Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 6-8/10 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 8-9/13 [i] 07:00 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 9/13 [i] 07:25 Flintstonovci v akcii 54/54 [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 09:10 Deti z ostrova pokladov 2: Obluda z ostrova pokladov [i] 10:40 Crusoe 10/12 [i] 11:30 Scooby-Doo [i] 13:00 Stratený poklad [i] 14:35 Legenda o pirátovi [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:20 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 23:10 Spartakus: Krv a piesok 11-12/13 [i] 01:10 Texaský masaker motorovou pílou: Počiatok [i] 02:30 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 04:00 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Na ceste: Na ceste po Malých Antilách [i] 07:14 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:15 101 dalmatíncov 42/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 42/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Leto s Katkou: Vohľady 3/7 [i] 09:35 Leto s Katkou: Nápoj lásky 4/7 [i] 10:05 Ako Juliana zachraňovala hádankovú ríšu [i] 10:55 Na ceste po Čechách: Na ceste po Plzeňsku [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 12:00 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 13:45 Film pre pamätníkov: Smrť šitá na mieru [i] 15:10 Taký bol ...: Július Satinský [i] 15:45 Capri III 6/13 [i] 17:25 Gala-gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 "Báječná léta pod psa" [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Odpískané [i] 22:35 Takí sme boli: Jaromír Hanzlík [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 01:20 "Báječná léta pod psa" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Halali [i] 08:35 Pestúni zvierat 24 [i] 09:00 Matka Jednoty [i] 10:00 Archijerejská sv. liturgia z Ľutiny [i] 12:10 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 12:40 MS v rýchlostnej kanoistike [i] 15:50 Hontianska paráda [i] 16:20 Šesťdesiatosmičkár Ján Midžiak [i] 17:15 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Café Ibrahim 5/5 [i] 18:10 Ovce.sk - Zatajovaný priateľ [i] 18:15 Večerníček: Žabčo a Žabinka 7/7 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 6. časť - Pád na Matterhorne 6/7 [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku - 7.časť [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Huby: Rozmnožovanie [i] 20:10 Nedeľa so SND: Viťúzi [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:10 Takí sme boli: Televízna zábava [i] 23:30 Big Bít 5/42 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 Strata kontroly [i] 08:20 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 11 [i] 11:00 Stratené duše V. 6,7 [i] 12:50 Autá [i] 15:15 "Jste to, co jíte" [i] 16:15 Moja mama špiónka [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dvanásť do tucta 2 [i] 22:00 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 00:00 Moja mama špiónka [i] 01:45 Návrat neznámeho [i] 03:15 Zaľúbiť sa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Siska 15,16 [i] 07:00 Štyria priatelia a pes [i] 08:20 Magnum VIII. 6,7 [i] 10:00 XXXL Biznis [i] 11:00 Ultra-maratón: Naprieč ostrovom Réunion [i] 12:00 Telo ako zbraň 5 [i] 13:00 Bojové stroje 13 [i] 14:00 Skrotenie zlého muža [i] 16:15 Simpsonovci II 16,17 [i] 17:15 Diablovo pokušenie [i] 19:00 Simpsonovci II. 18,19 [i] 20:00 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 22:00 "Svatba jako řemen" [i] 23:35 Sám a sám [i] 01:20 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 02:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:10 Magnum VIII. 6 [i] 04:00 Siska 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 5/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 7/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 8/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Nepřející otec 17/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 8/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 5/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 16:00 Ochránce II. 10/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 3/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 16/17 [i] 00:00 Internát II. 8/8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 03:25 Zachraň mě VI. 16/17 [i] 04:15 Umíte tančit? V. 6/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:50 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 07:15 Možné i nemožné 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 3 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:55 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Polsko [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Moře nemá vládce [i] 13:40 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Oběti a vyproštění [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Izrael [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Střelba SLA [i] 17:20 Jízda: Letní škola [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Po bouři [i] 21:00 Běsnění: Agresivní řidiči 2 [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 11 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Argentina [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Lidský prak [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Přeskok z lodě na loď [i] 00:40 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 01:40 Dvojí přežití: Po bouři [i] 02:40 Možné i nemožné 6 [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Čarovná rybí kostička [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 8/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 17/26 [i] 07:30 Magazín Jů a Hele [i] 07:55 Žížalov [i] 08:15 Modrý pták [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Ponor 7/9 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Svět ČT [i] 14:40 Ucho [i] 16:15 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 17:20 Na cestě po Mladoboleslavsku [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Rebelové [i] 21:55 Výletníci [i] 22:20 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Dům ztracených duší [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Svět ČT [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Povýšení [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:30 Kalendárium [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 21/30 [i] 05:20 Asi son 6/10 [i] 05:25 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 12/13 05:55 Klíč od domova [i] 06:05 Cesty víry: Nové kostely v [i] 06:30 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Klobouk dolů, pánové [i] 08:30 Magické hory: Pálava 11/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Potomci slavných: Eduard Haken [i] 09:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:40 Svět umění: Clive Owen [i] 11:30 Rajské zahrady [i] 11:55 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:40 Království divočiny: V potemnělé říši chimér [i] 13:15 Kamera na cestách: Staré libyjské válečné vozy [i] 14:10 Osudové osmičky [i] 14:25 O žralocích a lidech: Podstata strachu 3/4 [i] 15:20 Mýty a fakta historie: Královny: Nilu 1/2 [i] 16:15 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Pieter Brueghel st.: Sčítání lidu v Betlémě [i] 17:25 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Tichý boj Josefa [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Magdalena [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Srpen 68 [i] 20:20 Invaze 1968. Ruský pohled [i] 21:20 Na plovárně se Svatoplukem [i] 21:50 Děvčátko [i] 23:35 Mistr a Markétka: Hrdina je tu 4/10 [i] 00:30 Babylon [i] 00:55 Cinematerapie [i] 02:45 Svět umění: Clive Owen [i] 03:35 Zasvěcení [i] 04:00 Švédové před Brnem [i] 04:35 Kalendář - srpen [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:25 Batman vítězí IV 2 [i] 05:50 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 20 [i] 06:15 Spongebob v kalhotách 50 [i] 06:45 Odvážný Crusoe 10 [i] 07:30 Jezerní královna [i] 09:15 Malý unavený Joe [i] 11:35 Pátek není svátek [i] 13:20 Nevěsta na útěku [i] 15:40 Lepší pozdě nežli později [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Zrada 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Malý terorista [i] 21:25 Česko k neuvěření: Čelem k voličům [i] 22:00 Zlaté oko [i] 00:35 Tudorovci 7 [i] 01:35 Novashopping 02:10 DO-RE-MI [i] 03:00 Áčko: Jsem bohém, tak sbohem! [i] 04:00 Stefanie VII 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI: Bezesný den 52 [i] 07:35 Mistr Manny I: Matka pana Loparta; Past na sysla 25 [i] 08:05 Svět ve válce: Bomba 24 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 147 [i] 10:55 To je vražda, napsala XI: Vražda v Amsterdamu 1 [i] 11:45 Zločiny v zahradách II: Italský ničema 7 [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Nepolíbená [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 18:00 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dobrý ročník [i] 22:30 Zakázaná touha [i] 00:50 Myšlenky zločince I 14 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zločiny v zahradách II: Italský ničema 7 [i] 04:20 Svět ve válce: Bomba 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 06:55 Skrytá vášeň 27/188 [i] 08:05 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 09:45 Veštiareň [i] 11:00 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 2/22 [i] 11:25 Summerland II. 11/13 [i] 12:30 Správna Susan I. 21-22/22 [i] 13:35 Columbo VII. 4/4 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 63/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 28/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 15-16/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 8/13 [i] 20:00 Posledný Mohykán [i] 22:00 Skutočný príbeh: Vražda na Tienistom vrchu [i] 23:45 Vrah žien [i] 01:30 Posledný Mohykán [i] 03:15 Skutočný príbeh: Vražda na Tienistom vrchu [i] 04:40 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Tajemství Dračí hory [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Elvíra-strašidelný zámek [i] 13:45 Krajina střelců [i] 16:15 Království surikat [i] 17:40 Poslední loupež [i] 19:35 Repli-Kate [i] 21:20 Monika [i] 23:00 Předmět lásky [i] 00:40 Zlá karma [i] 02:15 Biznis [i] 04:05 Záhadný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Kánoistika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Kánoistika [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:45 Motorismus [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 23:45 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 5: Loupež 18 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 5: Dívčí válka 19 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Ztracený klíč 20 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 10:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 11:20 Bratři a sestry 1: Láska jje složitá 15 [i] 12:20 Bratři a sestry 1: Další Walker 16 [i] 13:20 Zrádný prsten [i] 15:10 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 17:00 Kdo myslíte, že jste?: Brooke Shields 5 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Vše zůstane v rodině 17 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Tři strany 18 [i] 23:00 Pidilidi [i] 00:50 Perfektní plán [i] 02:40 Kdo myslíte, že jste?: Brooke Shields 5 [i] 03:40 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 04:40 Soudkyně Amy 3: Za dobrotu na žebrotu 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Úžasná planeta 2 [i] 07:00 Život v korunách stromů 2 [i] 08:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 8 [i] 09:35 Léto na chalupě 3 [i] 10:35 Zhýčkaní 9 [i] 11:10 Zhýčkaní 10 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Botswana 9 [i] 12:55 Buď já nebo pes 70 [i] 13:55 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 15:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 17:00 Města v podzemí 2 [i] 17:55 Egyptské mumie zvířat 2 [i] 19:00 Řím: Vliv a nadvláda: Invaze 1 [i] 20:05 Zmizelé světy 27 [i] 21:05 Bitva 360 10 [i] 22:10 Odkrytý Řím 2 [i] 23:15 Technika nemožného 2 [i] 00:15 Budování říše 2 [i] 01:10 On The Spot: Reportéři v akci: Barma [i] 02:10 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka [i] 03:10 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 04:05 Zmizelé světy 27 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 33 [i] 06:00 Dobrák Rover [i] 07:15 Helen [i] 09:15 Astro Boy [i] 10:50 Život naplno [i] 12:20 Bláznivá střela [i] 13:45 Jen číslo [i] 15:00 Avatar [i] 17:40 Lítám v tom [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 Občanský průkaz [i] 22:15 Borgiové 9 [i] 23:05 Dorian Gray [i] 00:55 Simon Konianski