Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 10:00 Kobra 11 V. 5/18 [i] 10:50 Smallville VIII. 3/22 [i] 11:40 Čarodejnice II. 1/22 [i] 12:35 Psych, s.r.o. III. 14/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 7/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 11/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 23/24 [i] 15:35 Krok za krokom V. 4/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 16/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 4 svadby [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 14/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 140/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:30 NCIS: Los Angeles I. 9/24 [i] 23:25 Upíri: Návrat [i] 00:55 Mŕtva ryba [i] 02:25 Post mortem II. 6/8 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno V. 11/19 [i] 03:50 Kobra 11 V. 5/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 106/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Sladká Valentína 112/178 [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Safari za dedinou 11/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 24/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VII: Po rokoch u kraba 19/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VII: Návšteva s duetom 20/26 [i] 09:45 Doktor z hôr: Chrobák v hlave 19/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 113/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 107/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 108/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Po rokoch u kraba 19/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Návšteva s duetom 20/26 [i] 15:25 Duchovia: Vystrčený prostredník [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:55 Vojna kuchárov [i] 17:25 Sudkyňa Amy: Priateľ z detstva 23 [i] 18:10 Doktor z hôr: Chrobák v hlave 19/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie 6/6 [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Priateľ z detstva 23 [i] 00:00 Bumerang [i] 00:45 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie 6/6 [i] 02:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Stratená mŕtvola 5/20 [i] 03:20 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Sila lásky III. 107/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 108/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 14/14 [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Menej známe dreviny [i] 08:40 Malá princezná: Princezná chce stanovať 19 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Sedmospáč 11/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Narodeniny [i] 09:20 My sme malí muzikanti: Rýmeľ 9/10 [i] 09:50 Dovolíte, prosím?: V obchodnom dome 25 [i] 10:00 Stretnúť človeka: Ján Kapustík [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:15 Mediálni špióni: Necháme sa manipulovať ? [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:30 Na ľudovú nôtu: Zo Zemplína [i] 13:05 Etnografický atlas Slovenska: Sídla a ulice [i] 13:35 Hudobný relax [i] 14:05 Spievanie vo vani 1 [i] 14:35 Obrázky z prírody: Družina kráľovnej [i] 15:05 História jedného dokumentu: List matke [i] 15:40 Stopy Slovákov v brazílskom pralese: Po stopách priekopníkov [i] 16:05 INTEGRUJ ! [i] 16:35 Halali [i] 17:05 Európske ľudové fronty [i] 18:00 Skautskou stopou [i] 18:15 Večerníček: O mestečku za hradbami 3/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Kvarteto [i] 19:00 27 min. [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Ľuboš Beňa [i] 20:20 Soirée z Mlynskej doliny [i] 21:00 Trubadúri z pendloviek [i] 21:40 Família na každý deň: Kristínka [i] 22:10 Adieu,Artur [i] 22:50 Udalosti ČT [i] 23:25 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ČREPINY [i] 05:30 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Dieťa má dvojičky [i] 09:15 Rodinka úžasných 19 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16 [i] 11:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 13 [i] 14:00 Klamári II. 19 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 14,15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Naletela mu [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 FINÁLE SERIÁLU: Rodinka úžasných 20/20 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6 [i] 23:00 Ochrancovia 12 [i] 00:00 Bozk na rozlúčku [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6 [i] 02:15 Klamári II. 19 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 03:35 Tru Calling 16 [i] 04:20 SHARK II. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zvieracia klinika [i] 05:40 Črepiny PLUS [i] 06:15 Esmeralda 44,45 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 37 [i] 08:25 Matlock I. 14 [i] 09:15 Matlock IX. 13 [i] 10:00 Kojak IV. 7 [i] 11:00 MacGyver 5 [i] 12:00 M*A*S*H 34,35 [i] 13:00 Knight Rider 29 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 17 [i] 14:30 Futurama I. 7 [i] 15:00 Extrémne vlaky 6 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 17 [i] 17:00 Knight Rider 29 [i] 18:00 M*A*S*H 34,35 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 18 [i] 19:30 Futurama I. 8 [i] 20:00 Podvodníci [i] 22:00 Psychopat [i] 00:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 01:30 Zločin v Modrej hviezde [i] 02:55 Psychopat [i] 04:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 10/37 [i] 09:00 Ochránce II. 3/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 13/21 [i] 11:05 Černý anděl 3/22 [i] 12:05 Battlestar galactica II. 13/21 [i] 13:05 Joan z Arkádie 14/23 [i] 14:05 Advokáti VIII. 13/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 11/37 [i] 16:05 Ochránce II. 4/24 [i] 17:05 Duval a Moretti 14/21 [i] 18:10 Černý anděl 4/22 [i] 19:05 Battlestar galactica II. 14/21 [i] 20:05 Změna je život II. 11/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 22:00 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 14/17 [i] 00:10 Změna je život II. 11/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 02:05 Sestra Hawthornová 1/10 [i] 02:50 Zachraň mě VI. 14/17 [i] 03:40 Duval a Moretti 14/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Sklenář [i] 07:15 Jak se to dělá 9 [i] 07:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 10:00 Nutné k přežití: Aljaška [i] 10:55 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 11:50 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Sklenář [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 15:30 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 16:25 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 17:20 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 18:15 Bezpečná hranice 20 [i] 18:45 Bezpečná hranice 21 [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 20:05 Jak řídit jadernou ponorku 4 [i] 21:00 Z ráje do pekla 2 [i] 21:55 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Ochrana vojáků [i] 22:50 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 23:45 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 01:40 Jak řídit jadernou ponorku 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 23/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak: Jak vysvobodili sto princezen 4/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové na pochodu 47/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Princ z pohádky 4/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery II: Droverská spojka 1/22 [i] 11:05 Fantom operety: Fantom zasahuje 2/5 [i] 11:45 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Vdova [i] 14:00 Záhada hlavolamu 5/9 [i] 14:25 My holky z Městečka: Zloděj 5/9 [i] 14:55 Tintinova dobrodružství: Průzkumníkem na Měsíci - 1. část 37/39 [i] 15:20 Zoománie 9/17 [i] 15:40 Šikulové [i] 15:55 Inami 23/26 [i] 16:20 Kašpárek, Honza a drak: Jak vysvobodili sto princezen 4/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Protizákonný rybolov 13/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 24/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náhradník [i] 21:40 Výletníci [i] 22:05 Kriminálka Paříž: Nervy k prasknutí 31/62 [i] 23:00 Profesionálové: Přílišná starost 12/57 [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Dravec 27/31 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Kaleidoskop [i] 01:10 Na cestě po Boskovicku [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2002 [i] 05:40 Náš venkov [i] 06:00 Divnopis [i] 06:05 Kosmopolis [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 4/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 8/13 [i] 08:20 Haló, haló! 57/85 [i] 08:50 Kde bydlely princezny [i] 09:10 Počesku [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Dialog s Anglií [i] 10:10 Inventura Febia: O čem sní muži a [i] 11:25 Severní Vietnam je krutý aneb [i] 12:25 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:55 Milionářská bydlení: Londýn [i] 13:55 Lístky vytržené z památníku - Rudolf Rokl [i] 14:45 U Hany Hegerové [i] 15:00 Islandská paměť [i] 16:00 Milionářská bydlení: New York [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách: Cesta do Šangri-la [i] 18:00 Ushuaia 4/26 [i] 18:30 Haló, haló! 57/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 8/13 [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Kristova léta, dámy... [i] 21:05 Magické hory: Blaník 8/13 [i] 21:25 Z hříček o královnách útržek francouzský [i] 22:20 Dokumentární klub: Evelyn Glennie: Portrét fenomenální skotské [i] 00:00 Jen žádnou paniku [i] 01:35 Pop Session 3/5 [i] 02:30 Rajské zahrady [i] 02:50 Host do domu [i] 03:20 Při strážnickej bráně [i] 04:10 Knížecí sídla barokní epochy [i] 04:40 Zpráva o krajině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 104 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 14 [i] 09:55 Kletba Růžového pantera [i] 12:00 Tescoma s chutí [i] 12:10 Babicovy dobroty [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 13 [i] 13:35 Nováčci 7 [i] 14:45 Gilmorova děvčata IV 6 [i] 15:40 Krok za krokem VI 24 [i] 16:05 Beze stopy VII 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Tisíc a jedna noc 155, 156 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda: Růžička, Obránci 13, 14 [i] 21:20 Kriminálka Miami VIII: Šťastnou cestu 7 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Podezření 12 [i] 23:45 Policejní odznak V: * 11 [i] 00:35 Novashopping 01:15 Nováčci 7 [i] 02:10 Walker, Texas Ranger VI: Zvláštní svědek [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VI 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 129 [i] 08:35 M*A*S*H 130 [i] 09:15 Přátelé X: Předposlední epizoda 17 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Vražda v Corku 7 [i] 11:35 Diagnóza vražda VII: Vražda uvnitř skupiny 6 [i] 12:35 Policie Hamburk I: Velké ryby, malé ryby 6 [i] 13:35 Kutil Tim V: Hry, plameny a automobily 26 [i] 14:05 Přátelé X: Poslední epizoda 18 [i] 14:40 Ochránce III: Vězeň X 12 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Časovka 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 1/2 [i] 22:05 Mladší o pár let [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Bostonský smrťák 18 [i] 00:10 Bolest bez příčiny [i] 01:55 Na čem záleží 109 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 L.O.V.E. [i] 05:55 Smiechoty [i] 06:20 Skrytá vášeň 10/188 [i] 07:10 Cigánske srdce 13/218 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová I. 45/175 [i] 08:45 Zajtrajšie noviny I. 12/23 [i] 09:35 V náručí diabla 159/182 [i] 10:35 Ulica III. 24/259 [i] 11:25 Veštiareň [i] 12:25 Slzy Bosporu 97-98/102 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová II. 12-13/125 [i] 15:00 Rebeli na strednej 122/135 [i] 15:50 Tisíc a jedna noc 139/180 [i] 16:40 Cigánske srdce 14/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 11/188 [i] 18:20 V náručí diabla 160/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 123/135 [i] 20:00 O.C. California I. 3/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 99-100/102 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 13/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 22/24 [i] 23:55 O.C. California I. 3/27 [i] 00:40 Čarodejnice II. 1/22 [i] 01:20 Frasier VIII. 22/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 12-13/125 [i] 02:25 Ulica III. 24/259 [i] 03:10 V náručí diabla 160/182 [i] 03:55 PROMINENTI [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Kaena: Proroctví [i] 08:55 Teleshopping 12:10 Hvězdné dítě [i] 13:50 Cesta do fantazie [i] 16:10 Osudný den [i] 17:50 Přežij! [i] 19:35 Temné stíny [i] 21:15 Mistr Vraždy 1. [i] 22:55 Mistr Vraždy 2. [i] 00:35 Bílá vrána [i] 02:20 Fantom Paříže [i] 03:55 Nicota [i]