Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho V. 1-4/10 [i] 06:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 6/13 [i] 07:00 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 7/13 [i] 07:25 Flintstonovci v akcii 52/54 [i] 07:50 Tom a Jerry: Luskáčik [i] 08:35 Život v mori 3D [i] 09:20 Deti z ostrova pokladov: Bitka o ostrov pokladov [i] 11:00 Crusoe 9/12 [i] 11:50 Maverick [i] 14:05 10,5 [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Marabunta: Vraždiace mravce [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:25 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 23:20 Spartakus: Krv a piesok 9-10/13 [i] 01:10 Chrám zatratených [i] 02:35 Bomber [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Na ceste: Na ceste po Algarve [i] 07:24 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:25 101 dalmatíncov 40/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 40/65 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:20 Leto s Katkou: Ujo Jožko 1/7 [i] 09:50 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 10:15 Ďuro-Truľo [i] 11:20 Na ceste po Čechách: Na ceste po Valašsku [i] 11:55 Svet v obrazoch [i] 12:25 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 14:10 Film pre pamätníkov: Horúčka [i] 15:35 Capri III 4/13 [i] 17:25 Spomíname na Mariána Zednikoviča: Gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Moskva slzám neverí [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Odpískané [i] 23:20 Takí sme boli: Jozef Bednárik [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 02:05 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Extrémne v horách [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pestúni zvierat 23 [i] 08:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 08:55 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:55 Zdravie v Európe: Tretí vek [i] 10:45 Pútnické miesto Marianka [i] 11:15 Orientácie [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Metamorfózy komornej hudby [i] 13:05 Smoliarka [i] 14:25 Jánošíkove dni v Terchovej - Prechádzky po kraji [i] 16:05 MS v gymnastike-gymnastráda [i] 17:10 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Čierna jazda 4/5 [i] 18:00 Bienále ilustrácií Bratislava 2009 [i] 18:15 Večerníček: O mestečku za hradbami 13/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:30 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 5. časť - Zlé poveternostné podmienky 5/7 [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 6.časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Huby: Rastú [i] 20:10 Sviatočné slovo: Nanebovzatie Panny Márie [i] 20:15 Nedeľa so SND: George Dandin [i] 21:45 Noc v archíve: Ráčte vstúpiť do kina [i] 22:50 Takí sme boli: Prvé vysielanie [i] 23:05 Big Bít 5/42 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Šťastných 13 [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 10 [i] 10:50 Stratené duše V. 4,5 [i] 12:30 Láska na druhom konci [i] 14:40 "Jste to, co jíte" [i] 15:45 Najhoršie obavy [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 23:15 Svätý [i] 01:35 Penthouse [i] 03:00 Rodinka Pyšných [i] 04:30 Zmena je život II. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 "Pane, vy jste vdova!" [i] 08:00 Magnum VIII. 2,3 [i] 09:40 Pribeh lagúny Chuuk [i] 10:45 Sniper [i] 12:25 Telo ako zbraň 4 [i] 13:15 Bojové stroje 12 [i] 14:30 "Co je vám, doktore?" [i] 16:00 Simpsonovci II. 12,13 [i] 17:00 Policajt drábom [i] 19:00 Simpsonovci II. 14,15 [i] 20:00 Svokor [i] 21:45 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 23:00 "Pane, vy jste vdova!" [i] 01:00 Siska 11,12 [i] 02:50 Policajt drábom [i] 04:30 Magnum VIII. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 3/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 3/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 4/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Nepřirozené pokusy 15/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 6/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 3/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 16:00 Ochránce II. 8/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 2/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 15/17 [i] 00:00 Internát II. 6/8 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 15/17 [i] 04:10 Umíte tančit? V. 4/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:50 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 07:15 Možné i nemožné 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:55 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Dánsko [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Bouře sezony [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Podpora v boji [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Těsná ochrana [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Trojúhelník smrti: Irák [i] 17:20 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 21:00 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 7 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Rusko [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Sjet na kajaku vodopády El Salto [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Skok na sněžném skútru [i] 00:40 Hrůzné okamžiky 7 [i] 01:40 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 02:40 Možné i nemožné 5 [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Výroba prototypů: Létající plavčík [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Zlaté hejno [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko: Animovaný seriál pro předškolní děti 7/39 07:15 Tancuj, tancuj 16/26 [i] 07:30 O chytré Marině [i] 07:55 Žížalov [i] 08:20 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Prsteny 6/9 [i] 11:50 Sváteční slovo Mgr. Marka Jarguse [i] 12:00 Láďo, ty jsi princezna! [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Svět ČT [i] 14:40 Volání rodu [i] 15:50 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 16:50 Po stopách hvězd [i] 17:20 Na cestě po Broumovsku [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 To jsem z toho jelen aneb Poslední učitel v Čechách. 2/2 [i] 21:30 Výletníci [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Konec cesty [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Svět ČT [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Věk zrady [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Kalendárium [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Televarieté [i] 04:05 Letní romance [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 14/30 [i] 05:25 Asi son 4/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 10/13 05:55 Sbírám, sbíráš, sbíráme... [i] 06:05 Cesty víry: Po stopách sv. Kláry [i] 06:30 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Silverville 6/6 [i] 08:30 Magické hory: Sněžka 10/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času 2 [i] 09:10 Potomci slavných: Miloš Kopecký [i] 09:45 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:40 Svět umění: Steven Seagal [i] 11:25 Čtenářský deník... Hnát Daněk: Bratři bez trika [i] 11:40 Rajské zahrady [i] 12:05 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:55 Království divočiny: Huňatí rybáři [i] 13:30 Kamera na cestách: Ztracený svět [i] 14:25 O žralocích a lidech: Podoby strachu 2/4 [i] 15:20 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 16:15 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Jan Van Eyck: Zvěstování [i] 17:25 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Nové kostely v [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Antonín Doležal [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Milionářská bydlení: Barbados [i] 21:00 Na plovárně s Raymondem Moodym [i] 21:30 Nebeské dny [i] 23:00 Mistr a Markétka: Černá magie 3/10 [i] 23:55 Babylon [i] 00:20 Večer v Rozmarýnu [i] 01:10 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 01:50 Svět umění: Steven Seagal [i] 02:35 Zasvěcení [i] 03:05 Ladí neladí [i] 04:00 Kdo je... [i] 04:25 Světozor [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:45 Batman vítězí IV 1 [i] 06:10 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 19 [i] 06:35 Spongebob v kalhotách 48 [i] 07:00 Odvážný Crusoe 9 [i] 07:50 Prázdninový tábor [i] 09:50 Dva poldové [i] 12:05 Ten svetr si nesvlíkej [i] 13:40 Moto GP - Velká cena České republiky [i] 15:15 Kontakt [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Nesporný odchod 14 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Fajn brigáda [i] 21:20 Česko k neuvěření: Zločin a trest [i] 21:55 Povolení zabíjet [i] 00:35 Tudorovci 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 DO-RE-MI [i] 03:20 Áčko [i] 04:00 Stefanie VI 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI: Nelehký zápas 50 [i] 07:40 Mistr Manny I: Křížek se zaplete; Ťukův skvělý nápad 23 [i] 08:05 Svět ve válce: Tichomoří 23 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 Horký prachy [i] 10:20 M*A*S*H 140 [i] 10:50 To je vražda, napsala X: Hra na smrt 17 [i] 11:45 Zločiny v zahradách II: Perfektní skalka 6 [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Rebelka [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 18:00 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Baba na zabití [i] 22:05 Řetězová reakce [i] 00:20 Myšlenky zločince I 13 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Zločiny v zahradách II: Perfektní skalka 6 [i] 03:45 Svět ve válce: Tichomoří 23 [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Lampáreň [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:05 Slávici na ulici [i] 07:05 Skrytá vášeň 20/188 [i] 08:10 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica III. 25/25 [i] 11:20 Summerland II. 9/13 [i] 12:25 Správna Susan I. 17-18/22 [i] 13:35 Columbo VII. 2/4 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 61/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 21/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 13-14/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 7/13 [i] 20:00 Sama s cudzincom [i] 21:40 Skutočný príbeh: Navždy stratené dieťa [i] 23:30 Nebezpečné zvádzanie [i] 01:10 Sama s cudzincom [i] 02:35 Skutočný príbeh: Navždy stratené dieťa [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:50 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Míša - vodní příšerka [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Vládce kouzel [i] 15:25 Prokletý [i] 17:00 Jarní úklid s.r.o. [i] 18:40 Vášeň a cit [i] 20:45 Spálené mosty [i] 22:25 Moje sestra vlkodlak 3 [i] 00:10 Franklyn [i] 01:55 Gomez vs Tavarés [i] 03:35 I.Q.: Génius [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Kánoistika [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Plážový fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Soudkyně Amy 3: Právo na zasvěcení 8 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 5: Svědek 10 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 5: Zlodějina 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Obchod s bílým masem 12 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 10:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 11:20 Bratři a sestry 1: Jde sem něco divného 13 [i] 12:20 Bratři a sestry 1: Valentinský masakr 14 [i] 13:20 Byla to ona [i] 15:10 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 17:00 Kdo myslíte, že jste?: Matthew Broderick 4 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Láska jje složitá 15 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Další Walker 16 [i] 23:00 Brick Lane [i] 00:50 Byla to ona [i] 02:40 Kdo myslíte, že jste?: Matthew Broderick 4 [i] 03:40 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 04:40 Soudkyně Amy 3: Zaskočena zemskou tíží 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Úžasná planeta 1 [i] 07:00 Život v korunách stromů 1 [i] 08:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 7 [i] 09:35 Léto na chalupě 2 [i] 10:35 Zhýčkaní 7 [i] 11:10 Zhýčkaní 8 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 12:55 Buď já nebo pes 69 [i] 13:55 Jamieho Amerika 6 [i] 15:00 Putování dinosaurů 1 [i] 16:00 Putování dinosaurů 2 [i] 17:00 Města v podzemí 1 [i] 17:55 Egyptské mumie zvířat 1 [i] 19:00 Sicilské mumie [i] 20:05 Zmizelé světy 26 [i] 21:05 Bitva 360 9 [i] 22:10 Odkrytý Řím 1 [i] 23:15 Technika nemožného 1 [i] 00:15 Budování říše 1 [i] 01:20 On the Spot: Reportéři v akci: Irán [i] 02:20 On The Spot: Reportéři v akci: Afghánistán [i] 03:15 Sicilské mumie [i] 04:10 Zmizelé světy 26 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 33 [i] 06:00 Zase ona! [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy III. 32 [i] 08:10 Herkules [i] 09:45 Baaria [i] 12:15 Mateřské galeje [i] 13:45 Percy Jackson: Zloděj blesku [i] 15:40 Ženy v pokušení [i] 17:40 Neuvěřitelný Hulk [i] 19:30 Před kamerou 34 [i] 20:00 Jak vycvičit draka [i] 21:45 Borgiové 8 [i] 22:35 Samec [i] 00:10 Quills - Perem markýze de Sade