TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VII. 2-3/14 [i] 10:55 FARMA [i] 12:05 Čarodejnice II. 9/22 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad IV. 16/24 [i] 13:50 Monk I. 4/13 [i] 14:45 Teória veľkého tresku 4/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 11/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 16/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 2/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 7/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 21:15 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Partička [i] 00:10 Dementi z palubovky [i] 01:40 Tak sa nevyhrážaj [i] 02:50 Crusoe 10/12 [i] 03:30 Kobra 11 VII. 3/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Takí sme boli: Jaromír Hanzlík [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Svet v obrazoch [i] 07:30 Na ceste po Čechách: Na ceste po Plzeňsku [i] 08:00 Sršne v úli: Prisťahovalci 1/7 [i] 08:35 Heidi: Nebezpečné hry 6/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VIII: Odchod [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VIII: Cliff dostal kopačky [i] 09:55 Doktor z hôr: Septembrová búrka lI. 31/45 [i] 10:50 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 125/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 131/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 132/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Senohrad [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Odchod [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Cliff dostal kopačky [i] 15:25 Duchovia: Algrédo Tomáto [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Lodičky 35 [i] 18:10 Doktor z hôr: Septembrová búrka lI. 31/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Veselý strach 1/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manželstvo z rozumu [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Genesis: Zrodenie vraha: Samovrahovia 7/22 [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Lodičky 35 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:25 Manželstvo z rozumu [i] 01:55 Genesis: Zrodenie vraha: Samovrahovia 7/22 [i] 02:45 Encyklopédia slovenských obcí: Senohrad [i] 03:05 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 03:55 Správy STV o 16:00 [i] 04:05 Góly - body - sekundy [i] 04:15 Sila lásky III. 131/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Kráľovstvo poézie [i] 08:55 Kvety, stromy a kry Slovenska: Ohrozené druhy [i] 09:05 LETO S TELKOU: Malá princezná 31 [i] 09:20 Bambuľkine dobrodružstvá: Primabalerína 23/30 [i] 09:30 Qyx a Qyxová: Šport, tenis [i] 09:50 Cena priateľstva: Chytený 4/5 [i] 10:15 Bontón [i] 10:20 Cesty nádeje [i] 10:50 Stretnúť človeka: Peter Lipa [i] 11:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 11:40 Mediálni špióni: Nový jazyk-chatovština [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:15 Ľudová kultúra na Slovensku: Dotyky s drevom [i] 13:45 Potulky po Chorvátsku - 7.časť [i] 14:10 Osem a pol [i] 15:00 Tat Tvam asi [i] 15:25 História jedného dokumentu: Chaviva [i] 15:50 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 16:25 Deti vetra: Tvoria s prírodou [i] 17:00 Fokus - právo [i] 18:00 S batohom cez hory: Za tajomstvom kameňov zo Strážovských vrchov [i] 18:15 Večerníček: Renetka a Jonatánka 1/7 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Le Monde [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 TV pondelky: Ako ostrihať manžela [i] 21:50 Família na každý deň [i] 22:20 Zvláštnosti ruskej poľovačky v zime [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zmena je život II. 11 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 07:55 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Keď ty, tak aj ja! [i] 09:15 Panelák VIII.: Filipov kariérny koniec 8 [i] 10:15 Kutyil s.r.o. 12 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti II. 3 [i] 14:00 Glee 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 16,17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 18:00 Súdna sieň: Ten chlapec je ancikrist [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Hádka kvôli Ivete 9 [i] 21:00 Ambiciózna blondínka [i] 23:15 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 00:15 Boj o prežitie [i] 01:50 Glee 9 [i] 02:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 03:15 Na pokraji smrti 11,12/12 [i] 04:00 SHARK II. 14 [i] 04:45 Simpsonovci XVIII. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Kojak IV. 18 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 65,66 [i] 08:30 Matlock II. 9,10 [i] 10:15 Esmeralda 68,69 [i] 12:00 M*A*S*H 58,59 [i] 13:00 Knight Rider 41 [i] 14:00 Simpsonovci II. 18,19 [i] 15:00 Panelák VIII.: Filipov kariérny koniec 8 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 7 [i] 17:00 Knight Rider 41 [i] 18:00 M*A*S*H 58,59 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 9 [i] 19:30 Futurama II. 7 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 20:55 C.S.I.: Kriminálka New York I. 8 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 12/12 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 12 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka New York I. 8 [i] 01:00 Ochrana svedkov I. 12/12 [i] 01:45 "Holka na zabití" [i] 03:25 Mravnostné oddelenie II. 12 [i] 04:10 Hurá za ním [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 2/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 22/37 [i] 09:00 Ochránce II. 15/24 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 11:00 Černý anděl 15/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 5/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 3/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 23/37 [i] 16:00 Ochránce II. 16/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 18:00 Černý anděl 16/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 6/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 23:00 Obhájci 6/18 [i] 23:55 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 01:50 Post Mortem II. 4/9 [i] 02:40 Obhájci 6/18 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 08:10 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 10:00 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 10:55 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 11:50 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 13:40 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 15:30 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 23 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 24 [i] 17:20 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 12 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 20:05 Superstroje: Pozemní monstra [i] 21:00 Ropa, pot a vrty 11 [i] 21:55 Americký přístav: Prolomení černého trhu [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 23:45 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 01:40 Superstroje: Pozemní monstra [i] 02:40 Bořiči mýtů: Sněhový speciál [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Ponor 7/9 [i] 05:45 Busta [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 13,14/26 [i] 09:15 Velryba Decimálka: Setkání 2/13 09:30 Cranford 3/5 [i] 10:30 McLeodovy dcery II: 2001: Pastvinná odysea 13/22 [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:30 Po stopách [i] 13:45 Morrison bude mít sestřičku [i] 15:00 Ahoj sídliště: Loupež 2/3 [i] 15:30 Král z džungle 13,14/26 [i] 16:15 Velryba Decimálka: Setkání 2/13 16:30 Byla jednou jedna planeta: Dům a město 22/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 36/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vlna 2/3 [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 22:00 Posledních 24 hodin [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Dlouhá míle 6/6 [i] 00:40 Dobrý večer s Waldemarem a s orchestrem V. Hybše [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Supercharge [i] 05:30 Moje medicína [i] 05:40 Diagnóza [i] 06:00 Folklorní magazín [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 22/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 7/13 [i] 08:20 Haló, haló! 69/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:30 Benátský záliv [i] 11:25 Atlantida: Síla legendy [i] 12:25 Vzduch je naše moře [i] 12:40 Klobouk dolů, pánové [i] 13:15 Klíč [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Hledání ztraceného času [i] 14:20 Československý filmový týdeník 1961 847/2379 [i] 14:40 Ledové srdce [i] 15:40 Tajemství katakomb [i] 16:30 Josef Anton Trčka [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Apokalypsa: 2. světová válka 4/6 [i] 18:00 Příběhy domů [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 18:30 Haló, haló! 69/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 7/13 [i] 19:30 Les a Homo sapiens [i] 19:45 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 20:55 Pevnosti: Olomouc [i] 21:15 Úsměvy Zdeňka Podskalského [i] 22:00 Opravdový život [i] 23:40 Latin Music USA 1/4 [i] 00:35 Šestnáct hadů na hlavu [i] 01:35 From the Basement ll 6/6 [i] 02:25 Kde bydlely princezny [i] 02:45 Ladí neladí [i] 03:40 Euroturistika [i] 03:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:05 Touha po nemožném [i] 04:25 Ta naše povaha česká [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 116 [i] 09:25 Co mám na tobě ráda III 24 [i] 09:50 Modrá laguna [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Pohádkový koláč tety Květy a saláty [i] 12:40 Walker Texas Ranger VII 2 [i] 13:35 Nováčci 19 [i] 14:45 Gilmorova děvčata IV 18 [i] 15:40 Krok za krokem VII 12 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Hlubina 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 179 [i] 18:40 To nevymyslíš: Neobyčejné příběhy obyčejných lidí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hon za svobodou [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 15 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Osobnost 1 [i] 00:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6 [i] 01:15 Žhavé kočky: * 5 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Poker After Dark II [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 M*A*S*H 147 [i] 08:40 M*A*S*H 148 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:20 To je vražda, napsala XI: Zabít legendu 2 [i] 11:20 Diagnóza vražda VII: Největší svobodný smolař v L. A. 18 [i] 12:20 Policie Hamburk I: Klam a mam 18 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Otázky feminismu 23 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Čestná salva 24 [i] 14:25 Ochránce IV: Souboj ochránců 2/2 2 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Hranice ovládání 10 [i] 21:15 Taková moderní rodinka I 6 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Anatomie lži II: Mladí delikventi 16 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Amíci v Anglii 1/2 1 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny III: Mezi životem a smrtí 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 123 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Lampáreň [i] 06:05 Skrytá vášeň 28/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 25/218 [i] 07:35 Columbo VII. 4/4 [i] 09:40 V náručí diabla 171/182 [i] 10:40 Ulica III. 36/259 [i] 11:35 Veštiareň [i] 12:35 Šéfkuchár bez čapice I. 15-16/52 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová II. 36-37/125 [i] 14:30 Rebeli na strednej 134/135 [i] 15:30 Summerland II. 10/13 [i] 16:20 Cigánske srdce 26/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 29/188 [i] 18:05 V náručí diabla 172/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 135/135 [i] 20:00 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 21:45 Veronika Marsová I. 18/22 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 22/23 [i] 23:30 Frasier IX. 7/24 [i] 23:55 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 01:25 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 02:50 Frasier IX. 7/24 [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová II. 36-37/125 [i] 03:55 AHA [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Druhá strana postele [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míč a řetěz [i] 13:45 Druhý muž [i] 15:25 Chladnokrevně [i] 17:10 Zákon pomsty [i] 19:10 Oněgin [i] 21:05 Lantana [i] 23:15 Jiná perspektiva [i] 01:10 Monika [i] 02:50 Zlá karma [i] 04:15 Labyrint Iží [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 10:00 Kánoistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Tenis [i] 14:00 Kánoistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash time [i] 21:00 Wrestling [i]