TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Strážca kníh [i] 07:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 3-4/39 [i] 07:45 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 13/13 [i] 08:10 Malí Flintstonovci 4/26 [i] 08:35 Trampoty s opicou [i] 10:15 Dva a pol chlapa VI. 17-18/24 [i] 11:05 Vojna neviest [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:30 Princezná a námorník [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Láska na stráženie [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA - SEMIFINÁLE [i] 21:05 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV VEĽKÉ FINÁLE [i] 22:05 Štvanec [i] 23:50 Aeon Flux [i] 01:30 Magnum Force [i] 03:30 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 ... a just! (dohoda možná) [i] 06:15 Autosalón [i] 06:40 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Na ceste: Na ceste po Azorských ostrovoch [i] 07:25 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:30 101 dalmatíncov 46/65 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 46/65 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Heidi: Spolužitie 14/26 [i] 09:10 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 09:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 Oko delfína [i] 12:00 Na ceste: Na ceste po Tokaji a Egeri [i] 12:30 Svet v obrazoch [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 14:50 Film pre pamätníkov: Horúčka [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:25 Gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Príhovor ministra školstva SR 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 1/14 [i] 21:20 Stratené deti 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Odpískané [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 01:15 Stratené deti 2/2 [i] 02:55 Odpískané [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Halali [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Zdravie v Európe: Druhá šanca. Náhle úmrtia v športe [i] 10:20 Osobnosti a udalosti: Andrej Kmeť [i] 10:30 Svätí košickí mučeníci [i] 12:20 KE 2013 [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Sezam,otvor sa! [i] 14:25 Slovo [i] 14:30 Orientácie [i] 14:55 Folklórny festival Východná: Roztancovaná fantázia [i] 16:15 Anjeli strážni Martina Šulíka [i] 16:45 3 x s Emíliou Vášáryovou: Prefíkaná vdova [i] 18:15 Bienále ilustrácií Bratislava 2009 [i] 18:30 Večerníček: Dobrodružstvá kuchárika Buchtičku 1/13 [i] 18:40 Táraninky [i] 18:45 Nemocnica na konci sveta [i] 19:10 Karpaty [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Príhovor ministra školstva SR [i] 19:48 Keno 10 [i] 19:55 Huby: Babie leto [i] 20:10 Pozvánka do divadla: Aj múdry schybí [i] 22:15 Umenie 2011: Divadlo a tanec [i] 22:40 Kinorama [i] 23:10 Takí sme boli: Prvé skúsenosti [i] 23:25 Big Bít 7/42 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Rozpálené Hviezdne vojny [i] 07:45 Glee 16,17 [i] 09:40 Zmena je život II. 13/13 [i] 10:40 Stratené duše V. 10,11 [i] 12:30 Čo urobíme s fotrom? [i] 14:15 Pištoľníčky [i] 16:20 Talentovaná Katelin [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 23:15 Falošný brat [i] 01:00 Talentovaná Katelin [i] 02:30 Pištoľníčky [i] 04:00 Falošný brat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 Zelená vlna [i] 08:10 Magnum VIII. 14/14 [i] 09:00 MacGyver 1/139 [i] 10:10 Storia Vespa [i] 11:10 Stratené dôkazy 1/22 [i] 12:10 Telo ako zbraň 8 [i] 13:10 Bojové stroje: F 18 Hornet [i] 14:20 "Hop - a je tu lidoop" [i] 15:50 Simpsonovci III. 2,3 [i] 17:00 "Hvězda padá vzhůru" [i] 19:15 Simpsonovci III. 4,5 [i] 20:15 "Zralé víno" [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 00:50 Magnum VIII. 14/14 [i] 01:30 MacGyver 1/139 [i] 02:20 "Zralé víno" [i] 03:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 04:20 Siska 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 9/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 15/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 16/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 2/6 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 9/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 16:00 Ochránce II. 14/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 19/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 20/23 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 5/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 18/19 [i] 00:05 Internát III. 4/9 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 03:15 Zachraň mě VI. 18/19 [i] 04:10 Umíte tančit? V. 10/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 06:50 Jak to funguje: Záchod/grilovací rošt/osobní váha/katalyzátor [i] 07:15 Možné i nemožné 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 7 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 10:55 Povolení vrtat 1 [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Francie [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Země obrů [i] 13:40 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 15:30 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 17:20 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 17:50 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Sám v divočině 1 [i] 20:05 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 21:00 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 13 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Turecko [i] 23:45 Únos a záchrana: Projekt na záchranu dětí [i] 00:40 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 01:10 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 01:40 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 02:40 Skutečná forenzní laboratoř 13 [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Turecko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Pohádka o snu [i] 06:05 Floriánkovo štěstí [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 10/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 19/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Povodeň 9/9 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Tři nevinní [i] 16:05 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 17:15 Na cestě po Znojemsku [i] 17:45 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Čapkovy kapsy [i] 20:25 Čapkovy kapsy [i] 21:05 Čapkovy kapsy [i] 21:30 Výletníci [i] 22:00 Nedodržený slib [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Taxík [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Divoká jízda [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 Otázky Václava Moravce 03:35 Otázky Václava Moravce 2. část 04:30 Prodaná babička [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 30/30 [i] 05:25 Asi son 10/10 [i] 05:30 Family Foster 7/7 [i] 06:00 Cesty víry: Pohled do hlubin komediantské duše [i] 06:20 Ta naše povaha česká [i] 06:45 Ničnevednice [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Škola základ života [i] 08:30 Magické hory: Petřín 13/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Potomci slavných: Jiřina [i] 09:40 Otevření nevykradené hrobky [i] 10:40 Svět umění: Nurejev! [i] 11:35 Rajské zahrady [i] 11:55 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 13:05 Království divočiny: Světoběžníci oceánů [i] 13:40 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 1/5 [i] 14:35 Proč si mláďata hrají? [i] 15:25 Mýty a fakta historie: Bitva v [i] 16:20 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Prado [i] 17:30 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Dlouhá cesta do Tibetu [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Noc nad protektorátem 1/43 [i] 20:25 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 21:30 Na plovárně s Ladislavem Smoljakem [i] 22:00 Námezdní síla [i] 23:45 Mistr a Markétka: Letím! 6/10 [i] 00:40 Babylon [i] 01:05 Být dýdžej [i] 02:00 Svět umění: Nurejev! [i] 02:55 Zasvěcení [i] 03:20 Černá hodinka - O Jaromilovi a [i] 03:40 Moravská lidová poezie v písních [i] 04:25 Josef Sekyra, geolog [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 04:55 Tanec před kamerou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Pirátova rodinka 28 [i] 05:50 Bolek a Lolek 39 [i] 06:05 Batman vítězí IV 4 [i] 06:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 22 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 54 [i] 07:20 Odvážný Crusoe 12 [i] 08:10 Malý Rambo [i] 10:00 Bláznivá dovolená [i] 12:00 Indiáni z Větrova [i] 13:40 Moto GP - Velká cena San Marina [i] 15:10 Léto s kovbojem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Doktor od jezera hrochů [i] 22:00 Střepiny [i] 22:25 Jeden svět nestačí [i] 01:00 Tudorovci 9 [i] 01:55 G [i] 03:30 Novashopping 04:45 Stefanie VII 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:10 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion 2 [i] 07:50 Tutenstein I: Kletba faraonů 2 [i] 08:20 Svět ve válce: Nezapomeňme 26 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách II: Zahradní soutěž 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 M*A*S*H 160 [i] 12:10 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Jako zajíci [i] 15:10 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Spojenec [i] 00:40 Myšlenky zločince I 16 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:15 Zločiny v zahradách II: Zahradní soutěž 9 [i] 04:05 Svět ve válce: Nezapomeňme 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 07:00 Skrytá vášeň 39/188 [i] 08:05 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 6/22 [i] 11:15 Gossip Girl II. 2/25 [i] 12:15 Správna Susan II. 7-8/26 [i] 13:25 Columbo zasahuje 1/20 [i] 15:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 67/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 40/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 19-20/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 10/13 [i] 20:00 Vyprovokovaná [i] 22:05 Skutočný príbeh: Napospas [i] 23:50 Príbeh jednej vášne [i] 02:00 Vyprovokovaná [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Červená Karkulka [i] 06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:55 Šťastná ruka [i] 15:40 Světlovlasý opičák [i] 17:25 Co vlastně ženy chtějí? [i] 19:20 Vztekle tvá [i] 21:20 Zapadákov [i] 23:05 Hráči [i] 00:45 Nikomu nevěř [i] 02:05 Mé druhé já [i] 03:35 Vegas Baby [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Atletika [i] 14:15 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Promlčené zločiny [i] 08:30 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 09:30 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 10:30 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 11:30 Bratři a sestry 1: Společenské hry 19 [i] 12:30 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 13:30 Rosnička [i] 15:20 Skryté zločiny [i] 17:10 Bouře meteorů [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Zapomenutí lidé 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Hrozny hněvu 21 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Oblíbený syn 22 [i] 23:00 Bratři a sestry 1: Matriarchát 23 [i] 00:00 Sejměte Cartera [i] 02:00 Doznání [i] 03:50 Kdo myslíte, že jste?: Spike Lee 7 [i] 04:50 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 07:00 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 08:05 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 09:05 Tři hladoví hoši 1 [i] 09:35 Léto na chalupě: speciál [i] 10:35 Zhýčkaní 13 [i] 11:10 Zhýčkaní 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Izrael 11 [i] 12:55 Buď já nebo pes 72 [i] 13:55 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 37 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Den zkázy 3 [i] 17:00 Města v podzemí 4 [i] 18:00 Sahara 2 [i] 19:00 Řím: Vliv a nadvláda: Dominium 3 [i] 20:05 Zmizelé světy 29 [i] 21:05 Odkrytý Řím 4 [i] 22:10 Spartakus: Pravda o mýtu [i] 23:15 Technika nemožného 4 [i] 00:15 Budování říše 4 [i] 01:10 On The Spot: Reportéři v akci: Bolívie [i] 02:10 On The Spot: Reportéři v akci: Indie