Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Krok za krokom V. 11/24 [i] 09:40 Kobra 11 VI. 12-13/18 [i] 11:35 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 6/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 19/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 7/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 12/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 24/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 141/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Mentalista II. 14/23 [i] 23:25 Ukradnuté diamanty [i] 01:00 V reťaziach [i] 02:45 Las Vegas: Kasíno V. 19/19 [i] 03:25 Kobra 11 VI. 11/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 122/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Sladká Valentína 120/178 [i] 08:00 Škriatok 8/11 [i] 08:30 Heidi: Von z hniezda 2/26 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VIII: Len pre mužov [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VIII: Olívia vychádza zo skrine [i] 09:50 Doktor z hôr: Strýko z Talianska 27/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 121/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 123/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 124/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Zákopčie [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Len pre mužov [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Olívia vychádza zo skrine [i] 15:25 Duchovia: Chyť si nos [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Vodný svet 31 [i] 18:10 Doktor z hôr: Strýko z Talianska 27/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manéž Boleslava Polívku [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Unesená 13/22 [i] 23:20 Sudkyňa Amy: Vodný svet 31 [i] 00:05 Bumerang [i] 00:50 Manéž Boleslava Polívku [i] 02:05 Taxikárka 1/4 [i] 03:40 Encyklopédia slovenských obcí: Zákopčie [i] 04:00 Správy STV o 16:00 [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:20 Sila lásky III. 123/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Dary prírody [i] 08:35 LETO S TELKOU: Malá princezná 27 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Dve srdiečka 19/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Reč [i] 09:15 Jedno malé sídlisko: Škola 7/7 [i] 09:35 Dovolíte, prosím?: V nemocnici 33 [i] 09:45 Stretnúť človeka: Zora Bachnárová [i] 10:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Mediálni špióni [i] 11:05 Živá panoráma [i] 11:50 Na ľudovú nôtu: Pramene krásy [i] 12:25 Ľudová kultúra na Slovensku: Najstaršie remeslo [i] 12:50 VAT [i] 13:20 Osem a pol [i] 14:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:35 Orientácie [i] 15:05 Obrázky z prírody: Život a krása našich hôr [i] 15:45 História jedného dokumentu: Boj o Polom [i] 16:25 Zmiešané manželstvá [i] 16:50 Národnostný magazín: Mix [i] 17:20 Sedem múdrych majstrov: Sedem múdrych dám 7/7 [i] 18:00 Skautskou stopou [i] 18:20 Večerníček: Žabčo a Žabinka 2/7 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:35 Slováci vo svete: Chorvátsko [i] 19:05 Symetrie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Martin Kovarský [i] 20:15 Televízna sezóna: Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 21:15 Família na každý deň: Dedo Belo [i] 21:40 Utajená reč peňazí: Železná lady 10/13 [i] 22:00 Sféry dôverné: Dekalóg [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SHARK II. 9 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI 08:15 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 09:15 Panelák VIII.: „Chcem syna“ 5 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. 6 [i] 11:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 21 [i] 14:00 Glee 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 8,9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Vianoce 15 [i] 18:00 Súdna sieň: Tsunami [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Cysta 6 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 22:50 Panelák VIII.: Cysta 6 [i] 23:50 Ochrancovia 15 [i] 00:45 Pomsta [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 03:00 Glee 5 [i] 03:45 Tru Calling 24 [i] 04:30 SHARK II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zvieracia klinika: UTOROK 16 08. 2011 [i] 06:15 Kojak IV. 14 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 57,58 [i] 08:30 Matlock II. 1,2/24 [i] 10:15 Esmeralda 60,61 [i] 12:00 M*A*S*H 50,51 [i] 13:00 Knight Rider 37 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 4 [i] 14:30 Futurama II. 2 [i] 15:00 Panelák VIII.: „Chcem syna“ 5 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 3 [i] 17:00 Knight Rider 37 [i] 18:00 M*A*S*H 50,51 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 5 [i] 19:30 Futurama II. 3 [i] 20:00 Moje meno je Nikto [i] 22:10 Život po ľuďoch 3 [i] 23:00 Stratené dôkazy 7 [i] 00:00 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 01:40 Moje meno je Nikto [i] 03:30 Matlock II. 2 [i] 04:15 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 20/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 09:00 Ochránce II. 11/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 21/21 [i] 11:05 Černý anděl 11/22 [i] 12:00 Battlestar galactica III. 1/20 [i] 13:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 21/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 16:00 Ochránce II. 12/24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 18:00 Černý anděl 12/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 2/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 21:00 Podfukáři 5/6 [i] 22:10 Někdo to rád hloupé 6/21 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev II.: Nikdy mě nenech odejít 5/12 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 01:15 Podfukáři 5/6 [i] 02:20 Někdo to rád hloupé 6/21 [i] 03:05 True Blood - Pravá krev II.: Nikdy mě nenech odejít 5/12 [i] 04:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce 20 [i] 07:15 Jak se to dělá 4 [i] 07:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 08:10 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 10:00 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 10:55 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 11:50 Americký chopper: Motorka Eragon - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 13:40 Špinavé práce 20 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 15:30 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 16:25 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 17:20 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 8 [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 20:05 Stěhování obrů 3 [i] 21:00 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 21:55 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 22:50 Černé nebe 11 [i] 23:45 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 00:40 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 01:40 Stěhování obrů 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 6,7/26 [i] 09:15 Cesta do hlubin kočičí duše: O kočkách, psech a myších 5/7 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Syn za syna 1/2 12/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Mít a udržet 9/22 [i] 11:05 Banánové rybičky [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 6/6 [i] 13:45 Po stopách hvězd [i] 14:15 Hodina zpěvu [i] 15:05 Zoománie 12/17 [i] 15:25 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:35 Král z džungle 6,7/26 [i] 16:20 Cesta do hlubin kočičí duše: O kočkách, psech a myších 5/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Ženy ve světě 19/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 32/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Muž a stín [i] 21:30 Nesmrtelní [i] 22:55 Poslední polibek [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Elixír lásky [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Hořovic 05:40 Tajemství sálu předků [i] 05:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 16/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 3/13 [i] 08:20 Haló, haló! 65/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Do Rudického propadání 5/7 [i] 10:00 Jan Van Eyck: Zvěstování [i] 10:55 Ktosi je za dverami [i] 11:50 Ktosi je za dverami [i] 12:15 Ktosi je za dverami [i] 12:50 Podbrdské písničky [i] 13:15 Ta naše povaha česká [i] 13:45 Jak to viděl středověk: Sex 3/4 [i] 14:45 Vzkaz Jiřího Kosty [i] 15:00 Muž, který snil s orly 1/2 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Valašský snář: Stará hranice 4/4 [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 65/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 3/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Profesionálové [i] 21:55 Inventura Febia: O neumírání a zázračném vyléčení [i] 23:15 Proměny českého zločinu [i] 00:15 2 dny v Paříži [i] 01:50 Ještě jsem tady - Antonín Doležal [i] 02:20 Jazz klub [i] 03:10 Host do domu [i] 03:40 Mister Jazz [i] 04:40 Náš člověk na Seychellách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 112 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 21 [i] 10:00 Čtyřicítka na krku [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VI 21 [i] 13:30 Nováčci 15 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 14 [i] 15:35 Krok za krokem VII 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Dluh 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 171, 172 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Svah 6 [i] 21:05 Kobra 11 XV: Operace Tygr 6 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba IV: Mrtvý muž přichází 16 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Vzpomínky 3 [i] 00:15 Nováčci: Vězení [i] 01:10 Novashopping 01:45 Walker, Texas Ranger VI: Stateční andělé [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Áčko: Píšou o nás lži! [i] 04:00 Stefanie VII 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 141 [i] 08:45 M*A*S*H 142 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Vražda na dálnici 19 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Srdce jako led 14 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Tim dobývá Evropu 15 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Veselý Valentýn 16 [i] 14:25 Ochránce III: Zahraniční výměna 20 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Aféry: Voyer [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Kost, která pěnila 16 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Šedý stín 21 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Žena v ohrožení 5 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 117 [i] 04:15 Na čem záleží 118 [i] 04:40 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:05 Skrytá vášeň 22/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 21/218 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 51/175 [i] 08:20 Zajtrajšie noviny I. 18/23 [i] 09:10 V náručí diabla 167/182 [i] 10:10 Ulica III. 32/259 [i] 11:05 Veštiareň [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica III. 24-25/25 [i] 12:50 Veronika Marsová I. 17/22 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 28-29/125 [i] 14:40 Rebeli na strednej 130/135 [i] 15:40 Summerland II. 9/13 [i] 16:30 Cigánske srdce 22/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 23/188 [i] 18:15 V náručí diabla 168/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 131/135 [i] 20:00 O.C. California I. 7/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 101/102 [i] 21:50 V objatí hodvábu 7/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 19/23 [i] 23:45 Frasier IX. 4/24 [i] 00:10 O.C. California I. 7/27 [i] 00:55 Čarodejnice II. 6/22 [i] 01:40 Frasier IX. 4/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 28-29/125 [i] 02:40 Ulica III. 32/259 [i] 03:25 V náručí diabla 168/182 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doživotní šance [i] 13:50 Pod hladinou [i] 15:40 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:20 Orbit [i] 19:00 Desatero [i] 20:45 Nicota [i] 22:30 Invaze [i] 00:30 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 02:15 Na východě ďábel, na západě jed [i] 03:45 Nomád [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i]