Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 21-23/26 [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 4/13 [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 5/13 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 50/54 [i] 07:25 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 08:30 Tajomstvo bratov MacCannovcov [i] 10:20 Crusoe 8/12 [i] 11:10 Tristan a Izolda [i] 13:20 Hudson Hawk [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Vulkán: Svet v ohrození [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:25 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 23:20 Spartakus: Krv a piesok 7-8/13 [i] 01:20 Oni prichádzajú [i] 02:40 Výbuch [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Capri III 1/13 [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Na ceste: Na ceste po polostrove Chalkidiki [i] 07:29 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:30 101 dalmatíncov 38/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 38/65 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:20 Výmysly uja Elektróna: Chráňte sa pred tieňmi 6/7 [i] 09:50 Výmysly uja Elektróna: Majstri nad majstrov 7/7 [i] 10:25 Jánošíkov dar [i] 11:20 Na ceste po Čechách: Na ceste po Šumave [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:20 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 13:10 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 14:05 Film pre pamätníkov: Kto odchádza v daždi [i] 15:40 Capri III 2/13 [i] 17:25 Gala-gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:13 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mapa môjho sveta [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Odpískané [i] 23:05 Takí sme boli: Radoslav Brzobohatý [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 01:15 Agatha Christie : Poirot: Bonboniéra [i] 02:10 Mapa môjho sveta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pestúni zvierat 22 [i] 08:25 Halali [i] 08:55 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:55 Zdravie v Európe: Len jedna cigareta [i] 10:45 Orientácie [i] 11:20 Živá panoráma [i] 12:00 W.A.Mozart Symfónia č.41 "Jupiterská" [i] 12:50 Hadí princ [i] 14:35 Folklórny festival Východná 2009: Korene a iné tvary [i] 14:55 Kalendár zvykov: Chlieb náš každodenný [i] 15:40 Ja nič neviem [i] 17:15 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Volanie diaľav 2/5 [i] 18:20 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 4. časť - Hľadanie stôp 4/7 [i] 18:45 Táraninky [i] 18:50 Večerníček: O mestečku za hradbami 6/13 [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 5.časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Huby: Jarné huby [i] 20:15 Nedeľa s Radošincami: Alžbeta Hrozná [i] 21:10 Noc v archíve: Doba počítačov [i] 22:10 Takí sme boli: Z lona rozhlasu a filmu [i] 22:30 Big Bít 4/42 [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 Svadobná horúčka [i] 08:15 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 9 [i] 10:40 Stratené duše V. 2,3 [i] 12:30 Hranice zlomu [i] 15:00 "Jste to , co jíte" [i] 16:00 Návnada [i] 18:30 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hulk [i] 23:00 Najhľadanejší muž Ameriky [i] 01:15 Flákači [i] 02:40 Zmena je život II. 9 [i] 03:15 Hranice zlomu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 Zatykač na kráľovnú [i] 08:15 Magnum VII. 20,21 [i] 10:00 Mapy veľkých objaviteľov [i] 11:00 Raj Chrobákov [i] 12:00 Telo ako zbraň [i] 13:00 Bojové stroje: Nočný stopár [i] 14:00 "Vrať se do hrobu" [i] 16:00 Simpsonovci II. 8,9 [i] 17:00 Podvodníci [i] 19:00 Simpsonovci II. 10,11 [i] 20:00 Zlatý poklad [i] 21:45 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 23:15 Zatykač na kráľovnú [i] 01:00 Ľadoborce [i] 01:40 Retro technológie [i] 02:25 ČREPINY [i] 02:55 Siska 5,6 [i] 04:50 "Když rozvod, tak rozvod" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Survivor XX. 16/16 [i] 07:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 08:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 09:00 Ztracený svět: Dohoda 12/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 19/19 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 20/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Absolutní moc 13/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 4/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 1/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 16:00 Ochránce II. 6/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 1/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 14/17 [i] 00:00 Internát II. 4/8 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 03:25 Zachraň mě VI. 14/17 [i] 04:15 Umíte tančit? V. 2/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:50 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 63 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:55 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 11:50 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Všude plno krabů [i] 13:40 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Ochrana vojáků [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Speciál o nesmrtících zbraních [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Grenadská invaze [i] 17:20 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 18:15 Pátá rychlost 5 [i] 18:45 Pátá rychlost 6 [i] 19:10 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 21:00 Kdo uspěje?: Odstřelovači námořní pěchoty [i] 21:55 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 1 [i] 22:50 Ross Kemp - Bitva o Amazonii 2 [i] 23:45 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 00:40 Hrůzné okamžiky 6 [i] 01:40 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 02:40 Možné i nemožné 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 Výroba prototypů: Osobní airbag [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:10 Arachné [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko: Animovaný seriál pro předškolní děti 6/39 07:15 Tancuj, tancuj 15/26 [i] 07:30 Podívánky s Jitkou 5/5 07:35 Alotria Michala Nesvadby [i] 07:40 Žížalov [i] 08:05 To musíš vidět [i] 08:20 O nejchytřejší princezně [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Kalná voda 5/9 [i] 11:50 Sváteční slovo římskokatolického kněze Marka Dundy [i] 12:00 Zázračné meče [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:20 Svět ČT [i] 14:45 Na veliké řece [i] 15:50 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 16:50 Po stopách hvězd [i] 17:20 Na cestě po Lipensku [i] 17:50 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 To jsem z toho jelen aneb Poslední učitel v Čechách. 1/2 [i] 21:30 Výletníci [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Zlatý pavouk [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Svět ČT [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Hrdost a vášeň 2/2 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Kalendárium [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:45 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 7/30 [i] 05:25 Asi son 2/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 8/13 06:00 Cesty víry: Ora et labora v severních Čechách [i] 06:25 Ta naše povaha česká [i] 06:50 Krásy evropského pobřeží: Slzy, hvězdy a dech [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Silverville 5/6 [i] 08:30 Magické hory: Hostýn 9/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času 1 [i] 09:10 Potomci slavných: Rod Frištenských [i] 09:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:30 Svět umění: Woody Harrelson [i] 11:15 Karel Husa pohledem Olgy Sommerové [i] 11:35 Rajské zahrady [i] 12:00 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:55 Království divočiny: Trubači bělokřídlí [i] 13:25 Kamera na cestách: Tajemství černých faraonů [i] 14:20 O žralocích a lidech: Původ strachu 1/4 [i] 15:15 Mýty a fakta historie: Ludvík XVII. [i] 16:10 Kde bydlely princezny [i] 16:30 Pierro della Francesca: Vzkříšení [i] 17:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Po stopách sv. Kláry [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Iva Filková [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Milionářská bydlení: New York [i] 20:55 Na plovárně s Evou Jiřičnou [i] 21:25 Bez okolků [i] 22:55 Mistr a Markétka: Štvanice 2/10 [i] 23:45 Babylon [i] 00:15 Svět umění: Woody Harrelson [i] 01:00 Zasvěcení [i] 01:30 Lidé kolem motorů [i] 02:10 Večer v Rozmarýnu [i] 03:00 Zpívání v Grandu [i] 03:40 Hudebni studio M - Jazztival [i] 04:10 Léto, milé léto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Batman vítězí III 13 [i] 06:15 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 18 [i] 06:40 Spongebob v kalhotách 46 [i] 07:05 Odvážný Crusoe 8 [i] 07:50 Láska na inzerát [i] 09:50 Sudá a lichá [i] 12:05 Lásky mezi kapkami deště [i] 14:15 Předehra k polibku [i] 16:20 Mimzy [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Upřímnost 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Jiná láska [i] 21:20 Česko k neuvěření: Všecky krásky Česka [i] 22:00 Dvojí obvinění [i] 00:05 Tudorovci 5 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:00 Stefanie VI 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI: Na pomoc nepříteli 48 [i] 07:40 Mistr Manny I: Být tak členem klubu; Manny je nemocný 21 [i] 08:05 Svět ve válce: Japonsko 22 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 Horký prachy [i] 10:20 M*A*S*H 133 [i] 10:50 To je vražda, napsala X: Vražda v bílém 10 [i] 11:45 Zločiny v zahradách II: Záhada ve Stagford Lodge 5 [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Perfektní záskok [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:00 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 6 [i] 21:40 Téměř bez šance [i] 23:50 Myšlenky zločince I 12 [i] 00:40 Volejte Věštce [i] 02:25 Můj nápadník je vrah [i] 04:00 Zločiny v zahradách II: Záhada ve Stagford Lodge 5 [i] 04:50 Svět ve válce: Japonsko 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Smiechoty [i] 06:30 Slávici na ulici [i] 07:25 Skrytá vášeň 13/188 [i] 08:35 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sabrina - mladá čarodejnica III. 23/25 [i] 11:40 Summerland II. 7/13 [i] 12:45 Správna Susan I. 13-14/22 [i] 13:55 Columbo VI. 4/4 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 59/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 14/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 11-12/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 6/13 [i] 20:00 DreamGirls [i] 22:20 Tristan a Izolda [i] 00:35 Tvár vraha [i] 02:05 DreamGirls [i] 04:00 V tieni [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Buster [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:50 Tam, kde končí hvězdy [i] 15:35 Jiný život [i] 17:25 Špióni [i] 19:10 Vévodkyně [i] 21:05 Maurice [i] 23:30 Duna [i] 01:55 Sejměte Cartera [i] 03:45 Sexy mrtvola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Plážový fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Detektiv Nash Bridges 5: Vysoká společnost 5 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 5: Míček 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Těžké rozhodnutí 7 [i] 09:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 10:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 11:20 Bratři a sestry 1: Rodinný den 11 [i] 12:20 Bratři a sestry 1: Sexuální politika 12 [i] 13:20 Bezpečný přístav [i] 15:10 Únos za bílého dne [i] 17:00 Kdo myslíte, že jste?: Lisa Kudrow 3 [i] 18:00 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 19:00 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 20:00 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Jde sem něco divného 13 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Valentinský masakr 14 [i] 23:00 Podivná věda [i] 00:50 Útěk za spravedlností [i] 02:40 Kdo myslíte, že jste?: Lisa Kudrow 3 [i] 03:40 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 04:40 Soudkyně Amy 3: Nejtěžší rozhodnutí 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 13 [i] 07:00 Objevy starověku 10 [i] 07:55 Cesta za změnou: Asie: Životní styl 3 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 6 [i] 09:35 Léto na chalupě 1 [i] 10:35 Zhýčkaní 5 [i] 11:10 Zhýčkaní 6 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i] 12:55 Buď já nebo pes 68 [i] 13:50 Jamieho Amerika 5 [i] 14:55 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 16:00 Jak začal život 1 [i] 17:00 Jak začal život 2 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 8 [i] 19:00 Odkrytý Řím 8 [i] 20:05 Zmizelé světy 25 [i] 21:05 Bitva 360 8 [i] 22:10 Svatí bojovníci 1 [i] 23:15 Svatí bojovníci 2 [i] 00:25 Ztracené světy Speciál: Tajné město AL Caponeho [i] 01:20 On the Spot: Reportéři v akci: Gaza [i] 02:20 On the Spot: Reportéři v akci: Izrael [i] 03:15 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 04:10 Zmizelé světy 25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 31 [i] 06:00 Prostě Peck [i] 07:35 Neuvěřitelný Hulk [i] 09:25 Morganovi [i] 11:10 Starý páky [i] 12:40 Julie a Julia [i] 14:45 Čtvery vánoce [i] 16:15 Soukromé životy Pippy Lee [i] 17:55 500 dní se Summer [i] 19:30 Před kamerou 33 [i] 20:00 Machři