TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 09:40 Kobra 11 VI. 6-7/18 [i] 11:35 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 4/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 16/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 4/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 9/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 21/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 19/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 143/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 NCIS: Los Angeles I. 10/24 [i] 23:20 Ničivá sopka [i] 01:00 Ríša vlkov [i] 03:00 Las Vegas: Kasíno V. 16/19 [i] 03:45 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 116/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Sladká Valentína 117/178 [i] 07:55 Škriatok 5/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 29/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VIII: Veci sa dejú [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VIII: Pam chce ísť na vysokú [i] 09:45 Doktor z hôr: Podaj mi ruku, drahá 24/45 [i] 10:45 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 118/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 117/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 118/244 [i] 14:05 Encyklopédia slovenských obcí: Horný Vadičov [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: Veci sa dejú [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Pam chce ísť na vysokú [i] 15:25 Duchovia: Matrioška nerváčka [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Zbytočná surovosť 28 [i] 18:10 Doktor z hôr: Podaj mi ruku, drahá 24/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 20:00 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Divoký grizly [i] 21:55 Nočné správy STV [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Zbytočná surovosť 28 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:45 Divoký grizly [i] 02:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Žiadna nie je v bezpečí 6/20 [i] 03:15 Encyklopédia slovenských obcí: Horný Vadičov [i] 03:35 Život silnejší ako osud [i] 03:50 Správy STV o 16:00 [i] 04:05 Góly - body - sekundy [i] 04:10 Sila lásky III. 117/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Horské klenoty [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 24 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Haló,tu Bambuľka 16/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Príchod z pôrodnice [i] 09:20 Jedno malé sídlisko: Útek 4/7 [i] 09:45 Dovolíte, prosím?: V kine 30 [i] 09:50 Stretnúť človeka: Emília Tomanová [i] 10:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Mediálni špióni [i] 11:10 Živá panoráma [i] 11:40 Na ľudovú nôtu 2002: Nôty a tance predkov [i] 12:15 Etnografický atlas Slovenska: Kalendárne obyčaje [i] 12:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 13:15 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 13:30 Osem a pol [i] 14:20 Spievanie vo vani 6/6 [i] 14:50 Obrázky z prírody: Zelená perla oceánu-II.časť [i] 15:20 História jedného dokumentu: Povstalecký kontajner č.9300 [i] 15:55 Stopy Slovákov v brazílskom pralese: Parecízski Indináni [i] 16:20 INTEGRUJ ! [i] 16:50 Empatia v Londýne [i] 17:50 Skautskou stopou [i] 18:05 Táraninky [i] 18:10 Večerníček: O mestečku za hradbami 10/13 [i] 18:20 Kvarteto [i] 18:45 Profily: Martin Hollý [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Lajo Slimák [i] 20:15 Život: Tvory z hlbín [i] 21:05 Soirée z Mlynskej doliny [i] 21:45 Família na každý deň: Krehký život [i] 22:20 Hudba je sen [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 05:25 Kutyil s.r.o.: Černoško 26 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI 08:15 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 09:15 Panelák VIII.: Myš 3 [i] 10:15 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 11:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 18 [i] 14:00 Glee 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 16:00 Simpsonovci XVIII. 2,3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o.: Helovín 27 [i] 18:00 Súdna sieň: Veno [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 21:00 Panelák VIII.: Teta Iveta 4 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. (7) [i] 23:00 Ochrancovia 14 [i] 23:50 Falošná pravda [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. (7) [i] 02:20 Glee 2 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 03:45 Tru Calling 21 [i] 04:25 SHARK II. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zvieracia klinika [i] 05:40 Črepiny PLUS [i] 06:15 Esmeralda 54,55 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 42 [i] 08:15 Matlock I. 19 [i] 09:15 Matlock IX. 18/18 [i] 10:00 Kojak IV. 12 [i] 11:00 MacGyver 10 [i] 12:00 M*A*S*H 44,45 [i] 13:00 Knight Rider 34 [i] 14:00 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 14:30 Futurama I. 12 [i] 15:00 Panelák VIII.: Myš 3 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 22/22 [i] 17:00 Knight Rider 34 [i] 18:00 M*A*S*H 44,45 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 2 [i] 19:30 Futurama I. 13/13 [i] 20:00 Policajt drábom [i] 22:00 Námorná pechota [i] 00:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i] 01:30 Zelená vlna [i] 02:55 Námorná pechota [i] 04:35 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 15/37 [i] 09:00 Ochránce II. 8/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 18/21 [i] 11:05 Černý anděl 8/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 18/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 18/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 16/37 [i] 16:00 Ochránce II. 9/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 19/21 [i] 18:05 Černý anděl 9/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 19/21 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 21:55 Sestra Hawthornová 2/10 [i] 22:55 Zachraň mě VI. 15/17 [i] 23:55 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 01:50 Sestra Hawthornová 2/10 [i] 02:35 Zachraň mě VI. 15/17 [i] 03:25 Duval a Moretti 19/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 10:00 Nutné k přežití: Guatemala [i] 10:55 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 11:50 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 13:40 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 15:30 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 16:25 To taky zvládnu 1 [i] 16:55 To taky zvládnu 2 [i] 17:20 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 21:00 Z ráje do pekla 3 [i] 21:55 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Podpora v boji [i] 22:50 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 23:45 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 00:40 Opravna vraků: Obtížný Dodge [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 62 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Král z džungle 1/26 [i] 08:55 Cesta do hlubin kočičí duše: O kočce bez ocasu 2/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Štastný konec 52/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Spor o Joshe 9/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Období sucha 6/22 [i] 11:05 Fantom operety: Fantom dělá zmatky 3/5 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Elixír lásky [i] 14:00 Záhada hlavolamu 6/9 [i] 14:25 My holky z Městečka: Falešná basistka 6/9 [i] 14:55 Tintinova dobrodružství: Průzkumníkem na Měsíci - 2. část 38/39 [i] 15:15 Zoománie 11/17 [i] 15:35 Šikulové [i] 15:55 Král z džungle 1/26 [i] 16:15 Cesta do hlubin kočičí duše: O kočce bez ocasu 2/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Následky 17/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 29/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Stepující stonožka [i] 21:40 Výletníci [i] 22:05 Kriminálka Paříž: Meteority 32/62 [i] 23:00 Profesionálové: Člen klanu 13/57 [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Vrah z románu 28/31 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Kaleidoskop [i] 01:10 Na cestě po Lipensku [i] 01:40 Chalupa je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2002 [i] 05:40 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Kosmopolis - Speciál [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 11/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 13/13 [i] 08:20 Haló, haló! 62/85 [i] 08:50 Kde bydlely princezny [i] 09:10 Počesku [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Made in Hollywood a český divoký západ [i] 10:30 Kristova léta, dámy... [i] 11:30 Jak se žije kuchařům podle Jana Hřebejka [i] 11:45 Ostře sledovaná svoboda [i] 12:40 ...a tuhle znáte? [i] 13:10 Milionářská bydlení: New York [i] 14:05 Lístky vytržené z památníku - [i] 14:55 Pouť na konec světa [i] 15:55 Milionářská bydlení: Barbados [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách: Tajemství černých faraonů [i] 18:00 Ushuaia 5/26 [i] 18:30 Haló, haló! 62/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 13/13 [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Sloni žijí do sta let [i] 21:00 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:10 Magické hory: Hostýn 9/13 [i] 21:30 Z hříček o královnách útržek pruský [i] 22:25 Dokumentární klub: Longplay [i] 23:20 Vzpoura na lodi Caine [i] 01:25 Pop Session 4/5 [i] 02:15 Rajské zahrady [i] 02:35 Ladí neladí [i] 03:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:30 Světozor [i] 04:00 Dlouhý půst Marty Kubišové [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 109 [i] 09:30 Dvě tváře lásky [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 18 [i] 13:35 Nováčci 12 [i] 14:45 Gilmorova děvčata IV 11 [i] 15:40 Krok za krokem VII 5 [i] 16:00 Beze stopy VII 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 165, 166 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda: Asketa, Reklama 15, 16 [i] 21:20 Kriminálka New York VI [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Přátelé a milenci 15 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Biologické hodiny 2 [i] 00:30 Nováčci 12 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Walker, Texas Ranger VI 18 [i] 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VI 20, 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 136 [i] 08:45 M*A*S*H 137 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Smrtelné peníze 14 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Santa Claude 11 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Otcové a synové 11 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Kutil Tim rodí 9 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Měj trochu slitování 10 [i] 14:25 Ochránce III: Láska a smrt 17 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 2/2 [i] 22:05 Mladší o pár let [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Rozštěpení 20 [i] 00:10 Neslušná žena [i] 01:55 Na čem záleží 116 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:05 Skrytá vášeň 17/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 18/218 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová I. 49/175 [i] 08:30 Zajtrajšie noviny I. 16/23 [i] 09:15 V náručí diabla 164/182 [i] 10:20 Ulica III. 29/259 [i] 11:10 Veštiareň [i] 12:10 Slzy Bosporu 99/102 [i] 13:00 V objatí hodvábu 5/200 [i] 13:45 Sudkyňa Hatchettová II. 22-23/125 [i] 14:50 Rebeli na strednej 127/135 [i] 15:40 Tisíc a jedna noc 142/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 19/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 18/188 [i] 18:15 V náručí diabla 165/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 128/135 [i] 20:00 O.C. California I. 6/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 100/102 [i] 21:50 V objatí hodvábu 6/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny I. 17/23 [i] 23:35 Frasier IX. 2/24 [i] 00:00 O.C. California I. 6/27 [i] 00:50 Čarodejnice II. 4/22 [i] 01:30 Frasier IX. 2/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová II. 22-23/125 [i] 02:35 Ulica III. 29/259 [i] 03:15 V náručí diabla 165/182 [i] 04:00 V tieni [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Johanka z Arku 2. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:45 Míša - vodní příšerka [i] 15:30 Holky to chtěj taky 2