Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Čierny krásavec [i] 07:10 Postrach Nicolas [i] 08:45 Ako jesť smažené dážďovky [i] 10:10 FARMA [i] 11:10 Veľký tato [i] 12:45 Pestúnka [i] 14:15 Sám doma a bohatý [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 20:35 Vráť mi moje deti [i] 22:15 NCIS - VIII. 6/24 [i] 23:10 Dvojitý zásah [i] 01:10 Nevybavené účty [i] 02:35 Voľný pád [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 07:50 Kocúr v čižmách na divokom západe [i] 08:40 Chuť leta [i] 09:50 Zbojnícky tanec [i] 11:15 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 12:10 Muž v soli 1/2 [i] 13:40 Muž v soli 2/2 [i] 15:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 16:10 Malý indián v meste [i] 17:40 Martinovo sladké leto [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 21:55 Tobruk [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 00:25 Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 02:10 Martinovo sladké leto [i] 03:45 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Krasové poklady Slovenska: Slovenský kras, Domica [i] 08:10 LETO S TELKOU: Malá princezná 38 [i] 08:25 Malá princezná: Princezná chce mať najlepšieho kamaráta 39 [i] 08:35 Výmyselníci: Čierny gróf 2/3 [i] 09:15 Keď príde september [i] 09:45 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 10:25 Vznik Slovenskej republiky [i] 11:25 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:05 Na ľudovú nôtu [i] 12:35 Ľudová kultúra na Slovensku: Umelecké remeslá [i] 13:05 Smiem prosiť...? [i] 13:45 Slávik Slovenska [i] 15:05 Zbytočné trápenia [i] 16:05 Cez Karpaty: História baníctva na strednom Slovensku [i] 16:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese: Brazílske rieky [i] 16:50 Starý včelár [i] 17:55 S batohom cez hory: Tam,kde rastie plesnivec [i] 18:05 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:25 Táraninky [i] 18:30 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 19:00 Portrét: Učiteľka na voze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:48 Keno 10 [i] 19:50 (Ne)celebrity: Karol Horák [i] 20:00 Strážca divočiny [i] 20:50 Soirée z Mlynskej doliny [i] 21:35 Família na každý deň [i] 22:00 Za oponou: Grófka Marica [i] 22:40 Udalosti ČT [i] 23:10 Správy STV "N" [i] 23:25 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Niekto ako ty [i] 07:30 Oscar [i] 09:45 Krstná matka 1,2,3/3 [i] 16:00 Rančer McCall [i] 18:00 Kutyil s.r.o. 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Rezignácia 16 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 10 [i] 23:00 Za nepriateľskou líniou [i] 01:15 Smrteľný vírus [i] 02:40 Niekto ako ty [i] 04:10 Črepiny [i] 04:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 07:00 Doktorka Quinnová 81 [i] 07:45 Matlock III. 1,2/20 [i] 09:45 "Holka na zabití" [i] 11:50 M*A*S*H 74,75 [i] 13:00 "Dobří holubi se vracejí" [i] 15:15 Simpsonovci XIII. 16 [i] 15:40 Futurama II. 14 [i] 16:30 "Zlatá svatba" [i] 18:00 M*A*S*H 74,75 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 17 [i] 19:30 Futurama II. 15 [i] 20:00 Choď na to! [i] 22:15 Mesiac nad Paradorom [i] 00:25 "Svatby pana Voka" [i] 02:00 "Pan Vok odchází" [i] 03:20 "Lásky mezi kapkami deště" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 30/37 [i] 09:00 Ochránce II. 23/24 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 1/21 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 13/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 11/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 31/37 [i] 16:00 Ochránce II. 24/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 2/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 14/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 18/19 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 01:50 Zachraň mě VI. 18/19 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 12:45 Na plný plyn: Honda [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 14:35 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 16:25 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 17:20 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 7 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 8 [i] 21:00 Z ráje do pekla 6 [i] 21:55 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 22:50 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 8 [i] 01:40 Z ráje do pekla 6 [i] 02:40 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 03:40 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 25/26 [i] 08:55 Velryba Decimálka: Brejlovec bez brýlí 10/13 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 4/26 09:30 Okouzlení I 3/20 [i] 10:30 McLeodovy dcery II: Nikdy víc, pane pravý 21/22 [i] 11:15 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb Návštěva mladé dámy [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Po stopách hvězd [i] 14:00 Šípková Růženka: Pohádka začíná aneb kletba 1/10 [i] 14:50 My holky z Městečka: Svatba 9/9 [i] 15:20 Zoománie 17/17 [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Král z džungle 25/26 [i] 16:20 Velryba Decimálka: Brejlovec bez brýlí 10/13 16:30 Příušnice [i] 16:40 Film o filmu Saxana - veletrh strašidel [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Diktát [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Sedmá rota za úplňku [i] 21:25 Výletníci [i] 21:50 Kriminálka Paříž: Hluchý prostor 35/62 [i] 22:45 Profesionálové: První noc 16/57 [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Strážný Anděl 31/31 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Kaleidoskop [i] 01:00 Vdovcovy intimní večery [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2002 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Kosmopolis - Speciál [i] 06:30 Jazykové kurzy: Family Foster 4/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Povodně [i] 08:20 Haló, haló! 77/85 [i] 08:50 Kde bydlely princezny [i] 09:10 Počesku [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Mami, ty to pochopíš a Mít svou zbraň [i] 11:00 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 11:55 Kočky [i] 12:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:15 Milionářská bydlení: Divoký západ [i] 14:15 Lístky vytržené z památníku - [i] 15:05 Exulant Jan Amos Komenský [i] 15:55 Milionářská bydlení: Los Angeles [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách: Čtvero Alp [i] 18:00 Ushuaia 8/26 [i] 18:30 Haló, haló! 77/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Povodně [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Koncert pro Drop In [i] 21:00 Jak měníme školu [i] 22:05 Magické hory: Bezděz 12/13 [i] 22:25 Žena z Korinta [i] 23:35 Venuše [i] 01:10 Youssou N´Dour a přátelé 2/2 [i] 02:00 Rajské zahrady [i] 02:20 Na plovárně s Nicolou Benedetti [i] 02:45 Host do domu [i] 03:15 Cikánské melodie života [i] 03:55 Třetí kniha džunglí [i] 04:30 Kdo je... Josef Palivec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 124 [i] 09:35 Přelud [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 10 [i] 13:40 Smallville VIII 7 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 4 [i] 15:35 Dva a půl chlapa: Zkusil jsi zavolat někomu ze spolku čarodějnic? [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zrazená 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Dohnat a předehnat 278 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Smrtelná doložka 9 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IV: Anděl smrti 24 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Zapálená 11 [i] 00:35 Walker Texas Ranger VII: Chopit se příležitosti [i] 01:15 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 27, 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 157 [i] 08:50 M*A*S*H 158 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala XI: Vražedná vůně 11 [i] 11:25 Diagnóza vražda VIII: Trik se slepotou 2 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Hořké pravdy 4 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Pan domácí Tim Taylor 14 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Řekni dobrou noc, Gracie 15 [i] 14:30 Můj přítel Monk IV 1 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Radoslav Brzobohatý [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Rodinná pouta 2 [i] 23:25 Myšlenky zločince IV: Do pekla... a zpět 2/2 26 [i] 00:20 Francouzská spojka [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:40 Skrytá vášeň 37/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 32/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 61/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 08:50 V náručí diabla 178/182 [i] 09:50 Ulica III. 44/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 V objatí hodvábu 19-20/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 52-53/125 [i] 14:20 Rebeli I. 7/215 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 1-2/2 [i] 19:00 Rebeli I. 8/215 [i] 20:00 O.C. California I. 15/27 [i] 20:55 Drahý John [i] 22:55 Victoria´s Secret Fashion Show 2010 [i] 23:50 Frasier IX. 14/24 [i] 00:15 O.C. California I. 15/27 [i] 01:05 Frasier IX. 14/24 [i] 01:25 Sudkyňa Hatchettová II. 52-53/125 [i] 02:05 Ulica III. 44/259 [i] 02:50 Victoria´s Secret Fashion Show 2010 [i] 03:30 V tieni [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Královna koření [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 13:50 Tygr a sníh [i] 16:30 Tátou proti své vůli [i] 18:10 Stíny strachu [i] 19:50 Labyrint Iží [i] 21:45 Zavraždění Johna Lennona [i] 23:15 Síla odvahy [i] 01:20 Nezkušené holčičky [i] 02:45 Nebezpečná štvanice [i] 04:20 Globální dopad [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Dopad 4 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Jak vychovat Barbie 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Lucas - 1.část 3 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Vražda ve zkouškovém 4 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 17:20 Pohotovost 1: 3. díl 3 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Noční vlak 7 [i] 20:20 Pohotovost 1: 4. díl 4 [i] 21:20 PREMIÉRA Bouře meteorů [i] 23:10 Rozpoutané peklo [i] 01:20 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 02:20 Být Erikou 2: Kulturní revoluce 4 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 2 2 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 1 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 06:35 Top 10 - architekti 04 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Korsika 8 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani: Superpsi 50 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Papír 10 [i] 10:00 Buď já nebo pes 67 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Jamajka 4 [i] 12:10 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 13:10 Zvířecí rekordmani: Neúprosní dobyvatelé 51 [i] 14:05 Budování říše 10 [i] 15:00 Odkrytý Egypt 6 [i] 16:00 Zmizelé světy 7 [i] 16:55 Co nám prospívá 45 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Alaska 32 [i] 17:55 Mistři švindlu 65 [i] 18:35 Mistři švindlu 66 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5 [i] 20:25 Budování říše 11 [i] 21:20 Vesmír III. 3 [i] 22:20 Po prvních 48 hodinách 9 [i] 23:20 Megakatastrofy 1 [i] 00:20 Zmizelé světy 7 [i] 01:15 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 02:10 Po prvních 48 hodinách 9 [i] 03:10 Zmizelé světy 7 [i] 04:05 Budování říše 11 [i] 04:55 Odkrytý Egypt 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 36 [i] 06:00 Falešná hra s králíkem Rogerem [i] 07:40 Zase ona! [i] 09:25 Rozvod po francouzsku [i] 11:20 Kazatelova dcera