TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 09:35 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 10:00 Kobra 11 IV. 15-15/17 [i] 10:55 Smallville VII. 16/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 16/22 [i] 12:35 Psych, s.r.o. III. 8/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 4/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 16/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 21/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 9/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 135/180 [i] 21:00 FARMA [i] 21:45 Nočné Televízne noviny [i] 22:10 Mentalista II. 11/23 [i] 23:10 Medzi riadkami [i] 01:20 Podvedená [i] 02:45 Hrdinovia II. 10/11 [i] 03:20 Post mortem II. 1/8 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky III. 92/244 [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:45 Správy STV [i] 07:10 Sladká Valentína 105/178 [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Nepozvaní hostia 4/11 [i] 08:30 Hannah Montana II. 17/30 [i] 08:55 Show Billa Cosbyho VII: Každý sme nejakí 5/26 [i] 09:20 Show Billa Cosbyho VII: Honba za príbehom 6/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Chyžná 12/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 106/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 93/244 [i] 13:15 Sila lásky III. 94/244 [i] 14:05 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VII: Každý sme nejakí 5/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VII: Honba za príbehom 6/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Čierna hodina 16 [i] 18:10 Doktor z hôr: Chyžná 12/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život: Hmyz [i] 21:05 Chodili sme spolu [i] 21:55 Nočné správy STV [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Porno 10/22 [i] 23:00 Sudkyňa Amy: Čierna hodina 16 [i] 23:45 Bumerang [i] 00:30 Život: Hmyz [i] 01:20 Žiť ako lev 4/6 [i] 02:55 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Povodne [i] 04:20 Sila lásky III. 93/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 7/14 [i] 08:25 Kvety, stromy a kry Slovenska: Panónska flóra [i] 08:40 Malá princezná: Princezná chce kúzliť 12 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Veľké upratovanie 4/30 [i] 09:00 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Zbojnícka repa 10/14 [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Koncert 2/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: V reštaurácii [i] 10:00 Stretnúť človeka: Tomáš Janovic [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:20 Etnografický atlas Slovenska: Rodinné obrady [i] 11:55 MS v plávaní [i] 14:15 Živá panoráma [i] 14:45 Na ľudovú nôtu: Na Orave dobre... [i] 15:20 Smiem prosiť...? [i] 16:00 KE 2013 [i] 16:10 Zmiešané manželstvá [i] 16:50 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 17:20 Chválenkári [i] 18:05 Slováci vo svete: Srbsko II. [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:40 Večerníček: Žil starček so starenkou 1/7 [i] 18:50 Táraninky: Divadlo [i] 19:00 Slovensko naše II.: Zamurované fotografie Magdalény Robinsonovej [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Bohumír Bachratý [i] 20:15 Televízna sezóna: Kraj sveta Istanbul [i] 21:20 Família: Tešiť sa z každého okamihu [i] 21:45 Utajená reč peňazí: Prvé mince severských kráľov 7/13 [i] 22:05 Sféry dôverné: Úloha ženy v cirkvi [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Deň po tom 5 [i] 05:50 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Si obyčajná upratovačka [i] 09:00 Výlet [i] 11:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 6 [i] 14:00 Klamári II. 12 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 17 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 18:00 Súdna sieň: To nie je môj syn [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 15 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 23:00 Ochrancovia 9 [i] 00:00 Chlapci neplačú [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 17 [i] 03:35 Tru Calling 9 [i] 04:15 Deň po tom 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:15 Esmeralda 30,31 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 30 [i] 08:15 Matlock I. 7 [i] 09:15 Matlock IX. 6 [i] 10:00 Kojak III. 23/23 [i] 11:00 MacGyver 137 [i] 12:00 M*A*S*H 20,21 [i] 13:00 Knight Rider 22 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 10 [i] 14:30 Griffinovci V. 13 [i] 15:00 H1N1 - Budúcnosť vírusov [i] 16:10 Detektív Nash Bridges V. 10 [i] 17:00 Knight Rider 22 [i] 18:00 M*A*S*H 20,21 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 11 [i] 19:30 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Futurama I. 1/13 [i] 20:00 Na pravé poludnie [i] 21:45 Námorné kolosy [i] 22:45 Stratené dôkazy 4 [i] 23:45 Podfuk [i] 01:00 "Svatba jako řemen" [i] 02:40 MacGyver 137 [i] 03:25 "Hry lásky šálivé" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 08:00 So You Think You Can Dance V. 3/34 [i] 08:55 Ochránce 6/10 [i] 09:55 Duval a Moretti 6/21 [i] 11:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 6/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 15:00 So You Think You Can Dance V. 4/34 [i] 16:00 Ochránce 7/10 [i] 17:00 Duval a Moretti 7/21 [i] 18:05 Boj o čas II. 19/22 [i] 19:05 Battlestar galactica II. 7/21 [i] 20:05 Změna je život II. 4/13 [i] 21:00 Hustle 2/6 [i] 22:00 Někdo to rád hloupé 3/21 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev II.: Mejdan pokračuje 2/12 [i] 00:10 Změna je život II. 4/13 [i] 01:05 Hustle 2/6 [i] 02:00 Někdo to rád hloupé 3/21 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev II.: Mejdan pokračuje 2/12 [i] 03:45 Duval a Moretti 7/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 07:15 Jak se to dělá 2 [i] 07:45 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 10:00 Nutné k přežití: Oregon [i] 10:55 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 11:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 13:40 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Prázdný trůn [i] 15:30 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 16:25 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 17:20 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů [i] 18:15 Bezpečná hranice 6 [i] 18:45 Bezpečná hranice 7 [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 20:05 Rozebráno: Cihly [i] 20:35 Rozebráno: Vytápění a chlazení [i] 21:00 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 21:55 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 22:50 Černé nebe 8 [i] 23:45 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 01:40 Rozebráno: Cihly [i] 02:10 Rozebráno: Vytápění a chlazení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 16/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Mikulka 4/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Král chystá léčku 40/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Zlomená srdce 23/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Velké závody 16/22 [i] 11:05 Banánové rybičky [i] 11:45 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Dlouhá míle 3/6 [i] 13:50 Po stopách [i] 14:05 Hodina zpěvu [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel [i] 15:25 Zoománie 6/17 [i] 15:40 Ankety s dětmi [i] 15:46 Pátrání světlušky Lucie [i] 16:00 Inami 16/26 [i] 16:20 Příběhy z medové stráně: Mikulka 4/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Spravedlivý obchod 7/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 17/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné historky zbojnické: Schinderhannes 4/6 [i] 21:05 Nesmrtelní [i] 22:20 Kletba bratří Grimmů [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Báječné ženy na létajících strojích [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Zajímavosti z regionů [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Příště u Vás z Litoměřic 05:40 Přežiješ mládí? [i] 06:00 Experiment [i] 06:30 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 9/13 06:45 Anakonda v Německu 4/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Jak přežít 1/13 [i] 08:20 Haló, haló! 50/85 [i] 08:45 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 08:55 Zapomenuté výpravy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Vzhůru dolů!: Do nitra Turoldu 2/7 [i] 10:00 Leonardo da Vinci: Poslední večeře [i] 10:55 Ktosi je za dverami [i] 11:40 Ktosi je za dverami [i] 12:35 Přežili rok 2000 [i] 12:50 Příště u Vás z Horšovského Týna [i] 13:30 Ta naše povaha česká [i] 14:00 Česká vzduchoplavba: Montgolfiéry 3/3 [i] 15:05 Vzkaz Miloně Čepelky [i] 15:20 Pompeje 2/2 [i] 16:55 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:30 Valašský snář: Dělová koule 1/4 [i] 18:00 Cestománie [i] 18:30 Haló, haló! 50/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Jak přežít 1/13 [i] 19:30 Kosmopolis - Speciál [i] 20:00 Rio Bravo [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:30 Inventura Febia: O čem sní ženy a [i] 23:50 Když vraždí ženy [i] 00:50 Exekutor [i] 02:25 Ještě jsem tady - Sylva Daníčková [i] 02:50 Boyz II Men: Motown Classics [i] 03:50 Setkání v Panském dvoře [i] 04:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 97 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 7 [i] 10:00 Ve stínu mé sestry [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Babicovy dobroty: Zapečené těstoviny po táborsku [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 6 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 16 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 21 [i] 15:40 Krok za krokem VI 17 [i] 16:05 Beze stopy VII 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 141, 142 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Plechová kavalerie: Hektary 3 [i] 21:10 Kobra 11 XV: Odměna za zabití Kim Krügerové 3 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV: Výbuch v písku 7 [i] 23:30 5 dnů do půlnoci 3 [i] 00:15 Námořní hlídka IV 16 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Walker, Texas Ranger VI 6 [i] 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie V 45, 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 120 [i] 08:35 M*A*S*H 121 [i] 09:15 Přátelé X: Jak Chandlera přistihli 10 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Loď zlodějů 20 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Krevní pouto 21 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Potíže 19 [i] 13:35 Kutil Tim V: Když Tim vydává signály 19 [i] 14:05 Přátelé X: Jak striptér plakal 11 [i] 14:40 Ochránce III: Zrádce 5 [i] 15:40 Julie Lescautová VII: Predátoři 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Trampoty [i] 21:15 Aféry: Falešný forhend [i] 22:10 Sběratelé kostí IV: Vášeň na ledě 13 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Smutná repríza 15 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Znásilnění 12 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 99 [i] 04:15 Na čem záleží 100 [i] 04:40 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:40 Skrytá vášeň 1/188 [i] 06:40 Cigánske srdce 6/218 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová I. 39/175 [i] 08:15 Nespútaný anjel 191/194 [i] 09:10 V náručí diabla 152/182 [i] 10:10 Ulica III. 17/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 Sabrina - mladá čarodejnica III. 18-19/25 [i] 12:50 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová I. 173-174/175 [i] 14:40 Rebeli na strednej 115/135 [i] 15:30 Summerland II. 3/13 [i] 16:25 Cigánske srdce 7/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 2/188 [i] 18:25 V náručí diabla 153/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 116/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 192/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 89-90/102 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny I. 7/23 [i] 23:30 Frasier VIII. 16/24 [i] 00:00 Nespútaný anjel 192/194 [i] 00:40 Zajtrajšie noviny I. 7/23 [i] 01:25 Frasier VIII. 16/24 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 173-174/175 [i] 02:30 Ulica III. 17/259 [i] 03:15 V náručí diabla 153/182 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Manituova bota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje léto lásky [i] 13:45 Americká rapsodie [i] 15:45 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 17:20 Góóól! 3 [i] 19:00 Tvrdá hra [i] 20:55 Zkouška z dospělosti [i] 22:30 Katova kletba