TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:20 Kobra 11 VII. 6-7/14 [i] 11:05 FARMA [i] 12:05 Čarodejnice II. 11/22 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad IV. 18/24 [i] 13:50 Monk I. 6/13 [i] 14:45 Teória veľkého tresku 6/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 13/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 18/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 4/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 9/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 145/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 NCIS VIII. 5/24 [i] 23:25 Tajomná rieka [i] 01:50 Myšlienky vraha V. 4/23 [i] 02:30 Monk I. 6/13 [i] 03:10 Kobra 11 VII. 6-7/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 134/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Sladká Valentína 126/178 [i] 08:00 Sršne v úli: Súperi 3/7 [i] 08:35 Heidi: Pierre a Heidi 8/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VIII: Rudi ustupuje [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VIII: Hudbu nezastavíš [i] 09:55 Doktor z hôr: Noc v snehu 33/45 [i] 10:50 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 127/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 135/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 136/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Žibritov [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Rudi ustupuje [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Hudbu nezastavíš [i] 15:25 Duchovia: Návrat domov [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Spolucestujúci 37 [i] 18:10 Doktor z hôr: Noc v snehu 33/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Veselý strach 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dávajte si pozor! [i] 21:55 Nočné správy STV [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Drišľakoviny: Drišľak na čundri [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Spolucestujúci 37 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:35 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 02:20 Drišľakoviny: Drišľak na čundri [i] 03:10 Encyklopédia slovenských obcí: Žibritov [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Pilátova amnestia [i] 04:20 Sila lásky III. 135/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Krasové poklady Slovenska: Všeobecne o krasových javoch [i] 08:45 LETO S TELKOU: Malá princezná 33 [i] 08:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Najlepší obed 25/30 [i] 09:05 Qyx a Qyxová: Doma [i] 09:25 Hráč na vlastnú päsť 1/4 [i] 09:50 Bontón [i] 09:55 Ako ich nepoznáme: Farbičky Ľuby Končekovej-Veselej [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:50 Mediálni špióni: Kolegovia pátrači [i] 11:20 Živá panoráma [i] 12:00 Na ľudovú nôtu [i] 12:35 Ľudová kultúra na Slovensku: Čipky [i] 13:00 Osem a pol [i] 13:40 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:25 Denali [i] 15:00 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu II. [i] 15:20 História jedného dokumentu: Senior Bakoss [i] 15:55 Zmiešané manželstvá [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:55 Nevera [i] 17:45 S batohom cez hory: Po malokarpatských chodníčkoch [i] 18:10 Večerníček: Renetka a Jonatánka 3/7 [i] 18:20 Táraninky [i] 18:25 Utajená reč peňazí: "Cherchez la femme" 11/13 [i] 18:45 Profily: Július Pántik [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity [i] 20:20 Album Dvojky: Dr. Janko Blaho [i] 21:00 Família na každý deň: Práca je pre nás koníčkom [i] 21:30 Dokumentárny klub: Posledné diktatúry v Európe [i] 23:00 Československý filmový týždenník [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI 08:15 Súdna sieň: Už toho bolo dosť! [i] 09:15 Panelák VIII.: Potkan 10 [i] 10:15 Kutyil s.r.o. 14 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti II. 5 [i] 14:00 Glee 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 16 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 20,21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Nezmieriteľní [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Dobré správy 11 [i] 21:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Hawaii 5.0 1/24 [i] 22:00 Kosti VI. 1/23 [i] 23:00 Kosti IV. 3 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 11,12 [i] 01:45 Glee 11 [i] 02:30 Misia tajných agentov [i] 03:55 Na pokraji smrti 3,4 [i] 04:45 ČREPINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:35 Zvieracia klinika [i] 06:15 Kojak IV. 20 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 69,70 [i] 08:30 Matlock II. 13,14 [i] 10:15 Esmeralda 72,73 [i] 12:00 M*A*S*H 62,63 [i] 13:00 Knight Rider 43 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 10 [i] 14:30 Futurama II. 8 [i] 15:00 Panelák VIII.: Potkan 10 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 9 [i] 17:00 Knight Rider 43 [i] 18:00 M*A*S*H 62,63 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 11 [i] 19:30 Futurama II. 9 [i] 20:00 Ninja Factor II. 14,15 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Sestrička, Deti [i] 23:55 Ninja Factor II. 14,15 [i] 00:35 Blízko smrti [i] 01:20 "Hoří, má panenko" [i] 02:30 Mafstory: Deti [i] 03:15 Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 04:50 Mafstory: Sestrička [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 4/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 24/37 [i] 09:05 Ochránce II. 17/24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 11:00 Černý anděl 17/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 7/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 5/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 25/37 [i] 16:05 Ochránce II. 18/24 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 18:05 Černý anděl 18/22 [i] 19:05 Battlestar galactica III. 8/20 [i] 20:05 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 21:05 Myšlenky zločince VI. 20/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 1/8 [i] 00:15 Cena za lidskost II. 2/8 [i] 01:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/22 [i] 02:20 Boj o čas III. 5/22 [i] 03:10 Cena za lidskost II. 1/8 [i] 04:15 Cena za lidskost II. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Jak se to dělá 10 [i] 07:45 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 10:00 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 10:55 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 11:50 Americký chopper: Trysková motorka - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce 26 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 15:30 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 16:25 Stěhování obrů 4 [i] 17:20 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 20:05 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa: Kapské Město [i] 21:55 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 22:25 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 22:50 Za mřížemi: Washington [i] 23:45 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 00:40 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 01:40 Gangy očima Rosse Kempa: Kapské Město [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fantom operety: Fantom v nebezpečí 4/5 [i] 05:35 Písničky z Pěti přání zpívají: E. Pilarová, . Bílá, P. [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 17,18/26 [i] 09:15 Velryba Decimálka 4/13 [i] 09:30 Cranford 5/5 [i] 10:30 McLeodovy dcery II: Klobouk si smíte nechat 15/22 [i] 11:15 Věšák - Jiřina Bohdalová [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:45 Bratr Paleček [i] 14:35 Záhady Toma Wizarda [i] 14:50 Obyčejná koňská historie 5/6 [i] 15:15 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:30 Král z džungle 17,18/26 [i] 16:15 Velryba Decimálka 4/13 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Výživa a zdraví 24/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 38/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 21:40 Příběhy slavných - Helena Růžičková [i] 22:35 Ukradená bitva [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Na stopě [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Návštěva [i] 01:05 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Auto Moto Revue [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 05:45 Příběh Růžencové slavnosti [i] 06:00 Ta naša kapela 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 24/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 08:20 Haló, haló! 71/85 [i] 08:50 Pevnosti: Olomouc [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Svatba, to je smlouva [i] 10:25 Dvojhlas [i] 10:50 Brát nebo nebrat? [i] 11:05 Tři svatby [i] 11:30 Domácí štěstí [i] 12:10 Na plovárně se Svatoplukem Svobodou [i] 12:35 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 13:30 Spor o velký třesk [i] 14:30 Řím neznámý 1/2 [i] 15:20 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 5/6 [i] 15:50 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 16:40 Osobnost na Dvojce [i] 16:45 Potomci slavných: Jiřina Salačová [i] 17:15 Vzhůru dolů!: Po stopách člověka 7/7 [i] 17:35 Počesku [i] 17:45 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 71/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 9/13 [i] 19:30 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách: Ve smrtící pasti ponorek 2/3 [i] 20:55 Blázinec v prvním poschodí po deseti letech [i] 22:15 Fresh Film Fest 2011 [i] 22:20 Hotel Veselý hřbitov [i] 23:15 Sólo pro... Jarret - Speciál [i] 23:45 Live From Abbey Road II.: Rascal Flatts, Kate Nash a Herbie 1/12 [i] 00:35 Uchem jehly [i] 01:00 Prolínání světů [i] 01:30 Modlitba [i] 02:00 Klobouček 02:25 Ledové srdce [i] 03:25 Vltavský luh [i] 03:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:00 Nevládní organizace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 118 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda IV 2 [i] 10:00 Návrat do Modré laguny [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:10 Babicovy dobroty: Tvaroh v kuchyni [i] 12:45 Walker Texas Ranger VII 4 [i] 13:45 Smallville VIII 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 20 [i] 15:35 Krok za krokem VII 14 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Skutečnost 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Mentalista: Tajemná žena [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Zástěrka 20 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Podbřišek 7 [i] 00:25 Walker Texas Ranger VII: Chování bojovníka [i] 01:10 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:35 Lenssen & spol.: Smrtící jackpot [i] 04:00 Stefanie VII 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 149 [i] 08:40 M*A*S*H 150 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala XI: V úctě, vrah 4 [i] 11:20 Diagnóza vražda VII: Vražda v Grilbaru "u Boba" 20 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Otřesy 20 [i] 13:25 Kutil Tim VII: Souboj Taylorů 2 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Místnost v podkroví 3 [i] 14:25 Ochránce IV: Trefa za čtyři body 4 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Tvrzení proti tvrzení 10 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 23:10 Anatomie lži I 1 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny III: Autobus 9 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 126 [i] 04:30 Na čem záleží 127 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 L.O.V.E. [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 30/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 27/218 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová I. 56/175 [i] 08:30 Zajtrajšie noviny I. 23/23 [i] 09:20 V náručí diabla 173/182 [i] 10:20 Ulica III. 38/259 [i] 11:10 Veštiareň [i] 12:10 V objatí hodvábu 11-12/200 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 40-41/125 [i] 14:45 Rebeli I. 1/215 [i] 15:40 Tisíc a jedna noc 144/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 28/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 31/188 [i] 18:10 V náručí diabla 174/182 [i] 19:00 Rebeli I. 2/215 [i] 20:00 O.C. California I. 11/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 13-14/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny II. 1/22 [i] 23:35 Frasier IX. 9/24 [i] 00:00 O.C. California I. 11/27 [i] 00:50 Čarodejnice II. 11/22 [i] 01:30 Frasier IX. 9/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová II. 40-41/125 [i] 02:30 Ulica III. 38/259 [i] 03:15 V náručí diabla 174/182 [i] 04:00 AHA [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Království surikat [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sladká pomsta [i] 13:45 Nebezpečná pravda [i] 15:30 Cvokař [i] 17:20 Zloději času [i] 19:25 Malý Indián [i] 20:55 Nemesis [i] 22:35 Jeskyně smrti [i] 00:25 Krvavé stopy [i] 02:10 Madhouse