Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Susedia [i] 08:50 Tin Man [i] 13:35 Rýchle Televízne noviny [i] 13:40 Monk I. 10/13 [i] 14:30 Teória veľkého tresku 11/17 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Joey II. 18/22 [i] 15:30 Krok za krokom V. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 9/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 20:30 ÍRSKO - SLOVENSKO Priamy prenos z kvalifikácie o postup na ME vo futbale. 2012 22:40 8 MM [i] 01:00 Tequila Sunrise [i] 02:45 Westender: Prsteň rytiera Asbreyho [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Ján Ilavský [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:35 Malý indián v meste [i] 08:10 Heidi: Za iných a za seba 13/26 [i] 08:35 Žiť ako lev 1/6 [i] 10:10 Doktor z hôr: Bez dychu 38/45 [i] 11:05 Bumerang [i] 11:55 Sladká Valentína 132/178 [i] 12:40 Sila lásky III. 145/244 [i] 13:35 Sila lásky III. 146/244 [i] 14:30 Encyklopédia slovenských obcí: Lišov [i] 14:55 Bud Bindi [i] 15:25 Duchovia: Racionálna výživa [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:55 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 18:10 Doktor z hôr: Bez dychu 38/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Futbal Írsko - Slovensko [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Inšpektor Rocca: Jedy [i] 01:05 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 01:50 Bumerang [i] 02:35 Inšpektor Rocca: Jedy [i] 04:20 Sila lásky III. 145/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Krasové poklady Slovenska: Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 08:45 LETO S TELKOU: Malá princezná 40 [i] 08:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Narodeniny 30/30 [i] 09:05 Výmyselníci: Igor a výmyselníci 3/3 [i] 09:50 Pomôž si sám: Pohryznutie psom [i] 10:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:50 Moja misia: Čo slová nepovedia /Sibír/ [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:40 Na ľudovú nôtu [i] 12:15 Etnografický atlas Slovenska: Agrárna kultúra [i] 12:50 Tichý potok [i] 13:15 Smiem prosiť...? [i] 13:55 Pozadie [i] 14:35 Cez Karpaty: Cerová vrchovina [i] 14:55 História jedného dokumentu: Tragédia slovenských Židov [i] 15:30 City Folk: Belehrad [i] 16:00 Tempo [i] 16:15 Pytačky [i] 17:00 Fokus - rodina [i] 17:45 S batohom cez hory: Za medveďom od Kráľovej studne [i] 18:05 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:20 Táraninky [i] 18:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:55 Pocit svojho žitia [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 (Ne)celebrity: Florián Cubjak [i] 20:05 Na potulkách Slovenskom: Krásy Slovenska [i] 20:35 Krásy Slovenska: Ohrozené krídla - Miznúca krajina [i] 21:00 Gen.sk: Stanislav Rakús [i] 21:20 Família na každý deň: Nápoj z mušlí [i] 21:50 Letné lásky na Dvojke: Pasca [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 10 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 Predstierané manželstvo [i] 08:20 Rančer McCall [i] 10:00 Robin Hood [i] 12:10 Za nepriateľskou líniou [i] 14:25 Kosti VI. 2 [i] 15:25 Kosti IV. 5 [i] 16:20 Garfield [i] 18:00 Kutyil s.r.o. 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Titanic [i] 00:00 Stopár [i] 01:40 Robin Hood [i] 03:20 Stopár [i] 04:35 Nedospievaná uspávanka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:45 Slamený klobúk [i] 07:10 Doktorka Quinnová 82 [i] 08:00 Matlock III. 3,4 [i] 10:00 "Čas pracuje pro vraha" [i] 12:00 M*A*S*H 76,77 [i] 13:00 "Babičky dobíjejte přesne" [i] 14:45 Simpsonovci XIII. 17 [i] 15:10 Futurama II. 15 [i] 15:50 Skrotenie zlého muža [i] 18:00 M*A*S*H 76,77 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 18 [i] 19:30 Futurama II. 16/16 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 10 [i] 21:00 A-Team 19,20 [i] 23:00 Klaun 17,18 [i] 00:50 Črepiny [i] 01:15 "Ta naše písnička česká" [i] 02:30 Hurá za ním [i] 03:35 Cyranov ostrov [i] 04:00 Siska 25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 11/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 31/37 [i] 09:00 Ochránce II. 24/24 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 10:55 Černý anděl II. 2/21 [i] 11:55 Battlestar galactica III. 14/20 [i] 12:55 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 13:55 The Amazing Race Asia 12/14 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 32/37 [i] 16:00 Ochránce III. 1/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 3/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 15/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 21:00 Bláznivá školka [i] 22:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 23:50 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 00:50 Bláznivá školka [i] 02:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 9/13 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 08:10 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 09:05 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:00 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 14:35 Špinavé práce: Instalátor hromosvodů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 20:05 Technické vymoženosti 27 [i] 20:35 Technické vymoženosti 28 [i] 21:00 Idiot na cestách: Čína [i] 21:55 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 22:50 Hry s časem: Modří muži, vrtule, velké třesky a přání diváků [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 00:40 Technické vymoženosti 27 [i] 01:10 Technické vymoženosti 28 [i] 01:40 Idiot na cestách: Čína [i] 02:40 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 03:40 Hry s časem: Modří muži, vrtule, velké třesky a přání diváků [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 26/26 [i] 08:55 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 5/26 09:25 Okouzlení I 4/20 [i] 10:15 McLeodovy dcery II: Světlé zítřky 22/22 [i] 11:00 Bakaláři 1997 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 14:00 Šípková Růženka: Svatba 2/10 [i] 14:50 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 28. 8. 2011 Duhová panna [i] 16:05 Král z džungle 26/26 [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Dovolená [i] 17:30 Auto Moto Revue [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 44/52 [i] 18:40 České pexeso 1/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj - 2. ohlédnutí [i] 20:35 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 21:10 Všechnopárty [i] 21:55 Losování Euromiliony 22:05 Komisař Moulin [i] 23:30 Na cestě po Telčsku [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Cestou necestou s Miroslavem Donutilem [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:30 Jazykové kurzy: Family Foster 5/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 08:20 Haló, haló! 78/85 [i] 08:50 Vodácká putování [i] 09:05 Úraz není náhoda [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Rajské zahrady [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:25 Svět vodní divočiny: Žraloci levhartí 3/9 [i] 11:00 Ushuaia 8/26 [i] 11:25 Vzkaz Diny Štěrbové [i] 11:40 Zasvěcení [i] 12:10 Edita Gruberová v Praze [i] 12:30 Léto u černého moře [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 13:40 Diagnóza [i] 14:00 Zrození Evropy [i] 15:00 Prolínání světů: Nová náboženství? [i] 15:25 Epilog [i] 15:55 Ushuaia 9/26 [i] 16:25 Svět vodní divočiny: Světoběžníci oceánů 4/9 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Přežijeme na naší planetě? 7/8 [i] 18:00 Mapy krajiny [i] 18:30 Haló, haló! 78/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Dokonalý dravec [i] 20:55 Génius přírody 3/3 [i] 21:55 Šílení [i] 23:55 Mladí v partě 7/12 [i] 00:35 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 22/22 [i] 01:05 Radiorock [i] 01:35 Podivuhodný svět [i] 02:00 Zabijáci, s.r.o. [i] 03:00 Folk a kolem [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:55 Legie - Patria Nostra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 125 [i] 09:35 Inkognito [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 11 [i] 13:40 Smallville VIII 8 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 5 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Když skáčou na obě strany, tak jsou umělý [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Atentát 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí. [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu [i] 22:55 Ve službách války: * [i] 01:00 Smyslné hrátky: * [i] 02:45 Novashopping 03:20 Áčko [i] 04:10 Stefanie VII 29, 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 158 [i] 08:50 M*A*S*H 159 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala XI: Lež plodí smrt 12 [i] 11:25 Diagnóza vražda VIII: Pohotová reakce 3 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Ztracený syn 5 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Zelená je tráva 16 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Tim Othello Taylor 17 [i] 14:30 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Zlomené květy [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Nepřemožitelný [i] 01:20 Vrah od Green River [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Šéf na grilu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 1-2/2 [i] 09:00 Sudkyňa Hatchettová I. 62/175 [i] 09:40 Ulica III. 45/259 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Drahý John [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 54-55/125 [i] 14:20 Rebeli I. 8/215 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 148/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 33/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 38/188 [i] 18:05 V náručí diabla 179/182 [i] 19:00 Rebeli I. 9/215 [i] 20:00 Nestanem sa tvojou ženou [i] 21:50 Ten, kto sa pozerá [i] 23:45 Na streche [i] 00:35 L.O.V.E. [i] 01:15 Ten, kto sa pozerá [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 54-55/125 [i] 03:30 Ulica III. 45/259 [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Agent 117 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stíny strachu [i] 13:45 Labyrint Iží [i] 15:40 Iluze lásky [i] 17:25 Zkouška dospělosti [i] 19:05 Policajtka [i] 20:55 Záhada diamantu [i] 22:35 Válka policajtů [i] 00:35 Milenka [i] 02:10 Síla odvahy [i] 04:05 Zavraždění Johna Lennona [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Noční vlak 7 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 17:20 Pohotovost 1: 4. díl 4 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Zapomenutí lidé 5 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 20:20 Pohotovost 1: 5. díl 5 [i] 21:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 22:20 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 23:20 Kdo myslíte, že jste?: Spike Lee 7 [i] 00:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 02:20 Být Erikou 2: Yes We Can 5 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 1 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 06:35 Top 10 - architekti 05 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Sardinie 9 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani: Neúprosní dobyvatelé 51 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Sport 11 [i] 10:00 Buď já nebo pes 68 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5 [i] 12:10 Vesmír III. 3 [i] 13:05 Zvířecí rekordmani: Flirtování 52 [i] 14:05 Budování říše 11 [i] 15:00 Odkrytý Egypt 7 [i] 16:00 Zmizelé světy 8 [i] 16:55 Co nám prospívá 46 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: San Francisco 33 [i] 17:55 Mistři švindlu 67 [i] 18:35 Mistři švindlu 68 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 6 [i] 20:25 Budování říše 12 [i] 21:20 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 22:20 Po prvních 48 hodinách 10