TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Škola pre všetkých [i] 10:20 FARMA [i] 11:20 Vidláci na pretekoch: Nový začiatok [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Dovolenka v Las Vegas [i] 14:45 Teória veľkého tresku 10/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 17/22 [i] 15:40 Krok za krokom V. 22/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 8/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 148/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Všetko pre vašu zábavu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky III. 142/244 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Sladká Valentína 130/178 [i] 08:00 Sršne v úli: Slávnosť 7/7 [i] 08:40 Heidi: Pretrhnuté puto 12/26 [i] 09:00 Mladé letá [i] 10:15 Doktor z hôr: Lekárske tajomstvo 37/45 [i] 11:05 Bumerang [i] 12:00 Sladká Valentína 131/178 [i] 12:45 Sila lásky III. 143/244 [i] 13:40 Sila lásky III. 144/244 [i] 14:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hronský Beňadik [i] 15:00 Bud Bindi [i] 15:30 Duchovia: Rytier [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 18:10 Doktor z hôr: Lekárske tajomstvo 37/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Chodník cez Dunaj [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Drišľakoviny: Vinobranie [i] 23:00 Film o filme: Tobruk [i] 23:15 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 00:05 Bumerang [i] 00:45 Chodník cez Dunaj [i] 02:15 Drišľakoviny: Vinobranie [i] 03:05 Sila lásky III. 143/244 [i] 03:55 Sila lásky III. 144/244 [i] 04:45 Sladká Valentína 131/178 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Krasové poklady Slovenska: Belianska jaskyňa [i] 08:45 LETO S TELKOU: Malá princezná 37 [i] 08:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Ďurko 29/30 [i] 09:05 Výmyselníci: Dobrý skutok 1/3 [i] 09:50 Pomôž si sám: Bez dychu [i] 09:55 Ako ich nepoznáme: Martin Kellenberger [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:50 Moja misia: Cesta z pralesa /Ekvádor/ [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:50 Na ľudovú nôtu [i] 12:25 Ľudová kultúra na Slovensku: Voda v službách človeka [i] 12:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:20 Separé [i] 13:45 Tempo [i] 14:00 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 14:55 Dvaja z jedného cesta [i] 15:30 Cez Karpaty: Stredoslovenské vulkanity [i] 15:50 História jedného dokumentu: Jozef Gabčík [i] 16:30 Zmiešané manželstvá [i] 16:55 Maďarský magazín [i] 17:25 Plná náruč vzduchu [i] 18:10 S batohom cez hory: Na cestu k Modrému pliesku [i] 18:20 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:40 Táraninky [i] 18:50 Utajená reč peňazí: Tajomná dedina v Pyrenejach 12/13 [i] 19:05 Cesty [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Ladislav Dobrovič - Medailón o pilotovi. [i] 20:20 Album Dvojky: Portréty [i] 21:05 Família na každý deň: Začať znovu [i] 21:35 Dokumentárny klub: Darwinova nočná mora [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI 08:15 Súdna sieň: Botoxová obluda [i] 09:15 Panelák VIII.: Návrat deratizéra 14 [i] 10:15 Kutyil s.r.o. II. 1/17 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 9 [i] 14:00 Glee 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 20 [i] 16:00 Simpsonovci XIX. 6,7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Narodeniny 9 [i] 18:00 Súdna sieň: Už ani glg alkoholu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Ivetino priznanie 15 [i] 21:00 Hawaii 5.O 2 [i] 22:00 Kosti VI. 2 [i] 23:00 Kosti IV. 5 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 13,14 [i] 01:40 Hawaii 5.O 2 [i] 02:20 Líštičky [i] 03:45 Tru Calling 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Kojak V. 1/25 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 79,80 [i] 08:35 Matlock II. 23,24/24 [i] 10:15 Esmeralda 82,83 [i] 12:00 M*A*S*H 72,73 [i] 13:00 Knight Rider 48 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 15 [i] 14:30 Futurama II. 13 [i] 15:00 Panelák VIII.: Návrat deratizéra 14 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 14 [i] 17:00 Knight Rider 48 [i] 18:00 M*A*S*H 72,73 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 16 [i] 19:30 Futurama II. 14 [i] 20:00 Ninja Factor II. 16,17 [i] 21:00 Blízko smrti 22 [i] 22:00 Mafstory: Zločin a trest, Hotel [i] 23:55 Ninja Factor II. 16,17 [i] 00:35 Blízko smrti 22 [i] 01:20 Výlet [i] 03:00 Policajt v Hongkongu [i] 04:50 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 29/37 [i] 09:00 Ochránce II. 22/24 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 11:00 Černý anděl 22/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 12/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 30/37 [i] 16:00 Ochránce II. 23/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 1/21 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 13/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 21/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 6/22 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 3/8 [i] 00:15 Cena za lidskost II. 4/8 [i] 01:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 19/22 [i] 02:20 Boj o čas III. 6/22 [i] 03:10 Cena za lidskost II. 3/8 [i] 04:15 Cena za lidskost II. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce 3 [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 10:00 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 10:55 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 11:50 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 12:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce 3 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 15:30 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 16:25 Stěhování obrů 5 [i] 17:20 Nutné k přežití: Mexiko [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 6 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 20:05 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa: Salvador [i] 21:55 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 22:25 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 22:50 Za mřížemi: Tennessee [i] 23:45 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 00:40 Opravna vraků 7 [i] 01:40 Gangy očima Rosse Kempa: Salvador [i] 02:40 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fantom operety: Konec Fantoma 5/5 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 24/26 [i] 08:55 Velryba Decimálka: Decimálka na suchu 9/13 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 3/26 09:30 Okouzlení I 2/20 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Změna větru 20/22 [i] 11:10 Věšák - Miroslav Donutil [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:45 Bedna s datlemi [i] 14:35 Záhady Toma Wizarda [i] 14:50 Obyčejná koňská historie 6/6 [i] 15:20 Skrýš [i] 15:35 Král z džungle 24/26 [i] 15:55 Velryba Decimálka: Decimálka na suchu 9/13 16:10 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 43/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Nultá hodina [i] 21:35 Příběhy slavných - Ladislav Pešek [i] 22:35 Nezralé maliny [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Na stopě [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Klíče [i] 01:10 Sváteční slovo mysliveckého hospodáře Martina Horálka [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Auto Moto Styl [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Příběh císařských sklenic [i] 05:55 Putování za písničkou 06:20 Jazykové kurzy: Family Foster 3/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Sucho [i] 08:20 Haló, haló! 76/85 [i] 08:50 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Hlas lidu, hlas boží [i] 10:55 Hlasy z archivu [i] 12:00 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 12:10 Na plovárně s Nicolou Benedetti [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 13:35 Kolik je hodin? [i] 14:30 Řím neznámý 2/2 [i] 15:30 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 6/6 [i] 15:55 Prado [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných: Jiřina Štěpničková [i] 17:30 Profese zahradník - šlechtitel [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 76/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Sucho [i] 19:30 Podivuhodný svět [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 20:55 S tvojí dcerou ne [i] 22:35 Být dýdžej [i] 23:30 Folk a kolem [i] 00:00 Abbey Road: Live II 2/12 [i] 00:50 Uchem jehly [i] 01:20 Prolínání světů: Náboženství a násilí [i] 01:45 Dialog [i] 02:15 Youssou N´Dour a přátelé: Mezinárodní koncert proti malárii 1/2 03:10 Klobouček 03:35 Klub Netopýr [i] 04:25 Kdo je... Anna Pammrová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 123 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda IV 7 [i] 10:00 Merlin 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 9 [i] 13:40 Smallville VIII 6 [i] 14:35 Gilmorova děvčata V 3 [i] 15:35 Krok za krokem VII 19 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nájemný vrah 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:15 Mentalista: Pokrevní bratři [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Trojský kůň 23 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Šeherezáda 10 [i] 00:25 Walker Texas Ranger VII: Bojuj nebo zemři [i] 01:10 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko: Vraťte mi dítě, bezcitní byrokrati! [i] 04:00 Stefanie VII 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 156 [i] 08:45 M*A*S*H 157 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala XI: Vejce, pro které se umírá 10 [i] 11:25 Diagnóza vražda VIII: Dokonalý plán 1 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Tim učí na vysoké škole 12 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Starší žena 13 [i] 14:25 Ochránce IV: Ochránce od Blaira Sandberga 9 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Odplata 11 [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 23:10 Anatomie lži I: Morální zodpovědnost 2 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Zachraňte mi syna! 12 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 132 [i] 04:25 Na čem záleží 133 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 36/188 [i] 06:40 Cigánske srdce 31/218 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová I. 60/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 08:55 V náručí diabla 177/182 [i] 10:00 Ulica III. 43/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 17-18/200 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová II. 50-51/125 [i] 14:30 Rebeli I. 6/215 [i] 15:25 Tisíc a jedna noc 147/180 [i] 16:20 Cigánske srdce 32/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 37/188 [i] 18:10 V náručí diabla 178/182 [i] 19:00 Rebeli I. 7/215 [i] 20:00 O.C. California I. 14/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 19-20/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 23:40 Frasier IX. 13/24 [i] 00:05 O.C. California I. 14/27 [i] 00:50 Švédska trojka [i] 02:15 Frasier IX. 13/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová II. 50-51/125 [i] 03:15 Ulica III. 43/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Padělatel [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:45 Zlatá brána [i] 15:35 Malý lord Fauntleroy [i] 17:30 Tygr a sníh [i] 20:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 21:50 Globální dopad [i] 23:30 Nebezpečná štvanice [i] 01:15 Rukojmí [i] 02:45 Spiknutí [i] 04:20 Mumie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:55 Business class [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 12:55 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 18:10 Tenis [i] 18:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 závěr vysílání 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 7: Vražda ve spánku 2 [i] 07:10 Soudkyně Amy 3: 21. díl 21 [i] 08:10 Soudkyně Amy 3: 22. díl 22 [i] 09:10 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 11:10 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 12:10 Námořní hlídka 3: Piráti 2 [i] 13:10 V očekávání zázraku [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1