TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 16-18/26 [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 1-2/13 [i] 07:00 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 3/13 [i] 07:25 Flintstonovci v akcii 48/54 [i] 07:50 Shaggy, Scooby a tajomný Yetti [i] 09:00 Loch Ness [i] 10:45 Crusoe 7/12 [i] 11:30 Do hlbiny [i] 13:30 Smrtiace nebo [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Povodeň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:25 Jack Hunter a Stratený poklad Ugaritu [i] 23:15 Spartakus: Krv a piesok 5-6/13 [i] 01:25 Bojovníci [i] 02:50 Sedím na konári a je mi dobre [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sever proti Juhu II 11/12 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Na ceste: Na ceste po Belize [i] 07:19 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:20 101 dalmatíncov 36/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 36/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Výmysly uja Elektróna: Falošný vynález 5/7 [i] 09:45 Roztancované kráľovstvo [i] 10:45 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 11:00 Na ceste po Čechách: Na ceste po Hanej [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 12:00 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky: VC Maďarska [i] 16:05 Hriech Kataríny Padychovej [i] 17:25 Gala-gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zbraň odplaty [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Odpískané [i] 23:05 Takí sme boli: Stanislav Štepka [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 01:40 Zbraň odplaty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 08:20 Kapura [i] 09:00 Orientácie [i] 09:30 Gorazdov Močenok [i] 11:20 Pestúni zvierat 21 [i] 11:55 MS v plávaní [i] 14:20 Peter Scherhaufer [i] 14:35 Zdravie v Európe: V srdci Európy [i] 15:30 Anjeli strážni Katky Hasprovej [i] 16:00 Porsche super cup [i] 17:00 46. Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve - Uhádni a tájdi... [i] 18:35 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou [i] 18:40 Večerníček: Žil starček so starenkou 6/7 [i] 18:50 Táraninky: Záchranári [i] 19:00 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári: 3.časť - Život a smrť 3/7 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 (Ne)celebrity: Pracovníci Hospicu u sv. Bernadetky [i] 20:10 Nedeľa s Radošincami: Ženské oddelenie [i] 21:25 Spomíname na Jána Cikkera: Ján Cikker [i] 22:05 Juro Jánošík [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:15 Výlet [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 8 [i] 10:50 Stratené duše IV. 23/23 [i] 11:45 Stratené duše V. 1/22 [i] 12:45 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 14:50 Káčerovo I. [i] 15:45 Hra [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Česká spojka [i] 22:45 Jade [i] 00:45 Invázia do USA [i] 02:35 Zvodná nenávisť 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Siska 68,69 [i] 07:25 Vlak do stanice Nebo [i] 08:45 Magnum VII. 16,17 [i] 10:30 Ľadoborce [i] 11:25 Retro technológie [i] 12:15 Telo ako zbraň 3 [i] 13:30 Bojové stroje 10 [i] 14:25 "Holky z porcelánu" [i] 16:15 Simpsonovci II. 4,5 [i] 17:15 Dnes ja, zajtra ty! [i] 19:00 Simpsonovci II. 6,7 [i] 20:00 "Hop - a je tu lidoop" [i] 21:30 "Hvězda padá vzhůru" [i] 23:40 "Panelstory aneb Jak se rodí sídliště" [i] 01:20 Dnes ja, zajtra ty! [i] 02:55 "Hop - a je tu lidoop" [i] 04:20 Magnum VII. 16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 14/15 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 11/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Démoni v nás 10/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 15/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 16/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Obyvatelé temnot 11/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 2/10 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 15/15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 16:00 Ochránce II. 4/24 [i] 17:00 Advokáti V. 22/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 13/13 [i] 00:00 Internát II. 3/8 [i] 01:35 Dr. House VI. 22/22 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 04:00 Zachraň mě VI. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:50 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 07:15 Možné i nemožné 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 61 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 62 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:55 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 11:50 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kritický okamžik [i] 13:40 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Zásobování vojsk [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Moc ohně [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Záchranná mise v Panamě [i] 17:20 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 18:15 Pátá rychlost 3 [i] 18:45 Pátá rychlost 4 [i] 19:10 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Každý sám [i] 21:00 Kdo uspěje?: Námořní pyrotechnici [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 6 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Holandsko [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Skoky ralley automobilů [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Okřídlené skoky na motorce [i] 00:40 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 01:40 Dvojí přežití: Každý sám [i] 02:40 Možné i nemožné 3 [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Divoké labutě [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 5/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 14/26 [i] 07:30 Podívánky s Jitkou 4/5 07:35 Alotria Michala Nesvadby: Černé brýle 5/21 07:40 Žížalov [i] 08:05 To musíš vidět: Breakdance 3/10 [i] 08:20 O podezíravém králi [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Kroužkování 4/9 [i] 11:55 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 12:00 Zvonící meče [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:00 Svět ČT [i] 14:25 Osada Havranů [i] 15:35 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 16:45 Po stopách hvězd [i] 17:15 Na cestě po Boskovicku [i] 17:45 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Boží pole s.r.o.: Bouřkové mraky 2/2 [i] 21:25 Výletníci [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Strach [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Svět ČT [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Hrdost a vášeň (Das Unbezähmbare Herz) 1/2 [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 Po stopách [i] 02:50 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna v Semaforu [i] 03:40 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 04:10 Kdo chce kam [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Tajemství zvířecího těla [i] 05:05 Přírodní bohatství [i] 05:10 Nebezpečná setkání [i] 05:15 Ruský jazyk pro turisty: Učíme se základní ruské fráze 2/2 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 6/13 05:55 Přežili rok 2000 [i] 06:05 Cesty víry: Paprsky [i] 06:30 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Silverville 4/6 [i] 08:30 Magické hory: Blaník 8/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: Jak se co dělá 8 [i] 09:10 Potomci slavných - Karel Valdauf [i] 09:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:30 Svět umění: Robin Williams [i] 11:20 Rajské zahrady [i] 11:45 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:45 Merci monsieur Marceau [i] 13:10 Království divočiny: Orel mořský [i] 13:40 Kamera na cestách: Cesta do [i] 14:35 Arachnománie [i] 15:25 Mýty a fakta historie: Tajemství [i] 16:15 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Salvador Dalí: Kristus sv. Jana z Kříže [i] 17:25 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:40 Cesty víry: Ora et labora v severních Čechách [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Oldřich Vinař [i] 18:55 S politiky netančím [i] 20:00 Milionářská bydlení: Londýn [i] 21:00 Na plovárně s Tommy Emmanuelem [i] 21:25 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 21:40 Jeremiah Johnson [i] 23:30 Mistr a Markétka: Nikdy se nebavte s neznámými lidmi 1/10 [i] 00:20 Babylon [i] 00:45 Jak se žije striptérkám a striptérům podle Andrey [i] 01:05 Svět umění: Robin Williams [i] 01:50 Zasvěcení [i] 02:20 Ladí neladí [i] 03:05 Australská setkání [i] 03:35 Euroturistika [i] 03:50 Continental Singers [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Batman vítězí III 12 [i] 06:15 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 17 [i] 06:40 Spongebob v kalhotách 44 [i] 07:10 Odvážný Crusoe 7 [i] 07:55 Příšerná tchyně [i] 09:55 Superpolda [i] 12:05 Jako jed [i] 13:35 Velká cena Maďarska [i] 16:05 Síla lásky [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Otevřené nebe 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Tatínkova holčička [i] 21:25 Česko k neuvěření: Nejmenší Češi [i] 22:00 Neříkej ani slovo [i] 00:10 Tudorovci 4 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:35 Lenssen & spol.: Osudové "ANO" [i] 04:00 Stefanie VI 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI: Komu padne šátkový převlek 46 [i] 07:35 Mistr Manny I: Šikovná dovolená 19 [i] 08:05 Svět ve válce: Odplata 21 [i] 09:15 Svět 2011 [i] 09:45 Horký prachy [i] 10:20 M*A*S*H 126 [i] 10:50 To je vražda, napsala X: Odkaz domu Borbeyů 3 [i] 11:40 Zločiny v zahradách II: Moji Francouzi mi rozumějí 4 [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:45 In America [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 5 [i] 21:40 Neohlížej se [i] 23:45 Myšlenky zločince I 11 [i] 00:40 Volejte Věštce [i] 02:25 Zločiny v zahradách II: Moji Francouzi mi rozumějí 4 [i] 03:15 Svět ve válce: Odplata 21 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 AHA [i] 05:30 Lampáreň [i] 06:15 Smiechoty [i] 06:40 Slávici na ulici [i] 07:40 Skrytá vášeň 6/188 [i] 08:50 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica III. 21/25 [i] 11:55 Summerland II. 5/13 [i] 13:00 Správna Susan I. 9-10/22 [i] 14:10 Columbo VI. 2/4 [i] 15:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 57/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 7/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 9-10/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 5/13 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Súmrak nad Afrikou 1-2/2 [i] 23:30 Smrtiaci element [i] 01:35 Nočné lampy [i] 02:20 Správna Susan I. 9-10/22 [i] 03:05 Smrtiaci element [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Moje léto lásky [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Někdo musí z kola ven [i] 15:35 Pocit viny [i] 17:10 Osudný den [i] 18:50 Nezapomenutelné dětství [i] 20:35 Babel [i] 22:55 Bílá vrána [i] 00:35 Ohrožené druhy [i] 02:10 Letec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Plavání [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Plavání [i] 14:00 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 17:30 Motorismus [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy 2: Konce dobrý, všechno dobré 19 [i] 06:40 Detektiv Nash Bridges 4: Polibek na rozloučenou 24 [i] 07:40 Detektiv Nash Bridges 5: Pravda a následky 1 [i] 08:40 Detektiv Nash Bridges 5: Kompromis 2 [i] 09:40 Detektiv Nash Bridges 5: Loupež klenotů 3 [i] 10:40 Detektiv Nash Bridges 5: Přítelkyně v nesnázích 4 [i] 11:40 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 2 9 [i] 12:40 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 13:40 Tak se měj [i] 15:30 Svazující tajemství [i] 17:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 19:20 Kauzy podle Kate 1: Firma 1 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Rodinný den 11 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Sexuální politika 12 [i] 23:00 Čaroděj [i] 01:40 Moje bláznivá sestra [i] 03:30 Kdo myslíte, že jste?: Sarah Jessica Parker 1 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 12 [i] 07:00 Objevy starověku 9 [i] 07:55 Cesta za změnou: Asie: Odpad 2 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 5 [i] 09:30 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 10:30 Zhýčkaní 3 [i] 11:05 Zhýčkaní 4 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 6 [i] 12:50 Buď já nebo pes 67 [i] 13:45 Jamieho Amerika 4 [i] 14:45 Zánik megazvířat [i] 15:50 Charles Darwin a strom života [i] 16:55 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 17:55 Odkrytý Egypt 7 [i] 19:00 Odkrytý Řím 7 [i] 20:05 Zmizelé světy 24 [i] 21:05 Bitva 360 7 [i] 22:10 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 23:10 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 00:10 Tajemství smrti [i] 01:10 On the Spot: Reportéři v akci: Egypt [i] 02:10 On The Spot: Reportéři v akci: Jihoafrická republika - speciál [i] 03:05 Zánik megazvířat [i] 04:05 Zmizelé světy 24 [i] 04:55 Charles Darwin a strom života [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 07:15 Loupež v Brooklynu [i] 08:40 Noční rande [i] 10:20 Toy Story 3: Příběh hraček [i] 12:00 Všichni jsou v pohodě [i] 13:40 Nemysli na to [i] 15:20 Pouta [i] 17:45 Těžká rozhodnutí [i] 19:30 Před kamerou 32 [i] 20:00 Román pro muže [i] 21:35 Borgiové 6 [i] 22:30 Zevlovat a prudit