TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 13-15/26 [i] 06:30 Fantastický Spiderman I. 26/26 [i] 06:50 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 2/13 [i] 07:15 Flintstonovci v akcii 47/54 [i] 07:40 Alf III. 4-5/25 [i] 08:35 Fluke [i] 10:10 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:20 Analyzuj znova [i] 13:00 S.W.A.T. - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 15:00 Zoo rendžeri v Afrike [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Policajná akadémia 3 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Do hlbiny [i] 22:15 Dokonalý trik [i] 00:40 Delta Force [i] 02:45 Policajná akadémia 3 [i] 04:00 Kobra 11 V. 1/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Sladká Valentína 109/178 [i] 07:17 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 07:20 101 dalmatíncov 35/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 35/65 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:15 Kúzelné mestečko 9/13 [i] 09:45 Kúzelné mestečko 10/13 [i] 10:20 Najstarší zo všetkých vrabcov [i] 11:35 Deti to vedia najlepšie [i] 12:30 Na ceste: Na ceste po Belize [i] 13:00 Na baňu klopajú 3/4 [i] 14:05 Na baňu klopajú 4/4 [i] 15:15 Sever proti Juhu II 10/12 [i] 16:05 Sever proti Juhu II 11/12 [i] 17:00 MINI TALENT SHOW [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:25 Cudzinec vedľa mňa [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Zlé rozhodnutie [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 01:25 Cudzinec vedľa mňa [i] 02:55 Zlé rozhodnutie [i] 04:20 Sever proti Juhu II 10/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 08:30 Medicína: Cirhóza pečene nerovná sa alkoholizmus [i] 09:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:00 Orientácie [i] 10:30 Ordinácia novokňazov z Púchova [i] 12:30 MS v plávaní [i] 13:55 Formula 1 - kvalifikácia: VC Maďarsko [i] 15:05 MS v plávaní [i] 16:15 Rally Hodvábna cesta 2011 [i] 17:35 Kapura [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Táraninky: Vesmír [i] 18:40 Večerníček: Žil starček so starenkou 5/7 [i] 18:50 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 19:00 Pestúni zvierat 21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 (Ne)celebrity: Marina Čarnogurská [i] 20:05 Zdravie v Európe: V srdci Európy [i] 20:55 Pesničkári slovenskí: Dnes vám spieva Pavel Malovič z Bratislavy [i] 21:10 Anjeli strážni Katky Hasprovej [i] 21:40 Japonská mozaika IV 5/10 [i] 22:00 Prekliata láska [i] 23:25 BJD 2009 Christian McBride Trio (USA) [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Deň po tom 9 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 06:15 NAJLEPŠIE POČASIE 06:20 Legenda o Tarzanovi [i] 07:00 Kutil Manny II. [i] 07:55 Timon a Pumbaa II. [i] 08:20 Gumkáči VI. [i] 08:50 Áno, šéfe! [i] 10:00 Vášnivý zberateľ [i] 11:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 12:40 NEPORAZITEĽNÍ: Firewalker [i] 14:50 Áno, šéfe! [i] 16:00 Falošná pravda [i] 18:00 "Jste to, co jíte" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 22:15 Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa [i] 00:15 Hra [i] 02:35 Mach 2 [i] 04:00 Falošná pravda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Cyranov ostrov 11 [i] 05:50 Sever a juh II. 11,12/12 [i] 07:25 Štyria priatelia a pes [i] 08:45 Doktorka Quinnová 102,103 [i] 10:30 Klub Eurovýhercov [i] 11:30 Detektív Nash Bridges V. 13 [i] 12:25 Magnum VII. 14,15 [i] 14:15 Simpsonovci XII. 14 [i] 14:45 Futurama I. 4 [i] 15:15 Klaun 7,8 [i] 17:15 A-Team 9,10 [i] 19:00 Simpsonovci II. 4,5 [i] 20:00 Dva dni v Paríži [i] 22:00 Mafstory: Kokaín, Kiahne [i] 23:55 ČREPINY [i] 00:25 Magnum VII. 14,15 [i] 02:00 "My všichni školou povinní" 7,8 [i] 03:50 Pozor, vizita! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 13/15 [i] 07:00 Advokáti V. 21/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 10/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Nalezený ráj 9/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 13/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 14/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Démoni v nás 10/22 [i] 13:00 Přežil jsem japonskou game show II. 1/10 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 14/15 [i] 16:00 Ochránce II. 3/24 [i] 17:00 Advokáti V. 21/22 [i] 18:00 Předčasné vydání: Láska je slepá 23/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 16/23 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 8/21 [i] 00:00 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 21/22 [i] 01:30 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 02:25 Někdo to rád hloupé 8/21 [i] 03:10 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 03:40 Boj o čas III. 1/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 07:15 Dvojí přežití: Po bouři [i] 08:10 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 09:05 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 10:55 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 11:50 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 12:45 Černé nebe: Osobní bojové přistávací těleso [i] 13:40 Jízda: Špatná kontrola [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 15:30 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 16:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 16:25 Jak se to dělá 8 [i] 16:55 To taky zvládnu 9 [i] 17:20 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 19:10 Výroba prototypů: Vstávat, je ráno [i] 20:05 Bonneville: Závodiště světa [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 21:55 Národ šílenců: Létající tykve [i] 22:50 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 23:45 Černé zlato 5 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 01:40 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 02:40 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 03:40 Jak se to dělá 13 [i] 04:05 Bonneville: Závodiště světa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Franklin 2/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Spící sopka 4/26 [i] 07:15 Taylor má trable: Testy DNA 1/26 [i] 07:45 Opera nás baví [i] 08:05 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 35 [i] 08:10 Pejskové milionáři [i] 09:35 O ztracené lásce 4/9 [i] 10:30 395 dolarů za unci [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Typicky ženská reakce [i] 13:45 Markýz de Bois Doré 1/5 [i] 15:15 Sever a Jih II 11/12 [i] 16:10 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 17:05 Pravěk útočí III 5/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou s Jiřinou [i] 21:05 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 4/6 [i] 22:05 Jennifer 8 [i] 00:05 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Kořeny mafie [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:45 Hry bez hranic [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 13/13 05:15 Ruský jazyk pro turisty: Učíme se základní ruské fráze 1/2 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 5/13 05:55 Přežili rok 2000 [i] 06:05 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Já, malý novorozenec 2/2 [i] 09:05 Boj o život: Na vrcholu sil [i] 10:00 Náš venkov [i] 10:20 Folklorika [i] 10:40 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:10 Cesta domů [i] 11:40 Český ráj [i] 12:05 Československý filmový týdeník 1961 843/2379 [i] 12:20 Kdo má rád [i] 13:00 Příběhy domů [i] 13:20 Putování za vínem [i] 13:50 Cestománie [i] 14:20 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi 4/5 [i] 15:15 Přežijeme na naší planetě? 3/8 [i] 16:10 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 16:25 Festivalové listy Měsíce autorského čtení [i] 16:45 Buď, anebo [i] 18:30 Magické hory: Blaník 8/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:35 Cimbálové muziky z Osvětiman a Ždánic [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Julia 6/11 [i] 20:55 Valiant [i] 22:10 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:20 Wartburg movie show [i] 23:15 Milenci luny [i] 00:55 Vojtěch Jasný - život a film [i] 02:15 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 17/22 [i] 02:45 Vzhůru dolů!: Do chýnovských mramorů 3/7 [i] 03:05 Ladí neladí [i] 03:50 Australská setkání [i] 04:20 Euroturistika [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Bolek a Lolek 29 [i] 05:35 Tom a Jerry 1 [i] 06:00 Spongebob v kalhotách 43 [i] 06:25 Scooby-Doo a Lochnesská příšera [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru II 11 [i] 08:20 Andělé [i] 10:25 Táta: Matka pluku [i] 12:05 Děti na zakázku [i] 13:25 Může se to stát i vám [i] 15:25 Lepší už to nebude [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Přihořívá 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Příšerná tchyně [i] 22:05 Nebezpečný klient [i] 00:25 Nelítostný souboj 2/2 [i] 01:55 Novashopping 02:45 Perníkový táta 4 [i] 03:55 Stefanie VI 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství TV Prima 07:25 Pokémon: Diamant a perla XI: Překvapivý zvrat 45 [i] 07:55 Mistr Manny I: Strýček Manny; Kočička 18 [i] 08:25 M*A*S*H 124 [i] 08:55 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 125 [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Dům, kde bydlel Hemingway 2 [i] 11:30 Tlustý Albert [i] 13:35 Srdce a duše [i] 15:45 Columbo: Džungle ve skleníku [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Agent bez minulosti [i] 22:30 Smrtící epidemie [i] 01:10 Dětská hra 3 [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:05 Bzzz!!! [i] 07:00 Slávici na ulici [i] 08:00 Priateľky [i] 08:35 Skrytá vášeň 5/188 [i] 09:45 Je to možné?! [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Sabrina - mladá čarodejnica III. 20/25 [i] 12:15 Summerland II. 4/13 [i] 13:15 Správna Susan I. 7-8/22 [i] 14:25 Columbo VI. 1/4 [i] 15:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 56/129 [i] 17:15 Skrytá vášeň 6/188 [i] 18:10 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 20:00 Inga Lindströmová: Zrada a láska [i] 21:45 Dave [i] 23:45 Nebezpečný vzťah [i] 01:30 Columbo VI. 1/4 [i] 02:40 Je to možné?! [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:25 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Vůle přežít [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:00 Stormbreaker [i] 15:45 Paparazzi [i] 17:20 Opilí slávou [i] 19:15 Countdown [i] 21:10 Letec [i] 00:10 Pod ochranou nebes [i] 02:35 Tráva [i] 04:20 Král videoher [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Plavání [i] 14:15 Fotbal [i] 15:45 Plážový fotbal [i] 19:30 Plavání [i] 20:30 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 23:45 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání 03:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 8: Bod obratu 7 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 8: Odveta 8 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 8: Dítě naděje 9 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost, část 1 23 [i] 12:20 Diagnóza vražda 5: Posedlost - 2. část 24 [i] 13:20 Moje bláznivá sestra [i] 15:10 Květinářka [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 2 9 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 19:00 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 20:00 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 21:00 Čaroděj [i] 23:40 VRAŽDA.COM [i] 01:20 Svazující tajemství [i] 03:10 Křivé svědectví [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Skuteční superlidé 2 [i] 06:00 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 07:00 Tenký led [i] 08:00 Vraky snů 15 [i] 08:35 Vraky snů 16 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 12 [i] 10:10 Mořský orel [i] 11:15 Příběhy z divočiny 2 [i] 11:50 Žralok U 5 [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Chicago 5 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Pittsburgh 6 [i] 13:50 Soukromý život... 3 [i] 14:55 Velrybí hlídka [i] 16:00 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 16:55 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 6 [i] 19:00 Odkrytý Řím 6 [i] 20:05 Zmizelé světy 23 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 6 [i] 22:00 On the Spot: Reportéři v akci: Egypt [i] 23:00 On The Spot: Reportéři v akci: Jihoafrická republika - speciál [i] 00:00 Závod s budoucností 1 [i] 00:30 Závod s budoucností 2 [i] 01:00 Závod s budoucností 3 [i] 01:30 Hranice možností [i] 02:00 Zmizelé světy 23 [i] 02:55 Odkrytý Řím 6 [i] 03:55 Nejtěžší práce historie: V průmyslu 3 [i] 04:55 Mořský orel [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Plot [i] 06:00 Znovu 17 [i] 07:40 Před kamerou 31 [i] 08:05 Svatební dort [i] 09:35 Vánoční koleda [i] 11:10 Bejvalek se nezbavíš