TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 1-2/39 [i] 06:40 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 12/13 [i] 07:05 Malí Flintstonovci 3/26 [i] 07:30 Alf III. 15-16/25 [i] 08:25 Keby sa pohľadom dalo zabiť [i] 10:00 Krok za krokom V. 23/24 [i] 10:20 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:35 FARMA [i] 12:20 Prázdniny v Európe [i] 14:00 Vidláci na pretekoch [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Nekecaj a pádluj! [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 WIPEOUT - NAJLEPŠIE MOMENTY [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vojna neviest [i] 22:00 Šerifovia [i] 00:30 Zachráňte vojaka Ryana [i] 03:10 Smrtiaca liečba [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 146/244 [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:25 Sladká Valentína 132/178 [i] 07:10 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 07:15 101 dalmatíncov 45/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 45/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:50 Materské znamienko: Veľká voda 5/7 [i] 09:25 Materské znamienko: Záhradná slávnosť 6/7 [i] 10:00 Afrodita [i] 11:25 Na ceste: Na ceste po Azorských ostrovoch [i] 11:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 12:25 Autosalón [i] 12:50 Film o filme : Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 13:20 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 15:15 Capri III 8/13 [i] 16:55 MINI TALENT SHOW [i] 18:50 Magazín o programoch RTVS [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Stratené deti 1/2 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Posledný trimester [i] 00:40 Magazín o programoch RTVS [i] 00:55 Stratené deti 1/2 [i] 02:30 Posledný trimester [i] 04:00 Capri III 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:35 Cesty nádeje [i] 09:05 Medicína: Da Vinci - robotický operačný systém [i] 10:05 Tempo [i] 10:15 Od východu na východ: Z Herlian po Rankovské skaly [i] 10:40 5 minút po dvanástej - škola môj domov? [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 Metalinda 25 rokov - Život a show na ostrí noža [i] 15:30 Strážca divočiny [i] 16:20 Kapura [i] 17:05 Farmárska revue [i] 17:25 Barbora Rösselová 3/3 [i] 18:20 Táraninky [i] 18:25 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:45 Krajina révového listu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zdravie v Európe: Druhá šanca. Náhle úmrtia v športe [i] 20:45 Japonská mozaika IV 10/10 [i] 21:05 Anjeli strážni Martina Šulíka [i] 21:35 Záhrada [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 Princezná Sissi [i] 07:25 Fantastická štvorka [i] 08:15 Hero Factories [i] 09:00 Pasca na žraloka [i] 10:50 Garfield [i] 12:30 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 13:10 Neporaziteľný Harold [i] 14:50 Titanic [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Čo urobíme s fotrom? [i] 22:00 Rozpálené Hviezdne vojny [i] 23:50 Pojedač hriechov [i] 01:50 Líštičky [i] 03:15 Dievča mojich snov [i] 04:45 Predstierané manželstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 "Láska na druhý pohled" [i] 07:25 Doktorka Quinnová 112,113 [i] 09:25 Cesta do New Yorku [i] 11:45 Magnum VIII. 12,13 [i] 13:50 Simpsonovci XIII. 18 [i] 14:20 Futurama II. 16/16 [i] 14:50 Klaun 17,18 [i] 17:00 A-Team 19,20 [i] 19:00 Simpsonovci III. 2,3 [i] 20:00 "Bouřlivé víno" [i] 22:40 Mafstory: Paparazzi, Frankfurt [i] 00:30 ČREPINY [i] 01:00 Kalamita [i] 02:35 "Dým bramborové natě" [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:45 Siska 27,28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 8/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Zmrtvých vstání 19/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 13/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 14/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 1/6 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 8/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 16:00 Ochránce II. 13/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 17/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 18/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 6/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 21:00 Podfukáři 4/6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 21/24 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 13/21 [i] 00:00 Internát III. 3/9 [i] 01:15 Podfukáři 4/6 [i] 02:10 Boj o čas III. 6/22 [i] 03:05 Někdo to rád hloupé 13/21 [i] 03:50 Umíte tančit? V. 9/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jízda: Západní čtvrt [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších vrtulníků [i] 08:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 09:05 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 10:55 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 11:50 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 12:45 Černé nebe 10 [i] 13:40 Nejlepších deset: Deset nejlepších vrtulníků [i] 14:35 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 15:30 Rozebráno: Žula [i] 15:55 Rozebráno: Stavby [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 To taky zvládnu 1 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 18:15 Výroba prototypů: Simulátor tobogánu [i] 19:10 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 19:35 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 20:05 Králové aut v poušti: Pickup [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 21:55 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 22:50 To taky zvládnu 1 [i] 23:20 To taky zvládnu 2 [i] 23:45 Černé zlato 2 [i] 00:40 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 01:10 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 01:40 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 02:40 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 To taky zvládnu 1 [i] 04:35 To taky zvládnu 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:20 Franklin 7/52 [i] 06:45 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ztraceni v pustinách 9/26 [i] 07:10 Taylor má trable: Rozhovor 6/26 [i] 07:35 Kostičky [i] 07:45 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 40 [i] 07:55 Nová dobrodružství Pipi Punčochaté [i] 09:35 O ztracené lásce 9/9 [i] 10:30 Malý princ [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Vyprávěj - 2. ohlédnutí [i] 13:05 Slečna se špatnou pověstí [i] 14:20 Angelika, markýza andělů [i] 16:15 Kluci v akci [i] 16:40 Pravěk útočí III 10/10 [i] 17:30 Taxík [i] 17:55 Magie kouzla zbavená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Legendární historky [i] 21:00 Bakaláři 1997 [i] 22:00 Můj soused zabiják [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Nikomu to neříkej [i] 01:50 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:45 Bolkoviny [i] 03:40 Hry bez hranic z hlavního města Slovinska [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 29/30 [i] 05:20 Asi son 9/10 [i] 05:25 Family Foster 6/7 [i] 06:00 Zrození Evropy [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Eddie Murphy - 2. část [i] 08:45 Éra kyborgů [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 Folklorní magazín [i] 10:15 ...a tuhle znáte? [i] 10:45 Zaprášená revue [i] 11:10 Československý filmový týdeník 1961 848/2379 [i] 11:20 Zrcadlení [i] 12:15 Mapy krajiny [i] 12:45 Příběhy domů [i] 13:10 Putování za vínem [i] 13:40 Cestománie [i] 14:10 Zázračná planeta: Dokonalý dravec [i] 15:05 Přežijeme na naší planetě? 8/8 [i] 16:10 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 16:25 Příběh olomouckého orloje [i] 16:45 Papírový měsíc [i] 18:30 Magické hory: Petřín 13/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:35 Muzikanti, hrejte - Javorník [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Znovu na Bridesheadu 11/11 [i] 21:35 Já vás chápu, pane prezidente [i] 22:10 Elitní jednotka [i] 00:05 Zdraví na prodej [i] 00:55 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 22/22 [i] 01:25 Profese zahradník - šlechtitel [i] 01:45 Zrcadlení [i] 02:40 Konec sezóny v divadle Krása [i] 03:40 Důmění [i] 04:30 Závan východního větru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Pirátova rodinka 27 [i] 06:35 Bolek a Lolek 38 [i] 06:50 Senzační Spiderman: Podsvětí [i] 07:15 Tom a Jerry 6 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách 53 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 16 [i] 08:40 Hannah Montana 1, 2 [i] 09:40 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Studujeme za školou [i] 14:00 Pojišťovna štěstí: Tiché svátky 19 [i] 15:15 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 15:45 Speed Racer [i] 18:15 Hospoda: Prvorodič, Fotbal 21, 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Oko dravce [i] 22:20 Ctihodný občan: * [i] 00:35 Requiem pro panenku: * [i] 02:20 Novashopping 02:55 Perníkový táta II 2 [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:05 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion 1 [i] 07:55 Tutenstein I 1 [i] 08:25 M*A*S*H 159 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:10 Top Gear 2011 1 [i] 11:15 Hřiště snů [i] 13:30 Rozpoutané peklo [i] 15:50 Columbo: Requiem za padající hvězdu [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Smrtonosná past 1 [i] 22:55 Agent z Hongkongu [i] 00:45 Klíč [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Bzzz!!! [i] 06:40 Slávici na ulici [i] 07:40 Priateľky [i] 08:15 Skrytá vášeň 38/188 [i] 09:20 Je to možné?! [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 5/22 [i] 11:40 Gossip Girl II. 1/25 [i] 12:45 Správna Susan II. 5-6/26 [i] 13:55 Columbov návrat 3/3 [i] 15:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 66/129 [i] 17:05 Skrytá vášeň 39/188 [i] 18:00 Nestanem sa tvojou ženou [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dovidenia v Eriksbergu [i] 21:50 Ženích pod stromček [i] 23:35 Moje modré nebo [i] 01:20 Columbov návrat 3/3 [i] 02:50 Ženích pod stromček [i] 04:15 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Policajtka [i] 08:25 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:40 Super náhradník [i] 15:35 Protiklady se přitahují [i] 17:10 Dva muži a batole [i] 19:10 Bobule [i] 20:55 Vegas Baby [i] 22:35 Mé druhé já [i] 00:15 Generace GEN [i] 01:45 Válka policajtů [i] 03:35 Záhada diamantu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:20 Rosnička [i] 08:10 Pohotovost 1: 1. Díl 1 [i] 09:10 Pohotovost 1: 2. Díl 2 [i] 10:10 Pohotovost 1: 3. díl 3 [i] 11:10 Pohotovost 1: 4. díl 4 [i] 12:10 Pohotovost 1: 5. díl 5 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Rozpoutané peklo [i] 17:00 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Sejměte Cartera [i] 23:00 Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 00:00 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 01:00 Bouře meteorů [i] 02:50 Najít štěstí [i] 04:40 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cestování podle představ: Socha Svobody; Lombard Street 1 [i] 06:30 Cestování podle představ: Australští trestanci; Hotelová služba 2 [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 07:55 Vraky snů 25 [i] 08:30 Vraky snů 26 [i] 09:05 Země: Planeta a její moc 1 [i] 10:10 Vítejte v Lagosu 1 [i] 11:20 Příběhy z divočiny 7 [i] 11:55 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: San José 15 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Denver 16 [i] 14:00 Zelené nápady pro modrou planetu: Palivo 1 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Stavby 2 [i] 15:05 Budoucnost odhalena: Znovustvořený člověk 1 [i] 15:35 Budoucnost odhalena 2 [i] 16:10 Objevy starověku 11 [i] 17:05 Města v podzemí 3 [i] 18:00 Sahara 1 [i] 19:00 Řím: Vliv a nadvláda: Vzpoura 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 28 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 11 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Bolívie [i] 22:55 On The Spot: Reportéři v akci: Indie [i] 23:55 Pravdivé příběhy 5 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Meteor zrodu i zániku 1 [i] 01:55 Zmizelé světy 28 [i] 02:50 Řím: Vliv a nadvláda: Vzpoura 2 [i] 03:50 Británie krále Artuše: Časy zlé, časy dobré... 2 [i] 04:50 Vítejte v Lagosu 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Maléna [i] 07:30 Zachraňte Edwardse [i] 08:45 Karate Kid [i] 11:05 Amelia [i] 12:55 Malý