TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 10-11/13 [i] 06:40 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 10/13 [i] 07:00 Malí Flintstonovci 1/26 [i] 07:25 Alf III. 12-13/25 [i] 08:20 Malá veľká liga [i] 10:25 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:30 Prázdniny v Amerike [i] 13:15 Ace Ventura: Volanie divočiny [i] 15:00 Taxi 4 [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ona je on! [i] 22:15 Peklo [i] 00:05 Blade: Trinity [i] 02:00 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 03:15 Bláznivý exorcista [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Sladká Valentína 129/178 [i] 07:29 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:30 101 dalmatíncov 43/65 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 43/65 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Materské znamienko: Pytliaci 3/7 [i] 10:00 Materské znamienko: Následník trónu 4/7 [i] 10:35 Stroskotanie Danubia [i] 11:50 Deti to vedia najlepšie [i] 12:30 Na ceste: Na ceste po Andalúzii [i] 13:00 Vivat Beňovský! 6/7 [i] 14:10 Vivat Beňovský! 7/7 [i] 15:20 Capri III 7/13 [i] 17:05 MINI TALENT SHOW [i] 18:40 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Veselý strach 6/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:25 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Zločin a trest [i] 01:10 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 02:55 Zločin a trest [i] 04:25 Capri III 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 08:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 10:10 Kemp 2010 [i] 10:35 Od východu na východ: Z Ochtinej do Domice [i] 11:05 Gen.sk: Jozef Lupták [i] 11:15 5 minút po dvanástej - Čo vieme o vojne? [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Mincovňa Kremnica [i] 13:30 Formula 1 - kvalifikácia: VC Belgium [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:50 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:55 Barbora Rösselová 1/3 [i] 18:00 Poklady.sk: Malý Dunaj - pozoruhodný ekosystém [i] 18:25 Večerníček: Renetka a Jonatánka 6/7 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:40 Multikultúrne mesto Košice [i] 19:10 Podunajsko [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Huby: Hríby [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe: Tuberkulóza - prízrak sa vracia [i] 21:00 Japonská mozaika IV 9/10 [i] 21:20 Anjeli strážni Marcela Merčiaka [i] 21:50 Pondelok [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Legenda o Tarzanovi [i] 07:10 Kutil Manny II. [i] 08:00 Timon a Pumbaa II. [i] 08:30 Gumkáči VI. [i] 08:50 Áno, šéfe! [i] 10:00 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 10:45 Jednoducho úžasná [i] 13:00 Diabol dvadsiatich tvárí [i] 16:00 Johnny Kapahala sa vracia [i] 18:00 "Jste to, co jíte" [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sexi špinavé prachy [i] 22:15 Deň po tom [i] 00:50 Reťazová reakcia [i] 02:40 Jednoducho úžasná [i] 04:25 Kutil Manny II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Cyranov ostrov 15 [i] 05:30 Siska 19,20 [i] 07:30 "Holky z porcelánu" [i] 09:00 Doktorka Quinnová 110,111 [i] 10:50 "Skřivánci na niti" [i] 12:15 Magnum VIII. 8,9 [i] 14:15 Simpsonovci XIII. 13 [i] 14:40 Futurama II. 11 [i] 15:15 Klaun 15,16 [i] 17:15 A-Team 17,18 [i] 19:00 Simpsonovci II. 20,21 [i] 20:00 "Slavnosti sněženek" [i] 21:30 Nekonečná, nevystupovať! [i] 23:15 Mafstory: Uruguaj [i] 00:15 ČREPINY [i] 00:45 Slavnosti sněženek [i] 02:10 ČREPINY [i] 02:40 Magnum VIII. 8,9 [i] 04:10 Črepiny PLUS [i] 04:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 6/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Nepřející otec 17/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 9/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 10/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 9/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 6/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 16:00 Ochránce II. 11/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 13/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 14/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 21:00 Podfukáři 3/6 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 20/24 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 12/21 [i] 00:10 Internát III. 1/9 [i] 01:40 Podfukáři 3/6 [i] 02:45 Boj o čas III. 5/22 [i] 03:35 Někdo to rád hloupé 12/21 [i] 04:20 Umíte tančit? V. 7/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších ponorek [i] 08:10 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 09:05 Svět budoucnosti: Budoucí nebezpečí [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší dopravní uzel [i] 10:55 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 11:50 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 12:45 Černé nebe 9 [i] 13:40 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Závod s časem [i] 15:30 Zelené stroje 3 [i] 16:00 Zelené stroje 4 [i] 16:25 Jak se to dělá 12 [i] 16:55 To taky zvládnu 13 [i] 17:20 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 18:15 Ropná katastrofa - Závod s časem [i] 19:10 Výroba prototypů: Šestinohé vozidlo pro každý terén [i] 20:05 Králové aut v poušti: Mladý versus starý [i] 21:00 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 21:55 Národ šílenců: Soutěž tanků [i] 22:50 Na dvě půlky 2 [i] 23:45 Černé zlato 1 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 01:40 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 02:40 Na dvě půlky 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Králové aut v poušti: Mladý versus starý [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:50 O loupežníku Olbramovi [i] 06:30 Franklin 6/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Objevení řeky 8/26 [i] 07:20 Taylor má trable: Vyvolená 5/26 [i] 07:45 Kostičky [i] 07:55 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 39 [i] 08:00 Stella a hvězda Orientu [i] 09:25 O ztracené lásce 8/9 [i] 10:25 Nezvyklé pojištění [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Pánská jízda [i] 13:40 Dámská jízda [i] 14:45 Markýz de Bois Doré 5/5 [i] 16:10 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 17:05 Pravěk útočí III 9/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Cestou necestou s Miroslavem Donutilem [i] 21:00 Bakaláři 1997 [i] 22:00 Leon [i] 23:50 Film o filmu Tobruk [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Lovci myšlenek [i] 01:55 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:40 Hry bez hranic z ostrova Malta z roku 1994 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 27/30 [i] 05:25 Asi son 7/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 13/13 06:00 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Eddie Murphy - 1. část [i] 08:55 Mužské tělo [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Folklorika [i] 10:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:05 Kalamita aneb Srdečný pozdrav od [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1961 847/2379 [i] 11:50 Je to jen sen... [i] 12:20 Kráska v šupinách [i] 13:10 Příběhy domů [i] 13:30 Putování za vínem [i] 14:00 Cestománie [i] 14:35 Zázračná planeta: Pandománie [i] 15:20 Přežijeme na naší planetě? 7/8 [i] 16:10 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 16:25 Příběh císařských sklenic [i] 16:45 Hausbót [i] 18:30 Magické hory: Bezděz 12/13 [i] 18:55 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:05 Halabalašou [i] 19:35 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Škubnutí udice 10/11 [i] 20:55 Darwin [i] 21:50 Fresh Film Fest 2011 [i] 22:00 Tak dělejte něco! [i] 22:25 Pozdní sňatek (Chatuna meucheret) [i] 00:05 Reggae - Kořeny [i] 01:45 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 21/22 [i] 02:15 Začátek na samém konci [i] 02:50 Vzhůru dolů!: Po stopách člověka 7/7 [i] 03:05 Ladí neladí - 10 let Pohody [i] 04:00 Nevládní organizace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:30 Bolek a Lolek 36, 37 [i] 05:55 Tom a Jerry 5 [i] 06:20 Spongebob v kalhotách 51 [i] 06:50 Klídek, Scooby-Doo [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 15 [i] 08:45 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Světáci [i] 14:30 Hook [i] 17:15 Wipeout Souboj národů [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Výhra 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chůva v akci [i] 22:00 Zloděj životů [i] 00:05 Brak: * [i] 01:40 Novashopping 02:15 Perníkový táta II 1 [i] 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 Áčko: Dva roky za sex s tebou! [i] 04:25 Stefanie VII 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla: Dívčí dobrodružství začíná [i] 07:40 Mistr Manny I: Halloween; Skřipka kouzlí 26 [i] 08:10 M*A*S*H 152 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 153 [i] 10:25 Zná ji jako svý boty [i] 13:15 Múza [i] 15:20 Columbo: Etuda v černém [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Eragon [i] 22:20 X-Men 3: Poslední vzdor [i] 00:30 Pravda o Charliem [i] 02:25 Šéf na grilu [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Bzzz!!! [i] 06:40 Slávici na ulici [i] 07:35 Priateľky [i] 08:10 Skrytá vášeň 33/188 [i] 09:15 Je to možné?! [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:25 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 3/22 [i] 11:50 Summerland II. 12/13 [i] 12:55 Správna Susan II. 1-2/26 [i] 14:00 Columbov návrat 1/3 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 64/129 [i] 17:10 Skrytá vášeň 34/188 [i] 18:00 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 20:00 Inga Lindströmová: Oslava [i] 21:45 Sila lásky [i] 23:45 Na konci s dychom [i] 01:35 Columbov návrat 1/3 [i] 03:05 Je to možné?! [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Příběh z Bronxu [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:45 Královna koření [i] 15:35 Sladkých sedmnáct [i] 17:15 Agent 117 [i] 19:00 Plnou parou vzad! [i] 20:40 Zuřivost v krvi [i] 22:40 Sedmý hřích [i] 00:45 Zkurvená noc [i] 02:20 Pod kůží [i] 03:45 Pravidla vášně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 08:45 Atletika [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:45 Atletika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:00 Snooker [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Tenis [i] 00:45 Atletika [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Právo a pořádek 8: 11. díl 11 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 1.část 6 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 5: Poslední svého druhu - 2.část 7 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 5: Svatba 1.část 26 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 13:20 Pouta, která svazují [i] 15:10 Dvojnásobná vražda [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Vše zůstane v rodině 17 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Tři strany 18 [i] 19:00 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 20:00 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 21:00 Chvění [i] 23:00 Psanci Ameriky [i] 00:50 Poslední sbohem [i] 02:50 Cesta k úspěchu [i] 04:40 Soudkyně Amy 3: 18. díl 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 4 [i] 07:10 Ecoluxe: Utajené ráje 4 [i] 08:05 Vraky snů 23 [i] 08:35 Vraky snů 24 [i] 09:10 Úžasná planeta 3 [i] 10:15 Universum: Z horka do zimy [i] 11:20 Příběhy z divočiny 6 [i] 11:55 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: St. Louis 13 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Los Angeles 14 [i] 14:00 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 15:05 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 16:05 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 17:05 Města v podzemí 2 [i] 18:00 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 19:05 Řím: Vliv a nadvláda: Invaze 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 27 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Mauritánie [i] 22:55 On the Spot: Reportéři v akci: Etiopia [i] 23:55 Pravdivé příběhy 4 [i] 00:55 Vánoční hvězda [i] 01:55 Zmizelé světy 27 [i] 02:50 Řím: Vliv a nadvláda: Invaze 1 [i] 03:50 Británie krále Artuše: Doba krále Artuše 1 [i] 04:55 Universum: Z horka do zimy [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 34 [i] 06:00 Dopisy pro Julii [i] 07:45 Úžasňákovi [i] 09:40 Chlupatá odplata [i] 11:15 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 12:45 Falešná hra s králíkem Rogerem [i] 14:30 Morganovi [i] 16:15 Občanský průkaz [i] 18:30 Fantastický pan Lišák [i] 20:00 Secretariat [i] 22:05 Pařba ve Vegas [i] 23:45 Centurion [i] 01:20 Sesterstvo nemilosrdných [i] 03:00 Sirotek