TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VI. 14-15/18 [i] 11:05 FARMA [i] 12:00 Čarodejnice II. 7/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 13:45 Monk I. 1/13 [i] 14:40 Teória veľkého tresku 1/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 8/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 25/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 142/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 NCIS VIII. 4/24 [i] 23:20 Smrtiaca epidémia [i] 01:30 Katakomby [i] 02:55 Monk I. 1/13 [i] 03:35 Kobra 11 VI. 12/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky III. 124/244 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Sladká Valentína 121/178 [i] 08:00 Škriatok 9/11 [i] 08:30 Heidi: Zlé načasovanie 3/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VIII: Dvaja sú viac než dosť [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VIII: Clairina Izba [i] 09:50 Doktor z hôr: Rozhodnutia 28/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 122/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 125/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 126/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Bobrovec [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Dvaja sú viac než dosť [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Clairina Izba [i] 15:25 Duchovia: Ekrazit [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Spodný prúd 32 [i] 18:10 Doktor z hôr: Rozhodnutia 28/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Spomíname na J. Satinského: Utekajme, už ide! [i] 21:40 Nočné správy STV [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Ktosi je za dverami [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Spodný prúd 32 [i] 23:50 Bumerang [i] 00:35 Kennedyho mozog 2/2 [i] 02:05 Ktosi je za dverami [i] 03:05 Encyklopédia slovenských obcí: Bobrovec [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Nádej pre Indiu [i] 04:10 Sila lásky III. 125/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Buriny [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 28 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Chorá opička 20/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Choroba [i] 09:20 Cena priateľstva: Slnečný úsvit 1/5 [i] 09:45 Dovolíte, prosím?: Požičiaš mi? 34 [i] 09:50 Stretnúť človeka: Božena Plocháňová [i] 10:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Mediálni špióni [i] 11:10 Živá panoráma [i] 11:50 Na ľudovú nôtu: Na Orave dobre... [i] 12:30 Ľudová kultúra na Slovensku: Spracovanie kovov [i] 12:55 Osem a pol [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:20 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 15:20 Cez Karpaty: Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 15:45 História jedného dokumentu: Šifrovací kód [i] 16:20 Zmiešané manželstvá [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:20 Vraj cholera [i] 18:10 Skautskou stopou [i] 18:25 Večerníček: Žabčo a Žabinka 3/7 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:40 Utajená reč peňazí: Železná lady 10/13 [i] 19:00 Portréty a profily: Svetozár Hurban Vajanský [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: MUDr.Juraj Benca,PhD [i] 20:20 Album Dvojky: Tibor Andrašovan - folklór je môj podnet... [i] 21:20 Família na každý deň: Splniť si sen [i] 21:50 Dokumentárny klub: Darwinova nočná mora [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 NOVINY TV JOJ 08:15 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 09:15 Panelák VIII.: Cysta 6 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. 7 [i] 11:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 22/22 [i] 14:00 Glee 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 11 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 10,11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Silvestrovský ohňostroj 16/16 [i] 18:00 Súdna sieň: Už nepijem! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Agentúra 7 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 22:00 Kosti IV. 2 [i] 23:00 Panelák VIII.: Agentúra 7 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 9,10 [i] 01:30 Glee 6 [i] 02:10 Krádeže a vlámania [i] 04:00 Tru Calling 25 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Kojak IV. 15 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 59,60 [i] 08:30 Matlock II. 3,4 [i] 10:15 Esmeralda 62,63 [i] 12:00 M*A*S*H 52,53 [i] 13:00 Knight Rider 38 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 5 [i] 14:30 Futurama II. 3 [i] 15:00 Panelák VIII.: Cysta 6 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 4 [i] 17:00 Knight Rider 38 [i] 18:00 M*A*S*H 52,53 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 6 [i] 19:30 Futurama II. 4 [i] 20:00 Ninja Factor II. 12,13 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Prvý apríl, Červená ortuť [i] 23:55 Ninja Factor II. 12,13 [i] 00:35 Blízko smrti 20 [i] 01:20 Atentát [i] 03:00 Mafstory: Červená ortuť [i] 03:45 Kladivo na čarodejnice [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 21/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 09:00 Ochránce II. 12/24 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 11:00 Černý anděl 12/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 2/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 22/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 20/37 [i] 16:00 Ochránce II. 13/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 18:00 Černý anděl 13/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 3/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 19/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 23:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 01:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 17/22 [i] 02:05 Boj o čas III. 4/22 [i] 02:55 Cena za lidskost 5/7 [i] 04:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 08:10 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 10:00 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 10:55 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 11:50 Americký chopper: Motorka Eragon - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 13:40 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 15:30 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 16:25 Stěhování obrů 3 [i] 17:20 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 20:05 Říční příšery: Konžský zabiják [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 21:55 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 22:25 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 22:50 Za mřížemi: Indiana [i] 23:45 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 01:40 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Chodit po vodě [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fantom operety: Fantom dělá zmatky 3/5 [i] 05:45 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 8,9/26 [i] 09:15 Cesta do hlubin kočičí duše 6/7 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Syn za syna 2/2 13/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Domov je tam, kam tě táhne srdce 10/22 [i] 11:05 Věšák - Bolek Polívka [i] 11:45 Vzácný host [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:45 O podivném drakovi na kamenné hůrce [i] 14:35 Záhady Toma Wizarda [i] 14:50 Obyčejná koňská historie 4/6 [i] 15:20 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:30 Král z džungle 8,9/26 [i] 16:15 Cesta do hlubin kočičí duše 6/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Práce dětí 20/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 33/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 21:35 Holubí andante [i] 22:35 Chvíle pro písničku [i] 22:45 Jak se vám líbí? [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Na stopě [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Sváteční slovo Mgr. Marka Jarguse [i] 00:30 Vdova [i] 00:55 Rebelové - film o filmu [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Auto Moto Styl [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Příběh trnové koruny [i] 05:55 Za vesnickými muzikanty 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 17/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 4/13 [i] 08:20 Haló, haló! 66/85 [i] 08:50 Pevnosti: Josefov [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:05 Gejzíry a elixíry [i] 10:45 Sen o lázních [i] 11:00 Luhačovice, Jurkovičův nesplněný sen [i] 11:15 Jeseníky [i] 11:35 Na plovárně s Raymondem Moodym [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 12:55 Experiment za šest miliard dolarů [i] 13:50 Scala Scalissima [i] 14:35 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 4/6 [i] 15:05 Šestnáct hadů na hlavu [i] 16:00 Pieter Brueghel st.: Sčítání lidu v Betlémě [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných: Eduard Haken [i] 17:30 Vzhůru dolů!: Za pověstmi Zlatého koně 6/7 [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 66/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 4/13 [i] 19:30 Sabotáž [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách: Osudné rozhodnutí 1/3 [i] 20:50 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:00 Když sbírala jsem rozmarýn [i] 22:20 Cinematerapie [i] 00:10 Folk a kolem [i] 00:40 From the Basement ll 6/6 [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Prolínání světů: Krása [i] 02:25 Pouť v náboženství východu [i] 02:50 Klobouček 03:20 Klub Netopýr [i] 04:05 Přijďte k nám na večeři [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 113 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 22 [i] 10:00 Kráska a pirát 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 22 [i] 13:35 Nováčci 16 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 15 [i] 15:35 Krok za krokem VII 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Semeno 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 173, 174 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Mentalista: Nitky ke zločinu [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Kostlivci 17 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Strýc 4 [i] 00:25 Nováčci: Nový začátek [i] 01:20 Novashopping 01:55 Walker, Texas Ranger VI: Jacobův žebřík [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Áčko: Policajti! Proč mi nepomůžete? [i] 04:00 Stefanie VII 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 142 [i] 08:45 M*A*S*H 143 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Vražedná múza 20 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Jakeovy ženy 15 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Únos 15 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Wilsonův svět 17 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Něco starého, něco modrého 18 [i] 14:25 Ochránce III: Pouliční hlídka 21 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Seznamka 9 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Smutná pravda 15 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Krev nelže 6 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 119 [i] 04:20 Na čem záleží 120 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:55 Skrytá vášeň 23/188 [i] 06:40 Cigánske srdce 22/218 [i] 07:30 Sudkyňa Hatchettová I. 52/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny I. 19/23 [i] 09:05 V náručí diabla 168/182 [i] 10:05 Ulica III. 33/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 Slzy Bosporu 101/102 [i] 12:45 V objatí hodvábu 7/200 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 30-31/125 [i] 14:40 Rebeli na strednej 131/135 [i] 15:35 Tisíc a jedna noc 141/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 23/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 24/188 [i] 18:15 V náručí diabla 169/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 132/135 [i] 20:00 O.C. California I. 8/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 102/102 [i] 21:50 V objatí hodvábu 8/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 20/23 [i] 23:45 Frasier IX. 5/24 [i] 00:10 O.C. California I. 8/27 [i] 01:00 Čarodejnice II. 7/22 [i] 01:40 Frasier IX. 5/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 30-31/125 [i] 02:40 Ulica III. 33/259 [i] 03:25 V náručí diabla 169/182 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Formule! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Orbit [i] 13:45 Desatero [i] 15:35 Vášeň a cit [i] 17:40 Únik z Alcatrazu [i] 19:25 Tajemství Dračí hory [i] 20:55 Schody [i] 22:40 Poručík