TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VII. 4-5/14 [i] 11:05 FARMA [i] 12:05 Čarodejnice II. 10/22 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 13:50 Monk I. 5/13 [i] 14:45 Teória veľkého tresku 5/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 12/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 17/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 3/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 144/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Mentalista II. 15/23 [i] 23:25 Dokonalá vražda [i] 01:20 Tajná misia [i] 03:00 Kobra 11 VII. 4-5/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 132/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Sladká Valentína 125/178 [i] 08:00 Sršne v úli: Klubovňa 2/7 [i] 08:35 Heidi: Medzi nami dievčatami 7/26 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VIII: Cliff a Theo vysvetľujú [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VIII: Clairino stretnutie [i] 09:50 Doktor z hôr: Dohadzovačka 32/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:40 Sladká Valentína 126/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 133/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 134/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Cliff a Theo vysvetľujú [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Clairino stretnutie [i] 15:25 Duchovia: Je čas povedať si pravdu [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Začiatok, koniec a niečo medzi tým 36 [i] 18:05 Doktor z hôr: Dohadzovačka 32/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Veselý strach 2/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manéž Boleslava Polívku [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Premeny 14/22 [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Začiatok, koniec a niečo medzi tým 36 [i] 00:10 Bumerang [i] 00:55 Manéž Boleslava Polívku [i] 02:05 Taxikárka 2/4 [i] 03:45 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 04:05 Góly - body - sekundy [i] 04:15 Sila lásky III. 133/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: My a naša príroda [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 32 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Fialky 24/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Tatko na školení [i] 09:20 Cena priateľstva: Dohodnuté;Deži 5/5 [i] 09:45 Bontón [i] 09:55 Ako ich nepoznáme: Kliment Ondrejka-zberateľ detských snov [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:50 Mediálni špióni: Médiá - silnejší vzor než rodičia ? [i] 11:15 Živá panoráma [i] 12:00 Na ľudovú nôtu [i] 12:35 Ľudová kultúra na Slovensku: Výšivky [i] 13:00 VAT [i] 13:30 Osem a pol [i] 14:10 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:50 Cesty nádeje [i] 15:20 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu I.;Stredné Považie č.1 [i] 15:40 História jedného dokumentu: Rudolf Viest [i] 16:15 Zmiešané manželstvá [i] 16:40 Národnostný magazín: Poľský [i] 17:15 Muž,ktorý miloval symfóniu čísel [i] 18:05 S batohom cez hory: Do doliny Zeleného plesa [i] 18:20 Večerníček: Renetka a Jonatánka 2/7 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:35 Slováci vo svete: Švajčiarsko [i] 19:00 Jozef Hanula [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Televízna sezóna: Pozemský nepokoj [i] 21:30 Família na každý deň [i] 22:00 Utajená reč peňazí: "Cherchez la femme" 11/13 [i] 22:20 Sféry dôverné: Adopcia na diaľku [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 07:55 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Už nevládzem [i] 09:15 Panelák VIII.: Hádka kvôli Ivete 9 [i] 10:15 Kutyil s.r.o. 13 [i] 11:00 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti II. 4 [i] 14:00 Glee 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 18,19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Virtuálne manželstvo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Potkan 10 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22 [i] 23:00 Panelák VIII.: Potkan 10 [i] 00:00 Ochrancovia 17 [i] 01:00 Vyhlásený za mŕtveho [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22 [i] 03:15 Glee 10 [i] 04:00 Na pokraji smrti 1,2/12 [i] 04:45 SHARK II. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:35 Zvieracia klinika [i] 06:15 Kojak IV. 19 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 67,68 [i] 08:30 Matlock II. 11,12 [i] 10:15 Esmeralda 70,71 [i] 12:00 M*A*S*H 60,61 [i] 13:00 Knight Rider 42 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 9 [i] 14:30 Futurama II. 7 [i] 15:00 Panelák VIII.: Hádka kvôli Ivete 9 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 8 [i] 17:00 Knight Rider 42 [i] 18:00 M*A*S*H 60,61 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 10 [i] 19:30 Futurama II. 8 [i] 20:00 Pomstiteľ Trinity [i] 21:50 Život po ľuďoch 4 [i] 22:45 Stratené dôkazy: Oslobodenie Paríža 8 [i] 23:45 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 01:25 Pomstiteľ Trinity [i] 03:00 V podstate sme normálni [i] 04:25 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 3/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 23/37 [i] 09:05 Ochránce II. 16/24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 11:05 Černý anděl 16/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 6/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 4/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 24/37 [i] 16:00 Ochránce II. 17/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 18:00 Černý anděl 17/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 7/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 21:00 Podfukáři 6/6 [i] 22:10 Někdo to rád hloupé 7/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II.: Srdce z kamene 6/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 01:10 Podfukáři 6/6 [i] 02:05 Někdo to rád hloupé 7/21 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev II.: Srdce z kamene 6/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 10:00 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:55 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 11:50 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 13:40 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 15:30 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 16:25 Superstroje: Pozemní monstra [i] 17:20 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 13 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 20:05 Stěhování obrů 4 [i] 21:00 Srdce stroje: Tanky [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 22:50 Černé nebe 12 [i] 23:45 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 01:40 Stěhování obrů 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Granáty a odvaha [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 15,16/26 [i] 09:15 Velryba Decimálka: Vyřešil to mamut 3/13 09:30 Cranford 4/5 [i] 10:30 McLeodovy dcery II: Brave J 14/22 [i] 11:15 Banánové rybičky [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Zahrada dětí 1/2 [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:10 Hodina zpěvu [i] 15:00 Zoománie 14/17 [i] 15:15 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:30 Král z džungle 15,16/26 [i] 16:15 Velryba Decimálka: Vyřešil to mamut 3/13 16:30 Byla jednou jedna planeta: Podnebí - léčba 23/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 37/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zlá minuta [i] 21:30 Nesmrtelní [i] 22:40 Slídil [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Zrcadlo nenávisti [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podbrdské písničky 05:20 Život pro Elišku [i] 05:45 Les a Homo sapiens [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 23/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 8/13 [i] 08:20 Haló, haló! 70/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Za pověstmi Zlatého koně 6/7 [i] 10:00 Pieter Brueghel st.: Sčítání lidu v Betlémě [i] 10:55 Ktosi je za dverami [i] 11:25 Ktosi je za dverami [i] 11:55 Ktosi je za dverami [i] 12:35 Příště u Vás z Litoměřic ...tentokrát s Celestýnkou . Scénář A. Krausová a J. [i] 13:20 Ta naše povaha česká [i] 13:50 Jak to viděl středověk: Vědomosti 4/4 [i] 14:50 Vzkaz Zory Dvořákové [i] 15:05 Muž, který snil s orly 2/2 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Televizní klub neslyšících [i] 17:25 Přeborníci [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 70/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 8/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Mackennovo zlato [i] 22:05 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 22:15 Inventura Febia: S Moskvou v zádech [i] 23:05 Jak se vraždí na Moravě a ve [i] 00:05 Letní bouře [i] 01:40 Ještě jsem tady - Magdalena [i] 02:10 Latin Music USA 1/4 [i] 03:05 Ladí neladí [i] 04:00 Euroturistika [i] 04:15 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:25 Světozor [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 117 [i] 09:25 Co mám na tobě ráda IV 1 [i] 09:50 Hon za svobodou [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Italská kuchyně [i] 12:40 Walker Texas Ranger VII 3 [i] 13:35 Nováčci 20 [i] 14:45 Gilmorova děvčata IV 19 [i] 15:40 Krok za krokem VII 13 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Známost 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Dožínky 7 [i] 21:15 Kobra 11 XV: Atentát, část 1. 7 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Doba odkladu 19 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: V utajení 6 [i] 00:20 Nováčci: Hořký konec [i] 01:15 Novashopping 01:50 Walker Texas Ranger VII: Úkryt [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Lenssen & spol.: Útok kyselinou [i] 04:00 Stefanie VII 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 148 [i] 08:40 M*A*S*H 149 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala XI: Smrt na Havaji 3 [i] 11:20 Diagnóza vražda VII: Místo odpočinku 19 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Nevěra 19 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Lisa se vrací 25 [i] 13:55 Kutil Tim VII: Krize středního věku 1 [i] 14:25 Ochránce IV: Vražda číslo 101 3 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Aféry: Zůstane to mezi námi [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Sůl v ráně 17 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Usmrcení na silnici 23 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Strach 8 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 124 [i] 04:15 Na čem záleží 125 [i] 04:40 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 L.O.V.E. [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:10 Skrytá vášeň 29/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 26/218 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová I. 55/175 [i] 08:25 Zajtrajšie noviny I. 22/23 [i] 09:15 V náručí diabla 172/182 [i] 10:15 Ulica III. 37/259 [i] 11:10 Veštiareň [i] 12:10 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 1-2/22 [i] 12:55 Veronika Marsová I. 18/22 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 38-39/125 [i] 14:45 Rebeli na strednej 135/135 [i] 15:40 Summerland II. 11/13 [i] 16:30 Cigánske srdce 27/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 30/188 [i] 18:15 V náručí diabla 173/182 [i] 19:00 Rebeli I. 1/215 [i] 20:00 O.C. California I. 10/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 11-12/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny I. 23/23 [i] 23:30 Frasier IX. 8/24 [i] 00:05 O.C. California I. 10/27 [i] 00:50 Čarodejnice II. 10/22 [i] 01:30 Frasier IX. 8/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 38-39/125 [i] 02:35 Ulica III. 37/259 [i] 03:20 V náručí diabla 173/182 [i] 04:05 AHA [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon pomsty [i] 14:05 Oněgin [i] 16:05 Repli-Kate [i] 17:45 Sladká pomsta [i] 19:25 Nebezpečná pravda [i] 21:05 Noční vlak [i] 22:45 Madhouse [i] 00:25 Lovec démonů [i] 02:10 Jiná perspektiva [i] 03:55 Lantana [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Skoky na lyžích [i]