Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 9-10/10 [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 12-13/13 [i] 06:40 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 11/13 [i] 07:05 Malí Flintstonovci 2/26 [i] 07:30 Lucky Luke na Divokom Západe [i] 08:55 Alf III. 14/25 [i] 09:25 Deti z ostrova pokladov 3: Záhada ostrova pokladov [i] 10:55 Crusoe 11-12/12 [i] 12:35 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 14:15 Siegfried [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Trója [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:25 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 23:15 Spartakus: Krv a piesok 13/13 [i] 00:20 Strážca nebeskej brány [i] 02:45 Terry Pratchett: Farba mágie 1/2 [i] 04:20 Kobra 11 VII. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Na ceste: Na ceste po Andalúzii [i] 07:24 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:25 101 dalmatíncov 44/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 44/65 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Leto s Katkou: Kúzelník 5/7 [i] 09:10 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 09:35 Živé svetlo [i] 10:30 Poklady.sk: Ján Kupecký - maliar kráľov i žobrákov [i] 10:45 Na ceste: Na ceste po Kysuciach [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:50 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 15:55 Film pre pamätníkov: Noční jazdci [i] 17:30 Gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Veselý strach 7/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Meno ruže [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Odpískané [i] 23:00 Takí sme boli: Milan Kňažko [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 01:50 Meno ruže [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Hudba pod Rozsutcom [i] 09:35 Zdravie v Európe: Tuberkulóza - prízrak sa vracia [i] 10:25 Orientácie [i] 10:55 Film o filme : Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 11:25 Krajina révového listu [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Porsche super cup [i] 13:40 Vrchárska balada [i] 15:15 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 16:50 Barbora Rösselová 2/3 [i] 18:05 Poklady.sk: Fenomén Tokajského vína [i] 18:20 Večerníček: Renetka a Jonatánka 7/7 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:35 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 7. časť - Rozlúčka 7/7 [i] 19:05 Záhorie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Huby: Kozáky [i] 20:10 Nedeľa so SND: Výnosné miesto [i] 22:40 Noc v archíve [i] 23:45 Takí sme boli: Prvé programy pre deti a mládež [i] 00:00 Big Bít 6/42 [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 Sexi špinavé prachy [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 09:50 Zmena je život II. 12 [i] 10:45 Stratené duše V. 8,9 [i] 12:30 Deň po tom [i] 15:00 "Jste to, co jíte" [i] 16:00 Reťazová reakcia [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Admirál [i] 22:45 Únosca [i] 00:55 Návrat neznámeho [i] 02:25 Únosca [i] 04:00 Legenda o Tarzanovi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Siska 21,22 [i] 07:15 Môj brat je pes [i] 09:00 Magnum VIII. 10,11 [i] 10:40 Podivné zbrane [i] 11:30 Šialená elektrina [i] 12:30 Telo ako zbraň 6 [i] 13:20 Bojové stroje 14 [i] 14:25 Pol domu bez ženícha [i] 16:00 Simpsonovci II. 20,21 [i] 17:00 Policajt v Afrike [i] 19:00 Simpsonovci II. 22/22 [i] 19:30 Simpsonovci III. 1/24 [i] 20:00 Čierna vdova [i] 22:00 Dve srdcia proti korune 1,2/2 [i] 01:30 Siska 23,24 [i] 03:30 Dve srdcia proti korune 1,2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 7/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 11/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 12/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Zmrtvých vstání 19/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 10/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 7/37 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 16:00 Ochránce II. 12/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 15/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 16/23 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 17/17 [i] 00:00 Internát III. 2/9 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 03:25 Zachraň mě VI. 17/17 [i] 04:15 Umíte tančit? V. 8/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 06:50 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 07:15 Možné i nemožné 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 10:55 Superstroje: Pozemní monstra [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Holandsko [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kapitán do nepohody [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Mikeova válka [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Střelné zbraně [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Bitva o Najaf: Irák [i] 17:20 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 20:05 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 21:00 Běsnění: Běsnění živlů [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 12 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Brazílie [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Světový rekord v přeskoku na motorce [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Raketový člověk [i] 00:40 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 01:40 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 02:40 Možné i nemožné 7 [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Cesta za štěstím [i] 06:05 Sestřičky růží [i] 06:45 Vonička [i] 06:50 Finley požární autíčko 9/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 18/26 [i] 07:30 Kabaret z maringotky aneb Kterak založit kapelu [i] 07:55 Žížalov [i] 08:20 Nevěsta pro Paddyho [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Nebezpečí 8/9 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo mysliveckého hospodáře Martina Horálka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:20 Svět ČT [i] 14:45 Žižkovská romance [i] 16:25 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 17:20 Na cestě po Telčsku [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tobruk [i] 21:45 Výletníci [i] 22:10 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Smrt na černo [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Svět ČT [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Váleční ptáci [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 28/30 [i] 05:25 Asi son 8/10 [i] 05:30 Tajemství zvířecího těla [i] 05:35 Přírodní bohatství [i] 05:40 Nebezpečná setkání [i] 05:45 Život po dinosaurech [i] 05:50 Marokem od mešity k mešitě [i] 06:10 Cesty víry: Tichý boj Josefa [i] 06:35 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Follia - určitý druh bláznovství [i] 08:30 Magické hory: Bezděz 12/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Potomci slavných: Jiřina Salačová [i] 09:40 Zrození Evropy [i] 10:40 Svět umění: Jet Li [i] 11:30 Rajské zahrady [i] 11:50 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:45 Království divočiny: Žraloci levhartí [i] 13:20 Kamera na cestách: Čtvero Alp [i] 14:15 O žralocích a lidech: Konec strachu 4/4 [i] 15:10 Mýty a fakta historie: Královny: Nilu 2/2 [i] 16:10 Kde bydlely princezny [i] 16:30 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 17:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:40 Cesty víry: Pohled do hlubin komediantské duše [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Ivan Šlapeta [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Milionářská bydlení: Divoký západ [i] 21:00 Na plovárně s Nicolou Benedetti [i] 21:30 Capote [i] 23:20 Fresh Film Fest 2011 [i] 23:25 Mistr a Markétka: Poprava 5/10 [i] 00:20 Babylon [i] 00:50 Hotel Veselý hřbitov [i] 01:45 Svět umění: Jet Li [i] 02:30 Zasvěcení [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:55 Nevládní organizace [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:40 Batman vítězí IV 3 [i] 06:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 21 [i] 06:30 Spongebob v kalhotách 52 [i] 07:00 Odvážný Crusoe 11 [i] 07:45 Chůva v akci [i] 09:40 Dva machři mezi nebem a peklem [i] 11:35 V podstatě jsme normální [i] 13:30 Velká cena Belgie [i] 15:50 Před svatbou ne! [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Děťátko 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: DNA jako důkaz [i] 21:25 Česko k neuvěření [i] 22:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 00:25 Tudorovci 8 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla: Dva stupně odloučení [i] 07:40 Pokémon: Diamant a perla: Co trenér, to originál [i] 08:05 Svět ve válce: Zúčtování 25 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 154 [i] 10:55 To je vražda, napsala XI: Krvavé vinobraní 7 [i] 11:50 Zločiny v zahradách II: Záhada římského meče 8 [i] 12:55 Receptář prima nápadů [i] 14:05 Risknem to s Polly [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 18:00 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Zelená míle [i] 00:00 Myšlenky zločince I 15 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 02:35 Zločiny v zahradách II: Záhada římského meče 8 [i] 03:25 Svět ve válce: Zúčtování 25 [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:45 Skrytá vášeň 34/188 [i] 07:55 Inga Lindströmová: Oslava [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 4/22 [i] 11:15 Summerland II. 13/13 [i] 12:20 Správna Susan II. 3-4/26 [i] 13:25 Columbov návrat 2/3 [i] 15:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 65/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 35/188 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 17-18/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 9/13 [i] 20:00 Cudzie srdce [i] 21:45 Skutočný príbeh: Ring voľný [i] 23:50 Ľúbostný príbeh [i] 01:45 Cudzie srdce [i] 03:10 Nočné lampy [i] 03:55 PROMINENTI [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Malý Indián [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:00 Iluze lásky [i] 15:45 Tátou proti své vůli [i] 17:25 Polibek, prosím [i] 19:15 Líbí se mi co děláš [i] 21:10 Adolf Eichmann [i] 22:55 Svatý boj [i] 00:45 Židovské kladivo [i] 02:15 Sedmý hřích [i] 04:10 Zuřivost v krvi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:15 Atletika [i] 14:15 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Adventure [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 8: Vášeň 12 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 10:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 11:20 Bratři a sestry 1: Vše zůstane v rodině 17 [i] 12:20 Bratři a sestry 1: Tři strany 18 [i] 13:20 Cesta k úspěchu [i] 15:10 Odcizená identita [i] 17:00 Kdo myslíte, že jste?: Susan Sarandon 6 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Společenské hry 19 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Špatné zprávy 20 [i] 23:00 Chvění [i] 01:00 Psanci Ameriky [i] 02:50 Kdo myslíte, že jste?: Susan Sarandon 6 [i] 03:50 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 04:50 Soudkyně Amy 3: 19. díl 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Úžasná planeta 3 [i] 07:00 Život v korunách stromů 3 [i] 08:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 9 [i] 09:35 Léto na chalupě 4 [i] 10:35 Zhýčkaní 11 [i] 11:10 Zhýčkaní 12 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Utah 10 [i] 12:55 Buď já nebo pes 71 [i] 13:55 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 15:00 Když ryby útočí [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 17:00 Města v podzemí 3 [i] 18:00 Sahara 1 [i] 19:00 Řím: Vliv a nadvláda: Vzpoura 2 [i] 20:05 Zmizelé světy 28 [i] 21:05 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 22:10 Odkrytý Řím 3 [i] 23:15 Technika nemožného 3 [i] 00:15 Budování říše 3 [i] 01:20 On The Spot: Reportéři v akci: Mauritánie [i] 02:15 On the Spot: Reportéři v akci: Etiopia [i] 03:10 Když ryby útočí [i] 04:05 Zmizelé světy 28 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Život s novou duší [i] 06:00 Rozvod po francouzsku [i] 07:55 Fantastický pan Lišák [i] 09:25 Kuky se vrací [i] 11:00 Zrození šampiona [i] 13:10 Avatar: Stvoření Pandory [i] 13:35 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 16:05 Zakletý v čase [i] 17:50 Jak vycvičit draka [i] 19:30 Před kamerou 36 [i] 20:00 Iron Man 2 [i] 22:10 Co se vlastně stalo [i] 23:50 Solomon Kane [i] 01:35 Muži, kteří nenávidí ženy [i] 04:00 Dvojka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Zlato [i] 07:25 Rodina je rodina, ale není rodina jako rodina [i] 08:10 Podnikavá dívka [i] 10:05 X-Men Origins: Wolverine [i] 11:50 Tak to bylo [i] 13:20 Nemysli na to