Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 24-26/26 [i] 06:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 5/13 [i] 06:45 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 6/13 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 51/54 [i] 07:35 Alf III. 8-9/25 [i] 08:30 Stroj času [i] 10:05 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:15 Korzický prípad [i] 12:50 Detektívi z Hollywoodu [i] 14:55 Zoo rendžeri v Južnej Amerike [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pán Včielka [i] 21:50 Nebezpečne rýchlo [i] 00:00 Čas pomsty [i] 01:45 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 03:05 Nebezpečne rýchlo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Sladká Valentína 119/178 [i] 07:29 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:30 101 dalmatíncov 39/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 39/65 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:20 Kúzelné mestečko 13/13 [i] 09:55 Jediná 2/2 [i] 11:00 Deti to vedia najlepšie [i] 11:50 Na ceste: Na ceste po Algarve [i] 12:20 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 13:35 Vivat Beňovský! 3/7 [i] 15:00 Capri III 3/13 [i] 16:45 MINI TALENT SHOW [i] 18:20 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Otcovská láska [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Zločin a trest [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 01:30 Otcovská láska [i] 03:00 Zločin a trest [i] 04:25 Capri III 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Extrémne v horách [i] 08:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 08:55 Medicína: Infarkt je niekedy iba začiatok [i] 09:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:20 Od východu na východ: Zo Zádielu do Krásnej Hôrky [i] 10:50 5 minút po dvanástej: Ako prežiť prehru [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Zlatý Amos [i] 13:30 Poklady.sk: Keď tradície hrajú [i] 13:45 Pamätáte sa na nich?: Ctibor Filčík [i] 15:00 Grand Prix CSIO 2011 [i] 16:20 Kapura [i] 17:10 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Osedlaný jazdec 3/5 [i] 17:55 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos: Miro Gavran [i] 18:13 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 18:15 Večerníček: O mestečku za hradbami 12/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:30 Pestúni zvierat 23 [i] 19:00 Chvíľa posvätná [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Huby: Huby mája [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe: Tretí vek [i] 21:00 Japonská mozaika IV 7/10 [i] 21:20 Anjeli strážni Josého Curu [i] 21:50 Kto sa bojí Virginie Woolfovej? [i] 23:55 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 2 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 SHARK II. 8 [i] 06:00 Kutyil s.r.o.: Kamión 28 [i] 06:30 Legenda o Tarzanovi [i] 07:15 Kutil Manny II. [i] 08:15 Timon a Pumbaa II. [i] 08:40 Gumkáči VI. [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:00 Žaloba [i] 12:15 Ázijský teror [i] 14:15 Bezbranná proti vrahovi [i] 16:00 Opatrovateľka [i] 18:00 “Jste to, co jíte“ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska na druhom konci [i] 22:30 12 miliónov dolárov [i] 00:25 Najhoršie obavy [i] 02:30 Žaloba [i] 04:20 12 miliónov dolárov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Siska 7,8 [i] 07:00 "Den pro mou lásku" [i] 08:40 Doktorka Quinnová 106,107 [i] 10:30 Tučniak Amundsen [i] 12:00 Magnum VII. 22/22 [i] 13:00 Magnum VIII. 1/14 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 3 [i] 14:30 Futurama II. 1/16 [i] 15:00 Klaun 11,12 [i] 17:00 A-Team 13,14 [i] 19:00 Simpsonovci II. 12 [i] 20:00 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 21:30 "Poplach v oblacích" [i] 23:00 Záverečná správa I. 2 [i] 23:50 ČREPINY [i] 00:20 "My všichni školou povinní" 11,12 [i] 02:20 ČREPINY [i] 02:50 Magnum VII. 22/22 [i] 03:35 Magnum VIII. 1/14 [i] 04:20 Siska 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Přežil jsem japonskou game show II. 2/10 [i] 07:00 Advokáti VI. 5/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 1/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 2/26 [i] 12:00 Ztracený svět: Kamelot 14/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 5/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 2/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 16:00 Ochránce II. 7/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 5/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 21:00 Podfukáři 1/6 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 18/24 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 10/21 [i] 00:10 Internát II. 5/8 [i] 01:45 Podfukáři 1/6 [i] 02:45 Boj o čas III. 3/22 [i] 03:35 Někdo to rád hloupé 10/21 [i] 04:20 Umíte tančit? V. 3/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 07:15 Nejlepších deset: Nejlepších deset bitevních letounů [i] 08:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 09:05 Svět budoucnosti: Superčlověk budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 10:55 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 11:50 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 12:45 Černé nebe 7 [i] 13:40 Jízda: ZZ Chop [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Stav nerozhodně [i] 15:30 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 16:00 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 16:25 Jak se to dělá 10 [i] 16:55 To taky zvládnu 11 [i] 17:20 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 19:10 Výroba prototypů: Létající plavčík [i] 20:05 Králové aut v poušti: Stopařův průvodce po galaxii [i] 21:00 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 21:55 Národ šílenců: Závody minikár [i] 22:50 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 23:45 Černé zlato 7 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 01:40 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 02:40 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Králové aut v poušti: Stopařův průvodce po galaxii [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:50 Malý televizní kabaret [i] 06:20 Franklin 4/52 [i] 06:40 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Do středu země 6/26 [i] 07:10 Taylor má trable: Lekce surfování 3/26 [i] 07:35 Opera nás baví [i] 07:55 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 37 [i] 08:00 Král Matěj [i] 09:25 O ztracené lásce 6/9 [i] 10:25 Past na hvězdu [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Žena v trysku století [i] 13:55 Český pekáč [i] 14:25 Markýz de Bois Doré 3/5 [i] 16:05 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 17:05 Pravěk útočí III 7/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou [i] 21:05 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 6/6 [i] 22:15 Motýlek [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 01:15 39 stupňů [i] 02:45 Bolkoviny [i] 03:40 Hry bez hranic z maďarského města Pécs z roku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 13/30 [i] 05:25 Asi son 3/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 9/13 05:55 Sbírám, sbíráš, sbíráme ... [i] 06:10 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Nicholas Cage [i] 08:55 Boj o život: Poslední roky [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Folklorika "Futra, občanské sdružení pro [i] 10:35 Za vesnickými muzikanty [i] 11:10 Jak jsme zelenali [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1961 845/2379 [i] 11:55 Orfeum 24.00 [i] 12:35 Spirituál kvintet [i] 13:10 Příběhy domů [i] 13:30 Putování za vínem [i] 14:00 Cestománie [i] 14:35 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 1/2 [i] 15:30 Přežijeme na naší planetě? 5/8 [i] 16:30 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 16:45 Příběh trnové koruny [i] 17:05 Zlaté věže [i] 18:30 Magické hory: Sněžka 10/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:05 Halabalašou [i] 19:35 Cimbálová muzika Eugena Horvátha [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Opuštěný Brideshead 8/11 [i] 20:55 Trio z Belleville [i] 22:15 Hřmění Divadla Sklep [i] 22:50 Čas opilých koní (Un Temps pour 'ivresse des chevaux) [i] 00:10 Longplay [i] 01:00 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 19/22 [i] 01:30 Vzhůru dolů!: Do Rudického propadání 5/7 [i] 01:50 Pohádkový Péťa aneb život(a)běh [i] 02:50 Poselství zvonu [i] 03:05 Ladí neladí [i] 03:55 Euroturistika [i] 04:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:20 Světozor [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:45 Bolek a Lolek 32, 33 [i] 06:10 Tom a Jerry 3 [i] 06:35 Spongebob v kalhotách 47 [i] 07:00 Scooby-Doo a kletba Kleopatry [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 13 [i] 08:55 Chyťte tu holku [i] 10:45 Chytrá horákyně [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kantor Ideál [i] 14:05 Sesterstvo putovních kalhot [i] 16:25 Dračí války [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Šťastné a veselé 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Milenec je zločinec! [i] 22:05 Profesionál: * [i] 23:55 Údolí stínů [i] 02:15 Novashopping 02:55 Perníkový táta 6 [i] 03:55 Áčko [i] 04:35 Stefanie VI 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI: Bouřlivý boj s Barrym 49 [i] 07:45 Mistr Manny I: Dědečkova zahrada; Požární náčiní 22 [i] 08:15 M*A*S*H 138 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 139 [i] 10:30 To je vražda, napsala X: Čas zemřít 16 [i] 11:25 Lady XXL [i] 13:35 Robin Hood [i] 15:45 Columbo: Nebezpečná hra [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bourneovo ultimátum [i] 22:30 Král Škorpion [i] 00:30 Generál Patton: Patton 1/2 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Lampáreň [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:05 Bzzz!!! [i] 07:00 Slávici na ulici [i] 07:55 Priateľky [i] 08:30 Skrytá vášeň 19/188 [i] 09:35 Je to možné?! [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica III. 24/25 [i] 11:55 Summerland II. 8/13 [i] 13:05 Správna Susan I. 15-16/22 [i] 14:10 Columbo VII. 1/4 [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 60/129 [i] 17:10 Skrytá vášeň 20/188 [i] 18:05 Chlap v kope sena [i] 20:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 21:50 Alfie [i] 23:45 Svadba podľa Margot [i] 01:25 Columbo VII. 1/4 [i] 02:35 Je to možné?! [i] 03:20 Nočné lampy [i] 04:05 PROMINENTI [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Poslední polibek [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Hladina adrenalinu [i] 15:40 Formule! [i] 17:40 Dva muži a batole [i] 19:40 Zloději času [i] 21:40 I.Q.: Génius [i] 23:35 Gomez vs Tavarés [i] 01:20 Zběsilec [i] 02:50 Černé Vánoce [i] 04:10 Hodina pravdy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:45 Atletika [i] 11:15 Atletika [i] 12:30 Watts [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Plážový fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Tenis [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 8: Legendy 18 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 8: Nebezpečná rychlost 19 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Dva Richardové 5 [i] 13:20 Láska hory přenáší [i] 15:10 Studna přání [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Jde sem něco divného 13 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Valentinský masakr 14 [i] 19:00 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 20:00 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 21:00 Brick Lane [i] 22:50 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 00:40 V očekávání zázraku [i] 02:30 Byla to ona [i] 04:20 Soudkyně Amy 3: Komplikovaná situace 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 10 [i] 06:00 Pravý švýcarský Robinson 2 [i] 07:10 Ecoluxe: Eko-dobrodružství 2 [i] 08:05 Vraky snů 19 [i] 08:35 Vraky snů 20 [i] 09:10 Úžasná planeta 1 [i] 10:10 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 11:15 Příběhy z divočiny 4 [i] 11:50 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Boston 9 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: New York 10 [i] 13:55 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 14:35 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 15:15 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 16:15 Jak začal život 1 [i] 17:10 Jak začal život 2 [i] 18:10 Odkrytý Egypt 8 [i] 19:10 Odkrytý Řím 8 [i] 20:10 Zmizelé světy 25 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 8 [i] 22:00 On the Spot: Reportéři v akci: Irán [i] 23:00 On The Spot: Reportéři v akci: Afghánistán [i] 00:05 Pravdivé příběhy 2 [i] 01:05 Pohledy z kosmu: Planeta na rozhraní 3 [i] 01:40 Pohledy z kosmu: Gravitační siláci 4 [i] 02:15 Zmizelé světy 25 [i] 03:05 Odkrytý Řím 8 [i] 04:00 Nejtěžší práce historie: Na vesnici 5 [i] 04:55 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zavěste, prosím [i] 07:35 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 10:10 Joeův palác