TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:50 Kobra 11 V. 2/18 [i] 10:50 Smallville VII. 20/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 20/22 [i] 12:30 Psych, s.r.o. III. 11/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 8/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 20/24 [i] 15:35 Krok za krokom V. 1/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 13/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 4 svadby [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Strašná haluz [i] 21:45 FARMA [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Partička [i] 23:55 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 01:30 ATL: Stratení v Atlante [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno V. 8/19 [i] 03:50 Kobra 11 V. 2/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Na ceste po Čechách: Na ceste po Hanej [i] 07:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Dovolenka 8/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 21/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VII: Sťahovanie 13/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VII: Theova záverečná skúška 14/26 [i] 09:45 Doktor z hôr: Starosti s voľbami 16/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 110/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 101/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 102/244 [i] 14:00 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Sťahovanie 13/26 [i] 15:00 Show Billa Cosbyho VII: Theova záverečná skúška 14/26 [i] 15:25 Duchovia: Encián, bocián, pavián [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:12 Góly - body - sekundy [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Viera v Boha 20 [i] 18:10 Doktor z hôr: Starosti s voľbami 16/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Z celého srdca [i] 21:45 Nočné správy STV [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Genesis: Zrodenie vraha: Oči bez života 4/22 [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Viera v Boha 20 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:30 Z celého srdca [i] 02:00 Genesis: Zrodenie vraha: Oči bez života 4/22 [i] 02:50 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 04:10 Sila lásky III. 101/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 11/14 [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Nezastupiteľné vŕby, jelše a topole [i] 08:40 LETO S TELKOU: Malá princezná 16 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Rozprávkový kufrík 8/30 [i] 09:00 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Biela pani 14/14 [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Dlhý,Široký,Bystrozraký 6/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: V zdravom tele 22 [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:30 Stretnúť človeka: Štefan Nosáľ [i] 10:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:20 Mediálni špióni [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 Na ľudovú nôtu: Z Dolného Spiša [i] 12:50 Etnografický atlas Slovenska: Strava [i] 13:20 Hudobný relax [i] 13:45 Milka Zimková jubiluje: Neveľo nás idze,neveľo nám treba [i] 14:25 Chválenkári [i] 15:10 Obrázky z prírody: V objatí živej prírody [i] 15:40 História jedného dokumentu: Každý s iným životopisom [i] 16:15 Deti vetra: Vydali sa na cesty [i] 16:45 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 17:15 Fokus - právo [i] 18:05 Zákulisie slovenčiny [i] 18:15 Večerníček: Žil starček so starenkou 7/7 [i] 18:25 Táraninky: Noc [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Architekt spomína [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: pani Heluna [i] 20:15 TV pondelky: Stalo sa v našom mestečku [i] 21:30 Família na každý deň: Farebná rodina [i] 22:00 Krížnik Potemkin [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Stratené duše IV. 23/23 [i] 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 Súdna sieň: Čakanie na neveru [i] 08:30 Strašidlá na strednej [i] 10:15 Profesionáli III.: Detektívka, SBS-kár 4,5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Kosti I. 10 [i] 14:00 Klamári II. 16 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 21 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 8,9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Rýchlovka [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kameňák 3 [i] 22:30 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 23:30 Nočná hliadka [i] 01:15 Kameňák 3 [i] 03:00 Na pokraji smrti 1,2/12 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 21 [i] 04:35 Tru Calling 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Esmeralda 38,39 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 34 [i] 08:25 Matlock I. 11 [i] 09:15 Matlock IX. 10 [i] 10:00 Kojak IV. 4 [i] 11:00 MacGyver 2 [i] 12:00 M*A*S*H 28,29 [i] 13:00 Knight Rider 26 [i] 14:00 Simpsonovci II. 6,7 [i] 15:00 Extrémne vlaky 3 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 14 [i] 17:00 Knight Rider 26 [i] 18:00 M*A*S*H 28,29 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 15 [i] 19:30 Futurama I. 5 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 5 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 9 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 9 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 5 [i] 01:00 Ochrana svedkov I. 9 [i] 01:40 "Vím, že jsi vrah" [i] 03:15 Mravnostné oddelenie II. 9 [i] 04:00 "Pan Vok odchází" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    08:00 Umíte tančit? V. 7/37 [i] 09:00 Ochránce 10/10 [i] 10:00 Duval a Moretti 10/21 [i] 11:05 Boj o čas II. 22/22 [i] 12:05 Battlestar galactica II. 10/21 [i] 13:05 Joan z Arkádie 11/23 [i] 14:05 Advokáti VIII. 10/22 [i] 15:05 Umíte tančit? V. 8/37 [i] 16:00 Ochránce II. 1/24 [i] 17:00 Duval a Moretti 11/21 [i] 18:05 Černý anděl 1/22 [i] 19:05 Battlestar galactica II. 11/21 [i] 20:00 Změna je život II. 8/13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 22:00 Post Mortem II. 1/9 [i] 23:00 Obhájci 3/18 [i] 00:10 Změna je život II. 8/13 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 02:05 Post Mortem II. 1/9 [i] 02:55 Obhájci 3/18 [i] 03:40 Duval a Moretti 11/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 07:15 Jak se to dělá 6 [i] 07:45 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 08:10 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 10:00 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 10:55 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 11:50 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Endless [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 17 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 18 [i] 17:20 Nutné k přežití: Vietnam [i] 18:15 Bezpečná hranice 14 [i] 18:45 Bezpečná hranice 15 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 20:05 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 21:00 Ropa, pot a vrty 8 [i] 21:55 Americký přístav: Bezpečnostní cvičení v přístavu [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 23:45 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 01:40 Zásah do konstrukce: Charlie se vrací! [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Kroužkování 4/9 [i] 05:50 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 20/26 [i] 08:55 Kašpárek, Honza a drak 1/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Slečna Stříhavá a pan Skládačka 44/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů III: Návrat 1/13 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Vrať se, milý 20/22 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:30 Po stopách hvězd [i] 14:00 Pan Pelikán [i] 15:30 Heřmánci: Martina 5/6 [i] 15:50 Inami 20/26 [i] 16:10 Kašpárek, Honza a drak 1/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Vzácná voda ve světě 10/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 21/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Eden: Bruslaři 5/6 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:45 Posledních 24 hodin [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Dlouhá míle 3/6 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Hledám paní na hlídání [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Moje medicína [i] 05:40 Rozum nebo extrém [i] 06:00 Folklorika [i] 06:25 Chvíle s Marií Rottrovou a s jejími písničkami . [i] 06:35 Jazykové kurzy: Angličtina - Extra 1/30 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 5/13 [i] 08:20 Haló, haló! 54/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:20 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:35 Obří mosty 1/3 [i] 11:30 Terst - boxerský ring na Jadranu [i] 12:25 Vzduch je naše moře [i] 12:45 Silverville 4/6 [i] 13:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 8 [i] 14:20 Československý filmový týdeník 1961 844/2379 [i] 14:35 (Ne)cenzurované rozhovory [i] 15:00 Vietnamské peklo [i] 15:50 Spojenci dobývají Řím [i] 16:05 Vauban [i] 17:00 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:30 Haló, haló! 54/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 5/13 [i] 19:30 Přežiješ mládí? [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 2/6 [i] 20:55 Pevnosti: Hradec Králové [i] 21:15 Úsměvy Nataši Gollové [i] 22:00 Opilý koráb [i] 23:35 Björk: Live in Paris [i] 00:35 Wartburg movie show [i] 01:25 From the Basement ll 3/6 [i] 02:20 Kde bydlely princezny [i] 02:40 Čaj pro třetího [i] 03:05 Hořký plamen [i] 04:05 Slunce, láska a bolest [i] 04:30 Istrijské variace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 101 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 11 [i] 10:00 Černovous 1/2 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty [i] 12:35 Walker, Texas Ranger VI 10 [i] 13:30 Nováčci 4 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 3 [i] 15:40 Krok za krokem VI 21 [i] 16:05 Beze stopy VII 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Tisíc a jedna noc 149, 150 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje superbejvalka [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Bolavá láska 20 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3 [i] 00:55 Žhavé kočky: * 2 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Poker After Dark II [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 126 [i] 08:35 M*A*S*H 127 [i] 09:15 Přátelé X: Princezna Consuela 14 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Vraždící fantom 4 [i] 11:35 Diagnóza vražda VII: Výchova slečny Barbie 3 [i] 12:35 Policie Hamburk I: Černé šaty 3 [i] 13:35 Kutil Tim V: Opus pana Wilsona 23 [i] 14:05 Přátelé X: Když Estelle zemřela 15 [i] 14:40 Ochránce III: Rudé kameny 9 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Nedotknutelný 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Ludsky a Ludsky 7 [i] 21:15 Taková moderní rodinka I 3 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Anatomie lži II: Čistá pravda 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí III: Závodník v bahně 10 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny II: Ďáblův služebník 14 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Na čem záleží 106 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 PROMINENTI [i] 05:30 Lampáreň [i] 06:25 Skrytá vášeň 7/188 [i] 07:15 Cigánske srdce 10/218 [i] 08:00 Columbo VI. 2/4 [i] 09:45 V náručí diabla 156/182 [i] 10:45 Ulica III. 21/259 [i] 11:40 Veštiareň [i] 12:40 Šéfkuchár bez čapice I. 9-10/52 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová II. 6-7/125 [i] 14:40 Rebeli na strednej 119/135 [i] 15:30 Summerland II. 4/13 [i] 16:20 Cigánske srdce 11/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 8/188 [i] 18:05 V náručí diabla 157/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 120/135 [i] 20:00 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 21:45 Veronika Marsová I. 15/22 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny I. 10/23 [i] 23:25 Frasier VIII. 19/24 [i] 23:50 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 01:20 Čarodejnice I. 20/22 [i] 02:05 Frasier VIII. 19/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 6-7/125 [i] 03:05 Ulica III. 21/259 [i] 03:50 V náručí diabla 157/182 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Červená Karkulka [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sklizeň [i] 13:55 Vůle přežít [i] 15:50 Nezapomenutelné dětství [i] 17:35 Dům z písku a mlhy [i] 19:50 Pokoj v duši [i] 21:30 Srdce je zrádná děvka [i] 23:20 Divoch Jack [i] 01:15 Babel [i] 03:30 Pod ochranou nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Plavání [i] 10:00 Fotbal [i]