Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Prázdninový advokát [i] 10:50 FARMA [i] 11:50 Nebezpečne blonďavá [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Monk I. 9/13 [i] 14:45 Teória veľkého tresku 9/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 16/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 21/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 7/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 13/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 147/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Mentalista II. 16/23 [i] 23:20 Veľmi nebezpečné známosti [i] 01:10 Smrť na strednej škole [i] 02:35 Vlastná krv [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Emil a detektívi [i] 07:55 Sršne v úli: Kamaráti 6/7 [i] 08:30 Heidi: Vyhostenie 11/26 [i] 08:55 Tajomstvo alchymistu Storitza [i] 10:20 Doktor z hôr: Sestrička bez mena 36/45 [i] 11:10 Bumerang [i] 11:55 Sladká Valentína 130/178 [i] 12:45 Sila lásky III. 141/244 [i] 13:35 Sila lásky III. 142/244 [i] 14:30 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Hodruša [i] 15:00 Bud Bindi [i] 15:30 Duchovia: Výhra [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Romeo a Julia 40 [i] 18:10 Doktor z hôr: Sestrička bez mena 36/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manéž Bolka Polívky [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Olovo 15/22 [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Romeo a Julia 40 [i] 00:10 Bumerang [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Taxikárka 3/4 [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Život silnejší ako osud [i] 04:20 Sila lásky III. 141/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Krasové poklady Slovenska: Bystrianska a Važecká jaskyňa [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 36 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Motýlik 28/30 [i] 09:00 Hráč na vlastnú päsť 4/4 [i] 09:25 Pomôž si sám: Rozbitá hlava [i] 09:35 Ako ich nepoznáme: Veža pána profesora [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:25 Mediálni špióni [i] 10:55 Moja misia: Madagaskar /Misionár na Pangalane/ [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:50 Na ľudovú nôtu [i] 12:25 Ľudová kultúra na Slovensku: Obradové divadlo [i] 12:55 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 13:45 Za odzemkom na kraj sveta [i] 14:25 Cez Karpaty: Slovenský kras [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 História jedného dokumentu: Generál Imro [i] 15:55 Zmiešané manželstvá [i] 16:20 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:55 Baranček rovno z rozprávky [i] 17:40 S batohom cez hory: K morskému oku vo Vihorlate [i] 17:55 Táraninky [i] 18:00 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:20 Slováci vo svete: Rumunsko [i] 18:45 Divadelná Nitra ´92 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Televízna sezóna: Demeterovci [i] 21:40 Família na každý deň: Čakanie na zázrak [i] 22:05 Utajená reč peňazí: Tajomná dedina v Pyrenejach 12/13 [i] 22:25 Sféry dôverné: Evanjelici a ich miesto v dejinách, kultúre a súčasnej spoločnosti [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Kutyil s.r.o. 16 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Z kola von [i] 09:00 Panelák VIII.: Diskreditácia 13 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Kosti II. 8 [i] 14:00 Glee 14 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 16:00 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Auto patrí mne! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Návrat deratizéra 14 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 25/25 [i] 23:00 Mlčanie jahniat [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 19 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 25/25 [i] 02:45 Kosti II. 8 [i] 03:30 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 04:10 Glee 14 [i] 04:55 Tru Calling 1,2/26 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:15 Kojak IV. 24/24 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 77,78 [i] 08:35 Matlock II. 21,22 [i] 10:15 Esmeralda 80,81 [i] 12:00 M*A*S*H 70,71 [i] 13:00 Knight Rider 47 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 14 [i] 14:30 Futurama II. 12 [i] 15:00 Panelák VIII.: Diskreditácia 13 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 13 [i] 17:00 Knight Rider 47 [i] 18:00 M*A*S*H 70,71 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 15 [i] 19:30 Futurama II. 13 [i] 20:00 Nech žije Django! [i] 21:45 Devínsky masaker [i] 23:10 Stratené dôkazy 9 [i] 00:10 "Tichý Američan v Praze" [i] 01:45 Nech žije Django! [i] 03:10 Devínsky masaker [i] 04:20 O zábudlivom černokňažníkovi [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 28/37 [i] 09:05 Ochránce II. 21/24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 11:05 Černý anděl 21/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 11/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 29/37 [i] 16:00 Ochránce II. 22/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 18:00 Černý anděl 22/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 12/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 21:00 Podfukáři II. 1/6 [i] 22:05 Někdo to rád hloupé 8/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II.: Propusť mě 7/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 01:10 Podfukáři II. 1/6 [i] 02:05 Někdo to rád hloupé 8/21 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II.: Propusť mě 7/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 10:00 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 10:55 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 11:50 Americký chopper: Peavey - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 16:25 Sám v divočině 1 [i] 17:20 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 20:05 Stěhování obrů 5 [i] 21:00 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 22:50 Je to možné?: Iron Man, Batman a hadí žena [i] 23:45 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 00:40 Opravna vraků 6 [i] 01:40 Stěhování obrů 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 23/26 [i] 08:55 Velryba Decimálka: Jak Kvik vyseděl pštrosa 8/13 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 2/26 09:30 Okouzlení I 1/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery II: Nejlepší nepřítel 19/22 [i] 11:10 Banánové rybičky [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Zahrada dětí 2/2 [i] 13:35 Prodaná babička [i] 14:10 Hodina zpěvu [i] 14:55 Až já budu královna [i] 15:35 Zoománie 16/17 [i] 15:55 Král z džungle 23/26 [i] 16:15 Velryba Decimálka: Jak Kvik vyseděl pštrosa 8/13 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 42/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Devatenáct klavírů [i] 21:25 Nesmrtelní [i] 22:50 Nabít a zabít [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Film o filmu Nedodržený slib [i] 01:00 České maličkosti [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Litoměřic 05:40 Proměny litiny [i] 05:55 Stop [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Family Foster 2/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 13/13 [i] 08:20 Haló, haló! 75/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Po stopách člověka 7/7 [i] 10:00 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 10:55 Ktosi je za dverami [i] 11:40 Ktosi je za dverami [i] 12:35 Příště u Vás z Loun ... tentokrát s Lounskou třináctkou . Připravili: A. [i] 13:15 Ta naše povaha česká [i] 13:45 Živý obraz lepšího světa [i] 14:45 Vzkaz Miroslava Vernera [i] 15:00 Láska a válka [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:25 Léto u černého moře [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 75/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 13/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 700 mil v sedle [i] 22:10 Inventura Febia: Mami, ty to pochopíš a Mít svou zbraň [i] 23:35 Zabijáci, s.r.o. [i] 00:35 Cizinec ve mně [i] 02:10 Ještě jsem tady - Ivan Šlapeta [i] 02:35 Latin Music USA 2/4 [i] 03:30 Host do domu [i] 04:00 Dixie jako Brno [i] 04:25 Recitál skupiny Mascara [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 122 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda IV 6 [i] 10:05 Dokonalá partie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 8 [i] 13:40 Smallville VIII 5 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 2 [i] 15:35 Krok za krokem VII 18 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Očistec 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu stavět dům 277 [i] 21:30 Kobra 11 XV: Atentát, 2. část 8 [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV: Ve tmě 22 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Láska 9 [i] 00:40 Walker Texas Ranger VII: Zabiják [i] 01:25 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 23, 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 155 [i] 08:45 M*A*S*H 156 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala XI: Vražda v knižním klubu 9 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Odplata 24 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Zadejte se, prosím 10 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Ničím nezkalené Vánoce 11 [i] 14:25 Ochránce IV: Setkání po letech 8 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Aféry: Rodinná záležitost [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Doktor v tygřím výběhu 18 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Do pekla... a zpět 1/2 25 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Připraveni zemřít 11 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 04:00 Svět 2011 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:45 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow 1-2/2 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 59/175 [i] 10:00 Ulica III. 42/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 3-4/22 [i] 12:35 Veronika Marsová I. 19/22 [i] 13:25 Sudkyňa Hatchettová II. 48-49/125 [i] 14:25 Rebeli I. 5/215 [i] 15:25 Summerland II. 13/13 [i] 16:20 Cigánske srdce 31/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 36/188 [i] 18:10 V náručí diabla 177/182 [i] 19:00 Rebeli I. 6/215 [i] 20:00 O.C. California I. 13/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 17-18/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 23:45 Frasier IX. 12/24 [i] 00:10 O.C. California I. 13/27 [i] 00:55 Frasier IX. 12/24 [i] 01:15 Veľmi nebezpečné známosti [i] 02:45 Sudkyňa Hatchettová II. 48-49/125 [i] 03:25 Ulica III. 42/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Líbí se mi co děláš [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mezi námi právníky [i] 13:45 Dvojník [i] 15:45 Polibek, prosím [i] 17:35 Swing [i] 19:15 Zlatá brána [i] 21:00 Mumie [i] 22:45 Spiknutí [i] 00:30 Židovské kladivo [i] 01:55 Důvěrnosti [i] 03:45 Opice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:55 Tenis [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 15:15 Motorismus [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 závěr vysílání 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 07:10 Soudkyně Amy 3: 20. díl 20 [i] 08:10 Soudkyně Amy 3: 21. díl 21 [i] 09:10 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 11:10 Detektiv Nash Bridges 1: Genesis 1 [i] 12:10 Námořní hlídka 3: Chyť a pusť 1 [i] 13:10 Promlčené zločiny [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 17:00 Právo a pořádek 9: Opatrované děti 1 [i] 18:00 Walker Texas Ranger 5: Leďák 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 20:00 Právo a pořádek 9: Přestupek černá pleť 2 [i] 21:00 Doznání [i] 22:50 Bratři a sestry 1: Společenské hry 19 [i] 23:50 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 00:50 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 01:50 Dvojnásobná vražda [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 06:35 Top 10 - architekti 02