TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 19-20/26 [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 3/13 [i] 06:25 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 4/13 [i] 06:50 Flintstonovci v akcii 49/54 [i] 07:15 Alf III. 6-7/25 [i] 08:10 Chaloši v akcii [i] 09:45 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:00 Vesmírni kovboji [i] 13:10 Next [i] 14:55 Zoo rendžeri v Indii [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Policajná akadémia 4 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Do hlbiny 2 [i] 22:00 Romeo musí zomrieť [i] 00:15 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 02:10 Policajná akadémia 4 [i] 03:25 Do hlbiny 2 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Sladká Valentína 114/178 [i] 07:19 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:20 101 dalmatíncov 37/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 37/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:15 Kúzelné mestečko 11/13 [i] 09:40 Kúzelné mestečko 12/13 [i] 10:15 Jediná 1/2 [i] 11:20 Deti to vedia najlepšie [i] 12:10 Poklady.sk: Majstri neskorej gotiky [i] 12:30 Na ceste: Na ceste po polostrove Chalkidiki [i] 13:00 Sever proti Juhu II 12/12 [i] 13:50 Vivat Beňovský! 1/7 [i] 15:00 Capri III 1/13 [i] 16:45 MINI TALENT SHOW [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 19:13 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Tiene na slnku [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Stratené mesto [i] 01:00 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 01:45 Tiene na slnku [i] 03:25 Stratené mesto [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:25 Cesty nádeje [i] 08:55 Medicína: Čo vieme o celoročných alergiách ? [i] 09:55 Halali [i] 10:20 Od východu na východ: Z Jasova do Štósu [i] 10:50 5 minút po dvanástej - komplexy [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Hudba pod Rozsutcom [i] 12:35 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos: Podunajsko [i] 12:55 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos: Tichý potok [i] 13:25 Sigord [i] 14:05 Hobi/s/ti: Parári [i] 14:20 Poltón [i] 14:55 Pamätáte sa na nich?: Ctibor Filčík [i] 16:00 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:00 Tempo [i] 17:10 Tridsaťdeväť stupňov v tieni: Abstinent v záchytke 1/5 [i] 18:05 Poklady.sk: Príbehy z Kraskova - stredoveké nástenné maľby [i] 18:20 Večerníček: O mestečku za hradbami 5/13 [i] 18:30 Táraninky [i] 18:35 Pestúni zvierat 22 [i] 19:05 Tat Tvam asi [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Huby: Všade sú [i] 20:10 Zdravie v Európe: Len jedna cigareta [i] 21:00 Japonská mozaika IV 6/10 [i] 21:20 Anjeli strážni Lukáša Latináka [i] 21:55 Voda [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Kutil Manny II. [i] 08:30 Timon a Pumbaa II. [i] 08:50 Gumkáči VI. [i] 09:15 Áno, šéfe! [i] 10:15 Svadobná horúčka [i] 12:00 X-Men: Posledný vzdor [i] 14:00 Bez stopy [i] 16:00 Neporaziteľní: Do útoku [i] 18:00 "Jste to , co jíte" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Divoké kočky [i] 22:30 Sexi internát [i] 00:30 Návnada [i] 02:30 Bez stopy [i] 03:50 ČREPINY [i] 04:20 Sexi internát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Siska 1,2/36 [i] 07:15 Môj brat je pes [i] 09:00 Doktorka Quinnová 104,105 [i] 10:40 Podfuk [i] 12:00 Magnum VII. 18,19 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 19 [i] 14:30 Futurama I. 9 [i] 15:00 Klaun 9,10 [i] 17:00 A-Team 11,12 [i] 19:00 Simpsonovci II. 8,9 [i] 20:00 "Vítr v kapse" [i] 21:30 "Víkend bez rodičů" [i] 23:15 Záverečná správa I. 1/15 [i] 00:15 ČREPINY [i] 00:40 "My všichni školou povinní" 9,10 [i] 02:45 ČREPINY [i] 03:15 Magnum VII. 18,19 [i] 04:50 Siska 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. 15/16 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 12/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Obyvatelé temnot 11/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 17/19 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 18/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Dohoda 12/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 3/10 [i] 14:05 Survivor XX. 16/16 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 16:00 Ochránce II. 5/24 [i] 17:00 Advokáti VI. 1/23 [i] 18:00 Advokáti VI. 2/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 17/24 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 9/21 [i] 00:00 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 00:40 CSI: New York VII. 22/22 [i] 01:40 Boj o čas III. 2/22 [i] 02:35 Někdo to rád hloupé 9/21 [i] 03:20 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 03:55 Umíte tančit? V. 1/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 07:15 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 08:10 Megastavitelé: Mega most [i] 09:05 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 10:55 Extrémní stroje: Tajfun [i] 11:50 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 12:45 Černé nebe: Obrození tanku Badger [i] 13:40 Jízda: Podle přání [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 15:30 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 16:00 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 16:25 Jak se to dělá 9 [i] 16:55 To taky zvládnu 10 [i] 17:20 Extrémní stroje: Tajfun [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 19:10 Výroba prototypů: Osobní airbag [i] 20:05 Králové aut v poušti: Součástky a rekonstrukce [i] 21:00 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 21:55 Víkend na Amazonce: Podél Amazonky: Z Peru do Brazílie [i] 22:50 Podél Amazonky: Z Brazílie po Atlantik [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 01:40 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 02:40 Podél Amazonky: Z Brazílie po Atlantik [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Králové aut v poušti: Součástky a rekonstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:15 Franklin 3/52 [i] 06:35 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Romy v nebezpečí 5/26 [i] 07:05 Taylor má trable: Větší než Vegas 2/26 [i] 07:25 Opera nás baví [i] 07:45 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 36 [i] 07:55 Kouzelný klíč [i] 09:30 O ztracené lásce 5/9 [i] 10:25 Bumerang [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Snídaně v pánském pyžamu [i] 13:30 Markýz de Bois Doré 2/5 [i] 15:10 Sever a Jih II 12/12 [i] 16:00 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 17:10 Pravěk útočí III 6/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená 5/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou [i] 21:00 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 5/6 [i] 22:05 Ospalá díra [i] 23:50 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Nejlepší gangster [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:25 Bolkoviny [i] 03:30 Hry bez hranic z Hradce Králové z roku 1994 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 6/30 [i] 05:25 Asi son 1/10 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 7/13 06:00 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 06:50 Divnopis [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Joaquin Phoenix [i] 08:50 Boj o život: Střední věk [i] 09:45 Náš venkov [i] 10:05 Folklorní magazín [i] 10:35 ...a tuhle znáte? [i] 11:05 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1961 844/2379 [i] 11:50 Orfeum 24,00 [i] 12:25 Příběhy domů [i] 12:45 Putování za vínem [i] 13:10 Cestománie [i] 13:40 Tsunami [i] 14:40 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři 5/5 [i] 15:35 Přežijeme na naší planetě? 4/8 [i] 16:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 16:35 Příběh schodů a sonáty [i] 16:55 Šťastný Jim [i] 18:30 Magické hory: Hostýn 9/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:30 Cimbálová muzika Martina Hrbáče [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Neviditelný háček 7/11 [i] 20:55 Panika v městečku [i] 22:10 Míč [i] 23:10 Podzimní zahrady [i] 01:10 Evelyn Glennie: Dotek zvuku [i] 02:50 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 18/22 [i] 03:20 Vzhůru dolů!: Za zbrašovským aragonitem 4/7 [i] 03:40 Děti našich rodičů aneb Jak se [i] 04:40 Michelup a montgolfiera [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:00 Bolek a Lolek 30, 31 [i] 06:25 Tom a Jerry 2 [i] 06:50 Spongebob v kalhotách 45 [i] 07:15 Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo [i] 08:35 Tučňáci z Madagaskaru II 12 [i] 09:05 Zorro: Tajemná tvář [i] 11:40 Veterinář z Bondi Beach 6 [i] 12:10 Nikdo nic neví [i] 13:30 Příští správná věc [i] 15:40 Hvězdný prach [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Úder 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Láska na inzerát [i] 22:05 Jádro [i] 00:40 Síla srdce [i] 02:30 Novashopping 03:05 Perníkový táta 5 [i] 03:50 Áčko [i] 04:40 Stefanie VI 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI: Setkání s přítelem z minulosti 47 [i] 07:45 Mistr Manny I: Pilinka detektivem; Rádio Frantík 20 [i] 08:15 M*A*S*H 131 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 132 [i] 10:30 To je vražda, napsala X: Vražda se slevou 9 [i] 11:25 Král Ralph [i] 13:30 Dračí srdce [i] 15:45 Columbo: Prázdný rám [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bournův mýtus [i] 22:25 Z pekla [i] 00:55 Modlitba za mrtvé [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smiechoty [i] 06:10 Bzzz!!! [i] 07:00 Slávici na ulici [i] 08:00 Priateľky [i] 08:35 Skrytá vášeň 12/188 [i] 09:45 Je to možné?! [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica III. 22/25 [i] 12:00 Summerland II. 6/13 [i] 13:05 Správna Susan I. 11-12/22 [i] 14:15 Columbo VI. 3/4 [i] 15:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 58/129 [i] 17:10 Skrytá vášeň 13/188 [i] 18:05 Harlequin: Recept na pomstu [i] 20:00 Inga Lindströmová: V letnom dome [i] 21:40 Pýcha a predsudok: Stratená v románe 1-2/2 [i] 01:10 Columbo VI. 3/4 [i] 02:20 Je to možné?! [i] 03:05 Nočné lampy [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 Inga Lindströmová: V letnom dome [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Cesta do fantazie [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 1. [i] 13:50 Adrenalin [i] 15:45 Tajemství meče [i] 17:25 Holky to chtěj taky 2 [i] 19:00 Láska a jiné pohromy [i] 20:40 Sexy mrtvola [i] 22:15 Sejměte Cartera [i] 00:05 Noc ztracených [i] 01:50 Stíny z lesa [i] 03:25 Před svatbou ne! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Plážový fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Bojové sporty [i] 22:45 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Skoky na lyžích [i] 02:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 8: Division Street 13 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 8: Sobotní večer 14 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 11:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 13:20 Honička s osudem [i] 15:10 Rosnička [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Rodinný den 11 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Sexuální politika 12 [i] 19:00 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 20:00 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 21:00 Podivná věda [i] 22:50 Prezidentův muž [i] 00:40 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 02:40 Bezpečný přístav [i] 04:30 Soudkyně Amy 3: Tmou ke světlu 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 5 [i] 06:00 Pravý švýcarský Robinson 1 [i] 07:10 Ecoluxe: Táboření s pěti hvězdičkami 1 [i] 08:05 Vraky snů 17 [i] 08:35 Vraky snů 18 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 13 [i] 10:10 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 11:15 Příběhy z divočiny 3 [i] 11:45 Žralok U 6 [i] 12:40 Vášnivý jedlík: New Orleans 7 [i] 13:10 Vášnivý jedlík: Atlanta 8 [i] 13:40 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 14:20 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 14:55 Zánik megazvířat [i] 16:00 Charles Darwin a strom života [i] 17:05 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 18:05 Odkrytý Egypt 7 [i] 19:05 Odkrytý Řím 7 [i] 20:05 Zmizelé světy 24 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 7 [i] 22:00 On the Spot: Reportéři v akci: Gaza [i] 23:00 On the Spot: Reportéři v akci: Izrael [i] 00:00 Pravdivé příběhy 1 [i] 00:55 Pohledy z kosmu: Okna do jiných světů 1 [i] 01:30 Pohledy z kosmu: Kamenitá pobřeží 2 [i] 02:05 Zmizelé světy 24 [i] 03:00 Odkrytý Řím 7 [i] 03:55 Nejtěžší práce historie: V námořnictví 4 [i] 04:55 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Křivé obvinění [i] 07:30 Avatar: Stvoření Pandory [i] 07:55 Mise na Mars [i] 09:45 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian [i] 11:00 Zlato [i] 12:20 Doktor Smrt [i] 14:35 Poslední píseň [i] 16:25 Box [i] 18:20 Román pro muže