TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 09:40 Kobra 11 VI. 2-3/18 [i] 11:35 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 2/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 9/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 14/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 2/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 7/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 19/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 141/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 Mentalista II. 13/23 [i] 23:25 Vraždiaci Zodiak [i] 01:10 Šialení zabijaci [i] 02:25 Post mortem II. 7/8 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno V. 14/19 [i] 03:50 Kobra 11 VI. 1/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Sladká Valentína 115/178 [i] 07:50 Škriatok 3/11 [i] 08:20 Hannah Montana II. 27/30 [i] 08:45 Show Billa Cosbyho VII: Gail a deti - 1.časť 25/26 [i] 09:10 Show Billa Cosbyho VII: Gail a deti - 2.časť 26/26 [i] 09:40 Doktor z hôr: Návrat domov 22/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 116/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 113/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 114/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Gail a deti - 1.časť 25/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Gail a deti - 2.časť 26/26 [i] 15:25 Duchovia: Únos [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 18:10 Doktor z hôr: Návrat domov 22/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manéž Boleslava Polívku [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:20 Nočné správy STV [i] 22:28 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Skleník 12/22 [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 00:10 Bumerang [i] 00:55 Manéž Boleslava Polívku [i] 02:05 Žiť ako lev 6/6 [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky III. 113/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Od snehu po potočné nivy [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 22 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Zvedavec 14/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Športovanie [i] 09:15 Jedno malé sídlisko: Tulák 2/7 [i] 09:45 Dovolíte, prosím?: Starí rodičia 28 [i] 09:55 Stretnúť človeka: Emil Ginter [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:45 Mediálni špióni [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:50 Na ľudovú nôtu: Z Gemera [i] 12:25 Etnografický atlas Slovenska: Domy [i] 12:55 Cesty nádeje [i] 13:20 Tempo [i] 13:35 Osem a pol [i] 14:20 Spievanie vo vani 4/6 [i] 14:50 Malé tajomstvo krovín [i] 15:25 Obrázky z prírody: Perla Zamaguria [i] 15:55 História jedného dokumentu: Tabatierka z Muhlbergu [i] 16:30 Zmiešané manželstvá [i] 16:55 Národnostný magazín: Rusínsky [i] 17:30 Sedem múdrych majstrov: Cisár už počúva iba sám seba 5/7 [i] 18:05 Skautskou stopou [i] 18:20 Večerníček: O mestečku za hradbami 8/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Slováci vo svete: Maďarsko [i] 19:00 Historická panoráma: dr.Vavro Šrobár [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Bohuslav Kortman [i] 20:15 Televízna sezóna: Rodinná anamnéza [i] 21:40 Família na každý deň: Stará láska nehrdzavie ... [i] 22:05 Utajená reč peňazí: Dve veľké "R" európskeho bankovníctva 9/13 [i] 22:25 Sféry dôverné: Kto bol biskup Hnilica? [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o.: Garáž 24 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI 08:15 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 09:15 Panelák VIII.: „Romantická večera“ 1 [i] 10:15 Kutyil s.r.o. 1 [i] 11:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 16 [i] 14:00 Klamári II. 22/22 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 20,21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o.: Sociálne dávky 25 [i] 18:00 Súdna sieň: S deckom na ulicu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 19 [i] 21:00 Panelák VIII.: Nová frajerka 2 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 23:00 Ochrancovia 13 [i] 23:50 Výťah smrti [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 02:30 Na pokraji smrti 7,8 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 04:00 Tru Calling 19 [i] 04:45 SHARK II. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zvieracia klinika [i] 06:15 Esmeralda 50,51 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 40 [i] 08:15 Matlock I. 17 [i] 09:15 Matlock IX. 16 [i] 10:00 Kojak IV. 10 [i] 11:00 MacGyver 8 [i] 12:00 M*A*S*H 40,41 [i] 13:00 Knight Rider 32 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 20 [i] 14:30 Futurama I. 10 [i] 15:00 Panelák VIII.: „Romantická večera“ 1 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 20 [i] 17:00 Knight Rider 32 [i] 18:00 M*A*S*H 40,41 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 19:30 Futurama I. 11 [i] 20:00 Texas addios [i] 21:45 Život po ľuďoch 2 [i] 22:45 Stratené dôkazy 6 [i] 23:40 Kalamita [i] 01:20 Texas addios [i] 02:50 "Láska na druhý pohled" [i] 04:15 MacGyver 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 13/37 [i] 09:00 Ochránce II. 6/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 16/21 [i] 11:05 Černý anděl 6/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 16/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 14/37 [i] 16:00 Ochránce II. 7/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 17/21 [i] 18:05 Černý anděl 7/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 17/21 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 21:00 Podfukáři 4/6 [i] 22:10 Někdo to rád hloupé 5/21 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev II.: První výlet 4/12 [i] 00:20 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 01:20 Podfukáři 4/6 [i] 02:15 Někdo to rád hloupé 5/21 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev II.: První výlet 4/12 [i] 03:55 Duval a Moretti 17/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Sobí farma [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 10:00 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 10:55 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 11:50 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 13:40 Špinavé práce: Sobí farma [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 15:30 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 16:25 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 17:20 Nutné k přežití: Čína [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 20:05 Stěhování obrů 2 [i] 21:00 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 21:55 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 22:50 Černé nebe 10 [i] 23:45 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 00:40 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 01:40 Stěhování obrů 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 26/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak: Jak to bylo s dračím vejcem 7/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové útočí 50/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Slavnost 7/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Boj o vodu 4/22 [i] 11:05 Banánové rybičky [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 5/6 [i] 13:50 Po stopách [i] 14:05 Hodina zpěvu [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel [i] 15:20 Zoománie 10/17 [i] 15:35 Ankety s dětmi [i] 15:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:55 Inami 26/26 [i] 16:15 Kašpárek, Honza a drak: Jak to bylo s dračím vejcem 7/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Zemědělství 15/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 27/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Trestanec Salvador 6/6 [i] 21:05 Nesmrtelní [i] 22:30 Fanny Hillová [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Letní romance [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás ze Studené 05:40 Přežiješ mládí? [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 9/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 11/13 [i] 08:20 Haló, haló! 60/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Za zbrašovským aragonitem 4/7 [i] 10:00 Pierro della Francesca: Vzkříšení [i] 10:50 Ktosi je za dverami [i] 12:05 Ktosi je za dverami "Spadli mi do mláky pekné [i] 12:45 Příště u Vás z Hořovic ... tentokrát s Hořovickou kapelou . Scénář M. Vaněk. [i] 13:25 Ta naše povaha česká [i] 13:50 Jak to viděl středověk: Víra 2/4 [i] 14:50 Vzkaz Jaroslava Čvančary [i] 15:05 Puccini 2/2 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 16:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:25 Valašský snář: Jaro je tady! 3/4 [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 60/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 11/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Pod kopyty stád [i] 21:45 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:55 Inventura Febia: Made in Hollywood a český divoký západ [i] 22:45 Spartakiádní vrah [i] 23:40 Opilí láskou [i] 01:15 Ještě jsem tady - Iva Filková [i] 01:45 Fenomén Carpenters [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:40 Australská setkání [i] 04:05 Euroturistika [i] 04:20 Vesnice na kraji města [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 107 [i] 09:25 Co mám na tobě ráda III 17 [i] 09:50 Život jde dál [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 16 [i] 13:35 Nováčci 10 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 9 [i] 15:40 Krok za krokem VII 3 [i] 16:00 Beze stopy VII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 161, 162 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Když nastaly deště 5 [i] 21:10 Kobra 11 XV: Beze stopy 5 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba IV: Návrat Sharifa 13 [i] 23:30 5 dnů do půlnoci 5 [i] 00:20 Nováčci 10 [i] 01:15 Novashopping 01:50 DO-RE-MI [i] 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VI 16, 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 134 [i] 08:45 M*A*S*H 135 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Vražda podle receptu 12 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Pusa, která řvala 9 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Jackpot 9 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Alovo video 5 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Závislost na autech 6 [i] 14:25 Ochránce III: Zbrklost 15 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:20 Aféry: Nadměrný apetit [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Princezna na hrušce 15 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV: Dům v plamenech 19 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny III: Strýček 2 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 112 [i] 04:20 Na čem záleží 113 [i] 04:50 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 15/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 16/218 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 47/175 [i] 08:20 Zajtrajšie noviny I. 14/23 [i] 09:10 V náručí diabla 162/182 [i] 10:15 Ulica III. 27/259 [i] 11:05 Veštiareň [i] 12:05 Sabrina - mladá čarodejnica III. 22-23/25 [i] 12:50 Veronika Marsová I. 16/22 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 18-19/125 [i] 14:45 Rebeli na strednej 125/135 [i] 15:40 Summerland II. 7/13 [i] 16:30 Cigánske srdce 17/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 16/188 [i] 18:15 V náručí diabla 163/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 126/135 [i] 20:00 O.C. California I. 4/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 98/102 [i] 21:50 V objatí hodvábu 4/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny I. 15/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 24/24 [i] 00:00 O.C. California I. 4/27 [i] 00:45 Čarodejnice II. 2/22 [i] 01:25 Frasier VIII. 24/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová II. 18-19/125 [i] 02:30 Ulica III. 27/259 [i] 03:15 V náručí diabla 163/182 [i] 03:55 AHA [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tam, kde končí hvězdy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 13:55 Fantom opery [i] 16:25 Jiný život [i] 18:15 Tesáky [i] 20:00 Dračí klon [i] 21:35 Python [i] 23:25 Mrtvý bod [i] 01:05 Ďáblův mstitel [i] 02:45