TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 09:50 Kobra 11 IV. 12/17 [i] 10:50 Smallville VII. 12/20 [i] 11:40 Čarodejnice I. 12/22 [i] 12:30 Psych, s.r.o. III. 6/16 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 22/23 [i] 14:15 Las Vegas: Kasíno IV. 17/17 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Joey I. 12/24 [i] 15:35 Krok za krokom IV. 17/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Myšlienky vraha IV. 5/26 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Bez servítky [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 133/180 [i] 21:00 Mentalista II. 9-10/23 [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Elita armády [i] 01:10 Posádka v ohrození [i] 02:40 Hrdinovia II. 7/11 [i] 03:20 Post mortem I. 8/9 [i] 04:05 Kobra 11 IV. 12/17 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky III. 84/244 [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV [i] 07:20 Sladká Valentína 101/178 [i] 08:05 Safari: Svadobná cesta 13/13 [i] 08:35 Hannah Montana II. 13/30 [i] 09:00 Show Billa Cosbyho VI 23/26 [i] 09:25 Show Billa Cosbyho VI 24/26 [i] 09:55 Doktor z hôr: Antónia na zámku 8/45 [i] 10:50 Bumerang [i] 11:40 Sladká Valentína 102/178 [i] 12:25 Sila lásky III. 85/244 [i] 13:20 Sila lásky III. 86/244 [i] 14:10 Cez Karpaty: História baníctva na strednom Slovensku [i] 14:35 Show Billa Cosbyho VI 23/26 [i] 15:05 Show Billa Cosbyho VI 24/26 [i] 15:30 Čo dokáže ulica [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 SOS [i] 16:50 Vojna kuchárov [i] 17:25 Sudkyňa Amy: Rozmaznaj dieťa 12 [i] 18:10 Doktor z hôr: Antónia na zámku 8/45 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 21:55 Nočné správy STV [i] 22:05 Počasie [i] 22:08 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Ktosi je za dverami [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Rozmaznaj dieťa 12 [i] 00:10 Bumerang [i] 00:55 Fontána pre Zuzanu III [i] 02:35 Cez Karpaty: História baníctva na strednom Slovensku [i] 02:55 Ktosi je za dverami [i] 04:00 Správy STV o 16:00 [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:20 Eurovirtuál: Fínsko [i] 04:35 Sila lásky III. 85/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Koleso času 3/14 [i] 08:30 Slovenské unikáty 1999: Štiavnické tajchy [i] 08:40 Malá princezná: Princezná sa nechce kúpať 8 [i] 08:55 Bola raz jedna záhrada: Nápad za milión 13/13 [i] 09:05 Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána: Mesačné nevesty 6/14 [i] 09:30 Vynálezy hodinára Aurela: Chytračenie 2/5 [i] 09:55 Dovolíte, prosím?: Lož má krátke nohy [i] 10:15 Stretnúť človeka: Mária Ďuríčková [i] 10:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 10:55 Mediálni špióni [i] 11:20 Osobnosti a udalosti: Karol Duchoň [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:15 Na ľudovú nôtu 2000: Žriedla národnej kultúry 2 [i] 12:45 Pesničkový kolotoč [i] 13:55 Maďarský magazín [i] 14:25 Tour de France [i] 17:50 Kinorama [i] 18:15 Utajená reč peňazí: Krajina, ktorá je aj nie je v Európe 6/13 [i] 18:40 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 Večerníček: Zázračná chobotnica Krejzy 2/7 [i] 19:00 Táraninky: More [i] 19:10 Človek uprostred: Libor Vaculík - Pas de deux a viac [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 (Ne)celebrity: Mária Chabadová [i] 20:20 Z labyrintu sveta do raja duše [i] 21:20 Família: Do formy ! [i] 21:50 Štefánik - neuveriteľný osud [i] 22:45 Imago: Reflexie o hudbe [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Čie je to dedičstvo? [i] 09:00 Rodinka úžasných 12 [i] 10:00 Ochrancovia 7 [i] 11:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 3 [i] 14:00 Klamári II. 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 13 [i] 16:00 Simpsonovci XVI. 13,14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 18:00 Súdna sieň: Namyslený [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rodinka úžasných 13 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5,6 [i] 23:00 Kosti I. 3 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 1,2/24 [i] 01:45 Klamári II. 9 [i] 02:30 ČREPINY [i] 03:00 Nevera po slovensky 3 [i] 03:45 Tru Calling 5 [i] 04:20 Deň po tom 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zvieracia klinika [i] 05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 Esmeralda 22,23 [i] 07:20 Doktorka Quinnová 26 [i] 08:00 Matlock I. 3 [i] 09:00 Matlock IX. 2 [i] 10:00 Kojak III. 19 [i] 11:00 MacGyver 133 [i] 12:00 M*A*S*H 12,13 [i] 13:00 Knight Rider 18 [i] 14:00 Simpsonovci XII. 6 [i] 14:30 Griffinovci V. 9 [i] 15:00 Osudná hodina: Posledná hodina Letu 11 2 [i] 16:00 Detektív Nash Bridges V. 6 [i] 17:00 Knight Rider 18 [i] 18:00 M*A*S*H 12,13 [i] 19:00 Simpsonovci XII. 7 [i] 19:30 Griffinovci V. 10 [i] 20:00 Ninja Factor II. 4,5 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Banánove frajerky, Satelit [i] 00:00 Ninja Factor II. 4,5 [i] 00:45 Blízko smrti [i] 01:30 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 02:50 Mafstory: Banánove frajerky [i] 03:35 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 04:55 Zvieracia klinika [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 07:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 08:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 09:00 Ochránce 2/10 [i] 10:00 Duval a Moretti 2/21 [i] 11:05 Boj o čas II. 14/22 [i] 12:05 Battlestar galactica II. 2/21 [i] 13:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 14:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 15:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 15:55 Ochránce 3/10 [i] 16:55 Duval a Moretti 3/21 [i] 18:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 19:00 Battlestar galactica II. 3/21 [i] 20:00 Změna je život 13/13 [i] 21:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 13/13 [i] 23:00 Zachraň mě VI. 12/13 [i] 00:00 Změna je život 13/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 21/22 [i] 01:50 Boj o čas II. 16/22 [i] 02:40 Zachraň mě VI. 12/13 [i] 03:30 Duval a Moretti 3/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 07:15 Jak se to dělá 11 [i] 07:45 Jak to dělají? 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Až naprší a uschne [i] 10:00 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 10:55 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 11:50 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 12:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 13:40 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Už nejsme v Kansasu [i] 15:30 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 16:25 Rozebráno: Měď [i] 16:55 Rozebráno: Ochrana proti povětrnostním podmínkám [i] 17:20 Nutné k přežití: Turecko [i] 18:15 Bezpečná hranice 19 [i] 18:45 Bezpečná hranice 20 [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 20:05 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Utah [i] 21:55 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 22:25 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 22:50 Jak přežít neštěstí: Pandemie [i] 23:45 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 00:40 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Utah [i] 02:40 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Doktor z vejminku: Nemovitost 6/7 [i] 05:40 Schodiště [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Inami 12/26 [i] 08:55 Delfín Filík: Konec dobrý, všechno dobré 7/7 [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Podzemní království skřítků 36/52 [i] 09:30 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Hra na vojáky 19/26 [i] 10:20 McLeodovy dcery I: Pandořina skřínka 12/22 [i] 11:05 Věšák - Pavel Nový [i] 11:45 Případ paní Luneauové [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Hry bez hranic [i] 13:50 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 14:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 15:00 Záhady Toma Wizarda [i] 15:15 Libeňský čaroděj [i] 15:45 Pátrání světlušky Lucie [i] 16:00 Inami 12/26 [i] 16:20 Delfín Filík: Konec dobrý, všechno dobré 7/7 [i] 16:30 Byla jednou jedna planeta: Vzácná voda ze Sahelu 4/26 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 13/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 21:40 Bylo nám s ním dobře [i] 22:35 My dva a čas [i] 23:10 Melodie, které se vracejí s [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Šplhající profesor [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Na stopě [i] 01:00 Sváteční slovo spisovatele Martina Petišky [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Auto Moto Styl [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:30 Dobré ráno s Jedničkou
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam zmizel ten starý song [i] 05:35 Festivalové listy Měsíce autorského čtení 05:50 Přežili rok 2000 [i] 06:00 Alchymie bytí [i] 06:25 Jazykové kurzy: Redaktion D: Němčina pro začátečníky 3/13 06:40 Chez Mimi 3/5 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cyklisté a chodci 10/13 [i] 08:20 Haló, haló! 46/85 [i] 08:45 Pevnosti: Cheb [i] 09:00 Soukromá muzea [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1957 [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Výprava za českými čerty [i] 10:00 Dnes večer v Lucerně [i] 11:05 Palác Lucerna - vyprodáno [i] 12:30 Na plovárně s Christopherem Lee [i] 12:55 Kam zmizel ten starý song [i] 13:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:50 Tajemství vody [i] 14:35 Moderní architektura na Slovensku [i] 15:30 Zajatci minulosti 3/3 [i] 16:00 Leonardo da Vinci: Poslední večeře [i] 16:50 Osobnost na Dvojce [i] 17:00 Potomci slavných - E. F. Burian [i] 17:30 Vzhůru dolů!: Do nitra Turoldu 2/7 [i] 17:50 Počesku [i] 18:00 Putování za vínem [i] 18:30 Haló, haló! 46/85 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:10 Cyklisté a chodci 10/13 [i] 19:30 Dobrodružství šesti trampů: Kdo je pánem na palubě 3/6 [i] 20:00 V množství je síla aneb Nekonečné zvířecí armády 2/2 [i] 20:55 AKT [i] 22:45 Lovecká sezóna [i] 23:45 Folk a kolem [i] 00:10 From the Basement ll 2/6 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 Prolínání světů: Cesta k dospělosti [i] 01:55 Svatba a manželství [i] 02:25 Klobouček 02:55 Klub Netopýr [i] 03:45 Přijďte k nám na večeři [i] 04:25 Malé radosti Ludvíka Kundery [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 93 [i] 09:30 Co mám na tobě ráda III 3 [i] 09:55 První liga 2 [i] 11:55 Tescoma s chutí [i] 12:05 Babicovy dobroty: Zelenina [i] 12:45 Walker, Texas Ranger VI 2 [i] 13:40 Námořní hlídka IV 12 [i] 14:40 Gilmorova děvčata III 17 [i] 15:40 Krok za krokem VI 13 [i] 16:05 Beze stopy VII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Tisíc a jedna noc 133, 134 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Wipeout Souboj národů [i] 21:15 Lidský terč: Útočiště 4 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba IV 5 [i] 23:35 Policejní odznak V: * 6 [i] 00:30 Námořní hlídka IV [i] 01:15 Novashopping 01:50 Walker, Texas Ranger VI: Štvanice 2 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Lenssen & spol.: Rodinná tragédie [i] 04:00 Stefanie V 35, 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 M*A*S*H 114 [i] 08:35 M*A*S*H 115 [i] 09:15 Přátelé X: Rossův grant 6 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:40 To je vražda, napsala IX: Smrt na vlnách rozhlasu 14 [i] 11:35 Diagnóza vražda VI: Poslat do hrobu 17 [i] 12:35 Případ pro Sam IV: Dlouhá cesta domů 15 [i] 13:35 Kutil Tim V: Díky za vzpomínky 15 [i] 14:05 Přátelé X: Prohlídka bytu 7 [i] 14:40 Ochránce III: Bojovníci 1 [i] 15:40 Julie Lescautová VI: Vybočení z mezí 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Vteřiny před vraždou: Smrt v plamenech 5 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 23:10 Sběratelé kostí III: Mrtvý v časové schránce 7 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny II: Brutální vrah 2/2 10 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 96 [i] 04:10 Na čem záleží 97 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Čistá láska 167/170 [i] 06:35 Cigánske srdce 2/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 36/175 [i] 08:05 Nespútaný anjel 188/194 [i] 09:00 V náručí diabla 148/182 [i] 10:05 Ulica III. 13/259 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 Slzy Bosporu 83-84/102 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová I. 165-166/175 [i] 14:35 Rebeli na strednej 111/135 [i] 15:30 Tisíc a jedna noc 132/180 [i] 16:20 Cigánske srdce 3/218 [i] 17:15 Čistá láska 168/170 [i] 18:15 V náručí diabla 149/182 [i] 19:00 Rebeli na strednej 112/135 [i] 20:00 Nespútaný anjel 189/194 [i] 21:00 Slzy Bosporu 85-86/102 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny I. 5/23 [i] 23:40 Frasier VIII. 13/24 [i] 00:05 Nespútaný anjel 189/194 [i] 00:55 Zajtrajšie noviny I. 5/23 [i] 01:35 Frasier VIII. 13/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 165-166/175 [i] 02:40 Ulica III. 13/259 [i] 03:25 V náručí diabla 149/182 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Johanka z Arku 1. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Půlnoční let [i] 13:55 Lulu se vrací [i] 15:50 Ztracený svět [i] 17:35 Coronado [i] 19:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 20:55 Ztracený poklad [i] 22:35 Mrtví k snídani [i] 00:15 Hlad [i] 02:00 Projekt Falcon