Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Susedia [i] 09:15 Dva a pol chlapa V. 15/19 [i] 09:40 Kobra 11 V. 18/18 [i] 10:35 Kobra 11 VI. 1/18 [i] 11:25 FARMA [i] 12:30 Čarodejnice II. 1/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 8/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 13/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey II. 1/22 [i] 15:35 Krok za krokom V. 6/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 18/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Úplná šupa! [i] 21:30 FARMA [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Partička [i] 23:40 Baby to chcú tiež [i] 01:15 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 02:45 Crusoe 8/12 [i] 03:25 Kobra 11 V. 18/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Svet v obrazoch [i] 07:30 Na ceste po Čechách: Na ceste po Šumave [i] 07:55 Škriatok 2/11 [i] 08:30 Hannah Montana II. 26/30 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VII: Na basebole nič nového 23/26 [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VII: Clif a Jake 24/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Poštová lúpež 21/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 115/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 111/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 112/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Svidník [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Na basebole nič nového 23/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Clif a Jake 24/26 [i] 15:25 Duchovia: Všetko opäť v poriadku [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 18:10 Doktor z hôr: Poštová lúpež 21/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pri jazere [i] 22:00 Nočné správy STV [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Pokrvní bratia 5/22 [i] 23:15 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 00:00 Bumerang [i] 00:45 Pri jazere [i] 02:30 Genesis: Zrodenie vraha: Pokrvní bratia 5/22 [i] 03:20 Z mesta do mesta: Svidník [i] 03:50 Správy STV o 16:00 [i] 04:05 Sila lásky III. 111/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 112/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Kry, ozdoby krajiny [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 21 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Siláci 13/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Karneval [i] 09:15 Jedno malé sídlisko: Bicykel 1/7 [i] 09:45 Dovolíte, prosím?: Čarovné slová 27 [i] 09:50 Cesty nádeje [i] 10:20 Stretnúť človeka: MUDr. Fedor Líška [i] 10:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:05 Mediálni špióni [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 Na ľudovú nôtu: Spišské melódie [i] 12:50 Etnografický atlas Slovenska: Výtvarný prejav [i] 13:20 KE 2013 [i] 13:30 Osem a pol [i] 14:25 Spievanie vo vani 3/6 [i] 14:50 Potulky po Chorvátsku 5.časť [i] 15:20 Obrázky z prírody: Hlavátka podunajská [i] 15:50 História jedného dokumentu: Pochod zrady [i] 16:25 Deti vetra: Vydali sa na cesty [i] 16:55 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 17:25 Sedem múdrych majstrov: Cisár sa zhovára už iba s cisárovnou 4/7 [i] 18:05 Skautskou stopou [i] 18:20 Večerníček: O mestečku za hradbami 7/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Stred Európy okolo roku 1000 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Ľuboš a Jozef Trubíniovci [i] 20:15 TV pondelky: Ťaví zadok [i] 21:20 Família na každý deň: Spolu žiť aj tancovať [i] 21:55 Otrokyňa lásky [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Stratené duše V. 2,3 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 08:45 Hulk [i] 11:15 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 15 [i] 14:00 Klamári II. 21 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 18,19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o.: Garáž 24 [i] 18:00 Súdna sieň: Bohatý a sebecký [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: „Romantická večera“ 1 [i] 21:00 Kód 252 - Katastrofa v Japonsku [i] 00:00 Flákači [i] 01:40 Na pokraji smrti 5,6 [i] 02:30 Simpsonovci XVII. 18,19 [i] 03:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 03:50 Tru Calling 18 [i] 04:30 SHARK II. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Esmeralda 48,49 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 39 [i] 08:15 Matlock I. 16 [i] 09:15 Matlock IX. 15 [i] 10:00 Kojak IV. 9 [i] 11:00 MacGyver 7 [i] 12:00 M*A*S*H 38,39 [i] 13:00 Knight Rider 31 [i] 14:00 Simpsonovci II. 10,11 [i] 15:00 Extrémne vlaky 8/8 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 19 [i] 17:00 Knight Rider 31 [i] 18:00 M*A*S*H 38,39 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 20 [i] 19:30 Futurama I. 10 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 20:55 C.S.I.: Kriminálka New York I. 6 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 10 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 10 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 6 [i] 01:00 Ochrana svedkov I. 10 [i] 01:45 "Zlatá svatba" [i] 03:15 Mravnostné oddelenie II. 10 [i] 04:00 "Sólo pro starou dámu" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 12/37 [i] 09:00 Ochránce II. 5/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 15/21 [i] 11:05 Černý anděl 5/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 15/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 13/37 [i] 16:00 Ochránce II. 6/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 16/21 [i] 18:05 Černý anděl 6/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 16/21 [i] 20:00 Změna je život II. 13/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 2/9 [i] 23:00 Obhájci 4/18 [i] 23:55 Změna je život II. 13/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 01:40 Post Mortem II. 2/9 [i] 02:30 Obhájci 4/18 [i] 03:15 Duval a Moretti 16/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Zámečník [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 08:10 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 10:00 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 10:55 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 11:50 Americký chopper: Motorka na přání [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 13:40 Špinavé práce: Zámečník [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 15:30 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 19 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 20 [i] 17:20 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 18:15 Bezpečná hranice USA 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 20:05 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 21:00 Ropa, pot a vrty 9 [i] 21:55 Americký přístav: Bombový poplach [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 23:45 Americký chopper: Motorka na přání [i] 00:40 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 01:40 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 02:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Kalná voda 5/9 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 25/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak: Proč už se Zlatovláska nemusí bát 6/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Korunovace princezny Ozmy 49/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Nový podnik 6/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Hranice zoufalství 3/22 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:35 Po stopách hvězd [i] 14:05 Brendan a tajemství Kellsu [i] 15:25 Heřmánci: Jakub 6/6 [i] 15:50 Inami 25/26 [i] 16:10 Kašpárek, Honza a drak: Proč už se Zlatovláska nemusí bát 6/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Podnebí a jeho původ 14/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 26/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Eden: Most do Orientu 6/6 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:40 Posledních 24 hodin [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Dlouhá míle 4/6 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Svobodárna [i] 00:55 Případ paní Luneauové [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Divnopis [i] 05:35 Moje medicína [i] 05:45 Rozum nebo extrém [i] 06:05 Folklorní magazín [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 8/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 10/13 [i] 08:20 Haló, haló! 59/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:35 Obří mosty 2/3 [i] 11:30 Vauban [i] 12:25 Jakou barvu má modlitba [i] 12:45 Vzduch je naše moře [i] 13:05 Silverville 5/6 [i] 13:40 Klíč [i] 14:10 Deset století architektury [i] 14:25 Hledání ztraceného času 1 [i] 14:45 Československý filmový týdeník 1961 845/2379 [i] 15:00 S námořní pěchotou u Tarawy [i] 15:40 Bitva o Midway [i] 16:00 Trafalgar [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6 [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Haló, haló! 59/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 10/13 [i] 19:30 Přežiješ mládí? [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 3/6 [i] 20:55 Pevnosti: Terezín [i] 21:15 Úsměvy Františka Smolíka [i] 22:00 Alpha Dog [i] 23:55 Jethro Tull [i] 00:55 Míč [i] 01:50 From the Basement ll 4/6 [i] 02:40 Kde bydlely princezny [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:45 Australská setkání [i] 04:15 Euroturistika [i] 04:30 Zatopené osudy [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 106 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 16 [i] 09:55 Taina 2: Dobrodružství pokračuje [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Babicovy dobroty [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VI 15 [i] 13:30 Nováčci 9 [i] 14:35 Gilmorova děvčata IV 8 [i] 15:35 Krok za krokem VII 2 [i] 16:00 Beze stopy VII 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 159, 160 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Život jde dál [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 13 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Práva 21 [i] 00:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4 [i] 01:15 Žhavé kočky: * 3 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Poker After Dark II [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:05 M*A*S*H 133 [i] 08:45 M*A*S*H 134 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:25 To je vražda, napsala X: Noční výbuch 11 [i] 11:25 Diagnóza vražda VII: Gangland 2/2 8 [i] 12:25 Policie Hamburk I: Ujetí z místa nehody 8 [i] 13:25 Kutil Tim VI: Každé manželství potřebuje údržbu 3 [i] 13:55 Kutil Tim VI: Horoucí láska 4 [i] 14:25 Ochránce III: Odraz v zrcadle 14 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Sterilní pravda 8 [i] 21:15 Taková moderní rodinka I 4 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Anatomie lži II: Zapomenutá válka 14 [i] 23:25 Sběratelé kostí III: Dítě ve větvích 12 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny III: Na shledanou, kapitáne 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 06:35 Skrytá vášeň 14/188 [i] 07:25 Cigánske srdce 15/218 [i] 08:10 Columbo VI. 4/4 [i] 09:50 V náručí diabla 161/182 [i] 10:50 Ulica III. 26/259 [i] 11:45 Veštiareň [i] 12:45 Šéfkuchár bez čapice I. 11-12/52 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 16-17/125 [i] 14:40 Rebeli na strednej 124/135 [i] 15:35 Summerland II. 6/13 [i] 16:25 Cigánske srdce 16/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 15/188 [i] 18:05 V náručí diabla 162/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 125/135 [i] 20:00 Danielle Steelová: Raz za život [i] 21:40 Veronika Marsová I. 16/22 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 14/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 23/24 [i] 23:50 Danielle Steelová: Raz za život [i] 01:20 Frasier VIII. 23/24 [i] 01:40 Sudkyňa Hatchettová II. 16-17/125 [i] 02:20 Ulica III. 26/259 [i] 03:05 V náručí diabla 162/182 [i] 03:45 AHA [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Adrenalin [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Metropolitan [i] 13:55 Buster [i] 15:45 Vévodkyně [i] 17:40 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 19:30 Fantom opery [i] 21:55 Nevěřte mužům [i] 23:45 [i] 01:20 Duna [i] 03:40 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:35 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 20:40 Zprávy