TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 10:00 Kobra 11 V. 1/18 [i] 10:55 Smallville VII. 19/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 19/22 [i] 12:30 NCIS VIII. [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 NCIS: Los Angeles I. 8/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 7/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 19/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 24/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 12/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 FARMA [i] 21:25 S.W.A.T. - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 23:40 Jackie Chan navždy drakom [i] 01:15 Napoleón [i] 03:15 Pomsta Ružového pantera [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky III. 98/244 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Slovensko dnes [i] 06:45 Správy STV [i] 07:10 Sladká Valentína 108/178 [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Čau, pán lev 7/11 [i] 08:30 Hannah Montana II. 20/30 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VII: Bude to chlapec 11/26 [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VII: Oslobodenie Clair 12/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Marcipán 15/45 [i] 11:30 Sladká Valentína 109/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 99/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 100/244 [i] 14:05 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VII: Bude to chlapec 11/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VII: Oslobodenie Clair 12/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:45 Sudkyňa Amy: Pracovný výjazd 19 [i] 17:30 Doktor z hôr: Marcipán 15/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super senzi Senzus - Neprepínajte, urobíme to za vás [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Inšpektor Rocca: Posledná výzva [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Pracovný výjazd 19 [i] 01:15 Inšpektor Rocca: Posledná výzva [i] 02:55 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky III. 99/244 [i] 04:30 Sila lásky III. 100/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 10/14 [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Pobrežné a vodné rastliny nížin [i] 08:40 Malá princezná: Princezná sa nechce deliť 15 [i] 08:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Cukríková choroba 7/30 [i] 09:05 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Zbojnícka večera 13/14 [i] 09:30 My sme malí muzikanti: Monika a harmonika 5/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: Zvieratká a my [i] 10:05 Stretnúť človeka: Darina Laščiaková [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:25 City Folk: Košice [i] 11:55 MS v plávaní [i] 14:10 Živá panoráma [i] 14:45 Na ľudovú nôtu: Husličky hrajte, nožičky tancujte! [i] 15:20 Etnografický atlas Slovenska: Divadelný prejav [i] 15:50 Spomienky na Manaslu [i] 16:25 Chválenkári [i] 17:05 Fokus - práca [i] 18:10 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Žil starček so starenkou 4/7 [i] 18:55 Táraninky: Hry [i] 19:05 Človek ako rieka [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Juraj a Viera Pavúkovci [i] 20:15 Malý brat veľkej rieky [i] 20:45 Gen.sk: Vladimír Bužek [i] 21:00 "Střídavka" - Výchova na striedavku [i] 21:25 Família: Druhé manželstvo Patrície Jariabkovej [i] 21:55 Letné lásky: Triptych o láske [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:20 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Deň po tom 8 [i] 05:55 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Moja žena ma chce zabiť [i] 09:00 Rodinka úžasných 17 [i] 10:00 Ochrancovia 10 [i] 11:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 9 [i] 14:00 Klamári II. 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 20 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 6,7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 18:00 Súdna sieň: Handrkovanie o syna [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 22:00 NEPORAZITEĽNÍ: Firewalker [i] 00:30 Cudzinec [i] 02:10 Kosti I. 9 [i] 03:00 Klamári II. 15 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 20 [i] 04:15 Tru Calling 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zvieracia klinika [i] 06:15 Esmeralda 36,37 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 33 [i] 08:15 Matlock I. 10 [i] 09:15 Matlock IX. 9 [i] 10:00 Kojak IV. 3 [i] 11:00 MacGyver 1/139 [i] 12:00 M*A*S*H 26,27 [i] 13:00 Knight Rider 25 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 13 [i] 14:30 Futurama I. 3 [i] 15:00 Extrémne vlaky 2 [i] 16:10 Detektív Nash Bridges V. 13 [i] 17:00 Knight Rider 25 [i] 18:00 M*A*S*H 26,27 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 14 [i] 19:30 Futurama I. 4 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 20:55 A-Team 9,10 [i] 23:00 Klaun 7,8 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 5 [i] 01:30 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 03:30 "Noc klavíristy" [i] 04:50 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 08:00 So You Think You Can Dance V. 6/34 [i] 09:00 Ochránce 9/10 [i] 09:55 Duval a Moretti 9/21 [i] 11:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 9/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 15:00 So You Think You Can Dance V. 7/34 [i] 16:05 Ochránce 10/10 [i] 17:05 Duval a Moretti 10/21 [i] 18:10 Boj o čas II. 22/22 [i] 19:10 Battlestar galactica II. 10/21 [i] 20:10 Změna je život II. 7/13 [i] 21:10 Moje druhá láska [i] 23:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i] 00:05 Změna je život II. 7/13 [i] 01:00 Moje druhá láska [i] 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i] 03:35 Duval a Moretti 10/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 07:15 Jak se to dělá 5 [i] 07:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 08:10 Bořiči mýtů: Speciál s diváky - část 2 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den spásy [i] 10:00 Nutné k přežití: Alabama [i] 10:55 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 11:50 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Valhalla [i] 15:30 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Bitva o Tal Afar [i] 17:20 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 18:15 Bezpečná hranice 12 [i] 18:45 Bezpečná hranice 13 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 20:05 Vědecké cestování: Co stavějí zvířata [i] 21:00 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 21:55 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 22:50 Hry s časem: Hry s ohněm [i] 23:45 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Není škola [i] 01:40 Vědecké cestování: Co stavějí zvířata [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 19/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Svatba 7/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Tajemství princezny Ozmy 43/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Nový život 2/2 26/26 [i] 10:15 McLeodovy dcery I: Italský hřebec 19/22 [i] 11:05 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 3/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 13:50 Takový talent [i] 15:00 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 24. 7. 2011 Kašpárkovy rolničky [i] 16:00 Inami 19/26 [i] 16:20 Příběhy z medové stráně: Svatba 7/7 [i] 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Auto Moto Styl [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 20/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop: Memoriál 5/8 [i] 21:20 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Krvavá skvrna [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Za oponou s Jiřinou [i] 01:15 Písničky z obrazovky . Účinkují: Y. Simonová, K. [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 500. Saloon Zelenáčů [i] 05:40 Pevnosti: Praha [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:30 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 12/13 06:45 Anakonda v Německu 7/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 4/13 [i] 08:20 Haló, haló! 53/85 [i] 08:45 Vodácká putování [i] 09:00 Přežili rok 2000 [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Rajské zahrady [i] 09:50 Krásný ztráty [i] 10:30 Tajemství divočiny V.: Chápani pavoučí 11/13 [i] 10:55 Ushuaia 3/26 [i] 11:20 Příběh Opočenské desky [i] 12:00 Vzkaz Armina Delonga [i] 12:15 Zasvěcení [i] 12:45 Hledači osudů [i] 13:15 Folklorní magazín [i] 13:45 Moje medicína [i] 13:55 Rozum nebo extrém [i] 14:10 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 15:05 Prolínání světů: Smrt [i] 15:30 Chrám [i] 16:00 Ushuaia 4/26 [i] 16:25 Tajemství divočiny V.: Orel mořský 12/13 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:05 Přežijeme na naší planetě? 2/8 [i] 18:00 Český ráj [i] 18:30 Haló, haló! 53/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 4/13 [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi 4/5 [i] 20:55 Boj o život: Na vrcholu sil [i] 21:45 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:00 Mistři českého animovaného filmu III [i] 22:55 Mladí v partě 2/12 [i] 23:35 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 17/22 [i] 00:05 Klobouček [i] 00:30 Dobrodružství šesti trampů: Bez šerifa 4/6 [i] 01:00 Když vraždí ženy [i] 02:00 Na plovárně s Johnem Cleesem [i] 02:25 Sólo pro... Oskara Petra - Speciál 02:50 Ladí neladí [i] 03:40 Euroturistika [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:25 Let s kaskadérem [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 100 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 10 [i] 10:00 Křivé svědectví [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty: Sváteční (zámecké) vaření [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 9 [i] 13:35 Nováčci 3 [i] 14:40 Gilmorova děvčata IV 2 [i] 15:40 Krok za krokem VI 20 [i] 16:05 Beze stopy VII 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Tisíc a jedna noc 147, 148 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Strašidelný dům [i] 21:50 Godzilla [i] 00:25 Nelítostný souboj 1/2 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Lenssen & spol.: Nemravné doktorské hrátky [i] 03:25 Stefanie V 51, 52 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 123 [i] 08:35 M*A*S*H 124 [i] 09:15 Přátelé X: Jak Joey mluvil francouzsky 13 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala X: Smrt v Hongkongu 1 [i] 11:35 Diagnóza vražda VII: Vražda ve spánku 2 [i] 12:35 Policie Hamburk I: Hra o život 2 [i] 13:35 Kutil Tim V: Nejdelší den 22 [i] 14:05 Přátelé X: Princezna Consuela 14 [i] 14:40 Ochránce III: Varování bouře 8 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Dobrovolníci 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:10 Zelené barety [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Na čem záleží 104 [i] 04:15 Na čem záleží 105 [i] 04:40 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 4/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 9/218 [i] 07:40 Sudkyňa Hatchettová I. 42/175 [i] 08:25 Nespútaný anjel 194/194 [i] 09:15 V náručí diabla 155/182 [i] 10:15 Ulica III. 20/259 [i] 11:05 Veštiareň [i] 12:05 Slzy Bosporu 93-94/102 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová II. 4-5/125 [i] 14:40 Rebeli na strednej 118/135 [i] 15:35 Tisíc a jedna noc 137/180 [i] 16:20 Cigánske srdce 10/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 5/188 [i] 18:05 V náručí diabla 156/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 119/135 [i] 20:00 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 21:45 Ak tomu veríš [i] 23:30 Na streche [i] 00:20 L.O.V.E. [i] 01:00 Ak tomu veríš [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 4-5/125 [i] 03:05 Ulica III. 20/259 [i] 03:50 V náručí diabla 156/182 [i] 04:35 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Malí velcí podvodníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Srdeční záležitosti [i] 13:50 Purpurové květy [i] 15:50 Spadl z oblaků [i] 17:40 Sklizeň [i] 19:25 Vůle přežít [i] 21:15 Tráva [i] 23:10 Král videoher [i] 00:50 Gacy - sériový vrah [i] 02:30 Špína [i] 04:10 Básník [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 14:00 Plavání [i] 14:15 Fotbal [i] 15:45 Plážový fotbal [i] 17:00 Plavání [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání 03:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Domácí vězení 20 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Špatné zacházení 21 [i] 09:10 Moje bláznivá sestra [i] 11:10 Walker Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 5: Loupež klenotů 3 [i] 13:10 Svazující tajemství [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 17:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 5: Přítelkyně v nesnázích 4 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 20:00 Právo a pořádek 8: 5. díl 5 [i] 21:00 Kauzy podle Kate 1: Firma 1 [i] 22:40