TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 5/10 [i] 05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 7/13 [i] 06:00 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 8/13 [i] 06:25 Flintstonovci v akcii 53/54 [i] 06:50 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 07:45 Alf III. 10-11/25 [i] 08:40 Deň otvorených dverí 2011 [i] 08:55 Len si tak kopnúť [i] 10:35 Deň otvorených dverí 2011 [i] 10:50 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 12:00 Deň otvorených dverí 2011 - Špeciál [i] 13:00 Ace Ventura: Zvierací detektív [i] 14:30 Deň otvorených dverí 2011 [i] 14:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 16:25 Deň otvorených dverí 2011 [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ako ukradnúť nevestu [i] 22:05 Ťažký zločin [i] 00:20 Zlodej životov [i] 02:00 Riskantné podnikanie [i] 03:35 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Sladká Valentína 124/178 [i] 07:13 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:15 101 dalmatíncov 41/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 41/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:05 Materské znamienko: Psia pestúnka 1/7 [i] 09:40 Materské znamienko: Silvester 2/7 [i] 10:15 Nekonečná nevystupovať [i] 11:40 Deti to vedia najlepšie [i] 12:20 Na ceste: Na ceste po Malých Antilách [i] 12:50 Vivat Beňovský! 4/7 [i] 14:10 Vivat Beňovský! 5/7 [i] 15:25 Capri III 5/13 [i] 17:10 MINI TALENT SHOW [i] 18:45 Radosť zo života: Július Satinský [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh princa Charlesa: Nech už láska znamená čokoľvek [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Zlé rozhodnutie [i] 00:40 Skutočný príbeh princa Charlesa: Nech už láska znamená čokoľvek [i] 02:10 Zlé rozhodnutie [i] 03:40 Potulky po Chorvátsku [i] 04:05 Capri III 5/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:25 Halali [i] 08:50 Cesty nádeje [i] 09:20 Medicína: Urológia - ochorenia prostaty [i] 10:20 Od východu na východ: Z Margecian do Palcmanskej Maše [i] 10:45 5 minút po dvanástej - sebapoškodzovanie [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 12:45 Kapura [i] 13:25 Spomíname na Júliusa Satinského: Podivuhodný svet Júliusa Satinského [i] 14:20 MS v rýchlostnej kanoistike [i] 18:10 Poklady.sk: Penový hliník - mladšie vynálezy [i] 18:25 Večerníček: Žabčo a Žabinka 6/7 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:40 Pestúni zvierat 24 [i] 19:15 Karpaty [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Huby: Letné huby [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe: Čierna diera detstva [i] 21:00 Japonská mozaika IV 8/10 [i] 21:20 Anjeli strážni Róberta Vitteka [i] 21:55 Diabli na prahu [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SHARK II. 13 [i] 06:00 Legenda o Tarzanovi [i] 06:45 Kutil Manny II. [i] 07:40 Timon a Pumbaa II. [i] 08:00 Gumkáči VI. [i] 08:30 Áno, šéfe! [i] 09:30 Zať [i] 11:30 Stratené mesto [i] 13:30 Zisk zo smrti [i] 15:25 Neporaziteľní: Smrtonosná pasca 2 [i] 18:00 "Jste to, co jíte" [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Stroskotanec [i] 23:15 Noc živých lúzrov [i] 01:10 Cudzinec [i] 02:40 Pripútajte sa, prosím! 2 [i] 04:00 ČREPINY [i] 04:30 Noc živých lúzrov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Siska 13,14 [i] 07:15 "Hop - a je tu lidoop" [i] 08:45 Doktorka Quinnová 108,109 [i] 10:30 "Causa Králík" [i] 12:00 Magnum VIII. 4,5 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 8 [i] 14:30 Futurama II. 6 [i] 15:00 Klaun 13,14 [i] 17:00 A-Team 15,16 [i] 19:00 Simpsonovci II. 16,17 [i] 20:00 "Poprask na silnici E4" [i] 21:50 "Buldoci a třešne" [i] 23:55 Záverečná správa I. 3 [i] 00:40 ČREPINY [i] 01:15 "My všichni školou povinní" 13/13 [i] 02:15 "Poprask na silnici E4" [i] 03:40 Magnum VIII. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 4/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 5/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 6/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Čas na budoucnost 16/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 7/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 4/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 16:00 Ochránce II. 9/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 21:00 Podfukáři 2/6 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 19/24 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 11/21 [i] 00:10 Internát II. 7/8 [i] 01:40 Podfukáři 2/6 [i] 02:45 Boj o čas III. 4/22 [i] 03:35 Někdo to rád hloupé 11/21 [i] 04:20 Umíte tančit? V. 5/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda: Letní škola [i] 07:15 Nejlepších deset: Nejlepších deset tanků [i] 08:10 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 09:05 Svět budoucnosti: Neuvěřitelné zítřky [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 10:55 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 11:50 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i] 12:45 Černé nebe 8 [i] 13:40 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Chevrolet Gasser z roku 1957 [i] 15:30 Zelené stroje 1 [i] 16:00 Zelené stroje 2 [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 To taky zvládnu 12 [i] 17:20 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 18:15 Stroje olympijského parku s Jonnym Smithem [i] 19:10 Výroba prototypů: Auto ovládané myslí [i] 20:05 Králové aut v poušti: Jezdit jako šampion [i] 21:00 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 21:55 Národ šílenců: Závody klasických sněžných skútrů [i] 22:50 Na dvě půlky 1 [i] 23:45 Černé zlato 8 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 01:40 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 02:40 Na dvě půlky 1 [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Králové aut v poušti: Jezdit jako šampion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 06:00 Perly a růže [i] 06:30 Franklin 5/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Chidlingova pomsta 7/26 [i] 07:20 Taylor má trable: Nahá matka 4/26 [i] 07:40 Opera nás baví [i] 08:00 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 38 [i] 08:10 Pohádka ze zátoky [i] 09:30 O ztracené lásce 7/9 [i] 10:30 Vražedná pojistka [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Navždy do dálek Tichomoří [i] 14:20 Film o seriálu Vyprávěj [i] 14:35 Markýz de Bois Doré 4/5 [i] 16:05 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 17:00 Pravěk útočí III 8/10 [i] 17:50 Magie kouzla zbavená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou [i] 21:00 Bakaláři 1997 [i] 22:05 Jednoduchý plán [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 00:40 Přežij! [i] 02:15 Film o filmu Vlna [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:45 Hry bez hranic [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 20/30 [i] 05:20 Asi son 5/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 11/13 05:55 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 06:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Drew Barrymore [i] 08:55 Souboj mozků [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Folklorní magazín [i] 10:35 Ta naša kapela [i] 11:05 Louže [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1961 846/2379 [i] 11:45 Chci být hvězdou v operetě [i] 12:15 Příběhy domů [i] 12:35 Putování za vínem [i] 13:10 Cestománie [i] 13:40 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 2/2 [i] 14:35 Přežijeme na naší planetě? 6/8 [i] 15:25 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 15:45 Příběh Růžencové slavnosti [i] 16:00 Zavřené světy [i] 16:35 Vzali nohy na ramena [i] 18:30 Magické hory: Pálava 11/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:35 Cimbálová muzika Jury Petrů [i] 19:55 Pouť do Santiaga [i] 20:30 Světový den mládeže [i] 22:30 Návrat na Brideshead: Sirotci v bouři 9/11 [i] 23:30 Dech (Soom) [i] 00:55 Válka na rozhlasových vlnách [i] 02:00 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 20/22 [i] 02:30 Vzhůru dolů!: Za pověstmi Zlatého koně 6/7 [i] 02:50 Laická služba [i] 03:50 Slovácká suita [i] 04:15 Setkání v nejlepších letech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Bolek a Lolek 34, 35 [i] 06:15 Tom a Jerry 4 [i] 06:45 Spongebob v kalhotách 49 [i] 07:10 Scooby-Doo a piráti [i] 08:30 Tučňáci z Madagaskaru II 14 [i] 09:00 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Artur a Leontýna [i] 13:55 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 16:15 Ztracené město [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Volným pádem 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Operace Dunaj [i] 22:15 Disturbia [i] 00:20 Svatba upírů [i] 02:00 Novashopping 02:35 Perníkový táta 7 [i] 03:35 Áčko: Milenka a manželka? Kamarádky! [i] 04:15 Stefanie VII 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI: Odchod z rakeťáckého týmu 51 [i] 07:35 Mistr Manny I: Skřipka a volný den; Renaldův preclíkový hrad 24 [i] 08:05 M*A*S*H 145 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 146 [i] 10:20 Já, mé druhé já a zase já [i] 12:15 Skleněné peklo [i] 15:45 Columbo: Vražda podle plánu [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Pravdivé lži [i] 23:10 Operace Zlomený šíp [i] 01:25 Generál Patton: Patton 2/2 [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:05 Bzzz!!! [i] 06:55 Slávici na ulici [i] 07:50 Priateľky [i] 08:25 Skrytá vášeň 26/188 [i] 09:35 Je to možné?! [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:45 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 1/22 [i] 12:10 Summerland II. 10/13 [i] 13:15 Správna Susan I. 19-20/22 [i] 14:20 Columbo VII. 3/4 [i] 15:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 62/129 [i] 17:10 Skrytá vášeň 27/188 [i] 18:05 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 21:45 Navždy mladý [i] 23:40 Šialená manželka [i] 01:30 Columbo VII. 3/4 [i] 02:40 Je to možné?! [i] 03:30 Nočné lampy [i] 04:10 PROMINENTI [i] 04:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Desatero [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Cvokař [i] 15:50 Druhá strana postele [i] 17:45 Chasing Holden [i] 19:35 Chladnokrevně [i] 21:20 Záhadný muž [i] 23:05 Biznis [i] 00:55 Krvavé stopy [i] 02:40 2001 maniaků [i] 04:05 Kurt Cobain - About a Son [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Kánoistika [i] 10:30 Kánoistika [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Kánoistika [i] 16:00 Kánoistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 1.část 23 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 2.část 24 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Exploze 15 [i] 09:20 Detektiv Nash Bridges 5: Podvodník 16 [i] 10:20 Detektiv Nash Bridges 5: Úhel pohledu 17 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1: Důvěřivci 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 13:20 Perfektní plán [i] 15:10 V síti lží [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Láska jje složitá 15 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Další Walker 16 [i] 19:00 Rookie Blue 1: Úzkostí bez sebe 7 [i] 20:00 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 21:00 Pidilidi [i] 22:50 Rozverná mládež [i] 01:00 Z jiného úhlu [i] 02:50 Zrádný prsten [i] 04:40 Soudkyně Amy 3: Kdo střílí naslepo? 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravý švýcarský Robinson 3 [i] 07:10 Ecoluxe: Spánek se zvířaty 3 [i] 08:05 Vraky snů 21 [i] 08:35 Vraky snů 22 [i] 09:10 Úžasná planeta 2 [i] 10:10 Univerzum:Od sucha k potopě [i] 11:15 Příběhy z divočiny 5 [i] 11:50 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Portland 11 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Seattle 12 [i] 13:50 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 14:25 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 15:05 Putování dinosaurů 1 [i] 16:05 Putování dinosaurů 2 [i] 17:05 Města v podzemí 1 [i] 18:00 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 19:05 Sicilské mumie [i] 20:10 Zmizelé světy 26 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 9 [i] 22:00 On The Spot: Reportéři v akci: Barma [i] 23:00 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka [i] 00:00 Pravdivé příběhy 3 [i] 01:00 Pohledy z kosmu: Skryté ráje 5 [i] 01:35 Pohledy z kosmu: Vesmírná střelnice 6 [i] 02:10 Zmizelé světy 26 [i] 03:00 Sicilské mumie [i] 03:55 Nejtěžší práce historie: Vánoční speciál [i] 04:55 Univerzum:Od sucha k potopě [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jack [i] 07:55 Navěky šťastni [i] 09:35 Víla Zuběnka [i] 11:15 Temple Grandinová [i] 13:05 Chéri [i] 14:40 Pevné pouto [i] 16:55 Starý páky [i] 18:25 Manolete [i] 20:00 Zakletý v čase