TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    08:30 Fušeri zo striedačky [i] 10:15 Môj vianočný anjel [i] 12:20 Už sme tam? [i] 14:20 Kučeravá Sue [i] 16:40 Shrek 2 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 V oku hurikánu [i] 22:35 Kolíska do hrobu [i] 00:45 Bod zlomu [i] 02:45 Čeľuste 3D [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    09:40 Merlin III: Život v tieni 11/13 [i] 10:35 On air [i] 11:00 Deň nádejí [i] 12:20 Záhady tela [i] 13:25 Milujem Slovensko [i] 14:55 Grand hotel II: Výročie 6/16 [i] 16:20 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 17:20 KULTÚRA.SK [i] 17:55 Cestou necestou: Tours [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Noc nádejí [i] 23:00 Grand hotel II: Výročie 6/16 [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 01:20 Mafiáni [i] 03:40 Komisár Manara: Neskorý zber [i] 04:30 Merlin III: Život v tieni 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    09:30 Noc v archíve [i] 10:30 VaT: Študentská formula [i] 10:55 Robte, čo vás baví II [i] 11:00 Generácia [i] 11:30 Cesta [i] 11:55 Paralympijský magazín [i] 12:20 Radosť zo života: Ondrej Nepela [i] 13:00 Krasokorčuľovanie - GP 2019 [i] 14:00 Magazín FIS: Zjazdové lyžovanie - Magazín FIS [i] 14:25 Magazín Európskej ligy [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 18:05 Florbal - MS 2019 - ženy [i] 20:35 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:43 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:45 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:50 Krasokorčuľovanie - GP 2019 [i] 22:00 Unášaní búrkou II 7/10 [i] 23:00 Cooltúra [i] 00:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    09:40 NAŠI I. 19,20 [i] 10:55 SUPER KARAOKE 1/5 [i] 11:50 MILÁČIKOVO [i] 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:45 Siedmy syn [i] 16:55 Cumlikátor [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:25 Nepodarený biznis [i] 01:25 Prázdniny za všetky prachy [i] 03:25 Profesionáli VII. 1/9 [i] 04:00 PRÁZDNINY III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:25 NA CHALUPE [i] 09:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:20 Tajné životy boháčov IV. 6,7 [i] 13:20 Baby Boom [i] 15:45 "Kotva u přívozu" [i] 17:50 Adventná výhra [i] 18:25 Veľké upratovanie: New York I. 6 [i] 19:25 KINOSÁLA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:50 Profesionáli VII. 1/9 [i] 20:45 Perfektný záskok [i] 23:00 Súdny deň [i] 01:15 Dievča na želanie [i] 02:50 Dvaja policajti [i] 04:40 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    09:30 Columbo: Předveď dokonalou vraždu [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Německé pobřeží očima Pavla Poláka [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O labuti [i] 14:05 Dobro a zlo [i] 14:35 Území bílých králů: Nový les 6/7 [i] 15:30 Babička [i] 17:05 Hercule Poirot: Zrcadlo mrtvého muže [i] 18:00 Bydlet jako... rodina [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sametové stopy: Politické rybičky [i] 20:05 StarDance X ...když hvězdy tančí [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:20 Četník a mimozemšťané [i] 23:50 Inspektor Banks IV: Přízraky [i] 01:25 Rozsudek III.: Výpadek paměti [i] 01:50 Sama doma [i] 03:20 A ta kráva... [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:55 Žiješ jenom 2x: Tanečnice Eliška [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    09:40 Putování za muzikou [i] 10:05 Folklorika: Hrubá hudba [i] 10:35 Krásné živé památky: U rakouských hranic 14/16 [i] 11:05 Kubánské umění žít [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Valdez přichází [i] 13:25 Bedekr VI.: Frísko [i] 13:50 Bedekr VI.: Lucembursko [i] 14:20 Manželské etudy: Nová generace: Irena a Petr [i] 15:10 Manželské etudy: Nová generace: Alena a Bernard [i] 16:05 Dobrovolní hasiči roku 2019 [i] 17:00 Život savců: Nejdokonalejší model [i] 17:50 Příběh života: Rodičovství 6/6 [i] 18:45 Žížaláci: Kufr [i] 18:55 Vzkaz Dany Němcové [i] 19:20 Mezi světlem a tmou [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příliš vzdálený most [i] 23:00 Příběh Tarzana, pána opic [i] 01:10 Lovec: Lovci 7/12 [i] 02:05 Lovec: Dědictví 8/12 [i] 03:05 Zašlapané projekty: Zánik továrny EMBO [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Folklorní magazín [i] 04:10 Hypermarket na sněhu [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    08:50 Mentalista [i] 11:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:40 Rosamunde Pilcherová: Pekný pár [i] 15:45 Môj vianočný anjel [i] 17:45 Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry [i] 20:00 Vianočná šanca na lásku [i] 22:00 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 00:05 Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry [i] 01:50 Čarovné Vianoce v Dubaji [i] 03:15 Inga Lindströmová: Čierna labuť [i] 04:45 Mentalista [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Inter Miláno so Škriniarom v zostave remizoval s AS Rím
Milan Škriniar, archívna snímka.

Slovenskí bobisti v Altenbergu na 22. mieste
ilustračná snímka

Ledecká vyhrala zjazd v Lake Louise: Nádherné preteky
Ester Ledecká v Lake Louise

Pánikov Washington zdolal Anaheim
Hráč Washington Capitals Richard Pánik.

Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.