TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 10:00 Kobra 11 V. 4/18 [i] 10:50 Smallville VIII. 2/22 [i] 11:40 Čarodejnice I. 22/22 [i] 12:35 Psych, s.r.o. III. 13/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 6/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 10/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 22/24 [i] 15:35 Krok za krokom V. 3/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 15/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 4 svadby [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 139/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 NCIS VIII. 2/24 [i] 23:20 Dokonalá búrka [i] 01:40 Záskok [i] 03:10 Post mortem II. 5/8 [i] 03:55 Kobra 11 V. 4/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Sladká Valentína 111/178 [i] 07:50 Safari za kuchyňou: Ping a Pong 10/11 [i] 08:20 Hannah Montana II. 23/30 [i] 08:45 Show Billa Cosbyho VII: Pod kontrolou 17/26 [i] 09:10 Show Billa Cosbyho VII: Hrôza v obývačke 18/26 [i] 09:40 Doktor z hôr: Krstný syn 18/45 [i] 10:35 Bumerang [i] 11:25 Sladká Valentína 112/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 105/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 106/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Komárno [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Pod kontrolou 17/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Hrôza v obývačke 18/26 [i] 15:25 Duchovia: Vincent [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Začiatky a konce 22 [i] 18:10 Doktor z hôr: Krstný syn 18/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ženy môjho muža [i] 21:40 Nočné správy STV [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Ktosi je za dverami [i] 23:05 Sudkyňa Amy: Začiatky a konce 22 [i] 23:50 Bumerang [i] 00:40 Ženy môjho muža [i] 02:00 Ktosi je za dverami [i] 03:05 Z mesta do mesta: Komárno [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Jánošíkove dni 2010 [i] 04:15 Sila lásky III. 105/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 13/14 [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Zelené bohatstvo [i] 08:40 Malá princezná: Gilbertovi sa niečo stalo 18 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Kamaráti 10/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Koncert [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Súdny proces 8/10 [i] 09:50 Dovolíte, prosím?: Na diskotéke 24 [i] 10:00 Národnostný magazín: Český [i] 10:25 Stretnúť človeka: Boris Slovák [i] 10:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:15 Mediálni špióni [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 Na ľudovú nôtu: Na poli, v lese [i] 12:55 Etnografický atlas Slovenska: Odev [i] 13:25 Hudobný relax [i] 13:55 A predsa sa krúti [i] 15:05 Obrázky z prírody: Kráľovná horských riek [i] 15:30 História jedného dokumentu: Väzenská kniha [i] 16:05 Zmiešané manželstvá [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:00 Utajená reč peňazí: Otvorené mesto 8/13 [i] 17:25 Sedem múdrych majstrov: Ako sa delí spoločne nadobudnutý trón 2/7 [i] 18:05 Zákulisie slovenčiny [i] 18:20 Večerníček: O mestečku za hradbami 2/13 [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Trezor: Za národ a lásku [i] 19:00 Pepka [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Jozef Blesák [i] 20:20 Album Dvojky: Sama so všetkými [i] 21:35 Família na každý deň: Strelkyňa [i] 22:05 Dokumentárny klub: Európske ľudové fronty [i] 22:55 VAT [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ČREPINY [i] 05:30 Deň po tom 11/11 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Chorobná žiarlivosť [i] 09:15 Rodinka úžasných 18 [i] 10:15 Ochrancovia 11 [i] 11:00 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 12 [i] 14:00 Klamári II. 18 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 12,13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 18:00 Súdna sieň: Lev nie je pes! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka úžasných 19 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16,17 [i] 23:00 Kosti I. 11 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 5,6 [i] 01:30 Klamári II. 18 [i] 02:15 V žiari noci: Podivná spravodlivosť [i] 03:45 Tru Calling 15 [i] 04:25 SHARK II. 1/16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Zvieracia klinika 2 [i] 05:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Esmeralda 42,43 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 36 [i] 08:25 Matlock I. 13 [i] 09:15 Matlock IX. 12 [i] 10:00 Kojak IV. 6 [i] 11:00 MacGyver 4 [i] 12:00 M*A*S*H 32,33 [i] 13:00 Knight Rider 28 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 16 [i] 14:30 Futurama I. 6 [i] 15:00 Extrémne vlaky 5 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 16 [i] 17:00 Knight Rider 28 [i] 18:00 M*A*S*H 32,33 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 17 [i] 19:30 Futurama I. 7 [i] 20:00 Ninja Factor II. 8,9 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Sobášny podvodník, Vendeta [i] 23:50 Ninja Factor II. 8,9 [i] 00:30 Blízko smrti [i] 01:15 Aféry mojej ženy [i] 02:45 Mafstory: Vendeta [i] 03:30 "Světáci" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 11/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 9/37 [i] 09:00 Ochránce II. 2/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 12/21 [i] 11:05 Černý anděl 2/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 12/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 10/37 [i] 16:00 Ochránce II. 3/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 13/21 [i] 18:05 Černý anděl 3/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 13/21 [i] 20:00 Změna je život II. 10/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 17/24 [i] 22:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 23:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 00:15 Změna je život II. 10/13 [i] 01:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 15/22 [i] 02:10 Boj o čas III. 2/22 [i] 03:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 04:00 Duval a Moretti 13/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 07:15 Jak se to dělá 8 [i] 07:45 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 08:10 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 10:00 Nutné k přežití: Texas [i] 10:55 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 11:50 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 12:45 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 15:30 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 16:25 Stěhování obrů 1 [i] 17:20 Nutné k přežití: Aljaška [i] 18:15 Bezpečná hranice 18 [i] 18:45 Bezpečná hranice 19 [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 20:05 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 21:55 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 22:25 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 22:50 Jak přežít neštěstí: Atomový útok [i] 23:45 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 00:40 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 02:40 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fantom operety: Lolinka chce hrát 1/5 [i] 05:35 Jarní výlet [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 22/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak: Jak drak princeznu ani neviděl 3/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Voda zapomnění 46/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Černá ovce 3/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Kalné vody 22/22 [i] 11:05 Věšák - Milan Knížák [i] 11:45 Setkávání [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 14:00 O chytrém šachovi [i] 14:50 Záhady Toma Wizarda [i] 15:05 Obyčejná koňská historie 2/6 [i] 15:35 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:50 Inami 22/26 [i] 16:10 Kašpárek, Honza a drak: Jak drak princeznu ani neviděl 3/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Lesy světa 12/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 23/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 21:40 Příběhy slavných - Boris Rösner [i] 22:35 Hodina tance a lásky [i] 00:30 Losování Sportky a Šance 00:35 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Na stopě [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Auto Moto Styl [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 05:50 Úvod do Dharmy [i] 06:00 Putování za písničkou 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 3/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 7/13 [i] 08:20 Haló, haló! 56/85 [i] 08:50 Pevnosti: Hradec Králové [i] 09:10 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:05 Aurora vystřelila... ale pozdě! [i] 10:30 Jezerní aféra [i] 11:05 Špinavé triky - zpověď Ladislava [i] 12:05 Náhrdelník melancholie [i] 12:30 Na plovárně s Tommy Emmanuelem [i] 12:55 Kam zmizel ten starý song [i] 13:35 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 13:50 Vápník a my [i] 14:40 Hudební mozek [i] 15:30 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 2/6 [i] 16:00 Pierro della Francesca: Vzkříšení [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných: Rod Frištenských [i] 17:30 Vzhůru dolů!: Za zbrašovským aragonitem 4/7 [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 56/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 7/13 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Nadešel čas boje 5/6 [i] 20:00 Jak zachránit kosatku Lunu [i] 20:55 Někdo to rád horror [i] 22:05 Záviš, kníže pornofolku pod [i] 00:35 Folk a kolem [i] 01:00 From the Basement ll 4/6 [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:20 Prolínání světů: Smrt 02:50 Chrám [i] 03:20 Klobouček 03:45 Klub Netopýr [i] 04:35 Já se tam vrátím [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 103 [i] 09:35 Co mám na tobě ráda III 13 [i] 10:00 Černovous 2/2 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VI 12 [i] 13:30 Nováčci 6 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 5 [i] 15:40 Krok za krokem VI 23 [i] 16:05 Beze stopy VII 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Tisíc a jedna noc 153, 154 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Lidský terč: Uvězněn 6 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Auto zabiják 11 [i] 23:40 Policejní odznak V: * 10 [i] 00:35 Nováčci 6 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Walker, Texas Ranger VI: Ztracení hoši [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Lenssen & spol. [i] 04:00 Stefanie VI 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 128 [i] 08:35 M*A*S*H 129 [i] 09:15 Přátelé X: Večírek na rozloučenou 16 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Příbuzenské vztahy 6 [i] 11:35 Diagnóza vražda VII: Vzplanutí 5 [i] 12:35 Policie Hamburk I: Odcizená dcera 5 [i] 13:35 Kutil Tim V: Bezpečnost především 25 [i] 14:05 Přátelé X: Předposlední epizoda 17 [i] 14:40 Ochránce III: Prolomená půda 11 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Neviditelná smrt 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Smrtelný pád 7 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Konec hvězdy 11 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Poslední zkouška 16 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 107 [i] 04:25 Na čem záleží 108 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 L.O.V.E. [i] 05:55 Smiechoty [i] 06:20 Skrytá vášeň 9/188 [i] 07:10 Cigánske srdce 12/218 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová I. 44/175 [i] 08:35 Zajtrajšie noviny I. 11/23 [i] 09:25 V náručí diabla 158/182 [i] 10:30 Ulica III. 23/259 [i] 11:20 Veštiareň [i] 12:20 Slzy Bosporu 95-96/102 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová II. 10-11/125 [i] 14:50 Rebeli na strednej 121/135 [i] 15:45 Tisíc a jedna noc 138/180 [i] 16:30 Cigánske srdce 13/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 10/188 [i] 18:20 V náručí diabla 159/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 122/135 [i] 20:00 O.C. California I. 2/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 97-98/102 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 12/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 21/24 [i] 23:55 O.C. California I. 2/27 [i] 00:40 Čarodejnice I. 22/22 [i] 01:20 Frasier VIII. 21/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 10-11/125 [i] 02:25 Ulica III. 23/259 [i] 03:10 V náručí diabla 159/182 [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Někdo musí z kola ven [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Cíl: Země [i] 13:45 Načasovaná smrt [i] 15:30 Opilí slávou [i] 17:25 Hvězdné dítě [i] 19:10 Cesta do fantazie [i] 21:30 Nicota [i] 23:05 Fantom Paříže [i] 00:50 Pod ochranou nebes [i] 03:15 Nebezpečná hloubka