TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 FARMA [i] 10:00 Bez servítky [i] 10:50 Smallville VII. 15/20 [i] 11:35 Čarodejnice I. 15/22 [i] 12:30 Psych, s.r.o. III. 7/16 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 23/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 3/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 15/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 20/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 8/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kráska a tá druhá [i] 21:50 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Partička [i] 23:50 Halloweenska hororová haluz [i] 01:05 Lupiči tiel [i] 02:30 Hrdinovia II. 9/11 [i] 03:10 Crusoe 6/12 [i] 03:50 Las Vegas: Kasíno V. 3/19 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Svet v obrazoch [i] 05:50 Na ceste po Čechách: Na ceste po Českom raji [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 07:55 Safari za kuchyňou: Zrodenie hviezdy 3/11 [i] 08:25 Hannah Montana II. 16/30 [i] 08:50 Show Billa Cosbyho VII: Posledné grilovanie 3/26 [i] 09:15 Show Billa Cosbyho VII: Čas prispôsobovania 4/26 [i] 09:50 Doktor z hôr: Zmysel života 11/45 [i] 10:40 Bumerang [i] 11:30 Sladká Valentína 105/178 [i] 12:20 Sila lásky III. 91/244 [i] 13:10 Sila lásky III. 92/244 [i] 14:05 Z mesta do mesta: Košice [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VII: Posledné grilovanie 3/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VII: Čas prispôsobovania 4/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Iný kraj, iný mrav 15 [i] 18:10 Doktor z hôr: Zmysel života 11/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako zbaliť super kosť [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Genesis: Zrodenie vraha: Slzy Raimmis 3/22 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Iný kraj, iný mrav 15 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:40 Ako zbaliť super kosť [i] 02:20 Genesis: Zrodenie vraha: Slzy Raimmis 3/22 [i] 03:15 Z mesta do mesta: Košice [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Jánošíkove dni 2010 [i] 04:20 Sila lásky III. 91/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 6/14 [i] 08:30 Kvety, stromy a kry Slovenska: Pohľady do histórie [i] 08:40 Malá princezná: Princezná nemá rada šalát 11 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Čistota pol života 3/30 [i] 09:00 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Zbojnícky korbáč 9/14 [i] 09:25 My sme malí muzikanti: Rozprávkový dom uja Doremifáka 1/10 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: Voľný čas [i] 10:10 Cesty nádeje [i] 10:40 Stretnúť človeka: Rudolf Čižmárik [i] 11:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:25 Mediálni špióni: V mori internetu plávajú aj žraloci [i] 11:55 MS v plávaní [i] 13:55 Živá panoráma [i] 14:20 Na ľudovú nôtu: Pri práci [i] 14:55 Etnografický atlas Slovenska: Agrárna kultúra [i] 15:35 A predsa sa krúti [i] 16:50 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 17:20 Chválenkári [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:40 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy [i] 18:50 Táraninky: Móda [i] 19:00 Potulky po Chorvátsku 6.časť [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Iveta Viskupová [i] 20:15 TV pondelky: Keď jubilant plače [i] 21:35 Família: Kvetinka z Indie [i] 22:05 Mamička oslavuje sté narodeniny [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Žobrali o jedlo [i] 09:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 11:00 Profesionáli: Nudisti 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Tajomstvo opatrovateľky [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 16 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 19,20 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 18:00 Súdna sieň: Život s kriminálnikom [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Kameňák 2 [i] 22:15 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 23:15 Zviera 2 [i] 01:10 Objekt túžby [i] 03:00 Letecké katastrofy 5/5 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 16 [i] 04:30 Tru Calling 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Esmeralda 28,29 [i] 07:35 Doktorka Quinnová 29 [i] 08:15 Matlock I. 6 [i] 09:15 Matlock IX. 5 [i] 10:00 Kojak III. 22 [i] 11:00 MacGyver 136 [i] 12:00 M*A*S*H 18,19 [i] 13:00 Knight Rider 21 [i] 14:00 Simpsonovci II. 2,3 [i] 15:00 Lepidlá [i] 16:10 Detektív Nash Bridges V. 9 [i] 17:00 Knight Rider 21 [i] 18:00 M*A*S*H 18,19 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 10 [i] 19:30 Griffinovci V. 13 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 20:55 C.S.I.: Kriminálka New York I. 4 [i] 21:45 Ochrana svedkov I. 8 [i] 22:45 Mravnostné oddelenie II. 8 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York I. 4 [i] 01:10 Ochrana svedkov I. 8 [i] 01:45 “Čas pracuje pro vraha“ [i] 03:10 Mravnostné oddelenie II. 8 [i] 04:00 “Sestřičky“ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 4/22 [i] 08:00 So You Think You Can Dance V. 2/34 [i] 08:55 Ochránce 5/10 [i] 09:55 Duval a Moretti 5/21 [i] 11:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 5/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 15:00 So You Think You Can Dance V. 3/34 [i] 16:00 Ochránce 6/10 [i] 17:00 Duval a Moretti 6/21 [i] 18:05 Boj o čas II. 18/22 [i] 19:05 Battlestar galactica II. 6/21 [i] 20:05 Změna je život II. 3/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 16/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 23:00 Obhájci 2/18 [i] 00:00 Změna je život II. 3/13 [i] 00:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/22 [i] 01:50 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 14/22 [i] 02:35 Obhájci 2/18 [i] 03:20 Duval a Moretti 6/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 07:15 Jak se to dělá 1 [i] 07:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 08:10 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 10:00 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 10:55 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 11:50 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 13:40 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Nic nejde podle plánu [i] 15:30 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 16:25 Vyrobeno v továrně: Kuželkové koule/ Elektrické nástroje/ Ústní chrániče/ Foukací harmoniky [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Sladké želé bonbóny/ Snowboardy/ Kleště/ Motorkářské bundy [i] 17:20 Nutné k přežití: Oregon [i] 18:15 Bezpečná hranice 4 [i] 18:45 Bezpečná hranice 5 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 20:05 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 21:00 Ropa, pot a vrty 7 [i] 21:55 Americký přístav: Risk za 15 milionů dolarů [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 23:45 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Průzkumná a záchranná akce [i] 01:40 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velké sedlo: Štola 3/9 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 15/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Výlet 3/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Strach ze skřítků 39/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Lev a jehňátko 22/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Nové boty 15/22 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 13:30 Po stopách hvězd [i] 14:00 Oheň, voda a lstivé úskoky [i] 15:25 Heřmánci: Katka a Klára 4/6 [i] 15:50 Inami 15/26 [i] 16:10 Příběhy z medové stráně: Výlet 3/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Energie 6/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Kouzlo Afriky [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 16/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Eden: Nové auto 4/6 [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:45 Posledních 24 hodin [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Dlouhá míle 2/6 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Kdo chce kam [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hudební studio M [i] 05:30 Moje medicína [i] 05:40 Rozum nebo extrém [i] 06:00 Folklorní magazín [i] 06:30 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 8/13 06:45 Anakonda v Německu 3/7 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 13/13 [i] 08:20 Haló, haló! 49/85 [i] 08:50 Pomníky - staronová tvář Evropy [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Album [i] 10:10 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 10:20 Přežili rok 2000 [i] 10:30 Vápník a my [i] 11:20 Válečníci: Příběh Atilly, který sjednotil 6/6 [i] 12:15 Vzduch je naše moře [i] 12:30 Silverville 3/6 [i] 13:05 Klíč [i] 13:30 Deset století architektury [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 843/2379 [i] 14:30 San Pietro [i] 15:05 Thunderbolt [i] 15:55 Terst - boxerský ring na Jadranu [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Zapomenutý svět komunismu: Socialismus pro jednu rodinu 3/3 [i] 18:00 Příběhy domů [i] 18:20 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 18:30 Haló, haló! 49/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 13/13 [i] 19:30 Přežiješ mládí? [i] 19:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 1/6 [i] 20:55 Pevnosti: Praha [i] 21:15 Úsměvy Jana Libíčka [i] 22:00 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:10 Gambler [i] 23:50 Solomon Burke! [i] 00:50 Multicar movie show [i] 01:50 From the Basement ll 2/6 [i] 02:40 Kde bydlely princezny [i] 03:00 Ladí neladí [i] 03:45 Setkání v Panském dvoře [i] 04:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:30 Zatopené osudy [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 96 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 6 [i] 10:00 Policajti na baterky [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:55 Babicovy dobroty: Selský talíř [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 5 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 15 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 20 [i] 15:40 Krok za krokem VI 16 [i] 16:05 Beze stopy VII 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 139, 140 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maratón lásky [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 11 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Sobecká 19 [i] 00:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2 [i] 01:05 Žhavé kočky: * 1 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Poker After Dark II [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 119 [i] 08:35 M*A*S*H 120 [i] 09:15 Přátelé X: Náhradní matka 9 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Jediný svědek 19 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 2/2 20 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Poslední klavír 18 [i] 13:35 Kutil Tim V: Když Harry potkal Dolores 18 [i] 14:05 Přátelé X: Jak Chandlera přistihli 10 [i] 14:40 Ochránce III: Pytláci 4 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Do posledního dechu 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Dr. Ludsky: Žena nikoho 6 [i] 21:15 Taková moderní rodinka I 2 [i] 21:45 Partička [i] 22:25 Anatomie lži II: Staré rány 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí III: Rytíř na síti 8 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny II: Přestřelka 11 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Lampáreň [i] 06:05 Cigánske srdce 5/218 [i] 06:55 Spýtaj sa Harriet 4/13 [i] 07:25 Columbo V. 6/6 [i] 09:25 V náručí diabla 151/182 [i] 10:30 Ulica III. 16/259 [i] 11:20 Veštiareň [i] 12:20 Šéfkuchár bez čapice I. 7-8/52 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová I. 171-172/175 [i] 14:20 Rebeli na strednej 114/135 [i] 15:15 Summerland II. 2/13 [i] 16:05 Cigánske srdce 6/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 1/188 [i] 18:05 V náručí diabla 152/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 115/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 191/194 [i] 20:50 Danielle Steelová: Premeny [i] 22:40 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 23:30 Frasier VIII. 15/24 [i] 23:55 Nespútaný anjel 191/194 [i] 00:40 Danielle Steelová: Premeny [i] 02:10 Frasier VIII. 15/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová I. 171-172/175 [i] 03:15 Ulica III. 16/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Oddball Hall [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:00 Zabít Elizabeth [i] 15:50 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:30 Americká rapsodie [i] 19:25 Moje léto lásky [i] 21:05 Důvěrnosti [i] 23:05 Píseň za chudého chlapce [i] 00:50 Země nikoho [i] 02:35 Jiná perspektiva [i] 04:20 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Plavání [i] 11:45 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:30 Atletika [i] 16:45 Atletika [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Snooker [i] 20:00 Strongest Man [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:00 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání 03: