě [i] 22:25 Ano [i] 00:15 Hráči [i] 01:45 Rukojmí [i] 03:15 Zapadákov [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 10:45 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:40 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:00 Veslování [i] 14:15 Jezdectví [i] 15:30 Atletika [i] 17:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Noční vlak 7 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Zapomenutí lidé 5