TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 10:00 Kobra 11 V. 3/18 [i] 10:50 Smallville VIII. 1/22 [i] 11:40 Čarodejnice I. 21/22 [i] 12:35 Psych, s.r.o. III. 12/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 5/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 9/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 21/24 [i] 15:35 Krok za krokom V. 2/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 14/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 4 svadby [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 138/180 [i] 21:00 FARMA [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Mentalista II. 12/23 [i] 23:20 Nebezpečne zvodný sused [i] 01:00 Nemilosrdne [i] 02:40 Post mortem II. 4/8 [i] 03:25 Crusoe 7/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky III. 102/244 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Sladká Valentína 110/178 [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Požiar 9/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 22/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VII: Útok na vzdelanie 15/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VII: Na to máme priateľov 16/26 [i] 09:45 Doktor z hôr: Pokrvné príbuzenstvo 17/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 111/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 103/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 104/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Levoča [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Útok na vzdelanie 15/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Na to máme priateľov 16/26 [i] 15:25 Duchovia: Dobrú noc Duchovia [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 18:05 Doktor z hôr: Pokrvné príbuzenstvo 17/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život: Lovci a korisť [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 22:00 Nočné správy STV [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Cudzinka 11/22 [i] 23:05 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 23:50 Bumerang [i] 00:35 Život: Lovci a korisť [i] 01:25 Žiť ako lev 5/6 [i] 03:00 Z mesta do mesta: Levoča [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Podunajsko [i] 04:05 Sila lásky III. 103/244 [i] 04:55 Sila lásky III. 104/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 12/14 [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Dub? Duby! [i] 08:40 Malá princezná: Princezná chce mať opäť hlas 17 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Dobrú chuť 9/30 [i] 09:00 Qyx a Qyxová: Počasie [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Samoobsluha 7/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: Sám doma 23 [i] 10:05 Stretnúť človeka: Zuzana Jarábková [i] 10:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:05 Na ľudovú nôtu: Piesne z Raslavíc [i] 12:40 Etnografický atlas Slovenska: Chov hospodárskych zvierat [i] 13:10 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 Hudobný relax [i] 14:45 Chválenkári [i] 15:20 Obrázky z prírody: Ej, hory naše [i] 15:50 História jedného dokumentu: Očami vojaka básnika [i] 16:25 Zmiešané manželstvá [i] 16:50 Národnostný magazín: Český [i] 17:25 Sedem múdrych majstrov: My, cisár Poncián sa radi pobavíme 1/7 [i] 18:05 Zákulisie slovenčiny [i] 18:20 Večerníček: O mestečku za hradbami 1/13 [i] 18:25 Táraninky: Jazyky [i] 18:35 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 19:00 V ateliéroch Ernesta Zmetáka [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Richard Marsina [i] 20:20 Televízna sezóna: Výlet do mladosti [i] 21:45 Família na každý deň: Spolu vyše 60 rokov [i] 22:15 Utajená reč peňazí: Otvorené mesto 8/13 [i] 22:35 Sféry dôverné: Nedeľa [i] 00:05 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Deň po tom 10 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Súdna sieň: Rošády [i] 09:15 Mach 2 [i] 11:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 11 [i] 14:00 Klamári II. 17 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 10,11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Skupáň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka úžasných 18 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 15 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 23:00 Ochrancovia 11 [i] 00:00 Farba noci [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 02:45 Na pokraji smrti 3,4 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 04:15 Tru Calling 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Esmeralda 40,41 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 35 [i] 08:25 Matlock I. 12 [i] 09:15 Matlock IX. 11 [i] 10:00 Kojak IV. 5 [i] 11:00 MacGyver 3 [i] 12:00 M*A*S*H 30,31 [i] 13:00 Knight Rider 27 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 15,16 [i] 14:30 Futurama I. 5 [i] 15:00 Extrémne vlaky 4 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 15 [i] 17:00 Knight Rider 27 [i] 18:00 M*A*S*H 30,31 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 16 [i] 19:30 Futurama I. 6 [i] 20:00 Butch a Sundance: Začiatky [i] 22:00 Život po ľuďoch 1/10 [i] 23:00 Stratené dôkazy 5 [i] 23:55 Tak sa láska začína... [i] 01:30 Butch a Sundance: Začiatky [i] 03:15 "Báječní muži s klikou" [i] 04:35 MacGyver 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 10/22 [i] 08:00 Umíte tančit? V. 8/37 [i] 09:00 Ochránce II. 1/24 [i] 10:00 Duval a Moretti 11/21 [i] 11:05 Černý anděl 1/22 [i] 12:05 Battlestar galactica II. 11/21 [i] 13:05 Joan z Arkádie 12/23 [i] 14:05 Advokáti VIII. 11/22 [i] 15:00 Umíte tančit? V. 9/37 [i] 16:00 Ochránce II. 2/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 12/21 [i] 18:05 Černý anděl 2/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 12/21 [i] 20:00 Změna je život II. 9/13 [i] 21:00 Podfukáři 3/6 [i] 22:10 Někdo to rád hloupé 4/21 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev II.: Škrábance 3/12 [i] 00:20 Změna je život II. 9/13 [i] 01:10 Podfukáři 3/6 [i] 02:10 Někdo to rád hloupé 4/21 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev II.: Škrábance 3/12 [i] 04:00 Duval a Moretti 12/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 07:15 Jak se to dělá 7 [i] 07:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 10:00 Nutné k přežití: Vietnam [i] 10:55 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 11:50 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 12:45 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 15:30 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 16:25 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 17:20 Nutné k přežití: Texas [i] 18:15 Bezpečná hranice 16 [i] 18:45 Bezpečná hranice 17 [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 20:05 Stěhování obrů 1 [i] 21:00 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 21:55 Extrémní stroje: Tajfun [i] 22:50 Černé nebe 9 [i] 23:45 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 00:40 Opravna vraků: Den stěhování [i] 01:40 Stěhování obrů 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 21/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak: Jak zachránili královskou korunu 2/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové se spojili s obrem 45/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Slavnostní otevření 2/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Staří přátelé 21/22 [i] 11:05 Banánové rybičky [i] 11:45 Busta [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 4/6 [i] 13:50 Po stopách [i] 14:05 Hodina zpěvu [i] 14:55 Tom, nejlepší přítel [i] 15:20 Zoománie 8/17 [i] 15:35 Ankety s dětmi [i] 15:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:55 Inami 21/26 [i] 16:15 Kašpárek, Honza a drak: Jak zachránili královskou korunu 2/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Chudoba ve světě 11/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 22/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Róža Šándor 5/6 [i] 21:05 Nesmrtelní [i] 22:25 Highlander [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Já ubohá děvečka aneb Jsou mlynáři jsou chlapíci [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Horšovského Týna 05:40 Přežiješ mládí? [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 2/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 6/13 [i] 08:20 Haló, haló! 55/85 [i] 08:50 Zapomenuté výpravy "Šťastné" František [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Do chýnovských mramorů 3/7 [i] 10:00 Salvador Dalí: Kristus sv. Jana z Kříže [i] 10:55 Ktosi je za dverami [i] 11:50 Ktosi je za dverami [i] 12:45 Příště u Vás ze Studené ... tentokrát se Studenskou kapelou . Scénář M. Vaněk. [i] 13:30 Ta naše povaha česká [i] 14:00 Jak to viděl středověk: Moc 1/4 [i] 15:00 Vzkaz Ivana Miloše Havla [i] 15:15 Puccini 1/2 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Klíč [i] 17:30 Valašský snář: Arizona 2/4 [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 55/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 6/13 [i] 19:30 Kosmopolis [i] 20:00 Stopaři [i] 21:55 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 22:00 Inventura Febia: O čem sní muži a [i] 23:15 Zabijáci [i] 00:15 Ať začne slavnost... [i] 02:10 Ještě jsem tady - Oldřich Vinař [i] 02:35 Madness: Svobodné město Norton Folgate [i] 03:40 Host do domu [i] 04:10 Zpěvák z Podluží [i] 04:40 ZOO Liberec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 102 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 12 [i] 09:55 Moje superbejvalka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI 11 [i] 13:35 Nováčci 5 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 4 [i] 15:40 Krok za krokem VI 22 [i] 16:05 Beze stopy VII 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Tisíc a jedna noc 151, 152 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Svačina 4 [i] 21:05 Kobra 11 XV: Zatmění 4 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba IV: Uzenáč 10 [i] 23:25 5 dnů do půlnoci 4 [i] 00:15 Nováčci 5 [i] 01:05 Novashopping 01:45 Walker, Texas Ranger VI: Na hranici [i] 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VI 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 127 [i] 08:35 M*A*S*H 128 [i] 09:15 Přátelé X: Když Estelle zemřela 15 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Virtuální vražda 5 [i] 11:35 Diagnóza vražda VII: Vražda mezi zkouškami 4 [i] 12:35 Policie Hamburk I: Šedé zóny 4 [i] 13:35 Kutil Tim V: Láska kvete v každém věku 24 [i] 14:05 Přátelé X: Večírek na rozloučenou 16 [i] 14:40 Ochránce III: Smrtelně vážně 10 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Slepá vášeň 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Aféry: Stará láska [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Hrobník znovu na scéně 14 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Smrtící rituál 17 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Vražda ze zoufalství 15 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Svět 2011 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 L.O.V.E. [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 8/188 [i] 07:05 Cigánske srdce 11/218 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová I. 43/175 [i] 08:35 Zajtrajšie noviny I. 10/23 [i] 09:25 V náručí diabla 157/182 [i] 10:30 Ulica III. 22/259 [i] 11:20 Veštiareň [i] 12:20 Sabrina - mladá čarodejnica III. 20-21/25 [i] 13:10 Veronika Marsová I. 15/22 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová II. 8-9/125 [i] 15:00 Rebeli na strednej 120/135 [i] 15:50 Summerland II. 5/13 [i] 16:40 Cigánske srdce 12/218 [i] 17:30 Skrytá vášeň 9/188 [i] 18:20 V náručí diabla 158/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 121/135 [i] 20:00 O.C. California I. 1/27 [i] 21:00 Slzy Bosporu 95-96/102 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 11/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 20/24 [i] 23:55 O.C. California I. 1/27 [i] 00:40 Čarodejnice I. 21/22 [i] 01:20 Frasier VIII. 20/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová II. 8-9/125 [i] 02:25 Ulica III. 22/259 [i] 03:10 V náručí diabla 158/182 [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Malý lord Fauntleroy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dům z písku a mlhy [i] 14:20 Pokoj v duši [i] 16:05 Pocit viny [i] 17:40 Cíl: Země [i] 19:20 Načasovaná smrt [i] 21:00 Útěk v hlubinách [i] 22:40 Nebezpečná hloubka