Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Alf III. 14/25 [i] 06:20 Ostrov stratených duší [i] 08:05 Susedia [i] 08:45 Rin Tin Tin: Štvornohý hrdina [i] 10:15 FARMA [i] 11:25 Návrat troch mušketierov [i] 13:15 Bane kráľa Šalamúna [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Zorro: Tajomná tvár [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 12/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 21:15 Nebezpečne blonďavá [i] 23:10 Diablov advokát [i] 01:45 Lovec tieňov [i] 03:20 Terry Pratchett: Farba mágie 2/2 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 07:35 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:40 Čo sa stalo medvedíkovi [i] 07:50 Kocúr v čižmách [i] 09:10 Explózia [i] 10:15 Emil a detektívi [i] 12:05 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 13:15 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 14:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 15:30 Nedodržaný sľub [i] 17:40 Deň,ktorý neumrie [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Pa a Pi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dedičky 1/2 [i] 21:45 Dedičky 2/2 [i] 23:25 Nedodržaný sľub [i] 01:40 Dedičky 1/2 [i] 03:10 Dedičky 2/2 [i] 04:50 Europríbeh Slovenska [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Strieborný Neptún [i] 09:00 Povstaleckí generáli [i] 09:25 Zabudnutá brigáda [i] 10:00 Taký obyčajný deň [i] 10:55 Povstaleckí letci [i] 11:25 Nielen zbraňou [i] 12:00 Frontoví kameramani [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Osem a pol [i] 14:10 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:50 Cez Karpaty: Nízke Tatry [i] 15:10 Slnko vychádza nad Prašivou [i] 16:10 História jedného dokumentu: Zem spravodlivosti [i] 16:35 Deti vetra: Hľadajú obživu [i] 17:05 To ta trať [i] 17:45 S batohom cez hory: Za dejinami zlata v kremnických horách [i] 18:05 Večerníček: Puf a Muf [i] 18:25 Chvíľka poézie: Odpusťte, mamička... [i] 18:35 Bojujúce vlaky [i] 19:00 Kameramani v SNP [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 TV pondelky: Ako sa Vinco zaťal [i] 21:15 Família na každý deň [i] 21:45 Rozhovor s nepriateľom [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:45 Vladárova nová tvár [i] 07:00 Kniha džungle 2 [i] 08:25 Pán Magor [i] 10:10 Kráľ zabijakov [i] 12:10 Diabol dvadsiatich tvárí [i] 15:15 Pearl Harbor [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Diskreditácia 13 [i] 21:15 Tučné babenky [i] 23:15 Kráľ zabijakov [i] 01:25 Falošná pravda [i] 03:00 Letecké katastrofy [i] 03:45 Na pokraji smrti 9,10,11,12/12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Kojak IV. 23 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 75,76 [i] 08:35 Matlock II. 19,20 [i] 10:15 Esmeralda 78,79 [i] 12:00 M*A*S*H 68,69 [i] 13:00 Knight Rider 46 [i] 14:00 Simpsonovci II. 22/22 [i] 14:30 Simpsonovci III. 1/24 [i] 15:00 Panelák VIII.: Mŕtvy potkan 12 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 12 [i] 17:00 Knight Rider 46 [i] 18:00 M*A*S*H 68,69 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 14 [i] 19:30 Futurama II. 12 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 9 [i] 21:45 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II.: Volavka 13 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 9 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka New York I.: Dôstojník jazdnej polície 9 [i] 01:00 Ochrana svedkov II. 1/15 [i] 01:45 "Dým bramborové natě" [i] 03:20 Mravnostné oddelenie II.: Volavka 13 [i] 04:00 Panna a netvor [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 7/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 27/37 [i] 09:05 Ochránce II. 20/24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 11:00 Černý anděl 20/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 10/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 28/37 [i] 16:05 Ochránce II. 21/24 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 18:05 Černý anděl 21/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 11/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 5/9 [i] 23:00 Obhájci 7/18 [i] 23:55 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 01:55 Post Mortem II. 5/9 [i] 02:45 Obhájci 7/18 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 08:10 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 10:00 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 10:55 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 11:50 Americký chopper: Peavey 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 15:30 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 25 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 26 [i] 17:20 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 20:05 Sám v divočině 1 [i] 21:00 Nebezpečný úlovek – Příběh Phila [i] 21:55 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 23:45 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 00:40 Opravna vraků 5 [i] 01:40 Sám v divočině 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Nebezpečí 8/9 [i] 05:45 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 22/26 [i] 08:55 Velryba Decimálka: Želva čtenářka 7/13 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 1/26 09:30 Návrat do Cranfordu 3/3 [i] 10:30 McLeodovy dcery II: Vzlety a pády 18/22 [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Potkan 007 [i] 15:15 Ahoj sídliště: Úkryt 3/3 [i] 15:50 Král z džungle 22/26 [i] 16:10 Velryba Decimálka: Želva čtenářka 7/13 16:30 Byla jednou jedna planeta: A zítra? 26/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 41/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vlna 3/3 [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 22:00 Posledních 24 hodin [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Zahrada dětí 1/2 [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Moje medicína [i] 05:40 Diagnóza [i] 06:00 Folklorika [i] 06:30 Jazykové kurzy: Family Foster 1/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 12/13 [i] 08:20 Haló, haló! 74/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:35 Darwin [i] 11:30 Tajemství katakomb [i] 12:25 Vzduch je naše moře [i] 12:45 Follia - určitý druh bláznovství [i] 13:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Hledání ztraceného času [i] 14:20 Československý filmový týdeník 1961 848/2379 [i] 14:35 Tobrúk 1941 [i] 15:15 Svět české kytary [i] 16:10 Bitva v Ardenách [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Haló, haló! 74/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 12/13 [i] 19:30 Proměny litiny [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 21:00 Pevnosti: Stříbrná hora [i] 21:25 Úsměvy Jaroslava Vojty [i] 22:05 Historie.cs [i] 23:00 Zelený drak [i] 00:50 Latin Music USA 2/4 [i] 01:45 Tak dělejte něco! [i] 02:10 Abbey Road: Live II 1/12 03:00 Kde bydlely princezny [i] 03:20 Čaj pro třetího [i] 03:45 Recitál Jaroslava Hutky [i] 04:30 Primárius [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 121 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda IV 5 [i] 10:00 Merlin 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 7 [i] 13:40 Smallville VIII 4 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 1 [i] 15:40 Krok za krokem VII 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Nesmysl 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 16 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Avatar 2 [i] 00:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7 [i] 01:05 Žhavé kočky: * 6 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Poker After Dark II [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 154 [i] 08:45 M*A*S*H 155 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala XI: Dvě vraždy a jeden vrah 8 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Přípravy 23 [i] 12:25 Policie Hamburk II: Na útěku 1 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Ztrácím svoji víru 8 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Den díkůvzdání 9 [i] 14:25 Ochránce IV: Vzájemná pomoc 7 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Asterix a Obelix [i] 22:25 Partička [i] 23:05 Anatomie lži II: Dobře mířená kulka 17 [i] 00:05 Sběratelé kostí IV: Amíci v Anglii 2/2 2 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny III: Médium 10 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Výklad snů [i] 04:45 Na čem záleží 131 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skrytá vášeň 35/188 [i] 05:50 Cigánske srdce 30/218 [i] 06:35 Môj najlepší priateľ [i] 08:40 V náručí diabla 176/182 [i] 09:40 Ulica III. 41/259 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Fantóm Monte Carla [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 46-47/125 [i] 14:20 Summerland II. 12/13 [i] 15:15 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow 1-2/2 [i] 19:00 Rebeli I. 5/215 [i] 20:00 Danielle Steelová: Spomienky [i] 21:45 Veronika Marsová I. 19/22 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny II. 3/22 [i] 23:35 Frasier IX. 11/24 [i] 00:00 Návrat troch mušketierov [i] 01:35 Danielle Steelová: Spomienky [i] 03:00 Frasier IX. 11/24 [i] 03:25 Sudkyňa Hatchettová II. 46-47/125 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Příběh z Bronxu [i] 14:10 Kamufláž [i] 16:00 Sladkých sedmnáct [i] 17:40 Mezi námi právníky [i] 19:25 Dvojník [i] 21:20 Opice [i] 23:05 Důvěrnosti [i] 01:05 Zkurvená noc [i] 02:30 Svatý boj [i] 04:10 Adolf Eichmann [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Atletika [i] 19:10 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 6: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 07:10 Soudkyně Amy 3: 19. díl 19 [i] 08:10 Soudkyně Amy 3: 20. díl 20 [i] 09:10 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 11:10 Walker Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 12:10 Walker Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 13:10 Natrvalo [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 17:00 Diagnóza vražda 7: Rožnění 1 [i] 18:00 Walker Texas Ranger 5: Bojovní McLainovi 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 1: Genesis 1 [i] 20:00 Právo a pořádek 9: Opatrované děti 1 [i] 21:00 Najít štěstí [i] 22:50 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 23:50 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 00:50 Detektiv Nash Bridges 1: Genesis 1 [i] 01:50 Odcizená identita [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 06:35 Top 10 - architekti 01 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Mallorca 5 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 47 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Bytové doplňky 7 [i] 10:00 Buď já nebo pes 64 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Alabama 1 [i] 12:10 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 13:05 Zvířecí rekordmani: Superžraloci 48 [i] 14:05 Budování říše 7 [i] 15:00 Odkrytý Egypt 3 [i] 16:00 Zmizelé světy 4 [i] 16:55 Co nám prospívá 42 [i] 17:30 Vášnivý jedlík: Springfield 29 [i] 18:00 Mistři švindlu 59 [i] 18:40 Mistři švindlu 60 [i] 19:15 Nejpřísnější rodiče na světě: Ghana 2 [i] 20:25 Budování říše 8 [i] 21:20 Univerzum:Celkový obraz [i] 22:20 Po prvních 48 hodinách 6 [i] 23:20 Nahá věda 11 [i] 00:25 Zmizelé světy 3 [i] 01:20 Impéria: Říše královny Viktorie - Cesta do Indie 34 [i] 02:25 Po prvních 48 hodinách 6 [i] 03:15 Zmizelé světy 4 [i] 04:05 Budování říše 8 [i] 04:55 Odkrytý Egypt 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 36 [i] 06:00 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 08:30 Filmy a filmové hvězdy III. 34 [i] 08:55 Zakletý v čase [i] 10:40 Jak vycvičit draka [i] 12:20 Iron Man 2