TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 10-12/26 [i] 06:10 Fantastický Spiderman I. 25/26 [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 1/13 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 46/54 [i] 07:20 Yogi a invázia vesmírnych medveďov [i] 08:50 Oko medveďa [i] 10:40 Crusoe 6/12 [i] 11:30 Za mrežami [i] 13:30 Dračia pasca: Najväčší bojovník [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Vražda v Bielom dome [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Veterná smršť [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 21:25 FARMA - ZAČÍNAME! [i] 22:40 Spartakus: Krv a piesok 3-4/13 [i] 00:45 Galský kráľ [i] 02:45 Dovidenia v pekle, priatelia [i] 03:55 Kobra 11 IV. 14/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sever proti Juhu II 9/12 [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Na ceste: Na ceste po Tunisku [i] 07:20 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 07:25 101 dalmatíncov 34/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala: Počasie na objednávku 34/65 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:20 Výmysly uja Elektróna: Pred premiérou v Trumbádii 4/7 [i] 09:45 Chichôtka [i] 10:45 Poklady.sk: Spiace sopky na Slovensku [i] 11:05 Na ceste po Čechách: Na ceste po Českom raji [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:05 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Orlie pierko [i] 17:30 Gala-gala Borisa Filana [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Arn [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Odpískané [i] 23:00 Takí sme boli: Eliška Balzerová [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 01:45 Arn [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Cestovanie v čase [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Pestúni zvierat 20 [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Zdravie v Európe: Blázon odvedľa [i] 10:00 Orientácie [i] 10:30 Sv.omša z Marianky [i] 12:25 MS v plávaní [i] 14:25 Tour de France [i] 18:15 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy [i] 18:25 Porsche super cup [i] 19:15 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity: Galina Kubalová [i] 20:10 Nedeľa s Radošincami: Rodinné striebro [i] 21:10 Kinorama [i] 21:40 Noc v archíve: Zdravotníctvo [i] 22:45 Big Bít 3/42 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Láska v Istanbule 12 [i] 08:00 Káčerovo I. [i] 10:00 Zmena je život II. 7 [i] 10:50 Stratené duše IV. 21,22 [i] 12:50 Tajomstvo opatrovateľky [i] 14:45 Káčerovo I. [i] 15:45 Inštinkt [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 13 [i] 22:00 Zachránené siroty [i] 00:45 Zvodná zlodejka [i] 02:20 Nebezpečná pôda 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 66,67 [i] 07:00 Nekonečná, nevystupovať! [i] 08:30 Magnum VII. 12,13 [i] 10:25 Rakva na prianie [i] 11:30 Hi-Tech Hitler [i] 12:25 Telo ako zbraň 2 [i] 13:15 Bojové stroje [i] 14:30 "Pátek není svátek" [i] 16:00 Simpsonovci I. 13/13 [i] 16:30 Simpsonovci II. 1/22 [i] 17:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 19:00 Simpsonovci II. 2,3 [i] 20:00 Mesiac nad Paradorom [i] 22:00 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 23:45 Nekonečná, nevystupovať! [i] 01:15 Mesiac nad Paradorom [i] 02:55 Vražda v hoteli Excelsior [i] 04:20 Magnum VII. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 12/15 [i] 07:00 Advokáti V. 20/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 9/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Navzdory času 8/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 11/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 12/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Nalezený ráj 9/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 12/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 13/15 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 16:00 Ochránce II. 2/24 [i] 17:00 Advokáti V. 20/22 [i] 18:00 Dr. House VI. 21/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 12/13 [i] 00:00 Internát II. 2/8 [i] 01:35 Dr. House VI. 21/22 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 03:55 Zachraň mě VI. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak se to dělá: Karburátory [i] 06:50 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 07:15 Možné i nemožné 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 59 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 10:55 Zásah do konstrukce: Biliárová herna Guys and Dolls [i] 11:50 Muž, žena a divočina: Utah [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 14:35 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Útok na Tálibán [i] 15:30 Zbraně budoucnosti: Těžký útok [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Bitva u Inchon: Korea [i] 17:20 Jízda: ZZ Chop [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 20:05 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 21:00 Kdo uspěje?: Průzkumníci americké námořní pěchoty [i] 21:55 Skutečná forenzní laboratoř 5 [i] 22:50 Fotbaloví chuligáni - mezinárodní fenomén: Balkán [i] 23:45 Kaskadérští fanatici: Skok na křídlovém člunu [i] 00:15 Kaskadérští fanatici: Přenos na skateboardu [i] 00:40 Hrůzné okamžiky 4 [i] 01:40 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 02:40 Možné i nemožné 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Heřmánková víla [i] 06:45 Zpívánky [i] 06:50 Finley požární autíčko 4/39 [i] 07:15 Tancuj, tancuj 13/26 [i] 07:30 Podívánky s Jitkou 3/5 07:35 Alotria Michala Nesvadby [i] 07:40 Žížalov [i] 08:05 Popelka [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Velké sedlo: Štola 3/9 [i] 11:55 Sváteční slovo kastelána a varhaníka Marka Buše [i] 12:00 Zkřížené meče [i] 13:10 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Svět ČT [i] 14:40 Ohnivé ženy mezi námi [i] 15:45 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 16:45 Po stopách hvězd [i] 17:15 Na cestě po Zbirožsku [i] 17:45 Pošta pro tebe [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Boží pole s.r.o.: Něco je ve vzduchu 1/2 [i] 21:30 Výletníci [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Černá sobota [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Svět ČT [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Dům [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Kalendárium [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Jeden tón je tvůj [i] 03:20 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 7/13 05:15 Anakonda v Německu 2/7 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 4/13 05:55 Cesty víry: Významná Francouzka - Markéta Marie Alacoque [i] 06:20 Symfonie tisíců [i] 06:30 Ta naše povaha česká [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Silverville 3/6 [i] 08:30 Magické hory: Radobýl 7/13 [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:10 Potomci slavných - E. F. Burian [i] 09:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 10:30 Svět umění: Hugh Laurie [i] 11:25 Rajské zahrady [i] 11:45 Vysílá studio A po třiceti letech... [i] 12:35 To bylo Pražské jaro 2011 [i] 13:05 Království divočiny: Chápani pavoučí [i] 13:35 Kamera na cestách: Ztracení afghánští Buddhové [i] 14:35 Medvědi na severním pólu [i] 15:25 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov [i] 16:15 Kde bydlely princezny [i] 16:35 Leonardo da Vinci: Poslední večeře [i] 17:25 Co tomu říkáte, pane Werich? [i] 17:35 Cesty víry: Paprsky [i] 18:00 Uchem jehly [i] 18:30 Ještě jsem tady - Sylva Daníčková [i] 19:00 S politiky netančím [i] 20:00 Dobytí Měsíce [i] 21:35 Na plovárně s Johnem Cleesem [i] 22:00 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:05 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:20 Televizní společnost [i] 00:20 Řím II 10/10 [i] 01:25 Babylon [i] 01:50 Lovecká sezóna [i] 02:50 Svět umění: Hugh Laurie [i] 03:35 Zasvěcení [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Batman vítězí III 11 [i] 06:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 16 [i] 06:45 Spongebob v kalhotách 42 [i] 07:10 Odvážný Crusoe 6 [i] 08:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 09:55 Dvojníci [i] 12:00 Co je Vám, doktore? [i] 13:35 Velká cena Německa [i] 16:05 Dítě z Marsu [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Jarní bouřka 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Smím prosit o lásku? [i] 21:25 Česko k neuvěření: 100+1 domácích zajímavostí [i] 22:00 Policajti na baterky [i] 23:45 Tudorovci 3 [i] 00:45 Novashopping 01:20 Cesta k vítězství 2/2 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie V 43, 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI: Třpytivá koule v ohrožení 44 [i] 07:40 Mistr Manny I: Zázračné nářadí; Sportovní hry 17 [i] 08:10 Svět ve válce: Genocida 20 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:50 Horký prachy [i] 10:25 M*A*S*H 119 [i] 10:55 To je vražda, napsala IX: Pomstěná smrt 18 [i] 11:50 Zločiny v zahradách II: Orfeus v podsvětí 3 [i] 12:50 Receptář prima nápadů [i] 13:55 Jak jsem slíbil [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Ptáci v trní 4 [i] 22:10 Moulin Rouge [i] 00:45 Myšlenky zločince I 10 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Zločiny v zahradách II: Orfeus v podsvětí 3 [i] 04:10 Svět ve válce: Genocida 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:20 Slávici na ulici [i] 06:20 Správna Susan I. 3-4/22 [i] 07:30 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sabrina - mladá čarodejnica III. 19/25 [i] 10:35 Summerland II. 3/13 [i] 11:45 Správna Susan I. 5-6/22 [i] 12:55 Columbo V. 6/6 [i] 14:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 54-55/129 [i] 17:45 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 7-8/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 4/13 [i] 20:00 Bez dcéry neodídem [i] 22:10 Skutočný príbeh: Materinský inštinkt [i] 23:55 Nájomníci [i] 01:45 Bez dcéry neodídem [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:20 PROMINENTI [i] 04:50 AHA [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Carmen: Divoká vášeň [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:10 Zběsilá jízda [i] 15:50 Hotýlek [i] 17:30 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 19:05 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:50 Jak vykrást banku [i] 22:20 Jiná perspektiva [i] 00:15 Virus 1.0 [i] 02:00 3000 mil na útěku [i] 03:55 Země nikoho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Plavání [i] 08:30 Plavání [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Plavání [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Plavání [i] 14:30 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:30 Snooker [i] 21:30 Motorismus [i] 21:50 Cyklistika [i] 22:45 Atletika [i] 23:00 Atletika [i] 23:45 Plážový fotbal [i] 00:45 Plavání [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:30 Detektiv Nash Bridges 4: Anděl milosrdenství 19 [i] 07:30 Detektiv Nash Bridges 4: Přesilovka 20 [i] 08:30 Detektiv Nash Bridges 4: Krevní msta 21 [i] 09:30 Detektiv Nash Bridges 4: Nebezpečná jízda 22 [i] 10:30 Detektiv Nash Bridges 4: Frisco Blues 23 [i] 11:30 Bratři a sestry 1: Chladné přijetí 7 [i] 12:30 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 1 8 [i] 13:30 Půlnoční polibek [i] 15:20 Smrtelné setkání [i] 17:10 Prober se [i] 19:00 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21 [i] 20:00 Diagnóza vražda 5: Boj o jídlo 22 [i] 21:00 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 2 9 [i] 22:00 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:10 Ledové snění [i] 03:00 Interní záležitost [i] 04:50 Soudkyně Amy 2: Každý jednou upadne 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 11 [i] 07:00 Objevy starověku 8 [i] 07:55 Cesta za změnou: Asie: Energie 1 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 4 [i] 09:30 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 10:30 Zhýčkaní 1 [i] 11:05 Zhýčkaní 2 [i] 11:40 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5 [i] 12:50 Buď já nebo pes 66 [i] 13:45 Jamieho Amerika 3 [i] 14:45 Velrybí hlídka [i] 15:50 Ondinésie [i] 16:55 Ztracená města starověku 3 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 6 [i] 19:00 Odkrytý Řím 6 [i] 20:05 Zmizelé světy 23 [i] 21:05 Bitva 360 6 [i] 22:10 Kdo opravdu objevil Ameriku? 1 [i] 23:10 Kdo opravdu objevil Ameriku? 2 [i] 00:05 Věda zla [i] 01:10 Reportéři v akci : Japonsko [i] 02:10 On the Spot: Reportéři v akci: Špicberky [i] 03:05 Velrybí hlídka [i] 04:05 Zmizelé světy 23 [i] 04:55 Ondinésie [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 30 [i] 06:00 Šance [i] 07:30 Sexy 40 [i] 09:05 Zataženo, občas trakaře [i] 10:35 Poslední čas na lásku [i] 12:10 Kazatelova dcera [i] 14:00 Královna Viktorie [i] 15:45 Vzhůru do oblak