Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 09:55 Kobra 11 IV. 14/17 [i] 10:50 Smallville VII. 14/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 14/22 [i] 12:35 NCIS VII. [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 2/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 14/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 19/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 7/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 5/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Taková normální rodinka [i] 22:05 Pomstiteľ bez mena [i] 00:15 Red Bull X-Fighters Madrid 2011 [i] 01:05 Americký ninja 4 [i] 02:40 Návrat na Pláž divochov [i] 04:10 Ružový panter opäť zasahuje [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky III. 88/244 [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV [i] 07:15 Sladká Valentína 103/178 [i] 08:05 Safari za kuchyňou: Slávny herec Jerry 2/11 [i] 08:35 Hannah Montana II. 15/30 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VII: O rok o tomto čase 1/26 [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VII: Vtáčik v hrsti 2/26 [i] 09:55 Doktor z hôr: Zlý deň 10/45 [i] 10:50 Bumerang [i] 11:35 Sladká Valentína 104/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 89/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 90/244 [i] 14:10 Cez Karpaty: Vulkanity východného Slovenska [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VII: O rok o tomto čase 1/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VII: Vtáčik v hrsti 2/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:20 Sudkyňa Amy: Otrasy - a nie kolísanie 14 [i] 18:10 Doktor z hôr: Zlý deň 10/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 22:00 Nočné správy STV [i] 22:10 Počasie [i] 22:13 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Inšpektor Rocca: Krutý osud [i] 00:00 Sudkyňa Amy: Otrasy - a nie kolísanie 14 [i] 00:55 Bumerang [i] 01:40 Cez Karpaty: Vulkanity východného Slovenska [i] 02:00 Inšpektor Rocca: Krutý osud [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Sila lásky III. 89/244 [i] 04:50 Sila lásky III. 90/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 5/14 [i] 08:25 Slovenské unikáty 1999: Múzeum Liptovskej dediny [i] 08:40 Malá princezná: Princezná sa nechce česať 10 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Marhuľový koláč 2/30 [i] 09:00 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Papierová zem 8/14 [i] 09:30 Vynálezy hodinára Aurela: Posledný vynález [i] 10:00 Dovolíte, prosím?: V prírode [i] 10:20 Stretnúť človeka: Vincent Šikula [i] 10:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 11:00 Mediálni špióni [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Na ľudovú nôtu [i] 12:55 Niečo pre mysli ctnej rozveselenie [i] 13:35 Nesmúť za mnou [i] 14:25 Tour de France [i] 18:00 Televíkend: Cestovanie v čase [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:40 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy [i] 18:50 Táraninky: Stravovanie [i] 19:05 Milovať jeseň [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Votava [i] 20:20 V pralesoch Karpát [i] 21:15 Gen.sk: Peter Mikuláš [i] 21:35 Família: Keď láska aj "hory prenáša" [i] 22:05 Letné lásky: Krutá ľúbosť [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Imago: Ľudská tvár [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Deň po tom 3 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Matka je vždy istá [i] 09:00 Rodinka úžasných 14 [i] 10:00 Ochrancovia 8 [i] 11:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 5 [i] 14:00 Klamári II. 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 15 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 17,18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 18:00 Súdna sieň: Rozhádaní nájomníci [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Láska v Istanbule 11 [i] 22:00 Neporaziteľní: Dobyvatelia stratenej archy [i] 00:30 El Dorado [i] 02:35 Letecké katastrofy 5/5 [i] 03:25 Tru Calling 7 [i] 04:00 Deň po tom 4 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zvieracia klinika [i] 06:00 Esmeralda 26,27 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 28 [i] 08:00 Matlock I. 5 [i] 09:00 Matlock IX. 4 [i] 10:00 Kojak III.: V stave napätia 21 [i] 11:00 MacGyver 135 [i] 12:00 M*A*S*H 16,17 [i] 13:00 Knight Rider 20 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 8 [i] 14:30 Griffinovci V. 11 [i] 15:00 Osudná hodina: Teror v Tokiu 4/4 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 8 [i] 17:00 Knight Rider 20 [i] 18:00 M*A*S*H 16,17 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 9 [i] 19:30 Griffinovci V. 12 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 21:00 A-Team 7,8 [i] 23:00 Klaun 5,6 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 4 [i] 01:30 Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 03:00 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i] 04:30 Cyranov ostrov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 08:00 So You Think You Can Dance V. 1/34 [i] 09:00 Ochránce 4/10 [i] 10:00 Duval a Moretti 4/21 [i] 11:05 Boj o čas II. 16/22 [i] 12:05 Battlestar galactica II. 4/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 4/22 [i] 15:00 So You Think You Can Dance V. 2/34 [i] 16:00 Ochránce 5/10 [i] 17:00 Duval a Moretti 5/21 [i] 18:05 Boj o čas II. 17/22 [i] 19:10 Battlestar galactica II. 5/21 [i] 20:10 Změna je život II. 2/13 [i] 21:10 Moje první láska [i] 23:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 3/13 [i] 00:10 Změna je život II. 2/13 [i] 01:05 Moje první láska [i] 02:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 3/13 [i] 03:40 Duval a Moretti 5/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 07:15 Jak se to dělá 13 [i] 07:45 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 10:00 Nutné k přežití: Belize [i] 10:55 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 11:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 13:40 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Potemnělé moře [i] 15:30 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 16:25 Smrtonosná zóna: Přepadení u jezera Tharthar: Irák [i] 17:20 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 18:15 Bezpečná hranice 2 [i] 18:45 Bezpečná hranice 3 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 20:05 Vědecké cestování: Ohnivé blesky [i] 21:00 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 21:55 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 22:50 Hry s časem: Šípy, psi, silní muži a jojo [i] 23:45 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 00:40 Opravna vraků: Prodavač náhradních dílů [i] 01:40 Vědecké cestování: Ohnivé blesky [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 AZ-kvíz [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 14/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Stavitel 2/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotka přelstí krále 38/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Ve službách prince 21/26 [i] 10:15 McLeodovy dcery I: Kdo co krade 14/22 [i] 11:00 Milí Bakaláři: Vladimír Menšík a Martina 2/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Legendy taneční hudby [i] 13:50 Pofoukej mi jahody: Jak se do lesa volá 3/3 [i] 14:40 Film o filmu Kuky se vrací [i] 15:00 Uvidíte vítěznou "POHÁDKU NA PŘÁNÍ" z neděle 17. 7. 2011 Bratr Paleček [i] 15:50 Inami 14/26 [i] 16:10 Příběhy z medové stráně: Stavitel 2/7 [i] 16:30 Sezame, pojď si hrát [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Auto Moto Revue [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 15/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Hop nebo trop: Na koních 4/8 [i] 21:20 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 21:55 Všechnopárty [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Ohnivé léto 5/5 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Za oponou s Jiřinou [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Zahrada [i] 05:40 Pevnosti: Cheb [i] 05:55 Buď fit s ČT [i] 06:05 Babylon [i] 06:30 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 5/13 06:45 Chez Mimi 5/5 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 12/13 [i] 08:20 Haló, haló! 48/85 [i] 08:45 Dáma a básník [i] 08:55 Vodácká putování [i] 09:10 Přežili rok 2000 [i] 09:20 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Rajské zahrady [i] 10:00 Krásný ztráty [i] 10:40 Tajemství divočiny V.: Velemlok japonský 10/13 [i] 11:10 Ushuaia 2/26 [i] 11:40 Vzkaz Luďka Eliáše [i] 11:55 Zasvěcení [i] 12:25 Dva muži na Sibiři [i] 12:55 Folklorika [i] 13:20 Divnopis [i] 13:30 Moje medicína [i] 13:40 Rozum nebo extrém [i] 13:55 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 14:50 Prolínání světů: Jídlo a náboženství [i] 15:20 Žena [i] 15:50 Ushuaia 3/26 [i] 16:20 Tajemství divočiny V.: Chápani pavoučí 11/13 [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Přežijeme na naší planetě? 1/8 [i] 18:00 Myšlení vody [i] 18:30 Haló, haló! 48/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 12/13 [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Zázračná planeta: Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci 3/5 [i] 20:55 Boj o život: Dospívání [i] 21:45 Bohemia Jazz Fest 2011 [i] 21:55 Mistři českého animovaného filmu III [i] 22:50 Mladí v partě 1/12 [i] 23:25 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 16/22 [i] 23:55 Klobouček [i] 00:20 Dobrodružství šesti trampů: Kdo je pánem na palubě 3/6 [i] 00:50 Bez slitování [i] 01:45 Na plovárně s Christopherem Lee [i] 02:10 Folk a kolem [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Cesta za duhou [i] 03:35 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i] 04:25 Horácké písně a tance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 95 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 5 [i] 09:55 Nečekaný zločin [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Babicovy dobroty: Kakový labužník s mandarinkovým krémem [i] 12:15 Veterinář z Bondi Beach [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI 4 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 14 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 19 [i] 15:40 Krok za krokem VI 15 [i] 16:05 Beze stopy VII 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 137, 138 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Správná volba [i] 22:30 Sedm: * [i] 01:00 Hluboko pod kůží [i] 02:30 Novashopping 03:20 Stefanie V 39, 40 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 116 [i] 08:35 M*A*S*H 117 [i] 09:15 Přátelé X: Jak přišli pozdě na Díkůvzdání 8 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 To je vražda, napsala IX: Práh strachu 16 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Na smetiště s televizí 1/2 19 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Moje vina 17 [i] 13:35 Kutil Tim V: Strach z létání 17 [i] 14:05 Přátelé X: Náhradní matka 9 [i] 14:35 Ochránce III: Sousedka 3 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Julie v Paříži 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Lhář, lhář [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:10 Klub rváčů [i] 01:55 Spi, holčičko, spi [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 169/170 [i] 06:15 Cigánske srdce 4/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 38/175 [i] 07:50 Nespútaný anjel 190/194 [i] 08:40 V náručí diabla 150/182 [i] 09:45 Ulica III. 15/259 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Slzy Bosporu 87-88/102 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová I. 169-170/175 [i] 14:15 Rebeli na strednej 113/135 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 134/180 [i] 16:00 Cigánske srdce 5/218 [i] 17:00 Čistá láska 170/170 [i] 18:00 V náručí diabla 151/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 114/135 [i] 20:00 Harlequin: Hra nervov [i] 21:45 Rozhovory s Bohom [i] 23:45 Na streche [i] 00:40 L.O.V.E. [i] 01:25 Rozhovory s Bohom [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová I. 169-170/175 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Čekání na štěstí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Carmen: Divoká vášeň [i] 14:10 Moliere [i] 16:25 Dvě na jednoho [i] 18:10 Tři muži a nemluvně [i] 20:05 Zabít Elizabeth [i] 21:50 Zab tu mrchu! [i] 23:45 Kanibal Dahmer [i] 01:40 May [i] 03:20 Deník nymfomanky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Plavání [i] 11:00 Plavání [i] 12:30 Snooker [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 22:20 Cyklistika [i] 23:45 Atletika [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Věrolomnost kompromisů 15 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Každý jednou upadne 16 [i] 09:20 V očekávání zázraku [i] 11:10 Walker Texas Ranger 8: Závany změny 5 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4: Nebezpečná jízda 22 [i] 13:10 Ledové snění [i] 15:00 Foylova válka 7: Ruský dům 1 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5: Boj o jídlo 22 [i] 18:00 Detektiv Nash Bridges 4: Frisco Blues 23 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 20:00 Médium 6: Mrtvé maso 21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 13. díl 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 14. díl 14 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nelidská společnost 15