TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Záhady Sylvestera a Tweetyho IV. 7-9/26 [i] 06:40 Fantastický Spiderman I. 24/26 [i] 07:00 Scoobyho nové záhady 13/13 [i] 07:25 Flintstonovci v akcii 45/54 [i] 07:50 Alf III. 2-3/25 [i] 08:45 Prasiatko Babe v meste [i] 10:20 WIPEOUT - SÚBOJ NÁRODOV [i] 11:25 Analyzuj [i] 13:10 Moja bláznivá polynézska svadba [i] 15:05 Hriešne blbý tanec [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Policajná akadémia 2 [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Za mrežami [i] 22:20 V ako vendeta [i] 00:50 Braddock: Nezvestní v boji 3 [i] 02:30 Policajná akadémia 2 [i] 03:50 Las Vegas: Kasíno V. 2/19 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:50 Sladká Valentína 104/178 [i] 07:30 Práva cestujúcich máte poruke - Ľudia s obmedzenou mobilitou 1 [i] 07:35 101 dalmatíncov 33/65 [i] 08:00 Rýchla rota Chipa a Dala: Dale v úlohe superšpióna 33/65 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Kúzelné mestečko 7/13 [i] 10:00 Kúzelné mestečko 8/13 [i] 10:25 Frajeri a frajerky [i] 11:35 Deti to vedia najlepšie [i] 12:30 Na ceste: Na ceste po Tunisku [i] 13:00 Na baňu klopajú 1/4 [i] 14:00 Na baňu klopajú 2/4 [i] 15:00 Sever proti Juhu II 8/12 [i] 15:50 Sever proti Juhu II 9/12 [i] 16:40 MINI TALENT SHOW [i] 18:25 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:25 Záhadné vraždy [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Dr. Jekyll a pán Hyde [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 01:25 Záhadné vraždy [i] 02:50 Dr. Jekyll a pán Hyde [i] 04:30 Sever proti Juhu II 8/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Cestovanie v čase [i] 08:25 Extr@espanol 13/13 [i] 08:50 V pralesoch Karpát [i] 09:50 Medicína: Potrebujeme lieky ? [i] 10:50 Cesty nádeje [i] 11:15 5 minút po dvanástej - Chcú mi pokaziť prázdniny! [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Na ľudovú nôtu 2000: Vretienko mi padá [i] 13:25 Gen.sk: Peter Mikuláš [i] 13:55 Formula 1 - kvalifikácia: VC Germany [i] 15:05 Tour de France [i] 17:25 Poklady.sk: Fenomén Tokajského vína [i] 17:45 Československý filmový týždenník [i] 18:00 Pestúni zvierat 20 [i] 18:30 Táraninky: Kuchyňa, varenie, pečenie [i] 18:35 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy [i] 18:50 Jánošíkove dni 2010 [i] 19:10 Život silnejší ako osud [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 (Ne)celebrity: Kondáč [i] 20:05 Zdravie v Európe: Blázon odvedľa [i] 21:00 Japonská mozaika IV 4/10 [i] 21:15 Anjeli strážni Borisa Hanečku [i] 21:45 Africká kráľovná [i] 23:30 BJD 2009 Terry Callier [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Detektív Myšiak [i] 06:25 Legenda o Tarzanovi [i] 07:15 Kutil Manny II. [i] 08:00 Timon a Pumbaa II. [i] 08:35 Gumkáči V. [i] 09:00 Áno, šéfe! [i] 10:00 Dumbo [i] 11:30 Kutyil s.r.o. 4 [i] 12:25 El Dorado [i] 15:00 Súdna sieň: Incest [i] 16:00 Oko za oko [i] 18:00 "Jste to, co jíte" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 12 [i] 22:00 Nebezpečný výlet [i] 00:00 Nočná hliadka [i] 02:00 Pripútajte sa, prosím! 2 [i] 03:15 Oko za oko [i] 04:55 Ukradnuté deti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Sever a juh II. 9,10 [i] 06:30 Zbohom, láska [i] 08:00 Doktorka Quinnová 101 [i] 10:00 Klub Eurovýhercov [i] 11:00 Detektív Nash Bridges V. 8 [i] 12:00 Magnum VII. 10,11 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 9 [i] 14:30 Griffinovci V. 12 [i] 15:00 Klaun 5,6 [i] 17:00 A-Team 7,8 [i] 19:00 Simpsonovci I. 13/13 [i] 19:30 Simpsonovci II. 1/22 [i] 20:00 "Pátek není svátek" [i] 21:50 Slzy statočnej ženy [i] 23:45 Mafstory: Duch starej Csontosovej, Tajné Vianoce [i] 01:15 ČREPINY [i] 01:50 Magnum VII. 10 [i] 02:35 "My všichni školou povinní" 5,6 [i] 04:35 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 11/15 [i] 07:00 Advokáti V. 19/22 [i] 08:00 The Amazing Race XVII. 8/12 [i] 09:00 Ztracený svět: Chuť krve 7/22 [i] 10:00 Star Trek: Deep Space Nine 9/19 [i] 11:00 Star Trek: Deep Space Nine 10/19 [i] 12:00 Ztracený svět: Navzdory času 8/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 11/12 [i] 14:00 Survivor XX. - Heroes vs. Villains 12/15 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 16:00 Ochránce II. 1/24 [i] 17:00 Advokáti V. 19/22 [i] 18:00 Předčasné vydání: Víra 21/23 [i] 19:00 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 15/23 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 7/21 [i] 00:00 Californication III.: Dogtown 10/12 [i] 00:35 CSI: New York VII. 20/22 [i] 01:30 Předčasné vydání: Víra 21/23 [i] 02:25 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 03:10 Někdo to rád hloupé 7/21 [i] 03:55 Californication III.: Dogtown 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 08:10 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 09:05 Zásah do konstrukce: Biliárová herna Guys and Dolls [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 10:55 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 11:50 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 12:45 Černé nebe: Tank Ripsaw v miniaturní verzi [i] 13:40 Jízda: Svazek [i] 14:35 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 15:30 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 16:00 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 16:25 Jak se to dělá 7 [i] 16:55 To taky zvládnu 8 [i] 17:20 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 19:10 Výroba prototypů: Nákladní auto v dopravní špičce [i] 20:05 Závody ve stavění aut: Jízda po vodě [i] 21:00 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 21:55 Národ šílenců: Močálová motokára [i] 22:50 Kde je limit?: Dům [i] 23:45 Černé zlato 4 [i] 00:40 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 01:40 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 02:40 Kde je limit?: Dům [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Závody ve stavění aut: Jízda po vodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Chalupa je hra [i] 05:55 Malý televizní kabaret [i] 06:15 Franklin 1/52 [i] 06:35 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Tichý průvodce 3/26 [i] 07:05 Věda je detektivka 26/26 [i] 07:30 Opera nás baví [i] 07:50 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 34 [i] 07:55 Lotosová lucerna [i] 09:25 O ztracené lásce 3/9 [i] 10:20 Smějící se dívka [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Já bych se tak ráda vdávala [i] 13:30 Hrabě Monte Christo: Gérard Depardieu a Ornella 4/4 [i] 15:05 Sever a Jih II 10/12 [i] 16:00 Devatero řemesel [i] 16:30 Kluci v akci [i] 16:55 Krásy evropského pobřeží: Perly Egejského moře [i] 17:05 Pravěk útočí III 4/10 [i] 17:55 Magie kouzla zbavená 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Za oponou s Jiřinou [i] 21:00 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 3/6 [i] 22:00 Okrsek 49 [i] 23:50 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Operace "Blue Sky" [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:25 Kaleidoskop [i] 02:50 Bolkoviny [i] 03:45 Hry bez hranic [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 6/13 05:15 Anakonda v Německu 1/7 [i] 05:30 Extra francouzština: Výuka formou sitcomu 3/13 05:55 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 06:50 Divnopis [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Já, malý novorozenec 1/2 [i] 09:05 Boj o život: Dospívání [i] 10:00 Náš venkov [i] 10:20 Folklorní magazín [i] 10:45 Ta naša kapela [i] 11:15 Myšlení vody [i] 11:45 Československý filmový týdeník 1961 842/2379 [i] 12:00 Melodie bílého klavíru [i] 12:45 Příběhy domů [i] 13:05 Putování za vínem [i] 13:30 Cestománie [i] 14:05 Malostranské setkání [i] 14:45 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci 3/5 [i] 15:40 Přežijeme na naší planetě? 2/8 [i] 16:30 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 16:45 Festivalové listy Měsíce autorského čtení [i] 17:00 Plyšový medvídek [i] 18:30 Magické hory: Radobýl 7/13 [i] 18:50 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 19:00 Halabalašou [i] 19:30 Brněnští gajdoši [i] 20:00 Návrat na Brideshead: Rána do živého 5/11 [i] 20:50 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:00 Království koček [i] 22:15 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:30 Multicar movie show [i] 23:30 Historie jednoho útěku [i] 01:10 Mostar United [i] 02:05 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 16/22 [i] 02:35 Vzhůru dolů!: Do nitra Turoldu 2/7 [i] 02:55 Dějiny pod zámkem aneb Kapitoly z historie vězeňství [i] 03:55 Padesátiletý Ondráš [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Bolek a Lolek 28 [i] 05:30 Myšák Stuart Little 13 [i] 05:55 Spongebob v kalhotách 41 [i] 06:25 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru II 10 [i] 08:20 Správná volba [i] 10:45 Kocour v botách [i] 12:00 Andula vyhrála [i] 13:35 Bláznivej tábor [i] 15:25 Chyť mě, když to dokážeš [i] 18:10 Pojišťovna štěstí: Úraz 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 22:05 Krokodýl [i] 23:55 Nebezpečné hry 3 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Perníkový táta 3 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:55 Stefanie V 41, 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství TV Prima 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI: Zápas napříč generacemi 43 [i] 07:45 Mistr Manny I: Pomalé občerstvení; Kolotoč 16 [i] 08:15 M*A*S*H 117 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 118 [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Velké zabíjení 17 [i] 11:40 Člověk z ledu [i] 13:50 Slídilové [i] 16:20 Columbo: Její příležitost [i] 18:00 Jak se staví sen: Rady, tipy, triky a k tomu design! Uvádí P. Cejnar [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Kopí osudu [i] 22:30 Červený drak [i] 01:05 Dětská hra 2 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bzzz!!! [i] 05:55 Slávici na ulici [i] 06:55 Priateľky [i] 07:30 Čistá láska 170/170 [i] 08:40 Je to možné?! [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Sabrina - mladá čarodejnica III. 18/25 [i] 11:10 Summerland II. 2/13 [i] 12:15 Správna Susan I. 3-4/22 [i] 13:25 Columbo V. 5/6 [i] 15:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 52-53/129 [i] 18:05 Harlequin: Hra nervov [i] 20:00 Inga Lindströmová: Cesta k tebe [i] 21:45 Škandalózne odhalenie [i] 00:15 Beštia Karla [i] 02:15 Columbo V. 5/6 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Tři malá prasátka [i] 05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Manituova bota [i] 13:40 Malí velcí podvodníci [i] 15:30 Oddball Hall [i] 17:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 18:45 Spadl z oblaků [i] 20:35 Země nikoho [i] 22:25 3000 mil na útěku [i] 00:30 Apocalypto [i] 02:50 Kanibal Dahmer [i] 04:30 Domácnost naruby [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 11:15 Plavání [i] 12:30 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Plavání [i] 01:45 Plavání [i] 02:00 Závěr vysílání 03:00 Plavání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Walker Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i] 07:20 Walker Texas Ranger 8: Bílý bůvol 3 [i] 08:20 Walker Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 09:20 Walker Texas Ranger 8: Závany změny 5 [i] 10:20 Walker Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 11:20 Diagnóza vražda 5: Hlavní předmět vražda 19 [i] 12:20 Diagnóza vražda 5: Vražda v cílové rovince 20 [i] 13:20 V očekávání zázraku [i] 15:10 Natrvalo [i] 17:00 Bratři a sestry 1: Chladné přijetí 7 [i] 18:00 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 1 8 [i] 19:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nelidská společnost 15 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Tři v jednom 16 [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:10 Interní záležitost [i] 01:00 Půlnoční polibek [i] 02:50 Prober se [i] 04:40 Soudkyně Amy 2: Věrolomnost kompromisů 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 07:00 Úžasná planeta 3 [i] 08:05 Vraky snů 13 [i] 08:35 Vraky snů 14 [i] 09:10 Naděje pro divočinu 11 [i] 10:10 Hledání legendy: Černý leopard [i] 11:15 Příběhy z divočiny 1 [i] 11:50 Žralok U 4 [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Austin 3 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Amarillo 4 [i] 13:50 Soukromý život... 2 [i] 14:55 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 16:00 Sahara 1 [i] 16:55 Sahara 2 [i] 17:55 Odkrytý Egypt 5 [i] 19:00 Odkrytý Řím 5 [i] 20:05 Zmizelé světy 22 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 5 [i] 22:00 Reportéři v akci : Japonsko [i] 23:00 On the Spot: Reportéři v akci: Špicberky [i] 00:00 Den po pohromě 1 [i] 01:05 Den po pohromě 2 [i] 01:55 Zmizelé světy 22 [i] 02:50 Odkrytý Řím 5 [i] 03:55 Nejtěžší práce historie: V království 2 [i] 04:55 Hledání legendy: Černý leopard [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Michael Jackson's This Is It [i] 07:50 Těžká rozhodnutí [i] 09:35 Dobrák Rover [i] 10:50 Plot [i] 11:30 Inkoustové srdce [i] 13:15 Velký Buck Howard [i] 14:45 Princezna a žabák