TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Krok za krokom V. 10/24 [i] 09:35 Kobra 11 VI. 10-11/18 [i] 11:20 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 5/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 12/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 18/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 6/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 11/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 23/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 2/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 21:15 Svadobné trapasy [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 Partička [i] 00:00 Baby to chcú tiež 2 [i] 01:30 Útok pavúkov [i] 03:00 Crusoe 9/12 [i] 03:40 Kobra 11 VI. 10/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:50 Na ceste po Čechách: Na ceste po Valašsku [i] 07:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 08:00 Škriatok 7/11 [i] 08:30 Heidi: Heidi dospela 1/26 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VIII: Na nový ľad [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VIII: Olíviin výlet [i] 09:55 Doktor z hôr: Ruka zákona 26/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 120/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 121/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 122/244 [i] 14:10 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnik [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Na nový ľad [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Olíviin výlet [i] 15:25 Duchovia: Máj, lásky čas [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Dni pod psa 30 [i] 18:10 Doktor z hôr: Ruka zákona 26/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dovolenka v Maroku [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 21:58 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Genesis: Zrodenie vraha: V temnote 6/22 [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Dni pod psa 30 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:30 Dovolenka v Maroku [i] 02:00 Genesis: Zrodenie vraha: V temnote 6/22 [i] 02:50 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnik [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Bernolákovo - 800 rokov [i] 04:10 Sila lásky III. 121/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Rastliny suchých strání [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 26 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Straka 18/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Narodeniny [i] 09:15 Jedno malé sídlisko: Dielňa 6/7 [i] 09:40 Dovolíte, prosím?: Šťastné a veselé 32 [i] 09:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:15 Stretnúť človeka: Viliam Polónyi [i] 10:40 Hádaj, kto nás pozval? [i] 11:10 Mediálni špióni [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Na ľudovú nôtu: Jubilanti [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku: Vlna a koža [i] 13:15 Potulky po Chorvátsku 6.časť [i] 13:45 Osem a pol [i] 14:35 Pesničkári slovenskí: Peter Janků [i] 14:55 Obrázky z prírody: Rýchle vody hôr [i] 15:20 História jedného dokumentu: Inštruktori [i] 15:55 Deti vetra: Nenašli domov [i] 16:30 Grand Prix CSIO 2011 [i] 18:05 Skautskou stopou [i] 18:15 Večerníček: Žabčo a Žabinka 1/7 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Radosť zo života: Marian Zednikovič [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Ján Zachara [i] 20:15 TV pondelky: A čo ja, miláčik? [i] 21:25 Família na každý deň: Dcéry sa nevzdám ! [i] 21:55 Nedokončená skladba pre mechanické piano [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Stratené duše V. 4 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI 08:15 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 09:15 Panelák VIII.: Teta Iveta 4 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. 5 [i] 11:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 20 [i] 14:00 Glee 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Mikuláš 13 [i] 18:00 Súdna sieň: Silná viera [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: „Chcem syna“ 5 [i] 21:00 Diabol nosí Pradu [i] 23:30 Profesionáli IV.: Dedičstvo 14 [i] 00:30 Svätý [i] 02:30 Kosti I. 20 [i] 03:10 Glee 4 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 04:30 Tru Calling 23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Kojak IV. 13 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 55,56 [i] 08:30 Matlock I. 22,23/23 [i] 10:15 Esmeralda 58,59 [i] 12:00 M*A*S*H 48,49 [i] 13:00 Knight Rider 36 [i] 14:00 Simpsonovci II. 14,15 [i] 15:00 Panelák VIII.: Teta Iveta 4 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges VI. 2 [i] 17:00 Knight Rider 36 [i] 18:00 M*A*S*H 48,49 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 4 [i] 19:30 Futurama II. 2 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 20:50 C.S.I.: Kriminálka New York I. 7 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 11 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 11 [i] 23:40 CS.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 7 [i] 01:00 Ochrana svedkov I. 11 [i] 01:40 "Postřižiny" [i] 03:15 Mravnostné oddelenie II. 11 [i] 04:00 Milenci v roku jeden [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 19/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 17/37 [i] 09:00 Ochránce II. 10/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 20/21 [i] 11:05 Černý anděl 10/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 20/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 20/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 16:00 Ochránce II. 11/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 21/21 [i] 18:05 Černý anděl 11/22 [i] 19:00 Battlestar galactica III. 1/20 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 3/9 [i] 23:00 Obhájci 5/18 [i] 23:55 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 01:50 Post Mortem II. 3/9 [i] 02:40 Obhájci 5/18 [i] 03:25 Duval a Moretti 21/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce 19 [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 10:00 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 10:55 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 11:50 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 13:40 Špinavé práce 19 [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 15:30 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 21 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 22 [i] 17:20 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 7 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 20:05 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 21:00 Ropa, pot a vrty 10 [i] 21:55 Americký přístav: Dopravní špička v přístavu [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 23:45 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 01:40 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 02:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Prsteny 6/9 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 4,5/26 [i] 09:15 Cesta do hlubin kočičí duše: O vládě koček 4/7 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Těžké časy 11/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Valčík pro zhrzenou nevěstu 8/22 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:30 Po stopách [i] 13:50 Deset životů kočky Titanic [i] 15:05 Ahoj sídliště: Plán 1/3 [i] 15:30 Král z džungle 4,5/26 [i] 16:15 Cesta do hlubin kočičí duše: O vládě koček 4/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Svět je zavalen odpadky 18/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 31/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vlna 1/3 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Posledních 24 hodin [i] 22:55 Na stopě [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Dlouhá míle 5/6 [i] 00:40 Český pekáč [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 05:40 Moje medicína [i] 05:50 Rozum nebo extrém [i] 06:05 Folklorika [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 15/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Řidiči profesionálové 2/13 [i] 08:20 Haló, haló! 64/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:35 Obří mosty 3/3 [i] 11:30 Trafalgar [i] 12:25 Vzduch je naše moře [i] 12:45 Silverville 6/6 [i] 13:15 Televizní klub neslyšících [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Hledání ztraceného času 2 [i] 14:20 Československý filmový týdeník 1961 846/2379 [i] 14:35 Chtěl být klaunem [i] 14:55 Hlasy dětí [i] 16:00 Atlantida: Síla legendy [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Apokalypsa: 2. světová válka 3/6 [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Haló, haló! 64/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Řidiči profesionálové 2/13 [i] 19:30 Tajemství sálu předků [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 4/6 [i] 20:55 Pevnosti: Josefov [i] 21:15 Úsměvy Saši Rašilova [i] 22:00 Věznice [i] 23:35 Hřmění Divadla Sklep [i] 00:05 Jazzklub [i] 00:55 From the Basement ll 5/6 [i] 01:45 Kde bydlely princezny [i] 02:05 Čaj pro třetího [i] 02:30 Literární hostinec [i] 03:30 Černá keramika [i] 03:50 Festival duchovní hudby Olomouc 2005 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 111 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 20 [i] 10:00 Kráska a pirát 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI 20 [i] 13:35 Nováčci 14 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 13 [i] 15:40 Krok za krokem VII 7 [i] 16:05 Beze stopy VII 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 169, 170 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Čtyřicítka na krku [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Zebra 22 [i] 00:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5 [i] 01:00 Žhavé kočky: * 4 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Poker After Dark II [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 140 [i] 08:45 M*A*S*H 141 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Trampoty s doktorem 18 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Zálesák 13 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Hořící svatební šaty 13 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Flirtování 13 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Návrat Karate Kida 14 [i] 14:25 Ochránce III: Vzpomínka 19 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Kráska a zvíře 9 [i] 21:15 Taková moderní rodinka I 5 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Anatomie lži II: Čtení z nehybné tváře 15 [i] 23:25 Sběratelé kostí III: Amatér v trávě 14 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny III: Pomsta chutná nejlépe za studena 4 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lampáreň [i] 06:05 Skrytá vášeň 21/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 20/218 [i] 07:35 Columbo VII. 2/4 [i] 09:40 V náručí diabla 166/182 [i] 10:45 Ulica III. 31/259 [i] 11:35 Veštiareň [i] 12:35 Šéfkuchár bez čapice I. 13-14/52 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová II. 26-27/125 [i] 14:35 Rebeli na strednej 129/135 [i] 15:30 Summerland II. 8/13 [i] 16:20 Cigánske srdce 21/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 22/188 [i] 18:05 V náručí diabla 167/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 130/135 [i] 20:00 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 21:45 Veronika Marsová I. 17/22 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 18/23 [i] 23:30 Frasier IX. 3/24 [i] 23:55 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 01:20 Frasier IX. 3/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 26-27/125 [i] 02:25 Ulica III. 31/259 [i] 03:05 V náručí diabla 167/182 [i] 03:50 AHA [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Vládce kouzel [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prostě spolu [i] 13:50 Poslední polibek [i] 15:45 Dva muži a batole [i] 17:45 Doživotní šance [i] 19:30 Pod hladinou [i] 21:15 Nomád [i] 23:15 Na východě ďábel, na západě jed [i] 01:00 Spálené mosty [i] 02:40 Franklyn [i] 04:15 Světlovlasý opičák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash time [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Clash time [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Diagnóza vražda 6: Uvěznění v ráji 12 [i] 07:10