Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 09:40 Kobra 11 VI. 4-5/18 [i] 11:35 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 3/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 10/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 15/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 3/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 8/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 20/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 142/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 NCIS VIII. 3/24 [i] 23:20 Sprisahanie [i] 01:40 Vražedné alibi [i] 03:15 Post mortem II. 8/8 [i] 04:00 Kobra 11 VI. 2/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 114/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Sladká Valentína 116/178 [i] 07:50 Škriatok 4/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 28/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VIII: S týmto prsteňom? [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VIII: Všade dobre,v tomto dome najlepšie [i] 09:45 Doktor z hôr: Pasca 23/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 117/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 115/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 116/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Trnava [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VIII: S týmto prsteňom? [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VIII: Všade dobre,v tomto dome najlepšie [i] 15:25 Duchovia: Hugo, Rudo, Ludo [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Staré hriechy 27 [i] 18:10 Doktor z hôr: Pasca 23/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 20:00 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:30 Nočné správy STV [i] 21:40 Počasie [i] 21:43 Góly - body - sekundy [i] 21:50 Ktosi je za dverami [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Staré hriechy 27 [i] 00:05 Bumerang [i] 00:50 Nevera po slovensky 3/3 [i] 02:05 Z mesta do mesta: Trnava [i] 02:30 Jozef a jeho bratia [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Slatinka [i] 04:15 Sila lásky III. 115/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Mokrade [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 23 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Exhibícia 15/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Cirkus [i] 09:15 Jedno malé sídlisko: Ihrisko 3/7 [i] 09:45 Dovolíte, prosím?: Sprayeri 29 [i] 09:50 Stretnúť človeka: Ladislav Vychodil [i] 10:10 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Mediálni špióni [i] 11:05 Živá panoráma [i] 11:40 Na ľudovú nôtu: Z dzešateho valala [i] 12:20 Etnografický atlas Slovenska: Obchod,trhy,jarmoky [i] 12:50 Gypsy Spirit 2011 [i] 14:10 Osem a pol [i] 15:00 Spievanie vo vani 5/6 [i] 15:30 Obrázky z prírody: Zelená perla oceánu - I.časť [i] 16:00 História jedného dokumentu: Vojnový denník [i] 16:35 Zmiešané manželstvá [i] 17:05 Maďarský magazín [i] 17:35 Sedem múdrych majstrov: Čo povie nemý 6/7 [i] 18:10 Skautskou stopou [i] 18:25 Večerníček: O mestečku za hradbami 9/13 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:40 Utajená reč peňazí: Dve veľké "R" európskeho bankovníctva 9/13 [i] 19:00 Profily: Vladimír Mináč [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Ľubica Gálisová [i] 20:20 Album Dvojky: Som rád, že namiesto domov a mostov staviam tance [i] 21:20 Família na každý deň: Lyžiarska dynastia [i] 21:50 KE 2013 [i] 22:00 Dokumentárny klub: Nanking [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky 25 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 09:15 Panelák VIII.: Nová frajerka 2 [i] 10:15 Kutyil s.r.o.: Vešiak 2 [i] 11:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 17 [i] 14:00 Glee 1/22 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 22/22 [i] 16:30 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o.: Černoško 26 [i] 18:00 Súdna sieň: Dedičtvo po mŕtvej [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 20 [i] 21:00 Panelák VIII.: Myš 3 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 23:00 Kosti I. 16 [i] 23:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 7,8 [i] 01:30 Glee 1/22 [i] 02:15 Cudzinec v mojom dome [i] 03:40 Tru Calling 20 [i] 04:25 SHARK II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zvieracia klinika [i] 05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Esmeralda 52,53 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 41 [i] 08:20 Matlock I. 18 [i] 09:15 Matlock IX. 17 [i] 10:00 Kojak IV. 11 [i] 11:00 MacGyver 9 [i] 12:00 M*A*S*H 42,43 [i] 13:00 Knight Rider 33 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 14:30 Futurama I. 11 [i] 15:00 Panelák VIII.: Nová frajerka 2 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 21 [i] 17:00 Knight Rider 33 [i] 18:00 M*A*S*H 42,43 [i] 19:00 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 19:30 Futurama I. 12 [i] 20:00 Ninja Factor II. 10,11 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Zúrivý Banán, Páter Jonáš [i] 23:50 Ninja Factor II. 10,11 [i] 00:35 Blízko smrti [i] 01:20 "Rozmarné léto" [i] 02:30 Mafstory: Páter Jonáš [i] 03:15 "Všichni dobří rodáci" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 14/37 [i] 09:00 Ochránce II. 7/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 17/21 [i] 11:05 Černý anděl 7/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 17/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 15/37 [i] 16:00 Ochránce II. 8/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 18/21 [i] 18:05 Černý anděl 8/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 18/21 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 18/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 23:00 Cena za lidskost 4/7 [i] 00:15 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 01:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/22 [i] 02:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 02:50 Cena za lidskost 4/7 [i] 03:50 Duval a Moretti 18/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 08:10 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 10:00 Nutné k přežití: Čína [i] 10:55 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 11:50 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 13:40 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 16:25 Stěhování obrů 2 [i] 17:20 Nutné k přežití: Guatemala [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 4 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 20:05 Říční příšery: Binga tygří [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 1 [i] 21:55 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 22:25 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 22:50 Za mřížemi: Aljaška [i] 23:45 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 00:40 Opravna vraků: Modrý pták [i] 01:40 Gangy očima Rosse Kempa: Kapské Město [i] 02:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fantom operety: Fantom zasahuje 2/5 [i] 05:35 Návštěva [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Paddy [i] 08:40 Paddy [i] 08:55 Cesta do hlubin kočičí duše: O statečném kocourovi 1/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 51/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Milenci 8/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Návrat poutníka 5/22 [i] 11:10 Věšák - Jiří Suchý [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:40 Maruška [i] 14:15 Rozsudky soudce Ooky [i] 15:20 Záhady Toma Wizarda [i] 15:35 Obyčejná koňská historie 3/6 [i] 16:05 Pátrání světlušky Lucie [i] 16:15 Cesta do hlubin kočičí duše: O statečném kocourovi 1/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Biologická diverzita 16/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 28/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 21:40 Příběhy slavných - Libuše Geprtová [i] 22:35 Kam nikdo nesmí [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Na stopě [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marka Dundy [i] 00:50 Pod pokličkou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Auto Moto Revue [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 05:45 Příběh schodů a sonáty [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 10/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít: Učitelé jízdy 12/13 [i] 08:20 Haló, haló! 61/85 [i] 08:50 Pevnosti: Terezín [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Pozdrav z Jaroměře [i] 10:25 Jak se žije zahradníkům podle [i] 10:40 Hájemství exotiky a nostalgie [i] 10:55 Příběh Rohanova buku [i] 11:15 Romantický poutník. Veltrusy a Krásný Dvůr [i] 11:30 Konec zahrádkářů v Čechách a na Moravě [i] 12:00 Inspiromat [i] 12:10 Na plovárně s Evou Jiřičnou [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:20 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 13:35 Skrytý život našich genů [i] 14:30 Jako Fénix z popela [i] 15:20 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 3/6 [i] 15:45 Jan Van Eyck: Zvěstování [i] 16:40 Osobnost na Dvojce [i] 16:50 Potomci slavných: Miloš Kopecký [i] 17:20 Vzhůru dolů!: Do Rudického propadání 5/7 [i] 17:40 Počesku [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 61/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít: Učitelé jízdy 12/13 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Kozodojská kompaktáta 6/6 [i] 20:00 Medvíďata sama v lese [i] 20:50 Lakomec [i] 22:35 Krátké filmy z Iráku [i] 00:15 Sólo pro... Szidi Tobias - Speciál [i] 00:45 From the Basement ll 5/6 [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Prolínání světů: Buddhistické kláštery [i] 02:30 Křesťanské kláštery a řády [i] 03:00 Klobouček 03:25 Ladí neladí [i] 04:10 London 11 v sobotu dopoledne [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 108 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 18 [i] 09:55 Říše hraček [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI 17 [i] 13:30 Nováčci 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 10 [i] 15:35 Krok za krokem VII 4 [i] 16:00 Beze stopy VII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 163, 164 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Mentalista: Tucet rudých růží [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba IV: Odplata 14 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Informátor 1 [i] 00:30 Nováčci 11 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker, Texas Ranger VI 17 [i] 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VI 18, 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 135 [i] 08:45 M*A*S*H 136 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Portrét smrti 13 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Podzimní bouře 10 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Strašidelná noc 7 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Jill a její sestry 8 [i] 14:25 Ochránce III: Sport pro chlapy 16 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Školačka 8 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Rozsudek 13 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Barva kůže 3 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 114 [i] 04:15 Na čem záleží 115 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:05 Skrytá vášeň 16/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 17/218 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová I. 48/175 [i] 08:25 Zajtrajšie noviny I. 15/23 [i] 09:15 V náručí diabla 163/182 [i] 10:15 Ulica III. 28/259 [i] 11:10 Veštiareň [i] 12:10 Slzy Bosporu 98/102 [i] 12:55 V objatí hodvábu 4/200 [i] 13:45 Sudkyňa Hatchettová II. 20-21/125 [i] 14:45 Rebeli na strednej 126/135 [i] 15:40 Tisíc a jedna noc 141/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 18/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 17/188 [i] 18:15 V náručí diabla 164/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 127/135 [i] 20:00 O.C. California I. 5/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 99/102 [i] 21:50 V objatí hodvábu 5/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny I. 16/23 [i] 23:30 Frasier IX. 1/24 [i] 23:55 O.C. California I. 5/27 [i] 00:45 Čarodejnice II. 3/22 [i] 01:25 Frasier IX. 1/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 20-21/125 [i] 02:25 Ulica III. 28/259 [i] 03:10 V náručí diabla 164/182 [i] 03:55 V tieni [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Johanka z Arku 1. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tesáky [i] 13:50 Dračí klon [i] 15:30 Špióni [i] 17:15 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 18:55 Míša - vodní příšerka [i] 20:40 Moje válka [i] 22:25 Okamžik vzkříšení [i] 00:20 Maurice