TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 10:10 Kobra 11 VII. 1/14 [i] 11:05 FARMA [i] 12:00 NCIS VIII. 4/24 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 NCIS: Los Angeles I. 12/24 [i] 13:50 Monk I. 3/13 [i] 14:40 Teória veľkého tresku 3/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 10/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 15/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha V. 1/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 21:25 Bad Boys 2 [i] 00:15 Blade [i] 02:15 Biely nindža [i] 03:50 Syn Ružového pantera [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 128/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Sladká Valentína 123/178 [i] 08:00 Škriatok 11/11 [i] 08:30 Heidi: Stratení v horách 5/26 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VIII: Dejdra,požičaj mi svoj lesk [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VIII: Jedz,pi,ale buď obozretný [i] 09:50 Doktor z hôr: Septembrová búrka l. 30/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 124/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 129/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 130/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Ľubietová [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Dejdra,požičaj mi svoj lesk [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Jedz,pi,ale buď obozretný [i] 15:25 Duchovia: Vincent sa vracia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Na každého raz príde 34 [i] 18:10 Doktor z hôr: Septembrová búrka l. 30/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:03 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov [i] 00:00 Sudkyňa Amy: Na každého raz príde 34 [i] 00:50 Bumerang [i] 01:35 Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov [i] 03:15 Encyklopédia slovenských obcí: Ľubietová [i] 03:35 Sila lásky III. 129/244 [i] 04:25 Sila lásky III. 130/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Cennosti našej flóry - endemity [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 30 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Slivkový lekvár 22/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Školenie [i] 09:20 Cena priateľstva: Úkryt 3/5 [i] 09:45 Bontón [i] 09:55 Stretnúť človeka: Ladislav Slovák [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:45 Mediálni špióni [i] 11:10 Živá panoráma [i] 11:45 Na ľudovú nôtu [i] 12:20 Ľudová kultúra na Slovensku: Spôsoby tradičnej dopravy [i] 12:50 Osem a pol [i] 13:30 Bitka o Van Gogha [i] 14:10 Cez Karpaty: Malá Fatra [i] 14:35 História jedného dokumentu: Brigáda Pavel [i] 15:10 City Folk: Štokholm [i] 15:40 Separé [i] 16:10 Život: Rastliny [i] 17:05 Fokus - zdravie [i] 18:05 S batohom cez hory: Do ríše zvierat [i] 18:20 Večerníček: Žabčo a Žabinka 5/7 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 19:00 Mojich sedem divov: Július Satinský [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:20 Na potulkách Slovenskom: Krásy Slovenska [i] 20:50 Krásy Slovenska: Niva rieky Latorice [i] 21:20 Gen.sk: Pavol Hammel [i] 21:40 Família na každý deň: Život na ľade [i] 22:10 Letné lásky na Dvojke: Zojka a Valéria [i] 23:05 Československý filmový týždenník [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 SHARK II. 12 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 NOVINY TV JOJ 08:15 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 4 [i] 09:15 Panelák VIII.: Filipov kariérny koniec 8 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. 9 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti II. 2 [i] 14:00 Glee 8 [i] 15:00 C.SI.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 14,15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 18:00 Súdna sieň: Koketa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Stratené mesto [i] 22:25 Neporaziteľní: Smrtonosná pasca 2 [i] 01:00 Zisk zo smrti [i] 02:25 Kosti II. 2 [i] 03:00 Glee 8 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 04:30 Na pokraji smrti 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny [i] 05:40 Zvieracia klinika 9 [i] 06:15 Kojak IV. 17 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 63,64 [i] 08:30 Matlock II. 7,8 [i] 10:15 Esmeralda 66,67 [i] 12:00 M*A*S*H 56,57 [i] 13:00 Knight Rider 40 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 7 [i] 14:30 Futurama II. 5 [i] 15:00 Panelák VIII.: Filipov kariérny koniec 8 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 6 [i] 17:00 Knight Rider 40 [i] 18:00 M*A*S*H 56,57 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 8 [i] 19:30 Futurama II. 6 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 8 [i] 21:00 A-Team 15,16 [i] 23:00 Klaun 13,14 [i] 00:40 C.S.I: Kriminálka Las Vegas I. 8 [i] 01:25 Vražda v hoteli Excelsior [i] 02:50 "Utrpení mladého Boháčka" [i] 04:20 Črepiny PLUS [i] 04:50 Cyranov ostrov 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia 1/14 [i] 08:05 Umíte tančit? V. 21/37 [i] 09:05 Ochránce II. 14/24 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 11:00 Černý anděl 14/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 4/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia 2/14 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 22/37 [i] 16:00 Ochránce II. 15/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 18:00 Černý anděl 15/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 5/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 21:00 Sběratel kostí [i] 23:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 01:15 Sběratel kostí [i] 03:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 7/13 [i] 04:10 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 08:10 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 10:00 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 10:55 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 11:50 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 13:40 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 15:30 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 17:20 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 11 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 20:05 Vědecké cestování: Lámání času [i] 21:00 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 21:55 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 22:50 Hry s časem: Tácky, auta, šálky a plechovky [i] 23:45 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 01:40 Vědecké cestování: Lámání času [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o velkých kolech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 12/26 [i] 08:55 Velryba Decimálka: Pik a Kvik v Tučňákovicích 1/13 09:05 Cranford 2/5 [i] 10:05 McLeodovy dcery II: Štvanice 12/22 [i] 10:50 Milí Bakaláři 6/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 13:45 Kosmická čarodějnice v Čeboni 1/2 [i] 14:40 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 14. 8. 2011 Měsíční kámen [i] 15:55 Král z džungle 12/26 [i] 16:15 Velryba Decimálka: Pik a Kvik v Tučňákovicích 1/13 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Auto Moto Revue [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 35/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop: Tři vdovy 8/8 [i] 21:20 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Nechte maličkých přijíti ke mně [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Za oponou [i] 01:20 Písničky z obrazovky . Účinkují: M. Tučný, P. [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Pevnosti: Josefov [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:35 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 19/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 6/13 [i] 08:20 Haló, haló! 68/85 [i] 08:50 Vodácká putování [i] 09:05 Úraz není náhoda [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Rajské zahrady [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:30 Na tom pražském mostě [i] 10:50 Svět vodní divočiny: Huňatí rybáři 1/9 [i] 11:20 Ushuaia 6/26 [i] 11:50 Vzkaz Kurta Gebauera [i] 12:05 Zasvěcení [i] 12:35 Blízko nebe [i] 13:05 Folklorika "Futra, občanské sdružení pro [i] 13:30 Moje medicína [i] 13:40 Diagnóza [i] 14:00 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 14:55 Prolínání světů: Pouť v abrahamovských náboženstvích [i] 15:20 Modlitba [i] 15:50 Ushuaia 7/26 [i] 16:20 Svět vodní divočiny: V potemnělé říši chimér 2/9 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Přežijeme na naší planetě? 5/8 [i] 18:00 Louže [i] 18:30 Haló, haló! 68/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 6/13 [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 2/2 [i] 20:55 Génius přírody 1/3 [i] 21:50 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu III [i] 22:50 Mladí v partě 5/12 [i] 23:25 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 20/22 [i] 23:55 Klobouček [i] 00:20 Proměny českého zločinu [i] 01:20 Sabotáž [i] 01:50 Na plovárně s Raymondem Moodym [i] 02:10 Folk a kolem [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Pocestný do sedmého nebe [i] 03:40 Václav Renč [i] 04:05 Tactum flaminis [i] 04:25 Malíř Bohumír Matal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 115 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 23 [i] 09:55 Malé zrady [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty [i] 12:30 Walker Texas Ranger VII 1 [i] 13:30 Nováčci 18 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 17 [i] 15:35 Krok za krokem VII 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Tisíc a jedna noc 177, 178 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:10 Kill Bill 2 [i] 01:45 Gumball 3000 [i] 03:00 Novashopping 03:55 Stefanie VII 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 144 [i] 08:45 M*A*S*H 145 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Hnízdo zmijí 22 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Oblíbená žákyně 17 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Chorobná láska 17 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Horší už to být nemůže 21 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Nejlepší výlet je bez rodičů 22 [i] 14:25 Ochránce IV: Souboj ochránců 1/2 1 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Vila na předměstí [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Rychlý jako blesk [i] 01:15 Pánská jízda [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 122 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 25/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 24/218 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 54/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny I. 21/23 [i] 09:05 V náručí diabla 170/182 [i] 10:10 Ulica III. 35/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 9-10/200 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová II. 34-35/125 [i] 14:35 Rebeli na strednej 133/135 [i] 15:30 Tisíc a jedna noc 143/180 [i] 16:20 Cigánske srdce 25/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 26/188 [i] 18:05 V náručí diabla 171/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 134/135 [i] 20:00 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 21:50 Artur 2: Na mizine [i] 23:50 Na streche [i] 00:45 L.O.V.E. [i] 01:25 Artur 2: Na mizine [i] 03:10 Sudkyňa Hatchettová II. 34-35/125 [i] 03:50 Ulica III. 35/259 [i] 04:30 AHA [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hladina adrenalinu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:40 Hodinu nevíš... [i] 15:35 Banditi [i] 17:45 Míč a řetěz [i] 19:25 Druhý muž [i] 21:00 Kurt Cobain - About a Son [i] 22:45 2001 maniaků [i] 00:25 Lovec démonů [i] 02:10 Temné vody [i] 03:50 Advokát chudých [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Kánoistika [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 16:00 Kánoistika [i] 17:30 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Strongest man [i] 00:00 Bowling [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 6: Zachraň mě 16 [i] 07:10 Soudkyně Amy 3: Za dobrotu na žebrotu 13 [i] 08:10 Soudkyně Amy 3: Vymření dinosaurů 14 [i] 09:10 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 11:10 Detektiv Nash Bridges 5: Dívčí válka 19 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 5: Ztracený klíč 20 [i] 13:10 Z jiného úhlu [i] 15:00 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 6: Dole mezi mrtvými 17 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 5: Jackpot (díl 1) 21 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges 5: Jackpot (díl 2) 22 [i] 20:00 Právo a pořádek 8: 21. díl 21 [i] 21:00