TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 10:00 Kobra 11 IV. 16/17 [i] 10:55 Smallville VII. 17/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 17/22 [i] 12:35 Psych, s.r.o. III. 9/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 2/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 5/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 17/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 22/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 10/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 136/180 [i] 21:00 FARMA [i] 21:55 Nočné Televízne noviny [i] 22:10 NCIS VIII. - NOVÁ SÉRIA [i] 23:15 Sama proti mafii [i] 00:55 Terč [i] 02:15 Hrdinovia II. 11/11 [i] 02:55 Post mortem II. 2/8 [i] 03:40 Kobra 11 IV. 16/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 94/244 [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Sladká Valentína 106/178 [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Pytliak 5/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 18/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VII: Len o tom popremýšľaj 1. 7/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VII: Len o tom popremýšľaj 2. 8/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Vládca duchov 13/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 107/178 [i] 12:15 Sila lásky III. 95/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 96/244 [i] 14:05 Z mesta do mesta: Martin [i] 14:30 Show Billa Cosbyho VII: Len o tom popremýšľaj 1. 7/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VII: Len o tom popremýšľaj 2. 8/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Prekročiť hranice 17 [i] 18:10 Doktor z hôr: Vládca duchov 13/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Polčas rozpadu [i] 22:00 Nočné správy STV [i] 22:11 Počasie [i] 22:14 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Ktosi je za dverami [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Prekročiť hranice 17 [i] 00:00 Bumerang [i] 00:45 Polčas rozpadu [i] 02:25 Ktosi je za dverami [i] 03:15 Z mesta do mesta: Martin [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Ján Ilavský [i] 04:20 Sila lásky III. 95/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 8/14 [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Kvety Karpát [i] 08:40 Malá princezná: Princezná nechce upratovať 13 [i] 08:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Výlet 5/30 [i] 09:05 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Domček na stračej nôžke 11/14 [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Oknár Ozlomkrk 3/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: V ZOO [i] 10:05 Stretnúť človeka: Juraj Kubánka [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:20 Zo Šale do Močenka [i] 11:55 MS v plávaní [i] 14:05 Živá panoráma [i] 14:50 Na ľudovú nôtu [i] 15:30 Etnografický atlas Slovenska: Remeslá a remeselná výroba [i] 16:10 Maďarský magazín [i] 16:35 Spomíname na Zoru Kolínsku: Mizantrop [i] 18:10 Utajená reč peňazí: Prvé mince severských kráľov 7/13 [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Žil starček so starenkou 2/7 [i] 18:55 Táraninky: Lekári a choroby [i] 19:00 Trezor: Národný hriešnik [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Henrieta Dulaiová [i] 20:20 Šepoty farieb - Ester Šimerová [i] 20:50 Báseň o človeku a krajine [i] 21:10 Família: Tenistky [i] 21:40 Keď sa cesta stáča [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ČREPINY [i] 05:30 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Nie je to tvoja krv [i] 09:00 Rodinka úžasných 15 [i] 10:00 Ochrancovia 9 [i] 11:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 7 [i] 14:00 Klamári II. 13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 18 [i] 16:00 Simpsonovci XVII. 2,3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 18:00 Súdna sieň: Nymfa [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 16 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 12,13 [i] 23:00 Kosti I. 7 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 3,4 [i] 01:50 Klamári II. 13 [i] 02:30 Ako hrob [i] 04:00 Tru Calling 10 [i] 04:45 Deň po tom 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zvieracia klinika [i] 05:45 Črepiny PLUS [i] 06:15 Esmeralda 32,33 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 31 [i] 08:15 Matlock I. 8 [i] 09:15 Matlock IX. 7 [i] 10:00 Kojak IV. 1/24 [i] 11:00 MacGyver 138 [i] 12:00 M*A*S*H 22,23 [i] 13:00 Knight Rider 23 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 11 [i] 14:30 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Futurama I. 1/13 [i] 15:00 Moje krásná Amerika [i] 16:10 Detektív Nash Bridges V. 11 [i] 17:00 Knight Rider 23 [i] 18:00 M*A*S*H 22,23 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 12 [i] 19:30 Futurama I. 2 [i] 20:00 Ninja Factor II. 6,7 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Silvester [i] 00:00 Ninja Factor II. 6,7 [i] 00:45 Blízko smrti [i] 01:30 Smrť krásnych srncov [i] 03:00 Mafstory: Silvester [i] 03:50 Skalpel, prosím [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 08:00 So You Think You Can Dance V. 4/34 [i] 08:55 Ochránce 7/10 [i] 09:55 Duval a Moretti 7/21 [i] 11:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 7/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 7/22 [i] 15:05 So You Think You Can Dance V. 5/34 [i] 16:00 Ochránce 8/10 [i] 17:00 Duval a Moretti 8/21 [i] 18:05 Boj o čas II. 20/22 [i] 19:05 Battlestar galactica II. 8/21 [i] 20:05 Změna je život II. 5/13 [i] 21:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 22:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 13/13 [i] 00:00 Změna je život II. 5/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 22/22 [i] 01:50 Boj o čas III. 1/22 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 13/13 [i] 03:30 Duval a Moretti 8/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 07:15 Jak se to dělá 3 [i] 07:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 08:10 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 10:00 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 10:55 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 11:50 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Kain a Ábel [i] 15:30 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 16:25 Rozebráno: Cihly [i] 16:55 Rozebráno: Vytápění a chlazení [i] 17:20 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 18:15 Bezpečná hranice 8 [i] 18:45 Bezpečná hranice 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 20:05 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 21:55 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 22:25 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 22:50 Jak přežít neštěstí: Zemětřesení [i] 23:45 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku: Půjčka 7/7 [i] 05:45 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 17/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Námluvy 5/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Záchrana přišla se sluncem 41/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Vysvobození 24/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Jak si holky vyrazí 17/22 [i] 11:05 Věšák - Petr Kostka [i] 11:45 Píseň z jižních Čech [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:45 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:55 Záhady Toma Wizarda [i] 15:10 Obyčejná koňská historie 1/6 [i] 15:35 Pátrání světlušky Lucie [i] 15:50 Inami 17/26 [i] 16:10 Příběhy z medové stráně: Námluvy 5/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Moře - popelnice 8/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 18/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 21:40 Drahý můj Jiří Grossmann [i] 22:45 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna v Semaforu [i] 23:40 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Na stopě [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sváteční slovo kastelána a varhaníka Marka Buše [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Auto Moto Revue [i] 01:40 Barvy v designu i architektuře [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:40 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 05:55 Ta naša kapela 06:25 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 10/13 06:40 Anakonda v Německu 5/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 2/13 [i] 08:20 Haló, haló! 51/85 [i] 08:45 Pevnosti: Praha [i] 09:05 Soukromá muzea [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Sto neklidných roků [i] 10:55 Den, kdy spadlo Národní muzeum [i] 11:55 Kašpar Maria hrabě Šternberk [i] 12:15 Emanuel Vlček očima Dáši Smržové [i] 12:30 Na plovárně s Johnem Cleesem [i] 13:00 Kam zmizel ten starý song [i] 13:40 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:55 Epigenetika [i] 14:45 Calder [i] 15:35 Obrázky z cest: Se skicářem a kamerou napříč 1/6 [i] 16:00 Salvador Dalí: Kristus sv. Jana z Kříže [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných - Karel Valdauf [i] 17:30 Vzhůru dolů!: Do chýnovských mramorů 3/7 [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 51/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 2/13 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Bez šerifa 4/6 [i] 20:00 Daniel a naše velké kočky [i] 20:50 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:00 Afrika [i] 22:35 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:50 Jak se žije striptérkám a striptérům podle Andrey [i] 23:05 České porno [i] 23:35 Intimní bubnování [i] 23:55 Sólo pro... Oskara Petra - Speciál [i] 00:20 From the Basement ll 3/6 [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 Prolínání světů: Jídlo a náboženství [i] 02:10 Žena [i] 02:40 Klobouček 03:10 Ladí neladí [i] 03:55 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:20 Ohlédnutí [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 98 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 8 [i] 09:55 První liga 3 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty: Hovězí maso [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 7 [i] 13:35 Nováčci 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 22 [i] 15:40 Krok za krokem VI 18 [i] 16:05 Beze stopy VII 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 143, 144 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:20 Lidský terč: Útěk 5 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Hrdina 8 [i] 23:40 Policejní odznak V: * 8 [i] 00:35 Nováčci 1 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Walker, Texas Ranger VI 7 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie V 47, 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 121 [i] 08:35 M*A*S*H 122 [i] 09:15 Přátelé X: Jak striptér plakal 11 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Dívka, která přežila 21 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Po stopách 20 [i] 13:35 Kutil Tim V: Když šéf neumí prohrávat 20 [i] 14:05 Přátelé X: Jak se Phoebe vdávala 12 [i] 14:40 Ochránce III: Vendeta 6 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Únos 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Krevní pouto 6 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Santa Claus na blátě 9 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Utkvělá představa 13 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 101 [i] 04:15 Na čem záleží 102 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 2/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 7/218 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová I. 40/175 [i] 08:30 Nespútaný anjel 192/194 [i] 09:20 V náručí diabla 153/182 [i] 10:20 Ulica III. 18/259 [i] 11:15 Veštiareň [i] 12:15 Slzy Bosporu 89-90/102 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová I. 175/175 [i] 14:15 Sudkyňa Hatchettová II. 1/125 [i] 14:50 Rebeli na strednej 116/135 [i] 15:45 Tisíc a jedna noc 135/180 [i] 16:35 Cigánske srdce 8/218 [i] 17:30 Skrytá vášeň 3/188 [i] 18:20 V náručí diabla 154/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 117/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 193/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 91-92/102 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny I. 8/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 17/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 193/194 [i] 00:40 Zajtrajšie noviny I. 8/23 [i] 01:25 Frasier VIII. 17/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 175/175 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová II. 1/125 [i] 02:30 Ulica III. 18/259 [i] 03:15 V náručí diabla 154/182 [i] 04:00 AHA [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hotýlek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Góóól! 3 [i] 13:45 Tvrdá hra [i] 15:45 Zběsilá jízda [i] 17:20 Dračí past