Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 09:55 Kobra 11 IV. 13/17 [i] 10:50 Smallville VII. 13/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 13/22 [i] 12:30 NCIS VII. [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 NCIS: Los Angeles I. [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno V. 1/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 13/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 18/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 6/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 134/181 [i] 21:00 NCIS VII. - NOVÉ ČASTI [i] 21:50 NCIS: Los Angeles I. - NOVÉ ČASTI [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Lost Boys: Klan upírov [i] 00:55 Čeľuste 3 [i] 02:30 Hrdinovia II. 8/11 [i] 03:10 Post mortem I. 9/9 [i] 03:55 Kobra 11 IV. 13/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky III. 86/244 [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 06:55 Správy STV [i] 07:25 Sladká Valentína 102/178 [i] 08:10 Safari za kuchyňou: Šialený nápad 1/11 [i] 08:40 Hannah Montana II. 14/30 [i] 09:05 Show Billa Cosbyho VI 25/26 [i] 09:30 Show Billa Cosbyho VI 26/26 [i] 10:00 Doktor z hôr: Veronské intermezzo 9/45 [i] 10:50 Bumerang [i] 11:40 Sladká Valentína 103/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 87/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 88/244 [i] 14:10 Cez Karpaty: Cerová vrchovina [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VI 25/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VI 26/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:25 Sudkyňa Amy: Šesťdesiatka 13 [i] 18:10 Doktor z hôr: Veronské intermezzo 9/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Obdobie zločinu: Ruská ruleta 4/6 [i] 21:50 Nočné správy STV [i] 22:00 Počasie [i] 22:05 Góly - body - sekundy [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i] 23:10 Sudkyňa Amy: Šesťdesiatka 13 [i] 23:55 Bumerang [i] 00:40 Obdobie zločinu: Ruská ruleta 4/6 [i] 02:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Dokonalý plán 3/20 [i] 03:15 Cez Karpaty: Cerová vrchovina [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Tradičná kultúra vo Veľkej Mani [i] 04:30 Sila lásky III. 87/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 4/14 [i] 08:30 Slovenské unikáty 1999: Slanický ostrov umenia [i] 08:40 Malá princezná: Princezná to neurobila 9 [i] 08:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Prekvapenie 1/30 [i] 09:05 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: A fajka zhasla 7/14 [i] 09:30 Vynálezy hodinára Aurela: Strašidlá 3/5 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: Hostia u nás [i] 10:10 Stretnúť človeka: Elena Čepčeková [i] 10:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:25 Štefánik - neuveriteľný osud [i] 12:20 Z labyrintu sveta do raja duše [i] 13:15 Živá panoráma [i] 13:45 Na ľudovú nôtu: Zo Ždiaru [i] 14:25 Tour de France [i] 17:40 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:25 Zákulisie slovenčiny [i] 18:40 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy [i] 18:45 Táraninky: Ako sa stavia dom [i] 19:00 Portréty: Viliam Turčány [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity: Robert Almási [i] 20:15 Soirée z Mlynskej doliny [i] 20:50 Rozprávanie pani N.N. [i] 21:20 Família [i] 21:50 Prechádzky operetou: Môj pradedo bol Luxemburg [i] 22:50 Imago: Alternatíva je keď... [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Súdna sieň: Porážka [i] 09:00 Rodinka úžasných 13 [i] 10:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 11:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 4 [i] 14:00 Klamári II. 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 15,16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 18:00 Súdna sieň: Starec a študentka [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 14 [i] 21:00 Ochrancovia 8 [i] 22:00 NOVÉ ČASTI: C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 4 [i] 23:00 Kosti I. 4 [i] 00:00 Expres do pekla [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 4 [i] 02:50 Klamári II. 10 [i] 03:30 Nevera po slovensky 4/4 [i] 04:15 Tru Calling 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Črepiny PLUS [i] 06:00 Esmeralda 24,25 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 27 [i] 08:00 Matlock I. 4 [i] 09:00 Matlock IX. 3 [i] 10:00 Kojak III.: Sladší než život 20 [i] 11:00 MacGyver 134 [i] 12:00 M*A*S*H 14,15 [i] 13:00 Knight Rider 19 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 7 [i] 14:30 Griffinovci V. 10 [i] 15:00 Osudná hodina: Masaker na strednej škole Columbine 3 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 7 [i] 17:00 Knight Rider 19 [i] 18:00 M*A*S*H 14,15 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 8 [i] 19:30 Griffinovci V. 11 [i] 20:00 Choď na to! [i] 22:20 Desiaty muž [i] 00:25 "Holka na zabití" [i] 02:00 Desiaty muž [i] 03:40 "Ta naše písnička česká II" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 08:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 08:55 Ochránce 3/10 [i] 09:55 Duval a Moretti 3/21 [i] 11:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 12:00 Battlestar galactica II. 3/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 15:00 So You Think You Can Dance V. 1/34 [i] 16:00 Ochránce 4/10 [i] 17:00 Duval a Moretti 4/21 [i] 18:05 Boj o čas II. 16/22 [i] 19:10 Battlestar galactica II. 4/21 [i] 20:10 Změna je život II. 1/13 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 22:10 Dr. House VI. 21/22 [i] 23:10 Cena za lidskost 2/7 [i] 00:25 Změna je život II. 1/13 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 02:15 Dr. House VI. 21/22 [i] 03:05 Cena za lidskost 2/7 [i] 04:05 Duval a Moretti 4/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 07:15 Jak se to dělá 12 [i] 07:45 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 08:10 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 10:00 Nutné k přežití: Turecko [i] 10:55 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 11:50 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 13:40 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Zlaté časy [i] 15:30 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 16:25 Muž, žena a divočina: Utah [i] 17:20 Nutné k přežití: Belize [i] 18:15 Bezpečná hranice 21 [i] 18:45 Bezpečná hranice 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 20:05 Jak řídit jadernou ponorku 2 [i] 21:00 Výrobci zbraní: Dvojitá M16 [i] 21:30 Výrobci zbraní: Skládací baterková zbraň [i] 21:55 Bojové stroje přední linie uvádí Mike Brewer: Útok na Tálibán [i] 22:50 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 23:45 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 00:40 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 01:40 Jak řídit jadernou ponorku 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Výletníci [i] 05:20 Etiketa [i] 05:35 Bydlení je hra [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 13/26 [i] 08:55 Příběhy z medové stráně: Seznámení 1/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Hra o život 37/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Zimní sen 20/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Životní láska 13/22 [i] 11:05 Doktor z vejminku: Půjčka 7/7 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Kaleidoskop [i] 13:55 Záhada hlavolamu 3/9 [i] 14:25 My holky z Městečka: Bajo trio 3/9 [i] 15:00 Tintinova dobrodružství: Vzhůru na Měsíc - 1. část 35/39 [i] 15:25 Zoománie 5/17 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Inami 13/26 [i] 16:20 Příběhy z medové stráně: Seznámení 1/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Amazonský prales 5/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 14/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Návštěvníci II - V chodbách času [i] 21:55 Výletníci [i] 22:25 Kriminálka Paříž: IQ 149 29/62 [i] 23:15 Profesionálové: Kuželky 10/57 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Dempsey a Makepeaceová: Boxer 25/31 [i] 01:10 Na cestě po Orlických horách [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na plný pecky 2001 [i] 05:35 Náš venkov [i] 05:55 Divnopis [i] 06:00 Kosmopolis - Speciál [i] 06:30 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 4/13 06:45 Chez Mimi 4/5 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 11/13 [i] 08:20 Haló, haló! 47/85 [i] 08:45 Kde bydlely princezny [i] 09:05 Počesku [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Olga a Dagmar Havlové [i] 10:45 Auto*mat [i] 12:20 Za vesnickými muzikanty [i] 12:55 Milionářská bydlení: Moskva [i] 13:55 Lístky vytržené z památníku - [i] 14:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 15:00 České stopy: Karai Pukú [i] 16:00 William a Harry - život princů [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Kamera na cestách: Hledání Iásóna a Argonautů [i] 18:00 Ushuaia 2/26 [i] 18:30 Haló, haló! 47/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 11/13 [i] 19:30 Vodácká putování [i] 19:45 Soukromá muzea [i] 20:00 Od višní do višní [i] 21:00 Hvězdy MHF Český Krumlov 2011 [i] 21:05 Magické hory: Kleť 6/13 [i] 21:25 Z hříček o královnách útržek anglický [i] 22:20 Dokumentární klub: Mostar United [i] 23:20 Udělej mi Kubricka [i] 00:45 Pop Session 1/5 [i] 01:40 Rajské zahrady [i] 01:55 Host do domu [i] 02:25 Jiří Mahen [i] 02:55 Orbis musicae pictus: Zámek Vranov nad Dyjí [i] 03:20 A teď zpívejte s námi [i] 03:50 Sejdeme se v Eurocampu [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 94 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 4 [i] 09:55 Pomsta Růžového pantera [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Ryby [i] 12:40 Walker, Texas Ranger VI 3 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 13 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 18 [i] 15:40 Krok za krokem VI 14 [i] 16:05 Beze stopy VII 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 135, 136 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hospoda: Vetřelci, Záloha na palmáre 9, 10 [i] 21:20 Kriminálka Miami VIII: Zaseté zlo 5 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba IV: Hon na čarodějnice 6 [i] 23:40 Policejní odznak V: * 7 [i] 00:30 Námořní hlídka IV [i] 01:15 Novashopping 01:50 Walker, Texas Ranger VI 3 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Lenssen & spol.: Pachatel bez paměti [i] 04:00 Stefanie V 37, 38 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 115 [i] 08:35 M*A*S*H 116 [i] 09:15 Přátelé X: Prohlídka bytu 7 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:40 To je vražda, napsala IX: Mrtvý květinář 15 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Nikdy se nevzdávej 18 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Dům z karet 16 [i] 13:35 Kutil Tim V: Vasektomie 16 [i] 14:05 Přátelé X: Jak přišli pozdě na Díkůvzdání 8 [i] 14:35 Ochránce III: Hod za tři body 2 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Nový život 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Rosamunde Pilcher: Letní slunovrat 1/2 [i] 22:05 Mladší o pár let [i] 23:10 Myšlenky zločince IV: Mrazivé uspokojení 14 [i] 00:10 Chicago Joe a holka ze šantánu [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Na čem záleží 98 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:45 Čistá láska 168/170 [i] 06:30 Cigánske srdce 3/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 37/175 [i] 08:05 Nespútaný anjel 189/194 [i] 08:55 V náručí diabla 149/182 [i] 10:00 Ulica III. 14/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 Slzy Bosporu 85-86/102 [i] 13:30 Sudkyňa Hatchettová I. 167-168/175 [i] 14:30 Rebeli na strednej 112/135 [i] 15:25 Tisíc a jedna noc 133/180 [i] 16:20 Cigánske srdce 4/218 [i] 17:15 Čistá láska 169/170 [i] 18:15 V náručí diabla 150/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 113/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 190/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 87-88/102 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 6/23 [i] 23:40 Frasier VIII. 14/24 [i] 00:10 Nespútaný anjel 190/194 [i] 00:55 Zajtrajšie noviny I. 6/23 [i] 01:40 Frasier VIII. 14/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 167-168/175 [i] 02:50 Ulica III. 14/259 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:20 L.O.V.E. [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Johanka z Arku 2. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Coronado [i] 13:40 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 15:30 Návrat do ztraceného světa [i] 17:10 Moliere [i] 19:20 Carmen: Divoká vášeň [i] 21:25 Domácnost naruby [i] 23:05 Deník nymfomanky [i] 00:55 Židovské kladivo [i] 02:30 Mrtví k snídani [i] 04:10 Ztracený poklad [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Jezdectví [i] 10:30 Plavání [i] 11:15 Plavání [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 19:15 Atletika [i] 19:30 Atletika [i] 21:50 Cyklistika [i] 23:00 Plavání [i] 00:00 Atletika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Vražda v cílové rovince 20 [i] 07:20 Soudkyně Amy 2: Jeden na cestu 14 [i] 08:20 Soudkyně Amy 2: Věrolomnost kompromisů 15 [i] 09:20 Natrvalo [i] 11:10 Walker Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 12:10 Detektiv Nash Bridges 4: Krevní msta 21 [i] 13:10 V očekávání zázraku [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 17:00 Diagnóza vražda 5: Především neškodit 21